-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Buff i Tanya [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/167/c6deb15b0a19ad59med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/172/7eb25d8662196d7dmed.jpg[/IMG][/URL] Tu chyba Gegi biegnie (Vega) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/172/ae09f062c50898c2med.jpg[/IMG][/URL] Tanya: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/167/ce90b5b92a8c3643med.jpg[/IMG][/URL] Kuniec znad morza :roll:
-
[quote name='Pegaza']No super fotki z nas morza:loveu: a ten bialy piesek to kto? ja Ci dam ze Jess nie ma poka mi ja tez:razz:[/quote] Biały piesek to maltanka - Ecia :cool3: Nie mam żadnej foty Jess :-( [quote name='dzasta']Ale słodko śpią :) Brygada nad morzem super :loveu:[/quote] :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/168/fdb5f7b5e511bbc6med.jpg[/IMG][/URL] Buff i kawałek Natki: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/172/c036a954321c44eamed.jpg[/IMG][/URL] Buff, Tanya i Marysia : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/167/a50747c3d4d9e89dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/167/68ce63f0c2e1a31amed.jpg[/IMG][/URL] Natka : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/171/8a8d99a1776b2dfdmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/168/25eaf64100d40279med.jpg[/IMG][/URL] Modelka :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/168/fdb5f7b5e511bbc6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/168/914167dacf4ca560med.jpg[/IMG][/URL] Marta i kawałek Natalii :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/171/10abf8c0bfa42d8cmed.jpg[/IMG][/URL] I Dagmara z Marysią :cool3: + Buff [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/171/85931634b2751bcdmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='duszek01']słodko śpią,:loveu::loveu::loveu:[/quote] :loveu: [quote name='Pegaza']A jak spi Jess?:evil_lol:[/quote] Nie ma Jess :eviltong: Ona nie śpi :evil_lol: No to lecim z Koszalinem :multi: Tęcza x2 jak się ktuś dobrze przypatrzy :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/167/284f1e30a3526e90med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/167/3adc5a30717e22d7med.jpg[/IMG][/URL] I wycieczka nad morze z psią ekipą :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/168/78387f0b8a55f420med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/172/5b0d9295b530e229med.jpg[/IMG][/URL] Ecia-śmiecia na czele :loveu: :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/167/bb8a9b466ea0ec62med.jpg[/IMG][/URL]
-
A tak śpi Pudzian :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/171/cfc0531036254a74med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/171/fb439362b942f66amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/172/d37102893769f700med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/172/e72c77844a6aa9acmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/167/2491d6c249582df3med.jpg[/IMG][/URL]
-
Pudzianek czuje się dzis lepiej :loveu: Podgryzał mamusię, szczekał, warczał no i wreszcie coś zjadł :multi: Tak więc parę fotek co by nam galerii nie skasowali :cool1: :evil_lol: Póki co parę zaległych z początku miesiąca ;) Tak śpi Buffy :loveu: : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/167/f09b917cba24c7f7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/172/d4000b9958a5f2f0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/171/25725f4fbdb82144med.jpg[/IMG][/URL]
-
Śpiąca Buff :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/172/d4000b9958a5f2f0med.jpg[/IMG][/URL] I śpiący Pudzian :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/167/2491d6c249582df3med.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/171/fb439362b942f66amed.jpg[/IMG][/URL]
-
Ja mam małą suczkę, chudziznę i jakoś nie wygrywa :-o W szczeniakach była sporo razy pokazywana. Z 2 lub 3 razy przegrała z tą samą suczką - sporo większa, na długich łapach - na pewno będzie miała ponad 3,5 jak dorośnie.. Większe suki są efektowniejsze jeśli oczywiście mają odpowiedni włos i są dobrze prezentowane, przygotowane .. także warto spróbować ;)
-
[quote name='Katie']oj joj niedobrze :shake: zdrówka dla malucha :roll: przecież to Pudzianek, to się szybko wykuruje :) no i spóźnione gratki dla Buff :loveu:[/quote] Przez noc się nam poprawiło - mały wstał rano, wystawił brzuszek do miziania, wylizał miche do czysta i teraz żółteczko sobie zajada :loveu:
-
Chip jest dobry jak pies trafi do schroniska .. oczywiście na pewno nie wszystkie sprawdzają ale wiele ma już swoje czytniki. Albo jak znajdzie go ktoś uczciwy i pójdzie z nim do weterynarza/ na straż miejską .. też mogą sprawdzić ;)
-
[quote name='Gosia2406']Przyszłyśmy się przywitać.Pudzianek ma apetyt to napewno wszystko będzie ok.[/quote] Apetytu nie ma .. zjadł tylko w nocy ale wszystko przez dzień zwymiotował. Dostał glukozę przez kroplówkę.. :roll: [quote name='Pegaza']Be ale z czego sie to przyplatalo?domyslasz sie?:roll:[/quote] No już teraz tak .. dziś mama mi powiedziała, że jak była z Pudzianem na szczepieniu to wetka go postawiła na wadze na której waży się wszystkie psy :cool1: Pewnie stamtąd ma to świństwo :angryy: [quote name='Nati28']To zyczymy duuuuzo zdrowia dla malucha!!:roll:[/quote] Dziękuję .. Mały śpi .. tylko śpi..
-
Jofka wystawy są po to, żeby wyeliminować z hodowli niezgodne z wzorcem egzemplarze. Suka, która Yorka nie przypomina nie dostanie oceny bdb lub doskonałej i w związku z tym nie zrobi też hodowlanki - nie uzyska uprawnień do rozrodu. Z psem to samo. Jak pies jest agresywny na ringu sędzia to zauważy i pies moze zejść z ringu nie oceniony.
-
Takie są realia - jak się ma więcej niż jednego psiaka. Wszystko robi się razem, na spacery też nie chodzę z każdą z osobna i nie uważam, żeby było w tym coś dziwnego. Nie uważam też, że moje psy są zaniedbywane, niekochane it.p.
-
[quote name='dzasta']No to czekamy na zdjęcia z wystawy!!![/quote] Zdjęcia są w dziale "wystawy" Fajnie było poznać Mikuchnę .. super chłopak :loveu:
-
[quote name='dzasta']Gratuluję mimo wszystko występów w Koszalinie bo uważam że jest czego!!! My nie dojechałyśmy do Będzina samochód nam odmówił współpracy :( całe 7 km od Będzina :( Cieszę się że Pudzianek już lepiej malutek nasz słodki :loveu:[/quote] Dzięki :loveu: Ojej a to pech faktycznie :shake: Śpi cały czas ale to dobrze.. nabiera siły chłopak :loveu: Popołudniu wybieramy się na zastrzyki następne .. :roll:
-
[quote name='Nati28']Duzo zdrowia dla Pudzianka! :roll:[/quote] [quote name='Kasia']Pudzianku trzymaj się, i Ty Be również :loveu: no a dla Ślicznotki kwiatki za ocenę doskonałą :Rose:[/quote] [quote name='Gosia2406']Przyszłyśmy się przywitać.Życzymy szybkiego powrotu do zdrówka dla Pudzianka.[/quote] [quote name='Pegaza']I jak tam nocka z Pudziankiem? wsio oki? cze bardzo sloneczne i leniwe:multi:[/quote] Dzięki dziewczyny :loveu: Z Pudziankiem lepiej, zjadł co miał do zjedzenia - właśnie mu następną porcję szykuję :loveu:
-
[quote name='Berek']I to jest jedno z najsmutniejszych stwierdzeń, jakie zdarzyło mi się usłyszeć od osób związanych z hodowlą psów rasowych. :-( nie da się ukryć - świadczy o pewnej patologii. Szkoda, że ludzie tego uparcie nie chcą zobaczyć. :shake:[/quote] Oglądasz może program na Travel&Living "rodzina 2+8" ? Ludzie mają dwie bliźniaczki + sześcioraczki więc w sumie 8 dzieci. Każde tylko raz w roku spędza czas z rodzicami sam na sam .. od taki "dzień specjalny". Rodzice sami przyznają, że dzieci wolałyby częściej spędzać z nimi czas ale to nie realne. Nawet jak masz dwójkę dzieci to zajmujesz się obydwoma - nie idziesz z jednym na spacer, nie karmisz jednego, potem drugiego .. wszystko jest robione razem ! Więc jak takie dziecko ma szanse pobyć z rodzicem sam na sam to co - nie cieszy się? Ta sama sytuacja co z psami .. ja mam tylko dwie suki. Kiedyś starsza była więcej miziana, przytulana, głaskana ale odkąd jest młoda starsza jej ustępuje. Nawet jak idziemy spać młoda zajmuje miejsce starszej .. ja na to wpływu nie mam - na siłę starszej nie zatrzymam przy sobie - idzie w nogi kimać. To jest normalne, że jak się ma więcej psów/dzieci niż 1 nie spędza się czasu z każdym z osobna .. Nie rozumiem Twojego zdziwienia - a Ty ile masz psów?
-
[quote name='Balbina12']Psy biegające w papilotach to rzeczywiście naturalne :evil_lol: A wy nie widzicie jak te psy są znudzone na wystawach? One życia w sobie nie maja:roll:Ale to tylko moja opinia i możecie się z nią nie zgadzać;)A i na temat-Mój kosztował 850 zł:loveu:[/quote] Co Ty dziewczyno za bzdury wypisujesz ? :cool1: Znudzone psy na wystawach? No sorry ale jakby pies był znudzony na ringu to nie świadczyło by to dobrze o jego chociażby charakterze a to też jest ważne przy ocenie :p Że piesek pół godziny będzie przygotowywany na stoliku, czesany i pieszczony to chyba krzywda mu się nie stanie, co nie ? Większość psów szczególnie z większych hodowli jest w siódmym niebie, że właściciel się tak nim zajmuje, pielęgnuje i poświęca swój czas tylko dla niego :loveu: A co do papilotów bo widzę, że Ci się ten pomysł nie podoba czy masz obstrzyżonego Yorka ? Jeśli tak to po co kupowałaś Yorka? York jest stworzony po to aby mieć długi włos no i jak z takim włosem biegać po lesie ? Papiloty to idealne rozwiązanie, pieskowi jest wygodnie a i właściciel nie musi się męczyć z wyczesywaniem różnych świństw z włosów. A może Ty nie czeszesz swojego psa, nie kąpiesz? Bo jeśli tak to na pewno robisz mu ogromną krzywdę :cool1: Śmiechu warte ..
-
[quote name='ladyyork']Biedne maleństwo:placz:, ja niedługo jadę na USG z Inką, mam nadzieje że jak będą maluchy takie kłopoty mnie ominą:-?[/quote] Powodzenia ;) [quote name='Sara_i_Aris'][CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Gratulacje dla Buffinki[/COLOR] :multi:[/SIZE][/FONT][/CENTER] I niech Pudzianek wraca do zdrowia :calus:[/quote] Dziękuję :loveu: [quote name='Pegaza']Be zostaw chlopa z psem no i masz..niech szybko wraca do zdrowka maluch:loveu: tulaski dla Baff zwycieskiej:loveu:[/quote] Dzięki D-E ;) [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New]zapraszamy zapraszamy :loveu: [/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Courier New]B nie ma za co ;) co jak co ale do wystawiania zawsze chętna jestem :evil_lol: Trzymaj się B my tutaj cały czas o Was myślimy :calus: [/FONT][/CENTER] [/quote] :loveu: Pudzianek był na rtg dziś, dostał też 3 zastrzyki i glukozę. Jest lepiej :multi: Jutro znów na zastrzyki ... :roll: Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy :roll:
-
Dopiero co z jednych wakacji wróciła już następne rezerwuje :crazyeye: :evil_lol: Cze D-E :multi:
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
tigrunia replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Dorotko gratuluję zakupu i na prawdę dobrego wyboru hodowli ;) Niech psiaczek zdrowo się chowa .. :loveu: Witamy was na forum! :multi: -
Cześć wczasowiczko :loveu: