Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Temat jest ważny więc raczej bym go nie zamykała :cool1: Radziłabym to jednak zrobić Tobie - Balbino :cool1: W kółko wałkujesz to samo bezskutecznie bo nikogo nie przekonasz swoimi dyrdymałami więc dla dobra wszystkich-przestań udzielać się w tym temacie :cool1:
  2. [quote name='***Paulina***']Pisałam z Be na gg i mówiła, że już poszli i zabrali Pudzianka:placz::-(:placz: [SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2]Właśnie Be- co do twojego banerka... Stary już trochę i Buffy już się zmieniła... A więc poproszę jakieś ładne fotki to zrobię ci nowy:loveu:[/SIZE][/quote] No .. zabrali :-( Ale ten mi się bardzo podoba :eviltong: Nie oddam :shake: :evil_lol: [quote name='Pegaza']Bidna:-( ja tez przezylam takie rozstanie na moje szczescie ostatnie w moim zyciu a Be musi sie z tym oswoic jesli chce rozmnazac suczki.. najgorszy pierwszy raz potem bedzie Ci lezej ponoc..:roll:[/quote] No straszne uczucie .. bardzo tęsknie za Pudziankiem :placz: Ja nocy nie przespałam bo się martwiłam o gałgana a ten sobie smacznie chrapał całą noc i ni pisknął :cool1: Mój dzielny chłopiec :loveu: [quote name='Magda']Hej! Namów właścicieli do zalogowania się na forum i niech zrobią galerię:eviltong: Będziemy widzieć Pudzianka cały czas. Wstawanie po 3? Oj, nie zazdroszczę. Fotki w wannie super:loveu: Mały nietoperek.[/quote] Póki co mieszkają w Stegnie i nie mają tam internetu ale pewnie po sezonie wrócą do Elbląga to spróbuje ich namówić ;) Pudzianek super zniósł podróż, był bardzo grzeczny :loveu: W nocy grzecznie spał w nowym legowisku a z rana broił szatanek :loveu: Później sobie odpoczywał i póki co nie wiem co dalej .. jego nowa Pani co jakiś czas zdaje mi relacje :multi: Ojj jak ja za nim tęsknię .. :-( :placz: :placz: :placz: :placz:
  3. Ja na całe szczęście swój "pierwszy raz" zaliczyłam z Mikrą :evil_lol: Wjechałam kolesiowi w doopkę :cool3: I obym Foczki nie rozwaliła :roll:
  4. Aaaaa bo Kasia to ma chyba jutro urodziny :loveu: Udanej wycieczki życzymy :loveu:
  5. Masz rację kleo tylko Balbina wyraźnie napisała, że świadomie wybrała pseudo-yorka :cool1: Bo przecież sporo czytała na te tematy zanim kupiła swojego psa :cool1: Dlatego chciałabym wiedzieć co ją skusiło na pseudo :p
  6. Dobry dzień :multi: A ja mam weekenda pracującego :cool1: Ł się z tortem jutro wybiera prawie 500 km więc nudzić się będę na maxa :cool1:
  7. [quote name='Aga76']No właśnie z tym jest mały problem... Wszystko byłoby do końca piękne, rewelacyjne, booskie, jacht, spacery, zbieranie poziomek i jagód, czyste jeziora, zapach lasu iglastego, wiewóry, dni Niemena w Olsztynie, regaty w Giżycku, pogoda jak na zamówienie, gdyby nie fakt, że 23 lipca w wypadku zginął mój młodszy brat (cioteczny) razem ze swoim szwagrem. Dlatego dziwnie mi mówić o tym urlopie, na początku urlopu była radość, później morze łez i zaduma nad wszystkim...[/quote] Ojej :-( To straszne Aga :-( Boże jakie to życie jest niesprawiedliwe :shake: Znajomy Ł też się zabił na motorze 2 tyg temu .. :-( Chłopak 19 lat miał - w głowie się nie mieści :shake:
  8. I ja trzymam mocno kciuki :loveu:
  9. [quote name='Balbina12']aurunia-ja nie atakuję psów rasowych tylko nie chcę abyście podchodzili tak jednoznacznie do ludzi któż kupili psa bez rodowodu.Najpierw się zastanówcie co mogło kierować ludzmi przy takim wyborze a następnie osądzajcie.[/quote] To może nam powiesz co Tobą kierowało? :cool1:
  10. [quote name='karkakarka'][URL]http://images44.fotosik.pl/175/e69d4a9e015387b0med.jpg[/URL] ach... Pudzio i jego języczek hihi :evil_lol:[/quote] :loveu: [quote name='dzasta']Ehhh Be nie zazdroszczę Ci ale ja już muszę się po mału przygotowywać psychicznie bo za rok o tej porze będę żegnała małe staffiątka a Bercia jest z wielodzietnego miotu hehehe więc i ona może dać nam 10 maluchów...to dopiero będzie dramat tyle że jedna mała z nami zostaje :multi: Trzymam :kciuki: za Ciebie dzisiaj żebyś się jakoś trzymała :kciuki:[/quote] No masakra.. o niczym innym dziś nie myślę :-( Jeszcze mamy ostatnie parę godzinek dla siebie .. :-( [quote name='Pegaza']Be bedzie dobrze:glaszcze:[/quote] :placz::placz::placz: [quote name='Aga76'][URL]http://images46.fotosik.pl/175/7a7a0d089999ccb6med.jpg[/URL] :evil_lol: [URL]http://images39.fotosik.pl/171/5ec9a09d735075a5med.jpg[/URL] :loveu: Buziaki, trzymaj się :calus:[/quote] Dzięki Aga :roll: Zaraz będę kąpać Jess to zrobię im jakąś ostatnią wspólną sesję ogrodową .. :-(
  11. Ojj jak nas się dużo zebrało :multi: Fajnie :loveu: Cze Aśka :loveu: Rób remonta szybko i foty wstawiaj! :loveu:
  12. [quote name='Pegaza']Ja juz nic nie mowie ale Ty chyba dzis nocy nie przespisz..:roll:[/quote] Też tak myślę.. :-( [quote name='Kasia']wygląda jakby się do ściany przykleił :lol: [URL]http://images46.fotosik.pl/175/7a7a0d089999ccb6med.jpg[/URL][/quote] I jeszcze język do Ciebie wytyka :eviltong:
  13. [quote name='Pegaza']No nie tylko Be tak robi..nie malpuj ją prosze:evil_lol:[/quote] :eviltong: [quote name='Mała Rita']Cze Aguś :loveu: Jakoś tak mało entuzjastyczna żeś po tym urlopie :cool3: Jak było??? Opowiadaj, poka foty :cool3:[/quote] No waśnie .. jestem takiego samego zdania :cool1: Opowiadaj!
  14. [quote name='Balbina12']Śliczny piesek:loveu:[/quote] Dziękuję :loveu: [quote name='dzasta']Śliczny jest :loveu: Ehhh szkoda że człowiek sobie wszystkich dzieciaków nie może zostawić ...[/quote] No niestety .. a to dopiero mój pierwszy - co będzie dalej.. :-( [quote name='Gosia2406']Jeju,ale szczurek,a jakie ma duże uchole:crazyeye: [URL]http://images46.fotosik.pl/175/a4c760a4273c92d7med.jpg[/URL][/quote] :evil_lol: [quote name='Aga76'][URL]http://images44.fotosik.pl/175/e505fc4ddeb86bb2med.jpg[/URL] Słodkie cudo :loveu: Cze Be :calus: I co przyjeżdżają ludzie z Elbląga?[/quote] Cze Agniesia :multi:Ale Cię długo nie było :shake: Tak - przyjeżdżają jutro :-( [quote name='Mała Rita']Cze Be doczytalam na opisie gg... kurde :-([/quote] Cze Aska ;) no.. kurde :placz: [quote name='Kasia']ucholce Pudziana rewelka!!! :loveu: :evil_lol: byli? nadają się? czy może odprawiłaś ich z kwitkiem...?:razz:[/quote] :loveu: Pudzianek jest cały rewelacja :evil_lol: Przyjeżdżają jutro wieczorem.. [quote name='Pegaza']Bosko tu wyszedl nozki wielkie i uchole:evil_lol: [URL]http://images44.fotosik.pl/175/e69d4a9e015387b0med.jpg[/URL] pojechal czy zostal..choc watpie kto sie oprze takiemu Pudziankowi:loveu:[/quote] Nóżki takie bo stoi we wodzie a włoski miał obcinane dopiero po kąpieli :loveu: :evil_lol: [quote name='Kasia']te łapiny są ekstra, nie zauważyłam ich wcześniej :evil_lol:[/quote] :evil_lol: No .. to parę zdjątek z wieczora :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/170/0d7d2a0973b78c4amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/175/7a7a0d089999ccb6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/174/95b26e1d51abe04dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/171/5ec9a09d735075a5med.jpg[/IMG][/URL]
  15. rufus żywe stworzenie porównujesz do płyty za 8 zł? Bardzo mądre :cool1:
  16. :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/170/7b6eddaecb5c5d2dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/175/fe4c20afaf41982emed.jpg[/IMG][/URL] :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/175/a4c760a4273c92d7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/175/e69d4a9e015387b0med.jpg[/IMG][/URL]
  17. Zajadamy :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/170/b2ee179bf1a1b9f1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/170/32d39f11770767admed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/175/61264416e77cda83med.jpg[/IMG][/URL] Zapraszamy do kąpieli :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/170/e5c2300b882f8014med.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='Kasia']ojojoj...będzie serduszko pękało jak będą się zgłaszać potencjalne domki...:calus:[/quote] Już zaczęły się zgłaszać :-( Jest małżeństwo chętne z Elbląga i jedna Pani z Bydgoszczy.. Elbląg wstępnie chce przyjechać jutro po Pudziana :placz: (byli pierwsi) Zaraz im będę zdjęcia wysyłać aktualne.. [quote name='Katie']Heej ;) jej, jak wy wcześnie wstajecie :crazyeye: ale co zrobić, taka praca..... Pudzianek :loveu: kąp go i pokazuj nam :loveu:[/quote] Cześć :multi: Mam fajne fotki Pudzianka :loveu: [quote name='Gosia2406']Cześć.Info na stronie już oglądałyśmy,teraz chcemy Pudzianka na dogo jeszcze zobaczyć :multi: :loveu:.[/quote] Już się robi :loveu: [quote name='Pegaza']Cze Be:multi: nie zazdroszcze momentu wydawania Pudziana..:roll:[/quote] Cześć Daria .. No ja już rycze :placz: Mój malutki, słodziutki Pudzianek pojedzie sruuu.. gdzieś .. :-( :placz: :placz: :placz: No to lecim .. Pudzian inwalida :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/175/c05c2c0caef6b747med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/174/17563912c41db4f4med.jpg[/IMG][/URL] I Pudzian z wczoraj: Mój puchaty misiek :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/170/8a2d467281647b72med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/175/e505fc4ddeb86bb2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/170/763cee02f184ad3amed.jpg[/IMG][/URL]
  19. rufus z całym szacunkiem ale do Ciebie jak grochem o ścianę :cool1: Uparłeś się i trzymasz przy swoim no i niech tak będzie ale pamiętaj - są HODOWCY i "HODOWCY" :cool1:
  20. [quote name='rufus295']Kur....to na czyj koszt mają żyć??? Zarabiały na siebie to było cacy a teraz trzeba je jeszcze utrzymywać. I piszesz że hodowle tak robią, czyli Ci co tak ciężko i zaciekle walczą o zachowanie czystości rasy. I niech mi nikt nie mówi jakie to jest drogie utrzymanie suki, szczeniaków itp,itd, i że nawet koszty się nie zwracają. To po co do cholery dopuszczają suki?? Żonę też powinienem na ulice puścić żeby zarobiła na stare lata. Mam psa w typie jak to mówicie ale wiem że że jak będzie krucho to wszyscy będziemy głodować i nie myślę że przez 2 miesiące wydałem 1000zł na wyprawkę szczepienia i jeszcze 300zł na sterylizację, chyba o zwrot kosztów do UE muszę się zwrócić, bo jak to żeby pies straty przynosił, ehh poniosło mnie.[/quote] No ja Ci mówię, że utrzymanie suki przez załóżmy 16 lat to olbrzymie pieniądze! Jeżeli masz hodowlę to te pieniądze się zwrócą ale nie zarobisz :p A po co są hodowle było wałkowane już miliony razy i chyba nie dotrze do większości właścicieli pseudo-rasowców :niewiem:
  21. [quote name='NNikka']Tak napisałas jakby było wstyd uczciwie zarabiać na hodowli... Straciła na nim moja droga bo piesek miał 9 miesięcy, a nie żywiła go pedigri... Czy nie rozumiesz, że sprzedając drożej zarabia na przykład na utrzymania swoich starych suczek? Oficjalnie kryje się do 8 roku zycia, a moja koleżanka kryje do 6-7, potem suki żyją jeszcze wiele lat na koszt właciciela hodowli. Czy wiecie, że większość hodowli a napewno pseudohodowli pozbya się starych suk? Oddaje je jak przestają rodzić... Na taki koszt szczeniaka składa się wiele rzeczy...[/quote] Wiesz.. jest wiele osób, które chciałyby za darmo szczeniaka super wystawowego dostać :cool1: Był w tym roku ( nie pamiętam w którym miesiącu) artykuł w "Moim psie" dotyczący właśnie zarobku na hodowli. Były podane koszty oczywiście przykładowe no i chyba zarobku było 2 tyś zł z wszystkich miotów suki :p To była jakaś duża rasa więc rzadsze kąpiele, tańsze kosmetyki co prawda sporo więcej karmy ale i większe mioty i krótsze życie suki .. No więc czym są te 2 tyś zł ? Marne grosze, które nawet nie starczą na paliwo na wystawy :diabloti: I niech wreszcie dotrze do tych co twierdzą, że na hodowli można zarobić - owszem - suka zarabia na siebie! Tylko i wyłącznie na siebie!
  22. [quote name='eve86']Ale jednak widzisz sprzedała za 800 bo nie chciała zarobic... Równie dobrze mogła sobie zażyczyć 1200 a nawet 1500 bo to w koncu piesek z rodowodem. A jednaka tego nie zrobiła.[/quote] Każdy wycenia indywidualnie swoje szczeniaki :p
  23. [quote name='Kasia']soboty mam wolne więc juz w sobotę sobie odeśpię :loveu: już teraz Łukaszek daje pospać, jedynie to muszę wstać, nalać mu soczku jakiegoś, włączyć baaaardzo dłuuuuugą bajkę i mogę z powrotem iść do łóżka ;)[/quote] Ooo chociaż to dobre :eviltong: Właśnie wstawiłam info na stronie, że Pudzianek gotowy do nowego domku :-( Chyba go wykąpie zaraz i porobię nowe fotki żeby mieć co do ogłoszenia jakiegoś wstawić... :roll:
  24. [quote name='Kasia']czy to była prawda to nie wiem, choć po nich można się wszystkiego spodziewać...[/quote] A ten ojciec co ? Zareagował jakoś?
×
×
  • Create New...