-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='dzasta']Przykre te rozstania z dzieciakami...bardzo przykre...trzymaj się BE !!![/quote] Nooo .. :placz: Szczególnie jak taki śliczny, maleńki, kochany Pudzianek opuszcza domek.. :placz: [quote name='Pegaza']No czy mlodzi czy starsi..:p Pudzian cala Jess:loveu:[/quote] No młodzi :cool3: Nie ? :loveu: Udał mi się :loveu: :evil_lol: [quote name='Foxowa']Śliczne focie :loveu::loveu::loveu: Zapraszamy do nas :cool3:;)[/quote] Dziękuję :loveu: Zaraz zajrzę :cool3: [quote name='Aga76']Cześć Be :buzi: Jak samopoczucie?[/quote] Cze Agi :multi: No jakoś .. tęsknię cały czas ale codziennie Pudzianek pisze do mnie smsy więc nie jest źle :loveu: [quote name='Pegaza']Be sie na swoja galerie obrazila:turn-l:[/quote] A żebyś wiedziała :eviltong:
-
Srebrne pasemka ? :crazyeye: Ja się umówiłam na jutro na pasemka .. na piątek nie mieli miejsca i takim oto sposobem nie mam fryzury na weselicho :cool1: Jade zaraz czegoś innego poszukać :roll:
-
A ja też byłam w Łebie :loveu: Tylko 1 dzień ale zawsze :loveu: I też kiedyś się wczasowałam .. znaczy się 20 km od Łeby - w Sasinie (3 km od Stoli) ojj jak tam było fajnie :loveu: Super klimat ma ta wioska .. wieczorami chodziło się na " żwirownię" na piffko (a raczej Sprite bo nieletnia byłam:diabloti:) a tam pełno ludzi, tańce, zabawy. Ostatni raz byłam chyba 5 lat temu :-( 3 razy pod rząd tam byłam i to na cały lipiec :loveu:
-
Oczywiście, że ja :loveu: :multi:
-
Ale wybredne te wasze piesy :shake: Pańcie rozpieściły :evil_lol: Ja też do fryka.. w piątek wybieram się :cool1:
-
[quote name='ladyyork']No wiesz tigrunia jak mozesz mnie oskarżać o produkcje kundelków, nie kryłam Lady tylko Inke Tatusiem jest Amirek [URL="http://yorki-lady.pl.tl/Mioty-Planowane.htm?PHPSESSID=2b3ecd050b7a45a611afdf498c355fb2"]Hodowla Yorkshire terierów " Z Raju Lady " - Mioty Planowane[/URL] syla929 pewnie że ma szanse ,waga to nie wszysko,czasami psiak jest ciężki a tak zgrabny że tych kilogramów nie widać;)[/quote] Jeny ja nie wiem jak to wyszło :crazyeye: Sorki, ale wiedziałam, że pokryta jest Inka i nie wiem co palnęłam z tą Lady :evil_lol: Zaraz sobie looknę co to za tatuś :loveu: EDIT:Piękny pies :loveu: Szczególnie włos mnie zachwycił - kolor i widać, że gatunek włosa też super :loveu: Ciało super .. kurde takiego dla Buff szukam :loveu: :evil_lol: Tylko buzia nie taka jak mi się podoba .. Ale cóż - nie można mieć wszystkiego :-( Tylko pogratulować hodowli wyprodukowania tak fajnego pieska :loveu:
-
Dobry dzień :loveu: U mnie też pada :cool1:
-
Cze ranny ptaszku :loveu: Jak tam wstawanie ? :evil_lol: Jakie piękne zdjęcia :crazyeye: Ja chce do Zoooooo !!!! :loveu:
-
Super :multi: Ogromne gratulacje dla was! I życzymy dalszych sukcesów! :loveu:
-
[quote name='Balbina12']Widocznie nie rozumiesz ironii,ale za to to nie ja jestem już odpowiedzialna.A po za tym myślę, że rozmowy na dogomani powinny dotyczyć psów a nie ludzi ale może tu też się mylę.[/quote] :diabloti: Nie wiem czy wiesz ale całe kilkanaście stron wałkujemy na temat rasowości Twojego pseudo-yorka :cool1: Ale ja już kończę ten temat.. wszystko co miałam do powiedzenia powiedziałam, inni myślę też.. A jak ktoś jeszcze nie rozumie lub ma nadzieję to powiem głośno i wyraźnie : [B]DO BALBINY JAK GROCHEM O ŚCIANĘ - NIE MA CO SIĘ PRODUKOWAĆ !![/B]
-
[quote name='*kleo*']Ja mam na razie tylko jedną sunię, w Chojnicach byłyśmy turystycznie, a Tygrys to pies znajomego.[/quote] Gracja ? :hmmmm:
-
[quote name='Balbina12']Może mam problemy ze zrozumieniem bo ja mam się przestać udzielać a ty nadal obrażać:roll:[/quote] Zdecyduj się dziewczyno - przed chwilą mówiłaś, że Ci prawię komplementy :megagrin:
-
[quote name='Balbina12']Nie pochlebiaj sobie bo nie jesteś w stanie ani zniszczyć ani podbudować mojego ego. Poza tym Tigrunia brak Ci konsekwencji bo najpierw chcesz abym zakończyła ten wątek a potem sama do niego wracasz[/quote] Sorry balbino ale masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem :cool1: [B]Chciałam, żebyś Ty przestała się w tym wątku udzielać !! [/B]
-
[quote name='Katie']Taak, wczasujemy :D Łazimy z piesem po górach, a nogi nas tak bolą, że mała głowa :eviltong: może się coś schudnie :diabloti: Kurcze, ale Pudzian się puchatek zrobił :loveu:[/quote] Super :multi: Aler ja tam wole morze :loveu: No bo go wykąpałam to się zrobił puchatek :evil_lol: :loveu: [quote name='AmiX']jejjjj jak on wyrósł :loveu::loveu::loveu: cudno!!!!!:loveu::loveu::loveu: Powodzenia maluchu.... a ty Beata trzymaj sie ;) wiem jak to jest....[/quote] No wiem, pamiętam .. też wypłakałaś swoje za Engi .. :-( Straszne uczucie :-( Tęsknię za Pudzianem .. bardzo :-(
