Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Aguś już pewnie dawnooo chrapie :evil_lol:
  2. [quote name='Aga76'] Szkoda... widziałam w tv żaglowce, robią wrażenie :razz:[/quote] W tv to ja też widziałam :cool1:
  3. [quote name='Aga76']Cze :loveu: niedzielne[/quote] Cze Agniesia :loveu: Też macie taką pogodę super ? :cool1: Urlop mi się ciekawie zapowiada.. :angryy:
  4. [quote name='Aurunia']no dobra a więc tak [B][SIZE=5]VALENTINO BAKARAT[/SIZE][/B] :loveu::loveu::loveu: [COLOR=Red][B][SIZE=4]Lokata 1 CWC i Najlepszy Dorosły Pies w Rasie [/SIZE][/B][/COLOR] A nasza [B]ZAHIRA BAKARAT[/B]:loveu::loveu::loveu: po małym wypadku z nogą nie dała rady przejść ładnie po ringu i otrzymała oceną bardzo dobrą. Zdjęcia po tem;)[/quote] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Jeszcze raz ogromne gratulacje dla was :loveu:
  5. [quote name='Magda']Kamionkowa z niebieskimi płatkami i żółtym środkiem;) Coś nowego na lato. Co prawda dla kota, ale wiadomo:lol: [URL="http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/departments/hallway/14298/"]IKEA | Przedpokój | Dla zwięrząt[/URL][/quote] Bardzo ładne :loveu:
  6. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]B tylko lodówka ma być pełna bez przeciągów :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] :roflt::roflt::roflt: A Ty czasem na diecie nie jesteś? :diabloti:
  7. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]jadę do B na tydzień :cool1: na szczęście ona ma neta w domu więc będę nadzorować Magda twoje zastępstwo :diabloti: pod warunkiem, że B mnie dopuści do neta :roll:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Spoko .. do 12 możesz siedzieć :evil_lol:
  8. [quote name='dzasta']Pudzianek bomba :) Mam nadzieję że wszystko na przeglądzie będzie ok i że wybierzesz dla niego super domek :loveu:[/quote] Też mam taką nadzieję ;) [quote name='karkakarka'][URL]http://images39.fotosik.pl/152/17b3c0d245188a3fmed.jpg[/URL] :loveu::loveu: ale on śmieszny :evil_lol:[/quote] :evil_lol:
  9. [quote name='dzasta']Ooo a może masz jakieś przecieki :)[/quote] Jeszcze nie :roll:
  10. [quote name='dzasta']Ja dalej trzymam :kciuki:[/quote] Już na pewno po :loveu:
  11. [quote name='Magda']M słyszysz, idziesz na urlop!! Nie przyjmuję odmowy:mad: BE a zostajesz na dłużej? Coś tam kiedyś chyba przeczytałam, że będziesz spać w Koszalinie. A i jeszcze jedno pytanie czy w sobotę też bierzecie udział w wystawie terierów?:razz:[/quote] :evil_lol: Urlop mam teraz 2 tygodnie więc nie zostanę na dłużej .. przyjadę w piątek wieczorem, wyjadę w niedzielę wieczorem ;) W sobotę jasne, że udział bierzemy :multi: Przynajmniej ja z Buff jeśli dojedziemy :cool3:
  12. [quote name='Magda']Ostatnio się na nią napaliłam, ale nie mam tyle miejsca w kuchni pod blatem:lol: Spodobała mi się też torba na karmę (taka zielona), ale była za duża... kupiłam za to dwie miseczki w kształcie kwiatów. Teraz mamy letnie i kolorowo... nieważne, że to miski dla chłopa:evil_lol: Pudzianek uroczy:loveu: Sam rodzynek wśród kobitek.[/quote] Miseczek nie kojarzę ale pewnie jakieś ceramiczne, co ? Ja metalowym wierna jestem :evil_lol: Ano sam ale świetnie sobie z nimi daje radę :diabloti:
  13. [quote name='Magda']A co M ma do Twojej obecności?:p [SIZE=1][COLOR=white]Pomóc?[/COLOR][/SIZE]:diabloti:[/quote] M ma przyjechać do mnie się wczasować :cool3: Jak przyjedzie to pojadę na szoł bo i tak będzie trza ją odwieźć :evil_lol:
  14. [quote name='Zuza i Noddy']Cudny jest, a macie już kogoś chętnego na niego?[/quote] Wstępnie 2 osoby są chętne. We wtorek przegląd więc się wszystko wyjaśni ;) [quote name='Mała Rita']Cze Be :loveu: Pudzian niesamowity!!!!![/quote] Cze Aśka :loveu: No fajny, co nie ? :loveu: :evil_lol:
