Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Cze Daria :multi:
  2. [URL]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_0060.jpg[/URL] fajne to to zaganiające :loveu:
  3. tigrunia

    Aksa i Tofi

    Cześć Ewa :multi: Jak zdrowie ? ;)
  4. Dobry dzień :multi: Wpadłam z wizytą :cool3:
  5. Ja mam benzyniaka, Łuki diesla i o niebo wole swojego benzyniaka :loveu: Idzie jak burza a Łukiego Asterka muli okropnie :shake: Bardzo lubię ten "pomruk" silnika w dieslu ale ja lubię energiczne samochody :loveu: Gazem jeździłam na "L" ale nie pamiętam jak to było .. A czy gaz się psuje czy nie to zależy od instalacji ..
  6. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][COLOR=Navy][I]Cześć Be:)[/I] [I]Ten prosiak jest fajowy mieliśmy takiego ale musiałam przekazać go dalej bo Matrix się go bał:evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]A co do tego tortu co pisała znajde jego fotke wkleje u siebie to zobaczysz czy to od was[/COLOR] [/I][/COLOR][/CENTER] [/QUOTE] Cze :multi: [COLOR=PaleTurquoise]A jak ten tort do was dojechał ? :-o[/COLOR]
  7. [quote name='Pegaza']Cze BE:multi: ale dlaczego jedna chrumka? przecie ich jest dwie:roll::cool1:[/QUOTE] Ale się nią wcale nie bawią :eviltong: Jess go tylko do legowiska zanosi jak go wyciągne :loveu: :evil_lol: [quote name='laurin']Cześć:multi: dzisiaj tę focie będą:cool3:[/QUOTE] Nie będzie :eviltong: [quote name='dysia-u']Cze Be moja ty kopalnio wiedzy :cool3::cool3: wiesz coś o oleju ogórecznikowym?[/QUOTE] Cze :loveu: Nie wiem :evil_lol: Pierwszy raz słyszę taką nazwę :crazyeye: Nie pokręciłaś czegoś?
  8. [quote name='AmiX']Hej Beata :) Byłam zobaczyć fotki ze świnką... super:lol: moja Fasti wiedziałaby co z tym zrobić:evil_lol:[/QUOTE] Cześć Aniu :loveu: Ojj nie wątpię :eviltong: [quote name='laurin']Witam Beatko:loveu: O rany ile u Ciebie zdjęć:crazyeye: :evil_lol: Języczek Bafinki boski:loveu:[/QUOTE] :evil_lol: naciesz się bo znów długo nie będzie :p Jess teraz w gaciach chodzi i się wstydzi więc zdjęć nie będzie :evil_lol: [quote name='...::Basia::...']Hej:multi: Co tam u panienek?:loveu:[/QUOTE] Hej :multi: Dobrze się mają :eviltong: Buff przytyła 50 gram :crazyeye::evil_lol: [quote name='karkakarka']Witam :) Prosiak jeszcze żyje? :evil_lol:[/QUOTE] Cześć :multi: One mało co się tym prosiakiem interesują :shake:
  9. Ale Nodek ma pole do biegania [url]http://i484.photobucket.com/albums/rr209/Zuzal/100_5835.jpg[/url] :crazyeye: :loveu: Super :multi:
  10. [url]http://i176.photobucket.com/albums/w197/goranik/Image3-24.jpg[/url] :crazyeye: Piękne zdjęcie!! :loveu::loveu::loveu: Ja też chcę nad morze :placz:
  11. Cześć wszystkim :multi: [quote name='karkakarka'][URL]http://images49.fotosik.pl/219/5ca8952dc6a08ec8med.jpg[/URL] ale fajna :) to Buff?[/QUOTE] Ano :razz: [quote name='jot11']Witamy serdecznie. My tutaj po raz pierwszy piszemy bo galerię ogladałam. Mam nadzieje,że nie jestym zbyt śmiała.Mam pytanko,bo widzę,że z Bydgoszczy Jesteś. Mam w planach zakup yorka z rodowodem i tak najchetniej do Bydgoszczy bym pojechała. Czy wiesz może jakie są dobre hodowle? Bydgoszcz lub okolice. Mam nadzieję,że nie sprawiam kłopotu. Serdecznie pozdrawiam i zapraszamy rownież do mnie i Bella. :multi::multi::multi:[/QUOTE] Witaj, oczywiście znam chyba wszystkie hodowle z Bydgoszczy :eviltong: Napiszę Ci PW
  12. [quote name='madziasto4']Jeju, 50km, to dobre 40 minut nie? Autem dojezdzasz? Jak macie na gaz, to i tak pól biedy...[/QUOTE] Kasia chyba z kimś dojeżdża :roll:
