Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Pegaza']Ja Ci dam nie urlopowe:mad: daj chociaz jedną:roll:[/quote] Nie zgrałam jeszcze nawet :roll:
  2. [quote name='Kasia']czołem Be :loveu: nie trzymaj nas w takim oczekiwaniu tylko wrzucaj te wakacyjne fotki!!!![/quote] Cze :loveu: Czekaj cierpliwie :eviltong: [quote name='Aga76']Cześć :multi: A kuku[/quote] Kukukukurukuku :cool3: [quote name='Pegaza']Witaj:multi: oj tam zas nie udawaj zes taka robotna:evil_lol:[/quote] Czasem sie zdarza .. :razz: [quote name='Aga76']O, to już nie zaraz? :evil_lol:[/quote] No wolałam uniknąć tego słowa tym razem :evil_lol: [quote name='ladyyork']Witaj tigrunia chyba ma u ciebie do przeczytania połowe tematu, tak dawno mnie tu niebyło[/quote] Nooo czytaj, czytaj - miłej lektury :evil_lol: [quote name='Nati28']Witamy sie pierwszy raz :p Milo ze urlop sie udal, czekamy teraz na nowe fotki:lol:[/quote] Witamy goraco :multi: Psie fotki by się jakieś zdały a nie urlopowe :cool1: Jutro coś Buff cykne i Pudźkowi bo tylko oni jakoś wyglądają należycie :diabloti: [quote name='Katie']Be, wy mowilyscie, ze z tego Vulpesa, szampon YV2 i odzywka L5, albo C5? powodzenia w obrabianu sie po powrocie zycze, bo czekamy na zdejcia :loveu:[/quote] Tam wszystko jest możliwe do wypróbowania :evil_lol: Ja mam chyba z każdego rodzaju po opakowaniu :evil_lol:
  3. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]standardowo ja z B :cool3: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] :loveu::loveu::loveu:
  4. Znaleziono psa rasy York w Kątach Rybackich Tel. 664972759
  5. Dobry dzień :multi: [COLOR=paleturquoise]Apropo pościeli .. ja nie prasuję ale szanownemu Panu Ł to oczywiście przeszkadza .. lub przeszkadzało :p Przypomniało mnie się, że mam w domu taki sprzęt jak maglownica mówię mu więc, żeby to to wygrzebał to mu pościel wyprasuje .. no i się chyba chłopak rozmyślił :-( Teraz mu nie przeszkadza niewyprasowana :diabloti:[/COLOR]
  6. [quote name='Pegaza']A jednak nie mialam golabkow tylko zarcie z maca:cool1:[/quote] Ale żeś mi smaka z rana narobiła :cool1: Cze Kaś :multi:
  7. Pusto w barze? Dajcie chociaż kawe z rana .. :cool1: [COLOR=lightblue]z odrobinką % :p[/COLOR]
  8. Dobrze, że do Aśki weszłam to wiem o co kaman, że gofry przez tydzień :evil_lol: Fajnie sie masz.. ja tylko 2 zjadłam nad morzem.. jednak górą były lody soprano :loveu::loveu:
  9. Kasia co Ty gadasz :cool1: Pan Kaźmierski to mój ulubiony sędzia :diabloti: Uff jak dobrze zrobiłam, ze nie pojechałam na tą wystawę i nie musiałam go oglądać :angryy:
  10. [quote name='Pegaza']Cze Be:multi: no to fajniie ze slonko dopisalo.. co do psow hehe az sie usmialam z tej babci:evil_lol: biedactwa jeszcze dluzej i by sie zaglodzily:roll::evil_lol: u mnie znow bylo na odwrot zarcia to ja do domu przywiozlam na co wogole nie liczylam ale Soma sama sobie fundla glodowke:cool1: z tesknoty... Pudzian jedyny chyba lubi z tej trojki na dworze przebywac:evil_lol: czekam na fotki:p[/quote] Cze Daria :cool3: No cyrki z tymi psami :shake: :evil_lol: [quote name='Aga76']:evil_lol: bardzo grzeczne przedszkole było Cześć Be :loveu:[/quote] Tia :cool1: Cze :loveu: [quote name='dzasta']Hehehe no to koniecznie SPA dla trio :)\ A jak się już obrobisz to będziemy grzecznie czekać na foteczki :loveu:[/quote] No jeszcze czego :crazyeye: :evil_lol: Czekajcie, czekajcie :cool3: Mam jeszcze parę spraw do załatwienia .. może jutro ;)