-
[quote name='NNikka']Tigrunia... A były takie? :evil_lol: Ja same głupoty czytałam. :eviltong:[/quote] :diabloti: Chciałam podbudować Balbinki ego :evil_lol: [quote name='Balbina12']Z Waszych wypowiedzi wnioskuję, że nikt nie może mieć innego zdania niż Wy. Smutne trochę i....śmieszne. Nie muszę kontynuować tej dyskusji i nie zamierzam tego robić. A tak swoją drogą to mogłabyś popracować nad technikami argumentacji, bo trochę słabo Ci wychodzi...no poza jednym, że [B]poprosisz innych aby mi nie odpisywali. Zapomniałaś chyba, że to jest wolny kraj i każdy sam tu podejmuje decyzje[/B]. P.S dziękuje za księżniczkę i to w dodatku wszechwiedzącą, to prawdziwy komplement. Do tego wizerunku brakuje mi tylko yorka....oczywiście TYLKO z rodowodem:lol:[/quote] Odróżniasz prośbę od rozkazu ? :cool3: Chyba nie :p Podsumowując temat .. Twój pies to pseudo-york , pseudo psy są be i nie wolno takowych kupować! Oczywiście można być nieświadomym, że kupowanie pseudo jest be i wtedy jak najbardziej rozumiem, że ktoś sobie takiego pseudo kupi jednak Ty balbino świadomie wybrałaś pseudo dlatego nikt nie potrafi Cię na tym wątku zrozumieć ani się z Tobą dogadać :cool1: I jeszcze upierasz się, że zrobiłaś super .. żal mi Ciebie :cool1: Idź i dokup sobie suczkę dla swojego "Franka(?)" w hodowli firmy "kogucik", dopuszczaj ci cieczkę i sprzedawaj szczeniaki za 1 tyś zł :cool3: Interes życia ..
-
kleo a który to Twój piesek?
-
[quote name='Zuza i Noddy']Nie mogę się napatrzeć na fotki Pudzianka :loveu:[/quote] Mam ich jeszcze trochę :loveu: Smutna mama.. :-( [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/177/ac5ae717a3ddc80fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/178/eea1e669ca3a42d4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/177/cbc0f3ff9e4cf64cmed.jpg[/IMG][/URL] No i się bijemy :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/173/87077291024d3a01med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/177/ff2c1f2c8ec9414dmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Wszystkiego najlepszego Kasiu :loveu:
-
:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/177/4539d18c42a52090med.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/177/69ca0efbf093989emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/173/8ad04461757c4eefmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/177/dd512fe460b8172amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/177/80a45753e7b45579med.jpg[/IMG][/URL]
-
Mam jeszcze trochę zdjęć Pudzianowych :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/173/034280a51991eedamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/173/847547df561c522bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/176/3e9a9cf9469bb5d5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/176/1db2d9acf7722931med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/173/133c3b356f7340c1med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='dzasta']Dobrze że nie płakał w nocy :loveu: Najgorsza na pewno pierwsza noc bez niego a potem już jakoś zleci i będzie ok![/quote] No pewnie, że dobrze :loveu: Mi jest cały czas smutno, że go nie ma .. :-( [quote name='Katie']Heej ;) Gorące pozdrowienia z Beskidów :lol: oj, ciężko bez Pudzianka pewno :-( ale pewno znalazłaś super właścicieli :multi:[/quote] Ooo wczasujemy się ? :cool3: Też mi się tak wydaje - na pewno ma tam dobrze :loveu: [quote name='Gosia2406']CZeść.Jaka szkoda że Pudzianka nie będzie.Fajnie by było gdyby ci nowi właściciele jednak założyli mu galerie.[/quote] Cześć Gosiu ;) [quote name='Pegaza']A moze nam powiesz jak wygladali wlasciciele Pudzianka? ;) widac ze chlopak jest dzielny:loveu: nie to co jego byla pani:evil_lol:[/quote] Znaczy się co chcesz wiedzieć ? :evil_lol: Noo .. jestem z niego dumna :loveu:
-
[quote name='Balbina12']Tak jak zresztą i wy:megagrin:.A teraz zaprzeczasz sama sobie bo najpierw chcesz aby nie zamykano tematu a następnie każesz mi się w nim nie udzielać:roll:[/quote] Ten wątek jest dla wszystkich nie tylko dla Ciebie wszechwiedząca księżniczko :cool1: Grzecznie proszę abyś się już przestała tu udzielać bo limit Twoich mądrych wypowiedzi się wykończył :cool1: Albo poproszę może resztę aby przestali odpowiadać na Twoje głupie zaczepki bo Ty chyba nie przestaniesz :cool1:
-
Stała ekipa się szykuje :multi: Buff zgłoszona :multi: