Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='madziasto4']Yyy no tego. Wstrzyczasowymacza? Tego co czas zatrzymuje? Bo kurna pędzi jak goopi.[/quote] :mdleje::mdleje: Czasowstrzymywacza Madzka!! I ja życzę Ci Kasieńko wszystkiego dobrego w Nowym Roku [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_11v.gif[/IMG][/URL]
  2. Wszystkiego dobrego dla suni :) Oby Nowy Rok przyniósł zdrowko i dużo dużo miłości dla niej :loveu:
  3. Szcęśliwego Nowego Roku Nadziejo nasza kochana :loveu: Zdrówko Twoje [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_2v.gif[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Kasia']Kochani, życzymy Wam w Nowym Roku siły i wytrwałości w tym co robicie i do czego dążycie!!! A wszystkim psiakom nowych cudownych domków![/quote] Dobrez gadasz Kasiu :) Ja życzę psiakom tego samego :) Oby nowy rok przyniósł sporoo nowych domków!!
  5. Witaj Aguś i 8 łapek w Nowym Roczku :loveu: Syskiego dobrego kochane dziewuszki [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_15_26.gif[/IMG][/URL]
  6. Cześć Ci Władzo w Nowym Roku! :loveu: Gdzie siem bawiłaś ? Wstawaj ino i nam tu opowiadaj!
  7. Witajcie w Nowym Roku :multi: Jak się bawiliście?? Bo widzę, że nie na dogo ..
  8. [quote name='Kasia']No jasne że kcemy fotki z zabawy!!!!!! :multi:[/quote] Ojj .. to musita poczekać aż moja Aniusia się obudzi bo ino ona ma fotki .. tzn 3 aparaty były i z tych 3-ch musze fotki wydostać, bo swojego nie brałam .. :shake:
  9. [quote name='Kasia']Masz co nadrabiać Beatko, impreza tu była jak widzisz wyśmienita :loveu: A jak Twój sylwester minął?[/quote] Oj mam, mam :placz: Ale na szczęście największe gadulstwo mam już za sobą :evil_lol: A no szybko minął .. najpierw był problem z autobusem, potem jednak z taxi(zeby dojechac) ale dotarlismy na szczęscie.. a spowrotem to juz szkoda gadać! Nogi mi juz po tych baletach odpadały a taxi nie ma :placz: Juz chcieliśmy isc pieszo do domu (tzn. szlismy) i tak z km przeszlismy i udało siem taxi złapać :multi:
  10. Witaj Kincia w Nowym Roku :multi: No opowiadaj, opowiadaj bom ciekawa jak ześ siem bawiła :evil_lol:
  11. [quote name='madziasto4']Żeby się serek żółty w środku rozpuścił :p Latem dostają mrożone, to zimą im zapiekę :grins:[/quote] Acha [COLOR=#afeeee]No to 10 znaków postawie[/COLOR]
  12. Witaj Jofka w Nowym [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_41.gif[/IMG][/URL] Roku :multi: Uff.. tu tylko 1 str i to nie cała :evil_lol:
  13. [quote name='madziasto4'] Hihi :evil_lol: Kong Tigrunia, o kongu mówiłam. Takie coś gumowe, z dwoma otworami, przez które pies wyjmuje jedzonko z wewnątrz :grins:[/quote] Aaa.. no tak myślałam, ze też o coś psiego chodzi ale po co ty to zapiekać chciałas ?? :hmmmm:
  14. [quote name='Pegaza']widze ze fidlak szkolony pies nawet ksiażke z obrazkami ogląda:evil_lol: [/quote] Szkoda tylko , ze do góry nogami czego żadna mądrala nie zauważyła :evil_lol: [quote name='Anusia & Alutka']znaczy nie to zebym cos sugerowala, bynajmniej ze nie, ale tak sie sklada, ze ja tak jakby innych perspektyw na wieczor nie mam, niz siedzenie z dziewojami :loveu: wiec dla wspolnego dobra, moglabym M-A przygarnac...[/quote] :roflt::roflt::roflt: Nie moge!! Uważaj bo Daria - Ewa zrobi Ci :boom: Tu się witam po 9 stronach :lol: a to dopiero 3 galeryja :placz:
  15. [quote name='PositiveThought']O JEZU! czuję się śledzona. a jak Ty znalazłaś mnię? O.o[/quote] A ja też Cię znalazłam :evil_lol: [quote name='Pegaza']kuna mać wy musicie tyle gadac:mad: ile nadrabiania w czytaniu mam[/quote] Ja byłam już u Madzki - tam 12 str i teraz jestem tu - 7 stron.. strach pomyslec co bedzie dalej .. :shake: [quote name='Anusia & Alutka']W nadchodzącym Nowym Roku idz do przodu krok po kroku niech cię nadmiar kasy męczy i niech fiskus cię nie dręczy. Niech rodzina żyje w kupie resztę miej głęboko w dupie. hihi :megagrin: [SIZE=6][COLOR=red]SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU [/COLOR][/SIZE][/quote] Ale utrafiłaś - co do minuty Anusia :lol: [quote name='Anusia & Alutka']Dario-Ewi i Marku-Adamie W roku nowym zyczymy Wam: 12 miesięcy zdrowia 53 tygodni szczescia 366 dni pogody ducha 8784 godzin milosci 527040 minut wytrwalosci i[COLOR=paleturquoise][SIZE=1], co najwazniejsze w przypadku Waszym[/SIZE][/COLOR] 31622400 wspaniałego sexu hihihihi :megagrin:[/quote] Ty.. zapomniałaś o sekundach tam jest "sekund" sexu :cool1: No .. to witam się i tu w Nowym [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_40.gif[/IMG][/URL]Roku
