-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Na prawde powaznie wygladasz na tej fotce.. a ja juz niestety nie nastolatka .. niedlugo 21 :placz: Starzeje sie :placz:
-
Wow Jofka! Nie wyglądasz mi na 19 lat! Pikna fotencja :loveu:
-
Łiii.. ale słodki bobas :sweetCyb:
-
[quote name='Kasia']A co to to zielone do picia było? Jakis ekstra drink?[/quote] No drink taki bo Szymaszek pół roku chodził do szkoły barmańskiej. To było z kawałkami mango a nazywało się "błękitna laguna" nie wiem czemu .. przecież zielone było :p [quote name='Jofka']Beatko jak ładnie razem wyglądacie!!!!! Pierwszy raz widze Twojego Tz!!! no no a Ty sie zmieniłas od ostatniego zdjecia!!! Pikna kobitka z Ciebie!!!!:razz:[/quote] Dziękuję bardzo :oops: A poprzednie fotki tez obejzalaś? Tzn pare stron wczesniej? [quote name='Aga76']Jak miło, kolejne fotki :loveu:[/quote] :loveu:
-
No to mata ostatnią porcje bo mam wyzuty sumienia,ze Jessi nie daje tylko jakas zabawe.. :p Porobiłam dziś Jessice zdjęcia kumpeli aparatem,ale zapomniałam zgrac :oops: A Tzcik zabral gdzies swój aparat no i d**a :angryy: Rozgrzewka przed imprezką : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/133/7a7cb0a2a3b9fe47.jpg[/IMG][/URL] Takie boło jedzonko: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/94/569d1d63412e1e84.jpg[/IMG][/URL] Tu czekaliśmy na taxi [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/135/964acbd34076478a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/94/575a314e5f245e92.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/94/b13b213bcefefc0f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/94/86ff36204b263bf8.jpg[/IMG][/URL]
-
Wreszcie się doczekałam fotek :sweetCyb: Pikny Tolinek :loveu: Tylko Jofka lepiej szybko zmniejsz te zdjęcia bo Cie modzi będą ganiać :evil_lol:
-
Moja Jessi nie lubi, ale dzielnie to znosi :lol:
-
[quote name='Neva']Szczeniak 5 tyg moze iec tylko jasne wloski na glowie , co o nuiczym nie swiadczy a tylko o dobrym gatunku i kolorze. Jasne wlosy na grzbiecie pojawiają sie czasami dopiero po poł roku , czy po roku, nie ma reguły.[/quote] Jak nie świadczy? Oczywiście, ze tak .. ja chciałam wziąść tego psiaka ale hodowczyni do mnie zadzwoniła właśnie jak mała miała 5 tyg , że jej się głowka wysrebrza, pojechałam , zobaczyłam i faktycznie. Miała na szczescie jeszcze jedną suczkę, którą zostawiła sobie. Widziałąm zdjęcia tamtej suczki jak miała 3 m-ce i juz było ewidentnie widać, że będzie srebrna .
-
Ty ześ pewnie nie lepsza była [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_5.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb097_ZNxpt237YYPL&utm_id=7925"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb097&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
-
Już się rozbrykały maluchy ? :loveu: Kurcze .. słodkie są jak nie wiem :loveu::loveu: W sobote TZcik nad morze chce sie wybrać to chyba go na Koszalin skieruje zeby wasze maluchy zobaczyć :lol:
-
[quote name='Kasia']Anuś Oni się degustowali a chlałyśmy My i Madźka! Nie pamiętasz już? :evil_lol: Madźka czkała i potykała się przecie!!![/quote] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_4_7.gif[/IMG][/URL] "Święta trójca" na dole :turn-l: [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb098_ZNxpt237YYPL&utm_id=7926"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb098&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
-
[quote name='Kasia']Anuś, ale nawet żeby te fryty zrobić to trza sie narobić a mi sie nigdy nie chce jak wracam z pracy...wolałabym mieć juz zrobione i podane nawet :eviltong:[/quote] Ach .. rozmarzyłam się ..
-
[quote name='Anusia & Alutka']Zawsze se mozna fryty po wiedensku zrobic :razz:[/quote] A ja dziś sobie zrobie fryty po "samemu" :evil_lol:
-
[quote name='Aga76']Dobry Beatko :loveu: Zdrówka życzę :calus: Fajne fotki :loveu:[/quote] Dobry Aguś :multi: Dziękuję bardzo :loveu: [quote name='Anusia & Alutka']Nie trza bylo chlac zimnego szmpana na mrozie :megagrin:[/quote] Te .. chora byłam jeszcze zanim sie ten szampan pojawił :cool1: A mrozu wcale nie było :evil_lol:
-
Dobry .. Ja ze śniadankiem przywędrowałam [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_51.gif[/IMG][/URL]
-
Dobry Anuś :loveu:
-
[quote name='nane'] [CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]chciałam się przywitać [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]i życzyć wszystkiego NAJ w Nowym Roku [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Witaj Martuś :multi: Dziękuemy bardzo :loveu: [quote name='Anusia & Alutka']Ale mimo wszytsko skupic sie trza.[/quote] No troche trza :p [quote name='Kasia']Fajne zdjęcia!!! A z Was bardzo ładna para :loveu:[/quote] Cześć Kasiu :multi: Dziekujemy, dziękujemy :lol: [quote name='Pegaza']Witam[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/happy.gif[/IMG] to dzisiaj faktury czy zamówienia lecą?:eviltong:[/quote] Heyka! Dziś jestem chora :evil_lol: (siedze w domu) ale powinny leciec faktury