-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
:crazyeye:O matko :crazyeye: Cały stół zajął! :crazyeye:
-
Dzień doberek :multi: Coś tu cisza ostatnio zapadła u Fidlastej ..
-
Dzień dobry :multi: Mona o co chodziło z tymi kroplówkami? Kto się rozchorował :-(
-
[quote name='Kasia']Wczoraj z przyczyn niezależnych od nas samych nie udało nam się poplotkować przy redsie i chipsach więc moze dziś sie uda...no chyba że Madźka wczoraj se go wychlała :p Dobry :loveu:[/quote] Pewnie że go obaliła .. a co myślałaś :evil_lol: Dobry w wolny weekendzik :multi:
-
Dobry śpiochy :loveu:
-
Cześć Kincia :multi: Ale Jacky dostojnie sobie siedzi :loveu:
-
[quote name='natija']wpadla zyczyc Wam szczesliwego Nowego Roku,do uslyszenia wkrotce...[/quote] Witamy i bardzo dziękujemy :) [quote name='Jofka']Witaj,witaj!!! O ja dzisiaj musiałam wcześniej wstać,bo czarny ...yyy tzn ksiądz dzisiaj myka po kolędzie u babci od 9.00 o jaaa!!! i najlepsze jest to ze babcia wsiąkła!!!:-o:-o nie wiem co ja zrobie teraz....super....Spać!!![/quote] Cześć Jowitko :cool3: Leć szukać tej babci lepiej :evil_lol: [quote name='Mona4']Witam was poświatecznie :loveu:[/quote] Witamy Moniczko w naszych skromnych progach po świątecznie i przed noworocznie :lol:
-
Nane :multi: Gdzie byłas jak Cię nie było? Layla piknie rośnie .. a Vasco - powala spojrzeniem :loveu:
-
[quote name='vikiii']Co tu dziś było tak cicho:crazyeye: miałam tylko jedną stronkę do przeczytania:diabloti: to chyba po tych świętach roztyte jesteście i nawet paluszkami się nie chce ruszać:evil_lol::evil_lol:[/quote] Madzka z rana zaczęła pić to nie dotrwała :evil_lol: A Anusia pewnie lata po mieście i szuka tych swoich chipsów :cool3:
-
Sunia York przywiązana do płotu schroniska prosi o wsparcie Wrocław
tigrunia replied to medira's topic in Już w nowym domu
Nie martw się .. przez 2 tyg na pewno coś poradzimy .. mam nadzieję, ze stały domek już się do tego czasu znajdzie :) -
Sunia York przywiązana do płotu schroniska prosi o wsparcie Wrocław
tigrunia replied to medira's topic in Już w nowym domu
Nadziejo .. widzę, że też działasz :) Więc mamy już dwa tymczasy :multi: szukaj kochana Nadziejo tego domku dla malutkiej może w 2 tyg się uda -
Sunia York przywiązana do płotu schroniska prosi o wsparcie Wrocław
tigrunia replied to medira's topic in Już w nowym domu
U mnie oczywiście tymczas dla małej się znajdzie jeśli faktycznie nic bliżej nie znajdziesz. Myślę, że Jessi by się ucieszyła z nowej koleżanki :loveu: -
Sunia York przywiązana do płotu schroniska prosi o wsparcie Wrocław
tigrunia replied to medira's topic in Już w nowym domu
Chętnie bym pomogła tylko strasznie daleko mieszkam :-( Napisz coś po operacji, jak się ma mała i czy będzie konieczne dalsze leczenie .. -
[quote name='Jofka']masz racje ja nie jestem co do tego przekonana na tych dziennych to normalnie zapierdziel i jeszcze nie moge pracowac i gooofno mam[/quote] Wiem, wiem .. moja siostra ma 25 lat , nie pracuje , skonczyla jakieś tam studia po których nie wiadomo co dalej .. i poszła teraz na policealną architekturę wnętrz czy coś takiego i dopiero to jej się podoba .. moze po tym jakąś prace znajdzie .. A ja już pracuję 2,5 roku :multi: Bardzo sie cieszę z tego powodu bo zarobiłam na auto, w Turcji byłam, do Egiptu jade, kuchnie i pokój sobie wyremontowałam , sprzęty AGD pokupowałam, niedługo zabieram sie za remont sypialni ... jest fajnie :lol:
-
[quote name='Jofka']no co Ty?? nie musisz dodatkowego przedmiotu?? ja to tak czy siak bo na studia to wiesz musialam[/quote] Ano nie musze :evil_lol: Ja raczej na studia się nie wybieram.. zrobie jakieś pare 1-2 rocznych policealnych i będę miała tyleee zawodów , ze będę mogła przebierać w ofertach :evil_lol: hihi..
-
Śliczności :loveu:
-
[quote name='pysiulka86']No juz juz, tez mnie to zaskoczylo, ale jak teraz sobie przemysle jej zachowanie to dawała mi wyraznie sygnały :)[/quote] Ja w ogóle o tym jeszcze nie myślałam.. przecież Jessi to taka dzidzia jeszcze :loveu: Na moje jakby nigdy nie miała cieczki to taką moją dzidzią już na zawsze by została :loveu:
-
[quote name='madziasto4']Reddsa mam, tylko se po czipsy skoczę :p Dzień dobry :loveu:[/quote] Ładnie tak z rana zaczynać, hę ?? :p Bry :multi: