-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='pa-ttti']co to jest KC?? W jakim klubie ma sprawdzić??? zadzwoń do związku kynologicznego, upewnij się że mają metryki z numerem PKR, bo jeszcze kupisz od oszustów którzy piszą że pies ma "rodowód" a jak jedziesz do związku to mówią ze rodowod to jakaś fikcja- jest bowiem jakiś klub psa rasowego czy jakos tak i tam kazdy pies moze dostac "rodowod." Dobra opcja dla pseudohodowców.[/quote] Irlandzki Kennel Club :cool3: Chodzi o psiaka z Irlandii ;)
-
[quote name='olico']Wiesz co dziewczyno? Przyssałaś się do mnie jak rzep do psiego ogona, zejdź ze mnie, póki jeszcze nie straciłam cierpliwości do ciebie, zawsze wtrącisz swoje jakże znaczące 5 gr, pytanie tylko po co? Dla twojej informacji podam, że Adzie życzę lokaty, a nie tylko oceny dosk. I tyle w temacie.[/quote] Uuuu ktoś tu lewą nóżką wstaje :cool3: Zadałam Ci tylko pytanie .. dziękuję za rzeczową i inteligentną odpowiedź :p
-
[quote name='Zuza i Noddy']To ja chyba trochę zamotałam. Wiec tak mam szampon i odzywkę po kąpieli z Vulpesa z tej linii kokosowej. No i po tym jeszcze przed suszeniem psikam spray'em Dr. Lucy EASY BRUSH ułatwiający rozczesywanie. No i po tym wszystkim jak wysuszę włosy są takie jakby tłuste i nie wiem czy to normalne po tej seri kokosowej czy to po tym że jeszcze psikam spary'em. Co prawda przy innych firmach szamponu i odzywki robiłam tak samo i takie nie były.[/quote] Nie używałam nigdy dr Lucy więc być może po tym włos jest tłusty .. ja nigdy nie miałam takich problemów po Vulpesie :shake: [quote name='dzasta']Be Pudzian boski Zakochałam się :) Ale ja już bym chciała takie kluseczki u mnie ale jeszcze z rok sobie poczekam bo najpierw wystawy :cool3:[/quote] Dzieki :loveu: No klusie fajne są .. :loveu: [quote name='Jofka']Pudzian jest spoko:loveu: Teraz te "imię" mi się lepiej kojarzy,bo wczesniej to z górą chłopa bleee A tutaj taki Pudzianek śliczny:loveu: Dzień dybry:multi:[/quote] Cześć :multi: [quote name='Aga76']Fajowski kuper :evil_lol: [URL]http://images44.fotosik.pl/155/1ab4637c0754453amed.jpg[/URL] UUU, ale zawiewa :evil_lol: [URL]http://images46.fotosik.pl/154/0fae5960a6ca6368med.jpg[/URL] O rety, Be coś ty na siebie włożyła! :evil_lol: [URL]http://images39.fotosik.pl/150/009d30b0d67328f8med.jpg[/URL] Hihihi, a ogólnie to cześć :loveu:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Cześć :evil_lol: [quote name='karkakarka'][URL]http://images46.fotosik.pl/154/0fae5960a6ca6368med.jpg[/URL] czy on coś z rana pił??:evil_lol:[/quote] A mleko z cyca pewnie :evil_lol: [quote name='dysia-u'][URL]http://images39.fotosik.pl/150/009d30b0d67328f8med.jpg[/URL] jaaaki czujny:loveu: witamy się i życzymy miłego weekendu[/quote] Cześć Ula Weekend się zaczął piękną pogodą jednak od środy od kiedy to planowałam wypoczynek nad morzem pogoda ma się spsuć :angryy: Urlop jednak z rana o 5:30 trza było wstać :cool1: Odstawiłam maminę na pociąg i pojechała się bawić na weselichu na 160 osób :crazyeye: Miałam jechać jednak Ł nie chciał a sama co tam robić będę jak znam może 5 osób na te 160 :evil_lol: No dobra lecim z fotkami .. jeszcze ciepłe :loveu: Z godzinkę temu robione :cool3: Z serii Pudzian i Pudzianowski jęzorek :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/156/c787233cdc9b65dcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/152/2499a8a96d4d91e6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/156/a34333c6efce8c88med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='pycia']Owczarka my dostaliśmy a husky ma rodowód!Wy wogóle mnie nie znacie a oceniacie:razz:Moje psy poluja i biegaja to nie oto chodzi że nie przyjda jak wołam czy cos co wy macie na mysli tylko tak długo szukaja zwierzyny a ja ich nie wołam jak zawołam to przyjda,u mnie dookoła sa pola i wychodze z nimi conajmniej 3 razy dziennie mogą swobodnie biegać i bawić się,są nauczone wielu komend i bardzo dobrze wytresowane,biora udział w zawodach agility(obecnie).Wy wogóle nic nie rozumiecie i nie bede wam sie tlumaczyc przyjedzcie do mnie i se zobaczcie albo na pokaz agility lub komend przyjdzie zobaczyc jak będzie:loveu:napisalam juz ze poczekam na yorka!:oops:Chcecie popisać z moja mamą?[/quote] Może podałabyś przydomek husky'ego? :cool3: Gdzie mieszkasz ? Kiedy odbędą się kolejne zawody agility międzyosiedlowe ? :diabloti: Chętnie przyjadę zobaczyć :cool3: [quote name='olekg89']Wysyłka z afryki:lol::lol::lol:Ile ty masz dziecko lat 3??? Czemu taka mitomanka nie dostanie bana??[/quote] Już parę punktów ma na swoim koncie jednak widać, że to jej nie poskromiło :cool1: Siedziałam cicho w tym temacie jednak nie sposób przejść koło takiej osoby obojętnie .. York za 200 zł ? Śmieszne .. jakby takie były to nie kupowałabym swoich dwóch suczek za kwotę ponad 10 razy większą (bo skoro nie widać różnicy to po co przepłacać :diabloti:) :cool1: Zejdź na ziemię dziecko :cool1:
-
[quote name='Aga76']Ach... się rozmarzyłam :roll: że aż szum fal usłyszałam :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]z wc [COLOR=Magenta]Nad wodą jest boosko w takie dni[/COLOR] :loveu: [COLOR=Magenta]zrobić sobie takie fantastyczne taplu-taplu i zamek z fosą :evil_lol:[/COLOR] [/COLOR][/quote] :roflt: No bossko , bossko cały czas usilnie próbuję namówić Ł na wyjazd jutro do Gdyni pożegnać żaglowce .. :roll: Ciężko idzie.. no ale nadzieja umiera ostatnia :loveu: Kaprysia jest the best! :evil_lol: Foch bardzo profesjonalny :loveu: U mnie też będą fotki zaraz :diabloti:
-
A co w Kaliszu było nie tak ? :cool1: Ada zawsze wraca z wystawy z oceną doskonałą więc nic odwrotnego jej życzyć nie wypada :eviltong: A chłopakowi na pewno dobrze pójdzie :loveu: Trzymam kciuki za jutro :thumbs:
-
No no widzę, że dużo nas się urlopować będzie :loveu: Ojj jak ja D-E zazdoszcze tego upału dzisiejszego nad morzem :loveu:
-
Zuza jeszcze raz .. napisz dokładnie co używasz z tego Vulpesa bo chyba źle zrozumiałam :roll: No i Pudzianowski z rana :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/154/f88b52ed186f96d2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/155/1ab4637c0754453amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/154/5006108c2a598139med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/154/0fae5960a6ca6368med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/150/009d30b0d67328f8med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Aga76']To zrób od razu na dwa dzbanki, jeden będzie dla mnie :grins:[/quote] Spoko loko :cool3: [quote name='Zuza i Noddy']Super Pudzianek, śliczne zdjecia. Mam pytanie co do waszej podkładki pod miski, bo my mamy taka zwykła jak pod talerze i ona jak się kilka razy zmoczy to się ten papier nie fajny robi. A wasza jaka jest? I jeszcze co do kosmetyków, mamy teraz te kokosowe z Vulpesa i jedno mnie tylko zastanawia. Zawsze przy innych firmach kapałam w szamponie, później odzywka do spłukiwania i przed suszeniem pryskałam go jeszcze taka w sparay'u. A jak robię tak przy Vulpesie to włosy są takie jakby tłuste i nie wiem czy to po prostu po tej lini kokosowej takie są czy po tym że jeszcze odzywke do rozczesywania biore.[/quote] Podkładka jest gumowa. Z Ikei ale pod talerze też takie są w marketach. Olej kokosowy to po prostu olej :p Dlatego włosy są tłuste ;) [quote name='Jofka']Heloł! Witamy się:multi::multi:[/quote] Cześć :multi:
-
[quote name='Aga76']Ano, u mnie troszkę mokry, ale i tak fajny :loveu: [COLOR=paleturquoise]Słyszałam, że teraz na topie jest mówienie, że coś jest sielankowe[/COLOR] :evil_lol:[/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Nie słyszałam jeszcze tekstu sielankowego :shake: :evil_lol:[/COLOR]
-
[quote name='karkakarka'][URL]http://images50.fotosik.pl/154/3389ce9903039ad0med.jpg[/URL] :roflt:nie mogę..... boskie zdjęcie :loveu::loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol: [quote name='dzasta']Pudzian Bowski :) Super kawaler z niego :) A Buff słodka jak zawsze tylko biedna Jess zmęczona macierzyństwem hehehe[/quote] Dzięki :loveu: [quote name='Jofka']Pudzian to odpowiednie imię:diabloti: hehe patrzcie na tą mężną minkę-http://images49.fotosik.pl/154/0cf76cdfefc12252med.jpg[/quote] A cos myślała .. wiedziałam co robię wybierając to imię :evil_lol: [quote name='Katie']dzieki nane i Be za rady :)[/quote] ;) [quote name='AmiX']Pudzianek jest cudny!!!!!!!:loveu::loveu::loveu: taki malusi i słodki :loveu::loveu::loveu:Ale mi się tęskni za maluszkami:loveu::loveu::loveu:[/quote] Dzięki Aniu :loveu: [quote name='Aga76']Subcio:sweetCyb:Francuszczyzna [URL]http://images50.fotosik.pl/154/3389ce9903039ad0med.jpg[/URL] [URL]http://images50.fotosik.pl/154/edf297fc5e8bb172med.jpg[/URL] Bry :cool1:[/quote] :evil_lol: Cze :multi:
-
[quote name='Aga76']Chciałam dziś podłogę umyć, ale emotikony (te inne) mi nie działają :roll::evil_lol:[/quote] No to jest faktycznie dobre wytłumaczenie :evil_lol: Może byś choć na spacer wyszła? Ja michy napelnie :loveu:
-
Cze Agi :multi: Jaki dzis piękny poranek mamy :loveu:
-
Nooo superanckie dzieciaczki :loveu: Pokazuj je częsciej ;)
-
Mam szpiegów po całej Polsce .. :diabloti:
-
[quote name='ewa2909']Bydzie jak pudelek:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Przynajmniej będzie wiadomo co to za stwór :evil_lol:
-
No kompot robiłam :eviltong: Przyszłam z Pudzianem :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/154/318aee72596ff125med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/154/0cf76cdfefc12252med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/154/3389ce9903039ad0med.jpg[/IMG][/URL] Specjalnie dla Agniesi :loveu: :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/154/edf297fc5e8bb172med.jpg[/IMG][/URL] I zmęczona mama .. :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/154/764800899a0ed128med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Aga76']U mnie na działce pod garażem :roll: :evil_lol: Kapryśka - klienta zadowolona z usług...[/quote] Noo super :loveu: Ja się zgłaszam..
-
[quote name='Aga76']:drink1: zdrówko za piękną pogodę...[/quote] No przecie to to zielne też pić musi :evil_lol:
-
Gdzie to spa ? Do której się zwalamy dziś ? :loveu:
-
A ja podkarmić przyszłam to to .. :multi:
-
Ale mnie tu długo nie było :-o No to Buff na dzień dobry :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/154/08336e749c2f2ad9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/150/b805f98acf5f8b45med.jpg[/IMG][/URL] I tuptusiający Pudzian :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/154/392799c976b43813med.jpg[/IMG][/URL]