Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Ach.. cóż za skromność :evil_lol:
  2. A ja tam lubie to macanie :evil_lol: A byłam pod koniec listopada ostatnio
  3. ja '87 jestem :lol:
  4. [quote name='Jofka']J to kiedyś na maxa zapłaciłam 120zł i to był najgłupszy fryz jaki miałam[/quote] Ja zawsze robie to samo .. baleyage + podcięcie + pazurki z przodu i nigdy nie jest tak jak bym chciała.. chociaż teraz bardzo jestem z koloru zadowolona :loveu:
  5. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/1/1_4_138.gif[/IMG][/URL] Kikunia została gwiazdą :loveu:
  6. Toluś najmlodszy .. tak jak i Jofka :multi: Widzisz jak idealnie pasujecie do siebie :loveu:
  7. Urocza czarnulka :loveu: Juz została modelką ? :razz:
  8. [quote name='pysiulka86']A to kiedy urodzinki świetujemy ? :p[/quote] W marcu :lol: Jeszcze troche..
  9. [quote name='pysiulka86']I nasze pieski prawie też :) moja urodziła sie 09.04.07[/quote] Moja 06.05.2007 :loveu:
  10. [quote name='Jofka']a leki bierzesz jakies???.....lepiej cos z tym zrob,bo bedzie gorzej!!![/quote] Mam gripex, ale przydałby się jeszcze jakiś syropek.. Wysle potem TZcika do apteki
  11. [quote name='pysiulka86']A ja do fryzjera miałam isc i tez zrezygnowałam :) Hihi.[/quote] Ja się dopiero przed urodzinkami do fryzjera wybiore.. W ogóle to niecierpie chodzić do fryzjera :angryy: Nigdy nie zrobią mi takiej fryzury jak chce a ile kasy zdzierają! Najmniej to 160 zł zostawiłam :angryy:
  12. Ja się nabijam ? no co ty! Zdrowie marne.. wydaje mi sie, że jest gorzej niż wczoraj :placz:
  13. Oj zimno, zimno ale ja jeszcze dziś nie wychodziłam z domu i raczej nie zamierzam. Miałam isc do lekarza, ale nie chciało mi sie :p
  14. I widzicie, widzicie /? Wystarczy ładnie poprosić :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:Alusia:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:Alusia :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:Alusia:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
  15. Cześć Ci AA :evil_lol: Pokazuj szybko swoje lepiej! :mad:
  16. Aniu obejzałam sobie ten filmik.. Te psy są urocze! :loveu: Anie macie ktoś moze jakiegoś filmiku z PL wystawy?
  17. :multi:Dobry :multi: Brr.. zimno jak nie wiem . Mój termometr -7 pokazuje! :placz:
  18. Dobry :multi:
  19. Dobry :multi: Anusia ja chcem fotki i juz!! :mad:
  20. Dobry :multi: Kapryśka urocza jak zawsze :loveu::loveu:
  21. Dzień doberek :multi:
  22. [quote name='Aga76']Dzień dobry Beatko :loveu: jak zdrówko? [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Moich zdjęć brak, i tak jeszcze długo pozostanie.[/COLOR][/SIZE][/quote] Dobry :multi: Zdrówko marnie .. zaraz ide do lekarza [COLOR=paleturquoise]Ojj.. a ciemu to ? :placz:[/COLOR] [quote name='Kasia']Beatko a mnie skąd uraczyłaś? Przecie fotek swoich nie pokazywałam....:roll: Anusi na dogo nie znajdziesz niestety a Agusię to sama z checią bym zobaczyła ;)[/quote] Cześć Kasiu :loveu: Mam bystre oko i Cię dojrzałam :lol:
  23. Aniusia i Agusia :mad:
  24. W kolorze świecy?? Mozesz sprecyzować ?
×
×
  • Create New...