Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. A przestań! Ja tam duzo kupuje na allegro, ale to ty jesteś maniaczka :eviltong: Sama kupuj!
  2. No wiesz .. ja tam za duzo myslec nie musze.. przepisuje cyferki do kompa a dalej to juz on sam liczy :evil_lol:
  3. [quote name='Anusia & Alutka']A wcale ze nie :shake:[/quote] Ach tam.. Faktury pisze i zamówienia tez czasem przyjmuje. Tzn. jak ide na 5 to na faktury a jak na 10 to na zamówienia
  4. [quote name='Anusia & Alutka']Napewno nie mowilas nic![/quote] Na pewno coś!
  5. Ale wyprzedaze :crazyeye:
  6. [quote name='Anusia & Alutka']To czego sie opierdziela a nie piecze?? Znaczy sie sprzedajesz ta? Czy co? Przypomnialo mi sie bo tak jakos...[/quote] No rusz kochana tą główką i sie domyśl .. chociaż na pewno gdzies pisałam.. jak mogłabym piekąc siedziec na kompie cały czas jak w pracy jestem :eviltong:
  7. [quote name='Anusia & Alutka']E! Tigrunia! A co Ty nam nie wstawiasz jakis tajemnych receptur na pyszne wypieki?? :mad:[/quote] E! Anusia! Bo ja nie pieke! A co Ci sie tak nagle przypomniało ?
  8. [quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witam:) [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Właśnie oglądałam zdjęcia maluszków są po prostu urocze:loveu::loveu::loveu:. I tak jak maja Etienna(ur.31.12.07) są to„Sylwestrowe Yorki” :mdrmed: Niech zdrowo rosną[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku!![/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ania [/SIZE][/FONT][/quote] Oj Aniu .. Etienka w 2006 roku sie urodziła nie 2007 :lol:
  9. [quote name='madziasto4']A do której balowaliście? :razz:[/quote] Ok 5 byliśmy w domu. Jestem w szoku,ze tyle wytrwałam, bo o 4 wstałam do pracy a o 5 dnia nastepnego dopiero lulu czyli 25 h na nogach! A i tak duzo nie spałam bo chora jestem i nie szło usnać, jak usnęłam to zaraz mnie ktos obudził(telefonem) no i taka to robota ..
  10. [quote name='Pegaza']czyli co radzicie żeby mi nie padnął więcej podlewać czy śpiewać mu?:lol:[/quote] Jak mu zaśpiewasz to uśnie czyt.padnie :evil_lol: Ja tam bym go podlała, ale czymś z procentami :evil_lol:
  11. Ale słodkie bobaski :loveu: Szczęśliwego Nowego Roku Martuś [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_11v.gif[/IMG][/URL]
  12. [quote name='Anusia & Alutka']Ale fajne foty. To widze ze zabawa sie udala :grins:[/quote] Oj taaaakkk.. super było :multi:
  13. Moja Jessi bardzo lubi koty tylko one jej nie bardzo :shake: Dzis znow bylam z nią u kotki , ktorej jeszcze nie znała to nie za bardzo chciała się z nią bawić :shake:
  14. [quote name='Pegaza']oo to też sporo taka piąteczka:lol: a powiedz mi bo na fotce wpadł mi w oko ten maluszek z lewej czy on jest z tych ciemnych yorków czy jasnych bo szukam ciemnego yorka(o ciemnym płaszczyku) a na fotce ten Twój na takiego wygląda czy mam racje ? i ma też białą krawatke a zauważyłam że nie każdy york ją ma:roll: poradzcie jak znależć tego ciemnego czym sie kierować zwlaszcza jak maluch ma 7-8 tygodni.[/quote] Ja też szukałam ciemnego.. w wieku 5 tyg juz widać jak się na włos dmuchnie, ze pod spodem są juz srebrnawe włoski więc piesek ciemny nie będzie. Ja Jessi kupiłam jak miała prawie 4 m-ce wiec juz było 100% pewne,ze bedzie czarna
  15. [quote name='Jofka']O jaaa ogladalam wlasnie ten hinduski film na polsacie myslalam ze nie dotrwam do konca....WIdzialyscie zeby film trwal ponad 4 h??? szok!!!!:-o:-o:crazyeye::crazyeye:[/quote] Hmm.. nie wiem o jakim mówisz bo nie oglądałam. Ale ciekawy był, że tyle godzin wytrwałaś ??
  16. [quote name='Anusia & Alutka']Aga, oj bu. Gdzies Ty? Moze jeszcze w starym roku zostalas? :hmmmm:[/quote] Cofnij się po nią :razz:
  17. A ja baldzio lubiem kwiatki :loveu: I kwiatki lubiom mnie :loveu:
  18. [quote name='madziasto4']Jestem i czekam na te foty.[/quote] No toć już są :lol: [quote name='Pegaza']łał ładna z Was para:loveu:się nie dziwie :razz:do pary piękna Jessi :loveu:[/quote] Dziękujemy :loveu: Ostatnia porcja na dziś .. jak dostane reszte to moze cosik jeszcze wrzuce [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/133/746df68f04173bdc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/94/ebfc83fc9bf3d5ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/133/ef50bc32595d677a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/134/81117ed7ecdd1023.jpg[/IMG][/URL] A tu doszedł jeszcze Szymaszek (od Aniusi) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/133/7600c0396e8ba317.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Pegaza']ponoć do kwiatków też się gada żeby lepiej rosły:lol:[/quote] Tym to sie nawet Chopina puszcza :p
  20. [quote name='Pegaza']Wpadłam z noworocznymi zyczeniami wszystkiego naj:loveu:[/quote] Bardzo dziękujemy Dario-Ewo :loveu: Foty : (tylko sie nie śmiać :p) Ja i TZcik :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/133/cacd64b677230072.jpg[/IMG][/URL] Ja, mój kumpel z pracy i jego laska [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/94/d0e5ee3dd87637a2.jpg[/IMG][/URL] Tu juz wszyscy znani :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/133/ed8ccd62c9c06bd7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/134/a1a15fbffb951f51.jpg[/IMG][/URL] A tu doszła jeszcze moja kochana Aniusia :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/94/60868116d0036ac4.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='madziasto4']Oj język się plątał.. Ale każdy wie o so chodzi:loveu:[/quote] Chodzi o to, ześ się upoiła alkoholowo i tyle :evil_lol: [quote name='Kasia']Toć to pijane takie było, że o krawężniki się potykało a Ty chcesz aby jeszcze dobrze takie duuugie słowo dobrze wypowiedziała :evil_lol:[/quote] Mogła się bardziej przyłożyć chociaż :eviltong: [quote name='Anusia & Alutka']Ej a tą co tak na wymadrzanie sie zebralo w nowym roku? I tak pamietamy zes blondynka :evil_lol: Kasiu :Rose:[/quote] Ty tam sie zbokami lepiej zajmij a nie sie mnie czepiasz znowu :cool3:
  22. [quote name='Jofka']Wszystkiego wspaniałego w Nowym Roku Beatko!!! Zeby Jessi zdrowo rosla, Tz byl posluszny i duuuuzo wycieczek do Egiptu!!!!:loveu:[/quote] Dziękuję Jofeczko :loveu: [quote name='Ola164']Witam, witam ;)[/quote] Cześć Ola :multi: [quote name='Anusia & Alutka']O fajowo, foty bedom :grins: Szesc :grins:[/quote] Siedem Anusia :loveu: Foty zaraz będą bo już mam :multi: Na razie tylko z jednego aparatu .. jutro pójde po następne
  23. Powinno zniknąć. Tez mam ten sam problem. Moja Jessi ma juz 8 m-cy i nie chce jej to zniknąć tylko te włoski w innych kolorach zakrywają te biale bo są coraz dłuzsze. Zajzyj do nas do galerii. Post drugi zdjecie 1 tam widac tą białą plamkę dość wyraxnie.
  24. Wszystkiego dobrego Moniczko w Nowym Roku .. Oby był lepszy od poprzedniego i oby było mniej pieskówo kotków i innych stworzonek w potrzebie bo nie dasz rady .. :)
  25. [quote name='madziasto4']Halo jestem i idę se kawę mrożoną zrobić..[/quote] Mi własnie Tzcik herbatkę przyniósł :loveu: Kochany mój .. :loveu:
×
×
  • Create New...