Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Magda']Sama siebie bym się bała:evil_lol: Ale my jesteśmy kozy, mieszkamy w tym samym, małym mieście i nawet się nie spotkałyśmy gdzieś. Tylko na wystawach i w drodze do weta:diabloti:[/quote] I czasem w Tesco :evil_lol:
  2. Zależy kto co lubi. Mój mały ma 7 tyg, daję mu namoczoną karmę ale i tak podjada suchą - bardziej mu smakuje ;)
  3. Kierowcy ode mnie z firmy dziś zrywali szefa czereśnie :razz: Zawsze ich wykorzystuje :cool1: Ale przynajmniej mam karton czereśni :loveu: Jak się robi kompot ? :evil_lol:
  4. [quote name='Aga76']I do tego miała pełno dredów, jak już glina na niej wyschła :cool: O rany, też bym chciała takie drzewko :loveu:[/quote] Uuuu pewnie miałaś co robić przy kąpieli? :evil_lol: Jaki problem ? Dawaj do ogrodnika po krzaka i wsadzaj w ziemie :cool3:
  5. [quote name='Aga76'] No właśnie w temacie mam opowiastkę. Kapryśka na działce szalała, aż się mocno zmachała i zaczęła szukać sposobu na ochłodę... po stronie północnej były jeszcze kałuże na glinie po nocnej ulewie, więc zaczęła sobie w nich tuptać jak koń, moczyła poduszki, ale było widać, że jej to nie wystarcza i nie zaspokoiła swoich potrzeb do końca. Patrzyliśmy z TK co ona wymyśli, bo że coś jej chodzi po głowie - to było wiadome... no i wymyśliła, walnęła się w środek kałuży, wyciągnęła się niczym jamnik i nareszcie jej ulżyło, a uśmiech na pysku - był bezcenny... [COLOR=mediumturquoise][COLOR=magenta]Bry wtorkowe,[/COLOR] [/COLOR] [COLOR=mediumturquoise]u nas czereśnie są po 9,00zł, a u was po ile?[/COLOR] [COLOR=mediumturquoise][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/881.gif[/IMG][/COLOR] [COLOR=mediumturquoise]pozdrawiamy upalnie[/COLOR][/quote] :roflt::roflt::roflt: Dobra jest! :ylsuper: Czereśnie u nas po darmo na drzewie szefa :diabloti: Ja miałam drzewa dwa jedne czarwone, drugie żółte i sąsiad ściął :cool1: Została mi jedna śliweczka i dwa krzaki porzeczek, których nie lubię :cool1: Za to pieskom smakują :loveu: Nawet Pudzianek obrywał drzewko ostatnio :evil_lol:
  6. [url]http://images48.fotosik.pl/153/5c66535fc4c8a185.jpg[/url] Najfajne :loveu: Cze M z rana :loveu:
  7. [quote name='Magda']Hihi, że co?:evil_lol: A to złosliwość... i to jeszcze "york". Cześć kobitki!:razz: Najpierw się witam, zaraz lecę oglądać fotki.[/quote] No widzisz do Cie też wleźć w pracy nie mogę :eviltong: No cze Agi :loveu: Troche zonka już mam :multi:
  8. [quote name='Gioco']Proponuję nauczyć się czytać ze zrozumieniem i podgonić edukację z biologii, dlatego, że każdy ssak osiągnąwszy dojrzałość płciową osiąga ją w celu rozmnażania a nie innym. Szczenięta nie są dziećmi? Więc czym są? Małymi bonami, które wymieniasz na mile szeleszczące papierki stanowiące bilety Narodowego Banku Polskiego lub innego kraju? Dlaczego pseudo - yorki nie mogą mieć dzieci? Dlatego, że nie mają uprawnień? Myślę, że pies suki przed kryciem nie pyta o certyfikat i psy nie sprawdzają sobie rodowodów. Nie popieram rozmnażania i taśm produkcyjnych lecz zrozum, że to iż napiszesz, że suczka nie może mieć szczeniąt ponieważ nie ma papierów nic nie da. Należy tłumaczyć do bólu a i tak decyzja w rękach właściciela. Inna sprawa, ze prawo powinno być zmienione. Nane - jako moderator znasz regulamin? Jest taki Punkt 5, ppkt. c) Nadużywanie emotikonek, dużych liter, kolorowych czcionek – jest zakazane.[/quote] Najpierw przeczytaj tytuł wątku a potem ciągnij dyskusję :p Wejdź sobie np. rasowy=rodowodowy, poczytaj jakich tam użyto argumentów i wtedy się wymądrzaj na temat biologii :p
  9. [quote name='Aga76']proponuję odblaskowe różowe :evil_lol:[/quote] Skoro zwierz odblaskowo-żółty to będą pasować jak ulał :loveu: :evil_lol:
  10. [quote name='Aga76']:roll: ja będę w tym samym miejscu co i dziś... :evil_lol: ale za kilka tygodni... :evil_lol: dożyję do urlopu[/quote] Ojj bidnaś :evil_lol: Ale na każdego przyjdzie czas - nie martw sie :loveu:
  11. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta] w takim razie po co my się tu wszyscy produkujemy nad wątkami tego typu :roll: [/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] Żeby przyszła taka profesjonalna hodowczyni jak Gioco i opowiadała wszem i wobec "Że pseudo-yorki mogą mieć dzieci" :megagrin: Swoją drogą pierwszy raz słyszę taki tekst z ust hodowcy :p Do Gioco : .. nie mam nic :p Dyskusja z kimś takim powala mnie na kolana :evil_lol: Zamiast jako doświadczony hodowca próbować założycielce wybić z głowy krycie jej suni ta jeszcze popiera :cool1: Bez komentarza..
  12. [quote name='Aga76']żwirek wymieniać, sałatę donosić... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20angry/lac.gif[/IMG] ciekawe czy szelki gdzieś na widoku zostawiła?[/quote] Ja nie widzę :shake: Trzeba bedzie zrzutkę zrobić.. :roll:
  13. [quote name='Aga76']Żeby tylko... i na spacer wyprowadzić :roll:[/quote] Gadasz :-o Może mu jakąś kuwete damy ? :evil_lol:
  14. [quote name='Ramona']Jejciu a pamietam jak Tigruniu kupowalas swoja Jesii a tu juz mamusia jest :) jak ten czas szybciutko mija:crazyeye:[/quote] No niestety .. Jessi już w maju skończyła 2 latka ;) A teraz jakiś dzieciuch ją za ogon ciągnie :-o :shake: [quote name='Aga76']Cze ludu pracujący [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/55.gif[/IMG][/quote] Cze Agnes :loveu: Ja jeszcze odpoczywam :evil_lol: A za tydzień o tej porze.. pewnie będę jeszcze długo, długo spać :diabloti:
  15. [quote name='Aga76']Dario, zapomniałaś zabrać zwierzaczka... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/007.gif[/IMG][/quote] :crazyeye: I co teraz ? Będzie trzeba go dokarmiać :cool1:
  16. U mnie wszystko dobrze z fotkami :loveu: Piękniee słonecznieee :loveu:
  17. [quote name='Gioco']Jeżeli dla Ciebie jest niepotrzebna to przecież nie musiałaś w niej brać udziału :p Jeżeli Sisi jest tylko w typie yorka to nie jest równoznaczne z tym, ze dzieci mieć nie może, jak to wcześniej ktoś nadmienił. Kwestia czy mają rozmnażać się pieski w typie zostają w gestii właściciela - dopóki prawo jest jakie jest.[/quote] To nie zauważyłaś, że nie brałam w niej udziału ?? :crazyeye: Może masz przewidzenia? Zwyczajnie odpowiedziałam na post założycielki wątku eta wsio :cool3: Nie bywasz na tym forum to możesz nie wiedzieć, że mu tu wszyscy równo próbujemy uświadomić każdego nowego użytkownika, że rozmnażanie bez rodowodu (dodam, że bez warunków bo zaraz się uczepisz, że sam rodowód nie wystarczy:p) jest bee :p I w wielu przypadkach się to udaje! Wiele osób przychodzi tu już po zakupie pseudo i potem żałuje .. P.S. W jakim celu biegasz za każdym moim postem z uszczypliwościami na nie odpowiadając? Masz jakiś problem? To powiedz głośno!
  18. Przyszła do moderatorki i jeszcze zdjęcia cytuje :evil_lol: Cze M :loveu: Tylko nie krzycz z rana za bardzo :evil_lol:
  19. No baw się dobrze Daria :loveu: Wracaj zdrowa, wypoczęta i opalona :loveu:
  20. [quote name='Pegaza']Nastepna Baffy.. willa z basenem..porsche...i wakacje na Malediwach:loveu: Koniec:evil_lol: ctz ze nie oddasz?:mad:[/quote] Jakie wymagania :crazyeye: Nie i koniec :eviltong:
  21. O cholipa czyżby ostatnia sesja przed wielkim cięciem?? :crazyeye:
  22. Łuki mówił o truflowym :cool3: A bezowy to nic innego jak Dacquoise :razz: (Dakłas się czyta :cool3:)
  23. [quote name='Pegaza']nawet jesli jest juz zarezerwowany? to byl poczatek..potem bedzie Jessi:loveu::diabloti:[/quote] No jak poświęcenie to poświęcenie :cool3: Jessi nie oddam :eviltong:
  24. [CENTER][SIZE=4][COLOR=Magenta]:loveu: Dziś urodzinki Ani :loveu:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Magenta]:new-bday: Wszystkiego najlepszego[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Magenta]!! [/COLOR][/SIZE]:new-bday: :tort: [/CENTER]
  25. [quote name='Pegaza']Wezne...Pudzianka:loveu::evil_lol:[/quote] Jak zapłacisz to nie ma sprawy :diabloti:
×
×
  • Create New...