  15. [quote name='Magda']Trzymam za słowo! Może jakoś koło wystawy w Koszalinie?:cool3: BE Ty też może się załapiesz:loveu:[/quote] Ja jestem jak najbardziej za :multi: Tylko wszystko zależy od M czy ja będę na tej wystawie :evil_lol:
  16. Pozwolicie, że się tak troszku wkręcę co do wysyłki miśka .. Ostatnio zamówiłam na allegro dwie kołdry. Przyszły w takim worze jak na ziemniaki jakby no z 1,5m wysokości mógł mieć i zapłaciłam 15 zł za wysyłkę kurierem DPD ;)
  17. Kasia a Ty gdzie ? :-(
  18. [quote name='Aga76'] Już chciałam się zaśmiać... ale najpierw poszłam do ciebie i oczom nie mogłam uwierzyć, naprawdę wrzuciłaś fotki :-o cud najnormalniejszy cud się stał ;) Będzie Gdynia grana? :calus:[/quote] A widzisz.. cuda czasem się zdarzają :evil_lol: Nie będzie Gdyni :angryy: :placz:
  19. [quote name='Aga76'][URL]http://images45.fotosik.pl/156/a34333c6efce8c88med.jpg[/URL] Brak mi słów... :roflt:[/quote] :evil_lol:
  20. [quote name='eve86']Na ten tańszy nie natrafiłam poproszę nazwę firmy albo linka ;)[/quote] Wystarczy, że wpiszesz "olej palmowy" :cool3:
  21. [quote name='tofikyork']O gustach się nie dyskutuje...:shake: Nie wiesz jak wygląda mój pies więc proszę nie mów że piszę bzdury.. ja mojego psa nie prezentuję na wystawach:) Mówisz że to bzdura że tak piszę a mi po prostu podoba się jak moj pupil wygląda z obciętym ogonem...:shake:[/quote] Czytanie ze zrozumieniem się kłania .. Napisałam, że bzdurą jest to iż mały York wygląda lepiej z krótkim ogonkiem :p
  22. [quote name='eve86']A ja widziałam olejek palmowy dla yorków za 150 zł :oops: Jeszcze sie tak dokładnie nie znam ale myślałam ze padnę[/quote] Też jest .. ale skoro nie widać różnicy .. :cool3:
  23. [quote name='Aurunia']Cudne maleństwo :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Dzięki Ada :loveu: [quote name='Zuza i Noddy']No to ja przy następnym kąpaniu muszę spróbować bez spray'u. A Pudzianek prześliczny, zostawiasz go sobie ?[/quote] No spróbuj i zdaj relację ;) Nie - Pudzian nie zostaje . [quote name='Pestka']Cudowny maluch :D[/quote] Dzięki ;) [quote name='dzasta']Śliczny Pudzianek :loveu: Zakochałam się :mdleje:[/quote] :evil_lol: [quote name='karkakarka'][URL]http://images45.fotosik.pl/156/a34333c6efce8c88med.jpg[/URL] super!!! ciągle języczek wystawia :eviltong: rewelacyjny jest :evil_lol:[/quote] :loveu: No to resztka fotek .. :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/152/1e86c5978736287emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/157/62603ee35bc15a57med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/156/b59b0a284082779dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/152/17b3c0d245188a3fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/156/c7dab089c6fa0983med.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='eve86']Ile płacicie za olejek palmowy???? U mnie w miescie nie spotkałam sie z tym olejkiem a na allegro jak zobaczyłam cenę to myślałam ze padnę....:crazyeye:[/quote] Nie kumam .. na allegro olej palmowy jest po 4 zł :razz:
  25. [quote name='tofikyork']Ja jak kupowałam mojego Yorka to jego ogonek od początku był obcięty więc nie miałam na to żadnego wpływu. Ale uważam, że jeżeli ten artykuł piszę lekarz weterynarii to może ma rację ale nie jestem pewna.:) Ale uważam że akurat [U]mój pies wygląda ładniej bez ogona bo on jest maleńki nie waży nawet 2 kg i nie ładnie by wyglądał z takim wielkim ogonem. Ale u Yorków większych taki duży ogon wygląda ładnie:)[/U][/quote] W życiu większej bzdury nie słyszałam :cool1: Może taki Twój gust akurat ale ja mam dwie Yorczyce jedna 1,7 kg, druga po porodzie już 2,9 ale ważyła 2,2 i jakoś obu dobrze z długim ogonkiem. Uważam, że taki ogon o wiele lepiej prezentuje się np. na wystawie i żadnego znaczenia nie ma wielkość psa :cool1:
×
×
  • Create New...