Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Ojej .. Daria-Ewa się pozmieniała! :-o
  2. No Ciebie to juz gdzieś widziałam.. zostały mi 2 na liście ;) Piknie wyglądacie :loveu::loveu:
  3. Jessoo.. dopiero znalazłam!! Ale mam ją ! :sweetCyb:Wreszcie! :sweetCyb: I juz wiem czemu jej nie znalazłam wcześniej .. Ja galeryje do 100 str przejzałam, a ona na 103 się ukazała :evil_lol: Pikna Dario - Ewo można Cię już teraz z listy wykreślić .. to kto tam nam jeszcze został? Hmm.. Anusia i Agusia, tak? Pokazywać się ! Ino szybko!! :mad:
  4. No mam .. juz zmniejszony okręg poszukiwan :evil_lol:
  5. [quote name='pysiulka86']Nie wiem czy moge :) A nawet dokładnie nie pamietam... :)[/quote] Ojej.. mów szybko! Daria-Ewa na pewno pozwoli ;)
  6. [quote name='pysiulka86']A ja już znalazłam :cool3:[/quote] Ale Ci to szybko poszło! :crazyeye: Ja jestem na 48 str i nic!! :placz: Powiesz na której toto sie ukazało??
  7. Bedzie srebrny a pyszczek bedzie złoty :loveu:
  8. Tak tez myslalam. Znalazłam jakies polarki za 13 ZL ALE TYLKO NIEBIESKIE MAJĄ
  9. Kurcze.. lece na allegro szukać ..
  10. [quote name='Jofka']daj spokoj ja w tym roku 20!!!!:crazyeye::crazyeye:[/quote] To już też nie będziesz -nastką ;)
  11. Przeoczyłam Twój post Kasiu .. no szczerze mówiąc to Darii-Ewy tam nie szukałam więc mogłam przeoczyć .. zaraz poszukam , dzięki za wskazówkę :loveu:
  12. No i zostawiła mnie z problemem .. U Anusi chyba nie bo ostatnio przeleciałam jej galerię chyba do 100 str Dobrej nocki :cool3:
  13. Ale sobie słodko odpoczywa :loveu: Tak jak Jess dzisiaj cały dzień! ;)
  14. No to ja trpche poczekam może któraś się przyzna ;) A moze w "My i nasze Yorki" ??
  15. [quote name='Kincia']Nie wazn....Ci co maja wiedziec wiedza....[/quote] Ale miła jesteś :shake:
  16. No pewnie :) Tak samo myślę, że Jessina będzie miała kiedyś pikną złotą mordkę :loveu:
  17. [quote name='Pegaza']witam ale ja się na galerii u kogoś pokazałam:eviltong: więc musisz szukać hihi a było to gdzies w wrześniu lub w sierpniu....:lol:[/quote] O masz! Teraz mi zadanie dałaś :p
  18. [quote name='Jofka']tzn. na jaki kolor??[/quote] Pikny złoty :loveu:
  19. [quote name='madziasto4']Wiecie co mi się śniło? [IMG]http://yelims3.free.fr/Hein/Hein86.gif[/IMG] Że mi wmawiali syndrom psa łańcuchowego [IMG]http://yelims3.free.fr/Hein/Hein86.gif[/IMG][/quote] :crazyeye: Nie może byc :shake:
  20. No widze własnie jakie ma nóżki zgrabniutkie :razz:
  21. Śliczna panienka z niej :loveu: Sama ją strzygłaś ?
  22. Mikuś :loveu: Maszerował razem z Tobą ??
  23. [quote name='Micia']Jessi jest super.ładne ma włoski :)Moja Micia ma 7 miesięcy i 3 dni więc jest prawie rówieśniczką Jessi , Mam pytanie ile Jessi waży i czym ją karmicie?? Zapraszamy do naszej galerii :)[/quote] Dziekuję bardzo :loveu: Jessi waży ok 1,8 kg. Teraz karmię ją RC dla Yorków juniorów.
  24. Dobra, cicho bo zaraz nas stąd wyrzucą .. galeryjki naszych psiakow a my tu o sobie :evil_lol: No to wracając do tematu .. Jessi przespała dziś cały dzień!:crazyeye: I śpi dalej! Była u mnie przyjaciolka z kumplem to troche sie z nimi pobawiła i jak tylko poszli ona dalej w kimono! Wczoraj ją dzieciaki wymęczyły to musi się otrząsnąć ;) hihi
×
×
  • Create New...