Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. :crazyeye:O matko :crazyeye: Cały stół zajął! :crazyeye:
  2. Dzień doberek :multi: Coś tu cisza ostatnio zapadła u Fidlastej ..
  3. Dzień dobry :multi: Mona o co chodziło z tymi kroplówkami? Kto się rozchorował :-(
  4. [quote name='Kasia']Wczoraj z przyczyn niezależnych od nas samych nie udało nam się poplotkować przy redsie i chipsach więc moze dziś sie uda...no chyba że Madźka wczoraj se go wychlała :p Dobry :loveu:[/quote] Pewnie że go obaliła .. a co myślałaś :evil_lol: Dobry w wolny weekendzik :multi:
  5. Dobry śpiochy :loveu:
  6. Cześć Kincia :multi: Ale Jacky dostojnie sobie siedzi :loveu:
  7. [quote name='natija']wpadla zyczyc Wam szczesliwego Nowego Roku,do uslyszenia wkrotce...[/quote] Witamy i bardzo dziękujemy :) [quote name='Jofka']Witaj,witaj!!! O ja dzisiaj musiałam wcześniej wstać,bo czarny ...yyy tzn ksiądz dzisiaj myka po kolędzie u babci od 9.00 o jaaa!!! i najlepsze jest to ze babcia wsiąkła!!!:-o:-o nie wiem co ja zrobie teraz....super....Spać!!![/quote] Cześć Jowitko :cool3: Leć szukać tej babci lepiej :evil_lol: [quote name='Mona4']Witam was poświatecznie :loveu:[/quote] Witamy Moniczko w naszych skromnych progach po świątecznie i przed noworocznie :lol:
  8. Nane :multi: Gdzie byłas jak Cię nie było? Layla piknie rośnie .. a Vasco - powala spojrzeniem :loveu:
  9. [quote name='vikiii']Co tu dziś było tak cicho:crazyeye: miałam tylko jedną stronkę do przeczytania:diabloti: to chyba po tych świętach roztyte jesteście i nawet paluszkami się nie chce ruszać:evil_lol::evil_lol:[/quote] Madzka z rana zaczęła pić to nie dotrwała :evil_lol: A Anusia pewnie lata po mieście i szuka tych swoich chipsów :cool3:
  10. Nie martw się .. przez 2 tyg na pewno coś poradzimy .. mam nadzieję, ze stały domek już się do tego czasu znajdzie :)
  11. [quote name='Jofka']Juz zazdroszcze....[/quote] Kończ szybko to prawo to będziesz moła sobie 2 razy w roku jeździć :cool3: Ze stołem juz nie wiem co .. TZcikowi bardziej się szkany podoba :p
  12. Nadziejo .. widzę, że też działasz :) Więc mamy już dwa tymczasy :multi: szukaj kochana Nadziejo tego domku dla malutkiej może w 2 tyg się uda
  13. U mnie oczywiście tymczas dla małej się znajdzie jeśli faktycznie nic bliżej nie znajdziesz. Myślę, że Jessi by się ucieszyła z nowej koleżanki :loveu:
  14. Chętnie bym pomogła tylko strasznie daleko mieszkam :-( Napisz coś po operacji, jak się ma mała i czy będzie konieczne dalsze leczenie ..
  15. [quote name='Jofka']a do Egiptu z TZ??:razz:[/quote] No właśnie wreszcie wczoraj go przekonałam :multi::multi:
  16. [quote name='Jofka']masz racje ja nie jestem co do tego przekonana na tych dziennych to normalnie zapierdziel i jeszcze nie moge pracowac i gooofno mam[/quote] Wiem, wiem .. moja siostra ma 25 lat , nie pracuje , skonczyla jakieś tam studia po których nie wiadomo co dalej .. i poszła teraz na policealną architekturę wnętrz czy coś takiego i dopiero to jej się podoba .. moze po tym jakąś prace znajdzie .. A ja już pracuję 2,5 roku :multi: Bardzo sie cieszę z tego powodu bo zarobiłam na auto, w Turcji byłam, do Egiptu jade, kuchnie i pokój sobie wyremontowałam , sprzęty AGD pokupowałam, niedługo zabieram sie za remont sypialni ... jest fajnie :lol:
  17. [quote name='Jofka']no co Ty?? nie musisz dodatkowego przedmiotu?? ja to tak czy siak bo na studia to wiesz musialam[/quote] Ano nie musze :evil_lol: Ja raczej na studia się nie wybieram.. zrobie jakieś pare 1-2 rocznych policealnych i będę miała tyleee zawodów , ze będę mogła przebierać w ofertach :evil_lol: hihi..
  18. [quote name='Jofka']Nie wiem co jest z Jessi Beatko Tolek to nawijal i nawijal az mu zostalo do dzisiaj....zwlaszcza jak prosi!!!:eviltong:[/quote] Hege.. a o Jessi coś napomknął ?? :cool3:
  19. [quote name='Jofka']znam ten ból....ja już dzięki Bogu mam to za sobą....historie i wos brrrr[/quote] Ja Mature zdaje tylko z angielskiego i polskiego bo konczylam Liceum Ekonomiczne :evil_lol:
  20. Ja jakby mi dobrze poszło to bym siedziała teraz i do matury sie uczyła (na styczeń) .. no ale nie wyszło :placz: Nie zdałam egz.z maty i lipa .. :placz:
  21. Śliczności :loveu:
  22. [quote name='pysiulka86']No juz juz, tez mnie to zaskoczylo, ale jak teraz sobie przemysle jej zachowanie to dawała mi wyraznie sygnały :)[/quote] Ja w ogóle o tym jeszcze nie myślałam.. przecież Jessi to taka dzidzia jeszcze :loveu: Na moje jakby nigdy nie miała cieczki to taką moją dzidzią już na zawsze by została :loveu:
  23. [quote name='pysiulka86']O to mialas pecha bo moja gadała jak najeta :razz:[/quote] Hihi :evil_lol: i co Ci ciekawego powiedziała?? :cool3:
  24. [quote name='madziasto4']Reddsa mam, tylko se po czipsy skoczę :p Dzień dobry :loveu:[/quote] Ładnie tak z rana zaczynać, hę ?? :p Bry :multi:
  25. [quote name='pysiulka86']U mnie identycznie tylko, że moja mama jej wymyslala potrawy :evil_lol:[/quote] No proszę :evil_lol: Jessi raczyła się tylko rybką ale przemówić do nie nie raczyła o 24 :mad:
×
×
  • Create New...