  11. Strasznie Ci współczuję Natalio :-( Takie rzeczy się zdarzają i nie zawsze właściciel ma winę .. tu akurat ewidentnie bo mała latała "luzem" :shake: ale nawet gdy prowadzi się pieska na smyczy może podbiec nie wiadomo skąd taki alaskan i po piesku :-( Sama linka nie wystarczy - spacerując z tak małym psiakiem należy mieć oczy dookoła głowy .. niestety :shake:
  12. Ja jestem za zrzutką i [COLOR=magenta]róziem[/COLOR] w Agusiowej sypialni :loveu:
  13. Cze Kasia :loveu: Zjadłabym se gołąbki .. ale takie dobre :loveu: :evil_lol:
  14. Śliczne zdjęcia jak zawsze :loveu: Hollinka przepiękna :loveu: A w Poznaniu może będziecie ? :cool3:
  15. [quote name='Aga76']Wypociny? :obrazic: To ciężka praca była, i Be mnie porzuciła...[/quote] :evil_lol: [quote name='Pegaza']Madzia jak wszedzie gdybym wybrala zachod tam by bylo czysto:p heh poki co mam juz kwatere na przyszly rok tyle zew Borach Tucholskich chyba ze zmienimy zdanie i gdzie indziej..:p[/quote] No Bory pikne som Daria :loveu: Do jakiej miejscowości byś chciała ? Ja mam blisssko w Bory :loveu: Fotki pikne :loveu: A czy ja gdzieś nie czytałam, ze we Władysławowie byłaś ? Madzia a Kąty Rybackie to należą do Zatoki też ? Jaki tam był syf w wodzie to ja w szoku byłam :crazyeye: Okropna ta woda, mętna, zielona :cool1: Fujjj
  16. Cze wypoczęta Madzka :multi: Ja już chyba wiem co to za ptak .. wypatrzyłam go na działce u rodziców Ł :cool1: Czarny on jest i to je chyba Kos :loveu:
  17. Nooo gratuluję Madzia :loveu: :multi:
  18. I'm back :loveu: Się nam o dzień pobyt wydłużył i w domku byłam wczoraj przed 16 :multi: Pogoda była super od niedzieli praktycznie więc prawie cały tydzień słonka :loveu: Od wtorku byliśmy w Kątach Rybackich .. dziura okropna, ale grunt, że była plaża i słońce :loveu: Mieszkaliśmy w paskudnym ośrodku z wspólnymi kiblami i prysznicami :cool1: Dojechaliśmy tam do Łukiego siostry więc nie było wyboru :cool1: We Władysławowie za to było super :multi: Byłam nawet w kinie 4D :bigcool: Psy jakoś przeżyły chociaż babcia średnio się nimi opiekowała :p Żarcia nie ma .. czekam aż Carrefoura otworzą co by jechać i im kupić bo głodują od wczoraj wszystkie 3 :cool1: Buff zwiała przez płot i poleciała prosto w środek psiej awantury - na szczęście przeżyła i grzecznie wróciła :cool1: Ogólnie była ponoć niegrzeczna :shake: Pudzianek złośnik całe dnie na trawce by spędzał i nie daj Boże żeby go ktoś zabrał do domu :crazyeye: Zaraz się wścieka i warczy :cool1: Jessinka jak zwykle grzeczniutka :loveu: Muszę im dzis psie spa zafundować :cool3: No .. ogólnie już się ogarnęłam . Ide zaraz wstawić 4 pralkę prania. Pogoda jest paskudna .. a wczoraj jak wyjeżdżaliśmy świeciło piękne słońce :loveu: No .. zdjęć jeszcze nie zgrałam - trza czekać :diabloti: Lece nadrabiać dalej .. pa
  19. Oooo co ja widzę :loveu: Małe chodzące cudo :loveu: Super, że założyliście małej galerię :multi: Z niecierpliwością czekam na następną wystawę z jej udziałem :loveu: :multi:
  20. Ojj jakie śliczne śpiące dzidzie :loveu:
  21. Ojj Ada coś się opuszczasz z tą galerią :mad: Powodzenia w Gdyni (Sopocie ;)) :loveu: i na piękną fotorelację czekamy :loveu:
  22. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][B][SIZE=6]FAMA z Pomorskiego Lasu [/SIZE][/B] 17.08.1997 - 16.07.2009 :placz::placz::placz: na zawsze w naszych sercach :-( [/FONT][/CENTER] [/quote] Trzymajcie się dziewczynki :calus:
  23. [quote name='Aga76']U mnie słoneczko się pokazało :cool1:[/quote] U mnie było już dwa razy i dwa razy zaraz potem się rozpadało :grins: Nooo.. już prawie sie spakowałam :multi: Jessi chyba chce też jechać bo śpi w mojej torbie :cool1:
×
×
  • Create New...