-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
:new-bday: Wszystkiego dobrego Micia :new-bday:
-
Witaj Nadziejo :multi: Duzo sweterków uszyłas przez święta ? :lol:
-
Śliczny bobasek :loveu: Gaba - Twoje piesie też urocze :loveu: A Iberię to już tyle nawychwalałam, że już starczy :eviltong:
-
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
tigrunia replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
Jejuś jakie słodkie kluseczki :loveu: Bardzo mi przykro, ze przeżył tylko jeden :-( -
[quote name='Neva']Koniecznie podciąć ta bródkę i uważam że zdecydowanie lepiej będzie wygladał bez kitki, w fryzurce na chłopaka[/quote] Też mi się tak wydaje
-
[quote name='Anusia & Alutka']Alez oczywiscie gamoniu, ze sie nie opalisz, bo slonce nie lapie po solarium :loveu:[/quote] o to ja chyba jakaś inna jestem, bo mnie zawsze łapie! [quote name='Kasia']To dlatego po maju nie mogłam sie opalić na działeczce :p Cze Beatko :lol:[/quote] Cześć Kasieńko [quote name='Pegaza']witam:p jeny ale tematy macie widze ze sie rozgrzewacie:evil_lol: w solarium zamiast inaczej gadać[SIZE=1][COLOR=paleturquoise] (faceci)[/COLOR][/SIZE] to o solarce piszą:evil_lol:[/quote] Witam, witam :multi: Faceci już im się znudzili :p [quote name='Jofka']A gdzie Tigrunia,co??[/quote] No jestem już, jestem :) Byłam wczoraj na małej wycieczce pod Poznaniem a dokładnie w Obornikach. Byliśmy odwieźć Łukiego wujka i kuzyna bo byli u jego rodziców dwa dni. No i w pracy też byłam od 13:30-16 :lol: Dziś wielkie przygotowania będą :lol: Wczorajjednak nie byłam na solarium bo nie było wolnych łóżek ale umówiłam się na dziś zaraz po pracy. Potem na obiadek mamy zaproszenie do rodziców Tzcika :multi: Aaa.. zapomniałam wam sie pochwalić, ze się rozchorowałam :placz: Oddychać nie mogę, wszystko mnie boli i ogólnie cIężko widze tego Sylwka dziś :/ No.. to miłego dzionka :loveu:
-
[quote name='Jofka']takie solarium dobrze robi o trj porze jak brakuje promieni slonecznych....ale ja jestem za leniwa....nawet balsam brazujacy stoi caly pelny[/quote] Balsamem to by mi się nie chcialo :/ .. a tutaj 15 minut i juz pikna opalenizna :lol: [quote name='Ola164']Co tam słychać? ;)[/quote] Cześć Ola :multi: Pomalutku do przodu .. :) Jessi własnie na działeczce sobie biega :lol: [quote name='Anusia & Alutka']Aha, czylki taki tylko inny. Rozumiem :grins: Nie kumam, to Tys tera co? Wieczorowo sie robisz czy jak? :hmmmm: Goopia idz na studia, wiesz jak fajowo jest hihi :evil_lol: A ja nie ogladalam jakos... Goopia, nie opalisz sie pozniej sloncem!! Czesc Wy![/quote] Dokładnie .. tylko po rozmowach dłuuugich z TZcikiem twierziliśmy, że moze jednak taki .. trzeba jechac i obejzec :lol: Robiłam zaocznie ale juz skonczylam w czerwcu. Został mi tylko jeden egzamin i dopiero mi swiadectwo dadza jak zdam :angryy: Studia - niet :shake: Ja oglądałam pierwszą serię całą a druga i trzecia to w takich jakis goopich godzinach była (nocnych) ze juz nnie dotrwałam i teraz nadrabiam :lol: Ależ oczywiście, że się opalę słońcem :loveu: Cześć Ci :multi:
-
Aaaallleeee fotek :multi: Iberia śliczna jak zawsze :loveu:
-
:loveu: Słodki bąbelek :loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ja nic nie pieke, pewnie se czipsy kupie i reddsika i o. [/quote] Ja właśnei TZcika wysłałam po taki oto zestaw :evil_lol: Bry wieczór miłe panie :loveu:
-
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
