-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='Agata_B']Kto będzie w Bydgoszczy 17 lutego (w moje urodzinki :)) ? :) Ja będę ;)[/quote] N prosze - moja siostra ma 15 lutego :) Ja of course będę :multi: I Panna Jessi też :loveu: P.S. U nas bez problemu wpuszczają z pieskami, więc zapraszam :D
-
Nogą :multi: Dla mnie nie ma w tym tyg weekendu :placz: Jest tylko wolna niedziela :placz:
-
Cześć chora Anuśko :multi:
-
Nadzieja nie raz do mnie pisala na gg ale ja tam rzadko bywam.. :shake: Nie udało nam się jeszcze porozmawiac
-
[quote name='Magda_Miki'] Władza zrobiła sobie ustawowo wolne!! Musiałam, bo jutro idę do pracy. Zaczął się sezon piernikowy:eviltong: Wczoraj robiłam ciasto[/quote] M&M'sie a gdzie pracujesz??? Czyżby w cukierni?? U nas tez sie zaczał sezon piernikowp-świąteczny:shake: Masakra normalnie! Nie miałam dziś czasu nawet na dogo wejść bo tyle mam pracy :shake: A co bedzie w przyszłym tyg to w ogóle nie wspominam :shake:
-
Co z Cherubinkiem?? Czemu się nie odzywacie ?? :placz:
-
Kochane chłopaki :loveu::loveu:
-
Cześć Madzka :loveu: Moze jakie głosowanie zrobimy kto za a kto przeciw ścinaniu Masterka ?? Ja jestem przeciw!
-
Mona pięknie jest teraz w Wiedniu .. ja byłam tam w październiku i nie było za ciekawie.. szaro, zimno.. teraz jest pięknie :loveu: Znów wystawiałaś jakiegoś pieska? (pomagałas)
-
To przykre :-(
-
No rewelacja Madzka :loveu: Nawet posprzątałas na potrzeby filmu :evil_lol:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Czesc Paskudo! Przyszlam zarazac.[/quote] A sio!!A kysz!! [quote name='madziasto4']O nie!! Baczność! Maski włóż! Na lewo patrz! I spierdzielamy, bo tu choróbsko panuje. Cześć :grins:[/quote] Cześć Madzka [quote name='Magda_Miki']I znów zaraza! Ludzie dajcie oddychać:mdleje::chaos: Panienka ślicznie się prezentuje na tych samych hmmm....10 zdjęciach?:evil_lol: Zmienić scenerię![/quote] Bo to są urodzinowe fotki! Co miesiąc robię na tej samej scenerii i takie same, żeby potem sobie porównać jak rosła :evil_lol: Cześć M&M'sy [quote name='Aga76']Gdzie jesteś jak cię nie ma?[/quote] Dziś jakoś nie miałam czasu w pracy, żeby wejść na dogo a przed chwilą wróciłam z egzaminu .. i oczywiście zdałam :multi::multi: Trudny był jak nie wiem , dostałam tylko 2 ale ważne, ze zdałam :multi::multi: [quote name='Agata_B']Ale ona jest śliczna :loveu:[/quote] Dziekuję Agatko :loveu:
-
:crazyeye::crazyeye: Migotko jak mozesz ?? :crazyeye::crazyeye: Wypusc bidne pieski :shake: albo chociaż zorganizuj im jakies maty a nie tak na kafelki :crazyeye: W ogole pierwszy raz słyszę, żeby psy pare dni nie wychodziły na dwór :shake: No chyba , ze kwarantanna. Jolisia daj fotki malucha! :loveu:
-
Witaj Mona :multi::multi::multi: Super, ze się w końcu pojawiłaś :multi: Bardzo sie cieszymy, ze z Pawłem wszystko dobrze i że Emyrek jeszcze sie trzyma :loveu: Pozdrawiam gorąco
-
Hihi .. znalazłam emotke , która kojarzy mi się z Paris Hilton :[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_5_2.gif[/IMG][/URL] Ale jaja!!! :evil_lol: [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb096_ZNxpt237YYPL&utm_id=7924"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb096&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
-
[quote name='madziasto4']Wiesz co, już dałam mu spokój, specjalny grzebyk został na działce, a takim ludzkim to do dupy się czesze:shake:[/quote] A ja kupiłam Jessi zwykłą szczotkę Trixi za 10 zł i jest idealna do jej włosów! Ostatnio kupiłam niby specjalna dla Yorków za 35 zł i jest do d... :angryy: Nic nie czesze tylko gładzi po wierzchu :angryy: [quote name='Anusia & Alutka']O wlaaaasnie. Dobrze mowi, polac jej :evil_lol:[/quote] :evil_lol: Dobry pomysł Nic dziewczynki .. mykam spac .. do juterka [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_39.gif[/IMG][/URL]
-
Ostatnie fotki na dziś i idziem spać [URL=www.fotosik.pl][IMG] http://images31.fotosik.pl/71/bb13f62ce71dc68e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/121/de4390c3f5a7799b.jpg[/IMG][/URL] No to teraz Jessi troche wam powytyka języka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/123/802fc391799d029b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/123/987947ae6a7d3445.jpg[/IMG][/URL] A tu mokry pyszczek po piciu :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/122/e2dbcfcde96c5ec6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/123/c113263e499cd286.jpg[/IMG][/URL] No to do juterka bo znów na 5 wstaje .. Dobranoc chorowite dziewuszki [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_31_3.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='madziasto4']Nogi musiałam, bo się kołtunów tam dorobił.[/quote] Bo pieski trzeba codziennie czesac moja droga a nie hodować kołtuny i potem scinac!
-
I dalsza część fotek Panny Jessi [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/122/4252fa9111de989e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/122/b793b295903722ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/122/93e03d1730d5a2c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/123/45e5dc98a6dc1611.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/122/0462f2b02671dcac.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_13_9.gif[/IMG][/URL] No to macie .. a dla Anusi z miodkiem [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_4_65.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb113_ZNxpt237YYPL&utm_id=7921"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb113&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]