Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Kincia']Chciałabym te wszystkie bąble miec u siebie :loveu::loveu:[/quote] Kto by nie chciał .. szkoda, ze one tak szybko rosną...
  2. [quote name='Kasia']Torcio jest niemożliwy :evil_lol::evil_lol:[/quote] Obaj są niemożliwi :evil_lol: Masterek w końcu wykorzystał Torka :eviltong:
  3. [quote name='Mona4'] Nie bo niema co wystawiac a ja jestem stara i brzydka hihihihihi [/quote] No co Ty :crazyeye: Jak chcesz to moją Romantice mogę Ci podstawić :loveu:
  4. [quote name='Agata_B']Fantastycznie :multi: Wiem jak wyglądasz więc zagadam :)[/quote] A skąd wiesz :-o bo ja nie wiem [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_12_10.gif[/IMG][/URL]
  5. Jejka.. podziwiam go za cierpliwość :lol:
  6. [quote name='iberia']Raczej bedziemy się wystawiać :) mam nadzieje ze bedzcie trzymac kciuki[/quote] No pewnie :happy1:
  7. [quote name='madziasto4'] Wraca facet do domu i od progu krzyczy: - Jessss wygralem w lotto, jest! udalo sie! SZEŚĆ, SZOSTKAAA! wydziera sie zadowolony z siebie. Patrzy, a tu zona siedzi smutna i placze. -Co sie stalo - pyta. Na to żona: - Mama mi dzis umarla. Facet wrzeszczy: - Yessssssssssss! Kur**, KUMULACJA ! [/quote] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_6.gif[/IMG][/URL]
  8. [quote name='madziasto4']Kasiu ja to chętnie, ale wyobrażasz sobie jak będą jęczały te tigrunie i Anusie i Władza?? :evil_lol:[/quote] No będą oj będą :mad::mad: [quote name='Magda_Miki']Madźka coś Ty mu na Boga zrobiła?!! Te łapy:placz: Trzymajcie, bo zabiję:pissed:[/quote] Przyłączam sie :diabloti::mad::mad::mad:
  9. Śliczne bąble :loveu:
  10. [quote name='Magda_Miki']Ale WY myślicie o czymś innym:eviltong::evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol: [COLOR=paleturquoise]Pytanie bez odpowiedzi...[/COLOR]
  11. [quote name='Magda_Miki']O Wy małpy:mad: Nie mogę się gniewać.... mam za dobry humor[/quote] Ale Ty sama to powiedziałaś :evil_lol:
  12. [quote name='Aga76']Napisz list do Mikołaja [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/965.gif[/IMG][/quote] Chyba będzie trzeba [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_1_211v.gif[/IMG][/URL]
  13. Kaprysia jest urocza :loveu::loveu: Ja też chcę drugą panienkę!! :placz::placz:
  14. [quote name='iberia']ja też z Ibi będę :)[/quote] No tylko , że wy to się wystawiać będziecie, nie ?
  15. [quote name='Magda_Miki']Choruje, ale zależy na co:stupid::evil_lol:[/quote] A w to to ja juz nie wnikam :evil_lol:
  16. Ale was się żarty pod wieczór trzymają :evil_lol:
  17. [quote name='madziasto4']Długie kłaczki to nie na taką pogodę :p Właśnie coś mnie zastanowiło, że wspomniałaś o 3 roznosicielkach:mad: Liczę, liczę, Daria-Ewa, Zarazek na A i...ja już nie roznoszę zarazków:mad:[/quote] Ale roznosiłaś a to tez się liczy :P No w sumie jeszcze M&M's choruje chyba, nie /?
  18. Ach ty madzka no ty .. :mad::mad: Jak mogłaś :placz::placz: On tak piknie juz wyglądał :placz::placz: No to jeden zarazek juz jest :evil_lol:
  19. W odwiedziny do Pańci przyszedł ? :loveu:
  20. [quote name='Kasia']Póki zarazków ni ma to se wpadłam tu z wizytą :p Sesja Jessi śliczna :loveu:[/quote] Musimy szybko to świeże powietrze wydychać bo zaraz pewnie przylecą te roznosicielki czy (3) :evil_lol:
  21. [quote name='madziasto4']Już jezdem. Bez maszynki, obcięłam mu łapki, bródkę i firany.[/quote] :placz::placz::placz:
  22. [quote name='Patikujek']Jakby Baks opuścił choć jeden spacer to by mi żyć nie dał i i tak lecieć bym musiała, niezależnie od pogody, stanu zdrowia czy innych przeciwnosci losu[/quote] Widcznie psy Migotki są do tego przyzwyczajone :shake:
  23. Jessi tez ostatnio dostała czerwone. Ale tylko na wystawy .. teraz nei pozwalam jej w nim spać :evil_lol: My też mamy takie posłanko kasiu, które zamówiłaś tylko w kolorze brzoskwiniowym :loveu:
  24. Helloł :multi: Pikny śpioch :loveu:
  25. No właśnie .. czemu tak mało fotek Fasti? :mad:
×
×
  • Create New...