tigrunia replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
Foteczki śliczne :loveu: Biedne pieski się wystraszyły :shake: Dobrze, ze nic nikomu się nie stało! -
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
tigrunia replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Witany Jagódko :multi: Świetne imię - UZI :loveu: -
[quote name='Kasia']Madźka nie myśl tyle bo zaraz przyjdzie Anusia i walnie Ci swoim ulubionym powiedzieniem na temat Twojego myślenia :evil_lol: Cze Beatko :loveu:[/quote] Cze Kasiu :multi: [quote name='Pegaza']Witam :p jeny jak z Wami nie siedze to tematu do pisania brak:roll: życze miłego wieczorku[/quote] I cze Dario-Ewo :multi: No ja niestety dziś z wami nie posiedze.. mykam na solarium i do TZa rodziców.. to paaaa
-
Jejka Marta.. właśnie oglądałam sobie Twoje filmiki na photobucket .. normalnie nie moge z Dinki :loveu: Jak sobie uroczo kwika :loveu: Jest urocza :loveu:
-
Sunia York przywiązana do płotu schroniska prosi o wsparcie Wrocław
tigrunia replied to medira's topic in Już w nowym domu
Nie martw się na pewno znajdzie się dla niej domek w ciągu tych 2-ch tygodni ale ja i tak w razie czego jestem zwarta i gotowa :) -
[quote name='Jofka']jakie tam spiochy???:multi:[/quote] No wiesz .. te dwie :evil_lol: Pewno sie razem tym reddsem uraczyły wczoraj :evil_lol:
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]hmmm a objadałam się :evil_lol:[/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]szczerze to jakoś tak ciężko nam się było zebrać przez te święta do robienia zdjęć :oops:[/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]dziś jak co 2 tygodnie jest ogólne kąpanie Yorasków i Mańka :mad:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]Lea to siostra Layli ;) - ale na Leę też wołają Layla :evil_lol:[/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]z kolei Layla zmieniła imię na Lalunia :cool3:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]Vasco dziękuje za komplement :loveu:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Ja też przez święta żadnego zdjęcia nie zrobiłam :oops: Niemożliwe .. przeciez ona jest identyczna jak Layla!!
-
[quote name='Jofka']ufff babcia wróciła i już po wszystkim.... ale mi się chce spać....ale nauka czeka!!! Poszukuje teraz motywacji!!![/quote] Poszedł już ten czarny?? :cool1: Ja siem dziś wyspałam - pobudka była o 10:40 :evil_lol: no ale o 2 szłam spać .. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]My również wpadamy się przywitać :loveu:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Cześć Martuś :multi:
-
Slicna jest :loveu: Życzę szybkiego powrotu do zdrówka :lol:
-
Ojej .. nawet twarożku nie rusza?? :shake: Diwne.. Jeżeli chcesz moczyć z mlekiem to nalej tego mleka tylko troche i odstaw , zeby wsiąkło w karmę .. wtedy powinna ruszyć. Ale ja bym raczej nie moczyła.. ma już 4 m-ce więc da rade pogryźć na sucho ;) Jak rano dajesz jej pierwszą porcję to połóż miseczkę na jakieś 10 minut w miejscu gdzie zawsze stoi , nie zje to zabierz i do następnego posiłku nie dawaj. W ten sposób na pewno się nauczy i zacznie jeść.
-
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
tigrunia replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
[quote name='t_kasiek']zginal post ze zdjeciami :( wczoraj je wkleilam :(:(:(:([/quote] Ojj... :placz: To jeszcze raz poprosimy :lol: