-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='k1234561']Witam Chciałabym kupić pieska yorka,z hodowli Amber House,ale dopiero w sierpniu przyszłego roku.Czy może ktoś z Was ma pieska z tamtąd,lub zna kogoś kto z tej hodowli ma psa i mógłby coś powiedzieć na temat Amber House.Czy kupując pieski tam są one zdrowe,zadbane.Czy to nie jest jakaś pseudohodowla itp.? Może ktoś z Was zna jakieś hodowle godne polecenia w okolicach Torunia lub Bydgoszczy? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.[/QUOTE] Pseudohodowla to to nie jest na 10000 % :eviltong: Robię u nich często zakupy bo mają również sklep internetowy. Akurat wczoraj byłam i widziałam dwa słodkie szczeniorki biegające po domu :loveu: Ale fajne, radosne były :loveu: Z Bydgoszczy no to polecam Ars Ashanti, Chanti De La Vie, Lazuryt .. jest wiele, ale akurat znam i wiem jakie mają szczeniaki ;)
-
Noo - wreszcie coś cywilizowanego :loveu: [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_0201.jpg[/url] :loveu:
-
[quote name='Gosia2406']Cześć,przyszłyśmy się przywitać. Co się stało z twoim banerkiem?:crazyeye:[/QUOTE] No nowy mam :loveu: :evil_lol: Cześć Gosiu :multi: Dawno Cię nie było .. [quote name='*kleo*']Zawsze to jakieś wyjście, tym bardziej, że to mój dobry znajomy, od którego Grackę kupiliśmy. Ale jednak wolałabym, żeby jej dzieciaki były już "moje"...[/QUOTE] A no to już Twoj wybór ;)
-
[quote name='*kleo*']No to jak mój będzie tak długo szedł to nici z krycia, bo jak mi odrzucą to co z tymi szczeniakami zrobię? Echhh a chciałam pierwsze krycie zrobić teraz póki młoda jeszcze :roll:[/QUOTE] Możesz z właścicielem reproduktora zawsze się dogadać,że szczeniaki się urodzą pod jego przydomkiem ;)
-
[quote name='dysia-u']ładny masz banerek , taki czerwony hihih:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Ładny nie ? Na zamówienie robiłam :loveu: [quote name='*kleo*']A Gracja ma mieć cieczkę jakoś pod koniec listopada i miała być kryta, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie bo od połowy lipca na przydomek czekamy i ni widu ni słychu :angryy:[/QUOTE] No ja chyba 6 m-cy czekałam :roll:
-
[quote name='Magda']ło ja cie...:crazyeye: siem glodna zrobilam tera no! Madźka!!:x[/QUOTE] No właśnie .. jedną krewetką się nie najemy :cool1:
-
No dobra - krewetki mamy, Justa przyniosła popitkę - żyć nie umierać :multi: :evil_lol:
-
[url]http://img194.imageshack.us/img194/1001/dsc04103f.jpg[/url] Ale łabędzia szyja :crazyeye: :loveu:
-
[url]http://img62.imageshack.us/img62/9528/dsc0422k.jpg[/url] przepiekne dziewczyny :loveu:
-
Ooo lato będzie :multi::multi::multi: :evil_lol: EDIT: Oooo już jest :loveu: :evil_lol: [url]http://img20.imageshack.us/img20/5323/dsc04016q.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Magda']Madzia otwiera sushi bar:evil_lol::evil_lol: + owoce morza[/QUOTE] O kurka jasna.. na to nie wpadłam :evil_lol:
-
Cze Ula :multi: U mnie też zaraz dziś kąpiel będzie :loveu:
-
Cze Daria :multi: Chodzę to tu to tam i się moim nowym podpisem chwalę :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='jot11']Dzień dobry we wtorek :multi:[/QUOTE] Cześć :multi: [quote name='laurin']cześć Beatko:lol: Co się takiego stało że tak Cię tu mało:eviltong::cool1:[/QUOTE] Cześć Anka :multi: A tak wyszło.. w sobotę w pracy do 15 siedziałam, na 16 do kina na Michaela :loveu: Kurde niesamowite przeżycie - przez cały film ciarki mnie przechodziły, ryczałam pierwsze pół godziny .. Michael to był gość :loveu: [*] :-( :placz: No .. potem zakupy i spać, w niedzielę to wiadomo z rana do Nakła do jednych dziadków, popołudniu w Bydg do drugich i do taty to już w Bydg, potem u Łukiego siostry byliśmy no i z wieczora jeszcze kawałek za Bydgoszcz do Nowej Wsi jechaliśmy do tej Karoliny co wam opowiadałam co 8 m-cy temu zmarła koleżanka Łukiego siostry z klasy :-( No a w tym tygodniu pracuję od 10-18 więc czasu będzie mało bo Łuki ma na rano i z wieczora też nie mam kiedy siedzieć :-( [quote name='dysia-u']hej :lol: mrugnij okiem że żyjesz :cool3:[/QUOTE] ;) :evil_lol: [quote name='Mała Rita']Cze Be :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Cze Aśka :multi: [quote name='dysia-u']pewnie wyjechała i wróci z nowym maleństwem :mad::mad: nie , no nie rób nam tego :shake:[/QUOTE] :roflt::roflt: czemu nie ? :evil_lol: Nie no coś Ty - żadnego psa nie przywlokłam :eviltong:
-
[quote name='Viky i Ja']Witamy wieczorowo i życzymy spokojnej nocki :loveu:[/QUOTE] Cześć :multi: [quote name='...::Basia::...']Nic po prostu tyle nam w szkole dali że na samą myśl o tym głowa mnie boli:shake: Dawno fotek nie było:p[/QUOTE] Ojj bidnaś Ty :shake: [quote name='Doti1986']Witamy się wtorkowo porannie przy gorącej kawusi:loveu:[/QUOTE] Cześć :multi: [quote name='Pegaza']Cze Beata:multi: heh jak juz dawno nie pisalam pelnego imienia:evil_lol:[/QUOTE] :crazyeye: Ano :evil_lol: Cześć :eviltong: [quote name='Natalia&Lola']Witamy w słoneczny lecz mroźny dzień i pozdrawiamy;)[/QUOTE] Oj kurde ale dziś zimno :angryy:
-
Cze Madzia :multi: Fajna kreweta :loveu: Ile ich masz? Na razie same krewetki?
-
Cze Klaudia :multi: Nie widzę dyni :mad:
-
[quote name='Magda']Ale ta czerwień bije po oczach:evil_lol: Nie przypominam sobie, żebyś miała coś niedozwolonego w podpisie... [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]komu się naraziłaś?[/COLOR][/SIZE][COLOR=PaleTurquoise]:diabloti: [/COLOR] Fajny ten prosiak:lol:[/QUOTE] Fajna jest no co Ty gadasz :loveu: :eviltong: [COLOR=PaleTurquoise]No właśnie problem w tym, że to nie ja się naraziłam no ale mniejsza z tym :p[/COLOR] [quote name='...::Basia::...']Hej:loveu: No ten poniedziałek to miły nie byl (przynajmniej do tej pory):cool1::-( Ale za emotke? przecież dożo osób ma/miało ale nie usuneli im podpisu:roll:[/QUOTE] Jeny ale się dyskusja rozwinęła przez mój podpis :evil_lol: A co się stało Basiu? :roll: Ja jestem wybrańcem :diabloti: [quote name='dysia-u']Cześć Be :lol: co tam podpis :p zrobisz sobie nowy :evil_lol: przynajmniej ktoś czuwa nad twoją galerią :cool3:[/QUOTE] Co Ty .. tamten był fajny - nie chcę nowego :eviltong: Ale póki co zostaje ten co jest obecnie :diabloti: [quote name='FREDZIU']Witramy się poniedziałkowo:lol:[/QUOTE] Cześć :multi: [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I]Witaj zapracowana kobieto :)[/I] [I]Tobie usuneli podpis a mi gdzieś zaginoł;)[/I] [COLOR=paleturquoise][I]Torty z Bydgoszczy można w cukierni znajomego zamówić bez problemu ale jak one do niego docierają to nie mam pojęcia, jak go spotkam to sie go musze zapytać[/I][/COLOR][/CENTER] [/QUOTE] Cześć Kasiasta :multi: Eeee.. to na pewno nie od nas bo my tak daleko nie wozimy. Jest opcja, że od Sowy ale wtedy ten Twój znajomy musiałby sobie sam z Bydgoszczy odbierać. Nie znam cukierni z Bydgoszczy, która by tak daleko woziła :shake:
-
[quote name='ewa2909']Cze kobieto pracująca:multi:[/QUOTE] Cze Ewa :multi: [quote name='Pegaza']Ty Be a wlasciciwe dlaczego Ci go usuneli po takim czasie?:evil_lol: a tak wogle to N tu malo zaglada...:roll:[/QUOTE] No w sumie to adres strony dodałam całkiem niedawno a ze nasza Pani moderator zagląda jak zagląda to dopiero pewnie zauważyła :p[COLOR=PaleTurquoise] A skoro już zagląda do mnie to może by tak skontrolowała inne galerie i pousuwała fotki ponad miarę[/COLOR] :cool1: [quote name='*kleo*']Właśnie też się tak zastanawiałam, co miałaś takiego strasznego w tym podpisie :roll:[/QUOTE] Straszne, niestraszne - ważne, że nielegalne :evil_lol: [quote name='laurin']cześć Be:loveu: ale Cię długo nie było:crazyeye: no chyba ta emotka przy adresie stronki -> :loveu: Ale nie chcę mi sie wierzyć że to przez taką pierdołę:cool1:[/QUOTE] Cze Anka :multi: Ano długo :eviltong: Pewnie masz rację Aniu ;) Ale przynajmniej mam nowy podpis :loveu: :loveu: :loveu: :diabloti:
-
[quote name='dysia-u']to też kapiesz raz w tyg? a nam wetka powiedziała że raz w miesiącu wystarczy. Tylko że to przypomina włos ludzki , a spróbuj myć głowe raz w miesiącu :shake:[/QUOTE] Ula dla mnie to to jakaś kompletna bzdura :shake: Ja tez kąpię psy raz na tydzień i jest ok, wiele właścicieli Yorków tak robi i jakoś ich psy mają się dobrze :cool1: Może to faktycznie wina karmy ale nie kąpieli :shake: Olej z pestek winogron możesz dawać, z siemienia lnianego do karmy ale coś na skórę byś musiała mieć jeszcze.. jakiś specyfik :roll: Efa Olie polecam ;)