Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Jestem,, na chwilę Kincia tak - to synuś Jessikowy :loveu: Dario a cóż sobie życzysz ? :diabloti: Piszą właśnie na wątku, że przekupstwo nie wchodzi w grę wiec nie namawiaj mnie do grzechu :evil_lol:
  2. Cze Aga :loveu: Kupiłam se wczoraj kordełkę :loveu: :evil_lol: na 4 pory roku :cool3: Muszę zmienić tytuł galerii bo nie mogę wejść w nic co ma "york" (lub coś podobnego) w nazwie :cool1: :mad:
  3. Jeny się porozjeżdżają i smutno będzie na dogo :-( Ale ja już też za tydzień zaczynam wakacje :multi:
  4. Cze Daria :multi: A Ty kiedy odlatujesz do ciepłych krajów? :evil_lol: Jakoś już w ten weekend, że się tak nerwowo pakujesz ?? :-o [COLOR=paleturquoise]Znalazłam dogo na jednym komputerze w work :multi: :evil_lol:[/COLOR]
  5. [quote name='Gioco']Przepraszam jaki dym? Uzupełniłaś wypowiedź siostry i jest prawidłowo. Pani zadająca pytanie [U]przypuszczalnie[/U] oczekiwała rzetelnej i rzeczowej informacji i po Twoim uzupełnieniu ma taką. I wybacz ale kochana wolę być przez płeć przeciwną :oops:[/quote] Ja się założę, że owa Sisi rodowodu nie posiada więc nie wiem po co ta dyskusja w ogóle :p
  6. Cze Aśka :multi:
  7. Godzinę przed ślubem ?? :-o Odważna jesteś :evil_lol:
  8. Dzień dobry :loveu: Jakie pikne kwiatki :loveu: ( o Mejsuni też mówię :loveu: ):loveu:
  9. Wszystkie Yorasy jak śpią są takie słodkie :loveu: :loveu:
  10. [quote name='Gioco']Zapewne miałaś na myśli, że jeśli Sisi ma rodowód i wstemplowane/wpisane w niego uprawnienia hodowlane to urodzi szczeniaczki rodowodowe, czyli rasowe. W przeciwnym wypadku będą to tylko pieski w typie rasy.[/quote] Nie - nie to miałam na myśli. Wyraźnie napisałam, że [U]jeśli ma rodowód to możemy dyskutować dalej![/U] Więc najzwyczajniej w świecie czekałam na odpowiedź założycielki wątku aby zbędnie się nie rozpisywać :p
  11. Mały dziś był na szczepieniu :loveu:Dzielny chłopak nawet nie pisknął :multi: Dziewczyny ok, chodzą w kółko i się zaczepiają co chwile :evil_lol:
  12. [quote name='Jofka']Odznaczone-wybaczone;)[/quote] :multi: A jak tam owczar maminy?
  13. [quote name='Jofka']Odnosnik do galerii mi nie działa nooo wrrr przez loveu loveu którego nie ma jak patrzę na sygnaturę:-([/quote] Jeszcze nie jestem modem więc nie pomogę :evil_lol:
  14. Jestem :loveu: Proszę mnie odznaczyć w kajeciku :evil_lol:
  15. Wpadłam z wizytą do Figarka :loveu:
  16. [quote name='Jofka']Kurcze,a tak nie lubię pisać polskich znaków,ale kochanie psiaków zobowiązuje.:eviltong: A kiedy będzie rozwiązanie "konkursu na moda":razz:.Od kiedy Tigrunia będzie nas ścigać??:razz::mad::p I składam zażalenie: Beatko nie byłaś w galerii u Tolka:([/quote] Nie wiem co teraz z tym moderowaniem :roll: Niech się rozstrzyga samo ja już się nie wtrącam :shake: U Tolka byłam, widziałam piękne zdjęcia :loveu: Tylko mam małe problemy z dogo ostatnio i nie mogłam się zalogować, żeby coś napisać .. ale już lecę :multi:
  17. [quote name='asia35382']cześc bardzo chciała bym aby moja suczka miała szczeniaki. Niektórzy mówią że powinna miec chociaż raz szczeniaki a inni mówią że nie. Proszę odpiszcie (Sisi ma 2 latka)[/quote] Jeśli Sisi ma rodowód to możemy dyskutować odnośnie za i przeciw. Jeśli nie ma dyskusji nie będzie - nie może mieć po prostu szczeniaczków!
  18. [quote name='madziasto4']Kto to jest M, i gdzie jaka ankieta jest? :hmmmm: Na administracji?[/quote] M to Marta - nane ;) Ankieta o tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f67/rasowi-moderatorzy-140768/[/url] [quote name='Jofka']le tam kłótnia szok!! Beatko uważaj na ortografię,bo inaczej to będzie oznaczało,że jesteś niekompetentna i ,że jesteś bez wiedzy i że nie kochasz psów...itd itp:crazyeye::crazyeye::lol::lol: ha ha co za koleś[/quote] No.. szkoda, że analfabeci kochać piesków nie mogą :-( :evil_lol: [quote name='laurin']Cześć Beatko:multi: :evil_lol: się cza pilnować:cool3: ja już raz opierniczke dostałam że spam wysyłam:eviltong:[/quote] Cze Anka :multi: A tam..dawno i nie prawda :evil_lol: [quote name='Aga76'][COLOR=paleturquoise]Ale się chyba mocno tym nie przejmujesz?[/COLOR] :roll: Jak tam nastrój poranny w Bydgoszczy?[/quote] [COLOR=PaleGreen]Coś Ty Agi ;) Co będzie to będzie ja chętna jestem do pomocy bo jeden mod na Yorki to stanowczo za mało :-([/COLOR] Zaspałam dziś do pracy :evil_lol: [quote name='Kasia']gdzie se można poczytać o tej "wymianie zdań" co do wyboru Moda...?:cool1:[/quote] W linku co Madzi dałam i na administracji też jest watek strony od 15 chyba czy 14. [quote name='Pegaza']haha tez bym poczytala:evil_lol:[/quote] j.w. :cool3: [quote name='Jofka']Na administracji "rasowi " moderatorzy czy coś takiego Ale uważajcie na pisownię:evil_lol: Dzień dobry Beatko!:lol:[/quote] Dzień dobry Jofka i dziękuję za poparcie :loveu:
  19. [quote name='madziasto4']2B, a może Ty rasowym modem chcesz zostać? :diabloti:[/quote] Nie ja chce zostać tylko M chciała, zebym została :evil_lol: Zgłosiłam się i ktoś tam ma z tym problem więc jest ankieta :cool3:
  20. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]ciiiii może nikt nie zauważy :look3: to wszystko przez D bo mi tu gadać zaczęła o jakiś pierdołach :angryy: Taniuśce nawet bez korony ładnie :eviltong: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] :evil_lol: .... :eviltong:
  21. M coś takiego bałaganu narobiła? :crazyeye: Lasce byś jakąś korone przypieła jak ma być modelką a nie ..:shake:
  22. [quote name='olico'] [LEFT]Jeszcze jedno pytanie na koniec mam - czemu rikus ma takie uszy wyskubane?:oops:[/LEFT] [/quote] Masz jakieś zboczenie na punkcie uszu ? :cool1:
  23. [url]http://i43.tinypic.com/14dhcwo.jpg[/url] Kasia znalazłam tylko jedno uśmiechnięte zdjęcie :cool1: Jak to jest ? :eviltong:
×
×
  • Create New...