  13. Ojj niedobrze :shake: Choroby skóry są różne i wszystkie paskudne :shake: Pewnie konieczny będzie posiew na bakterie i grzyby. Badanie kosztuje (u mnie w Bydg) 70 zł ale wszystko wykryje i nawet pokaże jak leczyć :-o :loveu:
  14. [quote name='Pegaza'] co Ty mowisz swietnie wygladacie:loveu: [URL]http://img194.imageshack.us/img194/479/dsc06032edited.jpg[/URL][/QUOTE] Daria ma rację :multi: Super fotka :loveu: Cześć :loveu:
  15. [url]http://i484.photobucket.com/albums/rr209/Zuzal/100_5838.jpg[/url] jakie ładne słoneczne fotki :loveu::loveu::multi:
  16. [quote name='ladyyork']Moja Ineczka miała tyle w wieku 4 miesięcy i ma teraz wage 2100g[/QUOTE] No widzisz - czyli trafiłam.. miało być 2-3 kg :evil_lol:
  17. [quote name='Princess_York']No jak mama chce jechać to nie mam nic przeciwko :diabloti:. No to dobrze że sobie poradziła , poprostu mama już wpłaciła to teraz jechać trzeba :evil_lol:[/QUOTE] Nie no jasne.. jak mamie się chce :evil_lol: Ja tam bym wolała stracić te 40 zł czy ile tam za zgłoszenie - chyba mama sobie sprawy nie zdaje ile wyda na paliwo, nocleg .. :evil_lol: [quote name='*kleo*']Ja tak samo jak Be, najdalej byłam w Warszawie, też koło 250 km.[/QUOTE] O właśnie - jeszcze Warszawa była przeklęta :cool1: Już tam nie jadę na wystawę - zmarzłam jak nic :evil_lol: Byłam rok temu na krajówce we wrześniu chyba .. Ale do Wawy tez mam jakieś 250 km i też jechałam na dłużej bo do rodziny z mamą i TZem :razz:
  18. [quote name='...::Basia::...']Jaka świnka:evil_lol: one sie jej boją czy co:loveu::evil_lol: Faworki sie smaży na patelni ale może ja mam jakiś szybszy przepis[/QUOTE] No bały się :eviltong: Dopiero Pudzian jak przyjechał i taśtał prosiaka po całym domu to skumały co się z tym robi :evil_lol: A Pudź śmiesznie wyglądał bo prosiak był niewiele mniejszy od niego :diabloti: Smaży? Nie no wydaje mi się, że ona je piecze :roll: A tam nie wiem :eviltong: [quote name='dysia-u'][URL]http://images43.fotosik.pl/219/9e45b0dd6991a577med.jpg[/URL] :lol: myślały że im pańcia nowego domownika zafundowała :eviltong:[/QUOTE] No przecie to jest nowy domownik :evil_lol: [quote name='Kasia_zg'][CENTER][COLOR=Navy][I]Cześć Beatko :)[/I] [I]Dobrze tak zaglądnąc sobie po dłuższej nieobecności bo przynajmniej dużo fotek do podziwiania.[/I] [I]Dziewczynki słodziachne :loveu:a Pudzianek jest nieziemski taka pluszowa zabawka do przytulania :loveu:.[/I] [COLOR=PaleTurquoise] [I]Beatko w tej cukierni co pracujesz robicie torty takie z spływającymi różami??Bo ostatnio zamiawiałam torta tacie u znajomego w cukierni i mi takiego ładniusiego z Bydgoszczy zamowił i mi tak na myśl przyszło że może to od Was tam? [COLOR=Navy]Pozdrawiam[/COLOR] [/I][/COLOR][/COLOR][/CENTER] [/QUOTE] Cze Kasiasta :multi: Fajnie, że wpadłaś :loveu: [COLOR=PaleTurquoise]Nie wiem o jakie spływające róże chodzi :shake:[/COLOR] [quote name='Pegaza']Zwatpilam przez chwile kto to jest Jess czy Baffy:cool1: i co jej kobito po oczach swiecisz:evil_lol: [URL]http://images35.fotosik.pl/74/6f2a32d24c1e15d1med.jpg[/URL] Ty ale prosiak mial wziecie heh jak one obie na niego patrza:evil_lol: [URL]http://images43.fotosik.pl/219/9e45b0dd6991a577med.jpg[/URL] a to prosie skarbonka czy prosie zabawka ich?:evil_lol:[/QUOTE] Gadasz :crazyeye: :eviltong: :evil_lol: :razz: Zabawka - Madźka też ma takiego prosiaka - on chrumka :ylsuper: [quote name='Zuza i Noddy']To musi być naprawdę okropne budzi takiego małego kurczaczka :loveu::evil_lol:[/QUOTE] No przecież :shake: :evil_lol:
  19. [url]http://i36.tinypic.com/2dbpldw.jpg[/url] fajny kociak :loveu: Cze Kasiasta i spóźnione najlepszego!! :multi: :loveu::loveu:
  20. [quote name='Princess_York']No tak . Troche dziwne bo dużo kilometrów ale jak wcześniej wejde na ring tym lepiej :lol:.[/QUOTE] Ja już mam drugi sezon wystawowy za sobą i najdalej byłam w Szczecinie 250 km jazdy i to na dwudniową wystawę jechałam :eviltong: A z tym wczesnym wejściem na ring to akurat reguły nie ma .. z Buff zaczęłam wcześnie ale Jess zaczęła dopiero jak miała 12 m-cy i nie było z nią żadnych problemów na ringu ;)
  21. Ooo fajny płaszczyk :loveu: Też mam podobny ino beżowy - uwielbiam go :loveu: Ale mój jest taki wiosenno-jesienny raczej na cieplejsze dni :roll:
  22. [quote name='Princess_York']Kinnia - to będziemy razem na ringu :p bo ja też w szczeniorach i suczka :eviltong:[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye: Jedziesz 500 km na wystawę ze szczeniakiem?? :crazyeye::crazyeye:
  23. [quote name='...::Basia::...']Śliczna:loveu::loveu::loveu: [B]3 godziny[/B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: to ile tych faworków robi:crazyeye: mi to z pół godz i mam 2 talerze obiadowe:roll:[/QUOTE] :loveu: Nie no robi sporo ale dokładnie Ci nie powiem ile :eviltong: Może z pieczeniem jej 3 godziny schodzi? Nie wiem .. :roll: Znalazłam jeszcze fotki z końcówki sierpnia - zapoznanie z prosiakiem :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/215/43782291abbfc49amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/106/16fa1d83122433a0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/219/7db3166ec59ca14cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/219/9e45b0dd6991a577med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/215/559d769e059cdfadmed.jpg[/IMG][/URL] :razz:
  24. [quote name='Doti1986']Z tego co widzę to na razie wszytko jest ok:loveu: A jak zdejmę szelki to stoi koło nich i szczeka i wyje i przynosi żeby je założyć:roll: Nie wiem co ona w nich widzi :roll::roll::roll:[/QUOTE] Spacer widzi :diabloti: Najlepszego dla Pixulki :loveu: [quote name='Viky i Ja'] Chyba większość yorasków ma symptomy ADHD, ja myślałam że Viky to czorcik, ale Carmen zdecydowanie ją przerasta w tej kwestii - Carmen nawet nie je w jednym miejscu. Jej posiłek polega na sprincie przez cały pokój, porwaniu jednej kuleczki z miski i znowu sprint w powrotną stronę. I tak kilka czy kilkanaście razy w zależności jak bardzo jest głodna :diabloti:[/QUOTE] Kurcze ale będzie miała kondychę :crazyeye:
  25. [quote name='Viky i Ja']Witamy gorąco z deszczowego Głogowa :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] A ta wszędzie łazi i deszcz roznosi :mad: [quote name='...::Basia::...']Wszystkie składniki tak jak w przepisie (jajka, maka, śmietana, spirytus, proszek do pieczenia) tylko dosypujesz jeszcze łyżeczke kakao i ok 4 łyzeczki cukru (w zalezności czy chcesz gorzkie czy słodkie) albo topisz gorzką czekolade (ok tabliczke) i też dodajesz cukier:eviltong: i masz czekoladowe faworki:loveu:[/QUOTE] Nigdy nie robiłam faworków i chyba nie zrobię :evil_lol: Starczy, że TZa mama robi je 3 godziny razem z mężem więc mi by pewnie z pół dnia zeszło :cool1: Wolę się do tego nie zabierać :eviltong: No i mam fotki :crazyeye: Tylko 4 kąpielowe.. takie sobie no ale zawsze :eviltong: :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/219/5ca8952dc6a08ec8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/74/6f2a32d24c1e15d1med.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/131/454d27c0ce650b83med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/215/3221e09b80b97eb2med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...