  16. [quote name='Kasia']Jak byłam w sklepie to sie zastanawiałam co se kupic na dzisiaj do picia, miałam smaka na jakiegoś dobrego ale takiego inszego drinka no ale co se miałam sama je robić? :roll: I wziełam piwa se i nie wiem właśnie czy dobrze zrobiłam bo piwa to zamulacze i usypiacze...[/quote] Trza było sobie kupić takie drineczki Sobieskiego .. miodziooo i nawet niedrogie .. od 2,5-5 zł :lol: [quote name='madziasto4']Teraz tak sobie uświadomiłam, że ja to na filmach chiba nie płaczę :hmmmm: Zielona mila mi się podobała, Titanic też, ale na żadnym z nich nie płakałam :hmmmm:[/quote] Jenyy .. ja to na każdym płacze na jakim się da! No .. dotarłam wreszcie na ostatnią strone :cool3: 12 aż ich było i troche mi zajęło .. na drugiej Madzka było coś co ty zapiekasz z serem i to coś na k .. się nazywało i miałam się zapytać co to jest ale przez te następne 10 stron już zapomniałam jak to sie nazywało :hmmmm: a nie chce mi się wracać.. No .. to witam się kochana Madzku i kochani chłopcy :loveu: w Nowym [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_37.gif[/IMG][/URL] Roku :multi:
  17. Ale słodko razem wyglądają :loveu: Super fotki :multi:
  18. Etienka śliczna :loveu: Pięknie się prezentuje na tym tle świątecznym :loveu:
  19. [quote name='Ola164']Dzięki wszystkim! Ja dziś mam urodzinowy dzionek :D Tina - kończy 6 lat Czarek - 2 lata Edward - 1 rok![/quote] No proszę ... ile urodzinek :multi: No to sto lat solenizantom :new-bday::BIG::new-bday::BIG: i szcęśliwego Nowego Roku!
  20. [quote name='Kasia']Beatko wszystkiego najlepszejszego w Nowym Roczku a dzisiaj szampańskiej zabawy do białego rana :loveu:[/quote] [quote name='Anusia & Alutka']Tigrunia :loveu: wprawdzie mialysmy dylemat czy nie zakwalifikowac Cie w kolejnosci alfabetycznej pod B jak blondynka, ale po dlugim i doglebnym procesie ten-tegowania w glowie, uznalysmy zes Tigrunia jak w morde szczelil. No, to ja zycze na rok nowy, coby byl lepsiejszy niz miniony i wszystkiego co se tam kcecie :loveu:[/quote] [quote name='madziasto4']Jeszcze myślałyśmy, że może pod S, na cześć tego stosu, ale jednak to T jak Tigrunia tak dźwięczne:loveu: wdzięczne znaczy się:loveu: No to tak, to chlup w ten goopi dziób za nowy rok :drink1:[/quote] Ojj.. ale wy kochane jesteście :loveu: Dziękuję [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_10_6.gif[/IMG][/URL] No to witam was dziewczynki w Nowym [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_43.gif[/IMG][/URL] Roku :sweetCyb: Wstałam jakby kto pytał ale siem w ogóle nie wyspałam :placz: Jestem chora jak nie wiem! Mam katarek, kaszelek, nie moge mówić w ogóle :placz: Jest masakra ale co się wyvawiłam to się wybawiłam :multi: Było super i jak będziecie chciały to mogę wam nawet fotki pokazać :cool3: Ostrzegam, że Jessiki na nich nie będzie .. A wy jak się bawiłyscie ? Ide pospacerować trochę i zobacze czy chociaż toascika za mnie wypiłyście [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_2v.gif[/IMG][/URL] Trochę posiedzę z wami teraz bo TZcik śpi a mi się nudzi a spać nie mogę :placz:
  21. Wpadłam, dziękuję za życzonka i wypadam!! Wszystkiego naj dziewczynki :loveu:
  22. Dzięki Jofeczko :loveu: Cześć Anusia :multi: [COLOR=PaleTurquoise]TZcik za tyłeczek czasem złapie [COLOR=Black]Ja chciałam wam stąd dziewczynki moje kochane życzyć Szczęśliwego Nowego Roku, udanej impresski i czego tam sobie jeszcze zapragniecie :lol: Ja nie zdążę dziś do was już wpaść :oops: Mam tyleee pracy, że szok a do 13 musze sie wyrobić .. No to mykam .. do zobaczenia za rok :evil_lol: Paaa kochane cioteczki .. aaa.. i całuski od Jessi miałam przekazać :loveu: [/COLOR][/COLOR]
  23. Dobry :loveu:
  24. Dobry :multi: To czekamy na fotki Łukaszkowo-Fidlakowe :loveu:
  25. Doberek :multi:
×
×
  • Create New...