Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='madziasto4'] No braaawo, nareszcie :evil_lol: A masz go na fotce? :razz: Jak jest czarny i ma żółtą obwódkę wokół oka, to na bank kos ;) A była :p Ale tak obrzydliwie lało, że doczekałam tylko 400 numerka u yorków- mojej znajomej zresztą, a Kasi ani Ady niestety nie mogłam znaleźć. Wszyscy się ukryli pod tymi namiotami.. Ale Ciebie chyba nie było co? :crazyeye: Matko, pamiętałam, że w Sopocie masz być, ale na gdyńskiej chyba nie??[/quote] Nie mam go na fotce :shake: Ja na Gdyńskiej nie byłam ani do Sopotu też nie jadę :-( Tak wyszło.. :-(
  2. [quote name='Nati28']Milego wypoczynku :lol: Czekamy na fotki :cool3:[/quote] Dzięki ;) [quote name='Magda']Czekamy na Was! :loveu:[/quote] Dzięki Madziu za towarzystwo i super fotki :loveu: [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Black]cze B już u nas cała i zdrowa :loveu: zaliczyłyśmy już małą wycieczkę po Koszalinku plus lody soprano w Mielnie od których B jest uzależniona :cool1: zapomniałam dodać, że jadłyśmy torta serowo-cynamonowego :p [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Ty paplo :crazyeye: Sie powinnaś cieszyć, że jestem uzależniona bo jest szansa, że częściej będę przyjeżdżać :evil_lol: [quote name='Pegaza']Be ale cos mowilas ze sa chetni na niego... zrezygnowali?:roll: to se zostaw chlopaka:cool1: jeden wiecej jeden mniej dla mnie bez roznicy:evil_lol:[/quote] Tak - była jedna dziewczyna chętna ale chciała pieska wystawowego a Pudzianek nie jest ;) Gdyby był suczką to pewnie by został :p [quote name='Gosia2406']Przyszłyśmy się przywitać :hand:[/quote] Cześć :multi: No jesteśmy :loveu: Sporo nerwów mnie te wystawy i wyjazd kosztował .. W sobotę moja Buffinka dostała niesłusznie ocenę bdb bo sędzia miał chyba zeza :cool1: Natomiast w niedzielę Buff zakwalifikowała się do pierwszej 6-tki i otrzymała ocenę doskonałą :loveu: (Dzięki M, żeś ją tak pięknie zaprezentowała w niedzielę :loveu:) No i w niedzielę rozchorował mi się Pudzianek :-( Nie wiem jak ten Ł o niego dbał w każdym bądź razie póki co mały ma rozpoznane zapalenie oskrzeli :-( Niuniuś dostał wczoraj 5 zastrzyków, byłam dziś o 3 w nocy w klinice dostał następne 2 no i tak czuwam całą noc przy nim :-( Ok 9 znów jedziemy.. mój maluszek biedny tak cierpi a ja mu pomóc nie mogę .. :-(
  3. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/01-07-0923.jpg[/url] :crazyeye: :crazyeye: Czadowy :crazyeye:
  4. Cze Asia :multi:
  5. Cześć :cool3:
  6. Dzięki Magda za super fotki :loveu: Czemu dziś Cię nie było? :-(
  7. Spokojnie do 10-11 m-ca można poczekać z ząbkami ;)
  8. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Black]czyli za jakiś miesiąc będą :cool1: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Sie nie martw .. jak będą to będą :eviltong: I tak pewnie pierwsza na Fotosiku wyniuchasz :diabloti:
  9. [quote name='Foxowa']Ahh, witamy się u was pierwszy raz :cool3: [SIZE=1]*kurczę ale ja dziś rymuję* :evil_lol:[/SIZE][/quote] Witamy gorąco :loveu: Wyjeżdżamy jutro :multi: Znów nad morze :loveu: :evil_lol: Wracamy w niedzielę wieczorem (ja i Buff :cool3:) no więc jeszcze trochę poczekacie na fotki ale powiem, ze poczyniłam już postępy bo zgrałam fotki na komp :-o :evil_lol:
  10. Władka podbijam jutro twe miasto ! :loveu:
  11. A Madzia to była na wystawie ? :cool3:
  12. [quote name='Kasia']czyli, że przedłużasz ten moment czy może nikomu go nie oddasz? :razz:[/quote] No można powiedzieć, że przedłużam :eviltong: Żal mi Jessi .. na pewno będzie tęskniła za synusiem :-(
  13. [quote name='Kasia']Be, kupcy jacyś już sie zgłaszają na Pudzianka? :loveu: Są już jacyś konkretni chętni?[/quote] Nie dałam nawet ogłoszenia jeszcze :eviltong: Jedno było ale dawno, dawno i póki co nowych nie robię ;)
  14. [quote name='meja'][U]Elmo ma 6,5 m-ca i waży 2,6 kg. Jeszcze 2 tyg temu ważył 2,6, więc jeszcze rośnie,[/U] poza tym bardzo mało je i jest chudziutki. Może jak już zmieni wszystkie ząbki i zacznie znów więcej jeść to dobije do 3 :cool3:[/quote] :hmmmm:....
  15. [quote name='Aurunia']B w podpisie jest link ;)[/quote] :splat: :evil_lol:
  16. A gdzie tą wspaniałą stronę można podziwiać? :loveu: Ajj jakie piękne, kolorowe fotki :loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='dzasta']No to czekamy cierpliwie dalej :mad:[/quote] I chwała wam za to :evil_lol: [quote name='Pegaza']Be w zime nam zapodasz tych urlopowych?:evil_lol:to dzialaj szybciej..[/quote] A co .. przynajmniej sie będziecie cieszyć słonecznymi fotkami :loveu: [quote name='Magda']Hej! Weszłam do galerii, czytam, że Ty myk nad morze i potem dwa posty niżej siu i znów na dogo hihi nawet nie zdążyłam się stęsknić :evil_lol: Też chętnie zobaczę jakieś wyprawowe fotki. I trio też:loveu:[/quote] A widzisz.. mi też tak myk zleciało :placz: [quote name='Aga76']Cze Be :loveu: coś chyba zarobiona jesteś?[/quote] No odkąd nie mam dogo w pracy to coraz gorzej z mym czasem dogomaniackim :-( [quote name='Arabeska^^'][URL]http://images41.fotosik.pl/152/1e86c5978736287emed.jpg[/URL] Ależ śliczności :loveu: No nic tylko schrupać! :D Pozdrowionka! :lol:[/quote] :loveu: Witamy u nas ! [quote name='Sara_i_Aris']Be, zgrałaś już zdjęcia? Na stronie widziałam, że Pudzianek otrzymał inne imię niż wcześniej pisałaś. Mnie się ono bardziej podoba :loveu:[/quote] Nie :-( Niedawno do domu weszłam, ide jakiś obiad machnąć, posprzątać .. dziś Pan hydraulik przyjeżdża :cool1: Znów kasa pójdzie :cool1: Tak .. już od 5 tyg ma to imię chyba :evil_lol: Fajne, co nie ? :loveu:
  18. tigrunia

    galeria suzi

    [quote name='suzi74']ty masz yorka "miniaturke" czy standardowego[/quote] Nie ma Yorków miniaturek :cool3:
  19. [quote name='Arabeska^^']Moja Phoebe ma 8 tygodni i waży 700g. Za dużo? Za mało? W sam raz? ;] Ja nie bardzo się orientuję, ale mam wrażenie, że jest taka trochę "grubiutka" i nie chodzi mi o sierść ;)[/quote] Moja Buff ważyła 800 gram w wieku 8 tyg więc podobnie ale jest wyższa od Twojej suni za to strasznie chuda. W chwili obecnej waży 1,6-1,7 kg
  20. [quote name='Agunia_so']Witam. W przyszłym miesiącu odbieram sunię która z informacji hodowczyni ma 6 tyg. i waży 1700g[/quote] Radzę zrezygnować z zakupu bo ta sunia pewnie dojdzie do 4-5 kg lekko :p 1,7 kg to bardzo bardzo bardzo dużo jak na 6 tygodniowe szczenie :crazyeye:
  21. [quote name='lonka1']Witam mam sunię yoreczkę ma 8 miesięcy --- waży 5 kilo oczywiście ma metryczkę ,hodowcy mówili ze bedie miała wagę 2,70kg.Narazie nie piszę co to za [SIZE=4]ch[/SIZE]odowla - bo chcę się wybrac do związku kynologicznego no a potem do [SIZE=4]ch[/SIZE]odowcy .I co wy nato???//:shake: Wiadom że jej nie oddam bo bardzo ją pokochaliśmy ale liczy się fakt i muszę to poprostu wyjaśnić.[/quote] Nie bardzo rozumiem [SIZE=3]co Ty chcesz wyjaśniać ?[/SIZE]:crazyeye: :cool1: Czy w umowie kupna masz wpisane, że panna będzie 2,7 ważyć ? Może ją tak spasłaś, że waży 5 kg? Hodowca nigdy nie da gwarancji ile pies/suka będzie ważyć w przyszłości - może się tylko domyślać ale sprzedając 8 tygodniowe szczenię jest to raczej nierealne :cool1: Czasem jest tak, że szczeniaczek powoli rośnie a w 3-4 m-cu ciach do góry i mamy mega yorka .. zdarza się :p
  22. No no no .. i ja zazdroszczę :loveu: .. niedawno wróciłam z pracy i mykam zaraz obiadek robić :cool1:
  23. Jest na forum może jakiś właściciel takiego salonu? Interesuje mnie co z okresem zimowym? Ktoś przychodzi w ogóle do salonów strzyc pieski ??
  24. A może ktoś ma doświadczenie ile kosztuje otwarcie takiego salonu? Remont, narzędzia, stoły, wanny? Lokal mam swój, pomysł narodził się dopiero wczoraj więc pytam orientacyjnie.
  25. Kaśka a co z Twoim Psim Salonem ?
×
×
  • Create New...