-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='Aga76']Ktoś musi pilnować porządku :evil_lol: Spakowana, gotowa? Już się Ł zdecydował, gdzie chce jechać? :megagrin: Rzućcie monetą albo w marynarza zagrajcie.[/quote] Coś Ty .. jestem w proszku :cool1: :evil_lol: Nie :eviltong: I nawet nie pytam .. powiedziałam mu, ze wsiadam do auta i mam w nosie gdzie mnie zawiezie .. nawet już nie dyskutuję na ten temat :evil_lol:
-
[quote name='ksenka1']Tak. Dobrze odczytałam tatuaż. Podano mi jej imie z przydomkiem, datę urodzenia, imiona rodziców oraz nr tel do hodowcy u którego się urodziła :) Zadzwinię i zapytam czy monitoruje w jakiś sposób gdzie są i jak się mają piseki wyhodowane przez niego. Chcę też odzyskać papier.[/quote] Noo super wieści :multi: Może dojdziesz do jej poprzednich właścicieli :mad:
-
[quote name='Aga76']Mamie żałujesz? :roll: :evil_lol:[/quote] Co za dużo to nie zdrowo :evil_lol: [quote name='Kasia']na ile jedziecie się urlopować? :lol: oby pogoda Wam sprzyjała bo z tego co widziałam to żadnej rewelacji prócz deszczy nie zapowiadają....[/quote] No kurde Kaś nie załamuj mnie jeszcze bardziej :cool1: Jak widzę tą pogodę to mnie skręca :angryy: Na 8 dni jedziemy.
-
[quote name='ksenka1']Dziekuje za pomoc :) mozna wątek zamknąć.[/quote] Wyjaśniłaś coś ?
-
[quote name='Mała Rita']łoj tam Kasik za pierwszym razem nikt nie zdaje :roll:[/quote] Ja zdałam! :evil_lol:
-
[quote name='ksenka1']Dziękuję. Zaraz zadzwonię :)[/quote] Nie tak zaraz .. dziś mają czynne od 16:30-19 :cool3:
-
Ulala ale wysyp pięknych fotek :loveu:
-
[quote name='Aga76']Dario, zapomniałaś zabrać zwierzaczka... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/007.gif[/IMG][/quote] [quote name='PositiveThought']przecież tu same suki :evil_lol:[/quote] Atka patrz wyżej :diabloti: Mi to na faceta wygląda :evil_lol: Zresztą nawet jeśli to sucz to może przecie pod drzewkiem a nie na drzewko :cool3:
-
[quote name='PositiveThought']:tree1: [COLOR=PaleTurquoise] wybaczcie, nie wiedziałam, co wstawić :oops:[/COLOR][/quote] Spoko - przyda się.. nie trzeba będzie zwierzaka wyprowadzać :evil_lol:
-
[url]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz153-3.jpg[/url] Ale jej pasuje ta torebka :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='Sara_i_Aris']Czeeeść :multi: Wczorajsza wystawa w Olsztynie była dla nas prawdziwą niespodzianką :loveu: Holly zdobyła IV lokatę na 12 suczek w młodzieży i ocenę doskonałą :multi: Jestem bardzo dumna z naszego słoneczka :calus:[/quote] Super Sara! Gratulacje ! :multi: Widzisz mówiłam - trening czyni mistrza :loveu: :evil_lol: Jeśli o zmęczenie upałowe chodzi to polecam Chojnice :cool1: W zeszłym roku nieźle słonko dało nam wszystkim popalić :cool1:
-
[quote name='Aga76']O matko, pierwsza pajęczyna :crazyeye:[/quote] Ta się pjęczyną przejmuje jak zwierz już 4 dni nic nie jadł :shake: :evil_lol:
-
[quote name='Aga76'] Prawie wszyscy na urlopach :cool1:[/quote] Co to za urlop jak pogody nie ma :cool1: Dobry dzień :cool1: