-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Witam :multi: Jaki maluch [url]http://images28.fotosik.pl/96/f38775da28eb9af3.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: takie niewinne spojrzenie ma :) [/COLOR][/B] -
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi::multi: [url]http://images23.fotosik.pl/96/08c2db02b863ed8c.jpg[/url] żółw [/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]Olbrzymek :)[/COLOR][/B] [B][COLOR=Olive]mieliśmy kiedyś takiego żółwia rok na przechowaniu :loveu::loveu::loveu: [url]http://images11.fotosik.pl/87/9c0f59d1a0f2b72d.jpg[/url] cukiereczek :loveu::loveu::loveu: [url]http://images27.fotosik.pl/96/cb5d60aae17f7dc5.jpg[/url] uwielbiam te pomarszczone czółka :loveu: [/COLOR][/B]
-
[quote name='paula_z'] Cześć Żonkilka :multi: Buziaczki dla Salsy :calus:[/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć Paulinko :) Buziaczki były :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witaj skarpetkowa:cool3::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]Witaj :) :loveu:[/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Witaj Żonkilkowa , mła córuchno :multi::multi::multi: zabawa skarpetkami jest naj ...a jeszcze jak w środek się da piłeczkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]Witaj mamuniu :multi::multi::multi: też już próbowałam z piłeczką :) psa miałam z głowy na 2 godziny ;) [/COLOR][/B] [quote name='evaxon']hejkaaaa:multi::multi::multi::multi:[/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Olive]nie, nie, nie :angryy: znów się nie uda :roll: miałam nadzieję że do 13 się wyrobie ale nie uda mi się więc odpadam :roll: Życzę miłego spacerowania i żeby słonko ładnie wam świeciło :loveu: [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Olive]Hmmm może i ja się skuszę na 13 :) Salsie skończyła się cieczka więc jest dobrze ;) Zobaczymy co nam jutrzejszy dzień przyniesie :eviltong: Jeśli wyrobie się do 13 to także będę na pętli tramwajowej w Oliwie :) [/COLOR][/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Niki-lidka']ty sie smiejesz...ale moj kolega jak jechac za granice ze swoim cane corso ...nazywa sie DIABLO - to chyba samo za siebie mowi...czarny jak wegiel, wyrosniety masywny, kopiowane uszy i ogon...po prostu ostry wyglad...bał sie ze sie czepia go na granicy (kumpela miala problem z przejsciem z takim miesiac wczesniej), to Diablątko wystapilo na przejsciu w rozowych szeleczkach, czerwonym paskwym kagancu i smyczy w kurczaczki:evil_lol::evil_lol::evil_lol: wszyscy patrzyli na niego jak na psa cyrkowego i sie smiali ale skutek...pies przeszedl bez problwmow i nikt nie wpadl na to ze moze byc niebezpieczny czy cos:evil_lol:[/quote] [B][COLOR=Olive]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: pomysł super :) różowe szeleczki żeby piesek wydał się łagodny :evil_lol::evil_lol: Wiem co zrobić żeby Chiuaua wyglądał groźnie... zarzucić na niego kolczatkę z wielkimi kolcami ;) [/COLOR][/B] -
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]cofnij się stronę:mad::mad::mad: witam [/B][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]ale ja widziałam tamte fotecki i czuję niedosyt :) :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Olive]Witam :) :multi::multi::multi: Kiedy będą foteczki? :eviltong: [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Olive]Witam Was Zuzkowo Fruziowe Dziewczęta :loveu: :multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
-
[COLOR=Olive][B]Z uśmiechem na buźce przyszłam Was wyściskać i przywitać :multi::multi:[/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Witam Was :) Ślę całuski :loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive] Cześć :) [url]http://img254.imageshack.us/img254/3810/071002092128qs6.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: cóż za zgoda :) [url]http://img254.imageshack.us/img254/6113/070928172849gw4.jpg[/url] mam nadzieję że nie miałaś problemów ze znalezieniem go w tych liściach :) [/COLOR][/B] -
[B][COLOR=Olive]Cześć mamuniu :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: Ile widzę Franiów :loveu::loveu::loveu::loveu: On wygląda jak wieczny szczeniaczek :loveu: [URL]http://images27.fotosik.pl/95/affc7815ba63f627.jpg[/URL] złapany na gorącym uczynku ... uczynek --> skok :evil_lol: Ruchliwy psiak...nie ma co :loveu: [URL]http://images24.fotosik.pl/93/1a1598761aea9d01.jpg[/URL] ma śliczną mordkę :loveu::loveu: Świetnie że Antonina będzie z Wami :multi::multi::multi::loveu: Franio się zakocha...nie ma co :loveu: Powodzenia i też czekam na zdjęcia suni w nowym domu :) [/COLOR][/B][COLOR=Olive][SIZE=1]Kiedy będą zdjęcia Kano, Lalki i Ajdy? :loveu: stęskniłam się za tymi mordeczkami :) [/SIZE][/COLOR] -
[quote name='paula_z']Z Sarcią od Klocusia Ci się pomerdało :grin: Fotki extra Boziu, Salsa jest cudna :loveu: wiem, powtarzam się :evil_lol: ale nie mogę się na nią napatrzeć :loveu: [URL]http://img514.imageshack.us/img514/1139/96347723ft7.jpg[/URL] spiżdżamy :D [URL]http://img440.imageshack.us/img440/6381/dsc02418tk9.jpg[/URL] :grin:[/quote] [B][COLOR=Olive]Witam :) :multi:[/COLOR][/B] [quote name='evaxon']widzialam widzialam widzialam:multi:[/quote] [B][COLOR=Olive] Hej :) :multi: [/COLOR][/B] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]przyszłam do Cie w odwiedziny.........:multi: pytanie: na długo starcza taka skarpeta ????? Luśka dostała ostatnio starą bluze syna......5 minut [/B][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć Luśkowa :multi: Ogólnie to tam już jest 5 skarpetek związanych ze sobą a starcza hmm...na długo. Najstarsza z tych skarpet ma około miesiąca :) Salsa głównie je żuje lub ciągnie je jak ja trzymam...wtedy to dziury się robią od siły z jaką je ciągnie. Najlepsze to że Salsa ich nie rozwala na drobny mak i nie walają się po mieszkaniu nitki :) Zastanawiam się czy to skarpety są mało zniszczalne ;) czy Salsa ma do nich sentyment i nie chce ich niszczyć :evil_lol: [/COLOR][/B] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]Witam Cię Żonkilko i Salciu gorąco bardzo bardzo :loveu: cmokam w nochale:) i.. spadam, bom zatyrana :placz: widziałam śliczne foteczki skarpeciara [URL]http://img512.imageshack.us/img512/9421/dsc02463rw7.jpg[/URL] jak były jakieś wcześniej... to nie wiem, kiedy nadrobię póki co, ni mom czasu... buźka od ciotki Zuzkowej i od Zuzanki naszej gadzinowskiej [/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :multi: Dziękujemy za buziaki i także do Was je ślemy :) Trzymaj się w pracy :) [/COLOR][/B] [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]jaka SARÄ od klocusia..... :hmmmm: kurde... psiaki zaczynajom mi sie mylic.. za duzo ich :evil_lol: i wciåz nie jaze jaka sara od klocusia :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]czesc salsowe !!!! melduje ze tylko poogladalam fotki ..... jak wroce ... nadrobie :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć Klockowo - Sarowa? ;) :evil_lol: Meldunek przyjęty :) [/COLOR][/B]
-
[COLOR=Olive][B]Tigra znów coś wywąchała [url]http://images11.fotosik.pl/86/1832de7ceee67137.jpg[/url] :evil_lol: jaki z niej szperacz mały :)[/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]no ja dopiero teraz mam trochę spokoju...:roll: jak Ty siedziałaś przy kompiku, to ja pewnie wchodziłam do domku... potem sprzątanie - Zuzka zrobiła dziś kupę w domu :mad: , nasikane standardowo... podarła szmatę do podłogi (zostawiam jej ją, żeby na nią sikała, ale nie działa...) potem spacer - [U]Zuzka dziś była nieznośna[/U]! ciągnęła na smyczy jak... ciągnik :mad: i rzucała się jak jakaś psychopatka w amoku:angryy: umęczyłam się z nią dziś i naszarpałam okrutnie:mad:i jeszcze na koniec na mnie hulnęła, bo nie trafiła do jakiejś gałęzi zwisającej z drzewa... skopała mnie w brzuch...:splat: ech... nie mam siły dziś do niej :shake: niemożliwa jest... zjadła i poszła spać teraz:) gadzina niedobra:cool3: [/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=Olive]ahhh...biedactwo co Ty się z nią masz :roll: też już bym nie miała sił do takiej nieznośniej Zuzki [/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:mad: [/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]ale z drugiej strony jak się spojrzy na taką słodką mordkę to nie można długo się gniewać [/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:splat: [/COLOR][/B][COLOR=Purple][B][COLOR=Olive]Niech małe kudłate jak najszybciej wyrośnie z tego głupowania bo nam zwariujesz :eviltong: Buźka :) [/COLOR][/B][/COLOR] -
[IMG]http://img210.imageshack.us/img210/4338/dsc02450hs7.jpg[/IMG] [COLOR=Olive][B] jaki wysiłek na mordce :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3263/dsc02452fv8.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7228/dsc02455qs7.jpg[/IMG] [COLOR=Olive][B] pyszczek[/B][B] tak pofałdowany jak u Shar Peia [/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:evil_lol:[/B][/COLOR] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/9421/dsc02463rw7.jpg[/IMG]
-
[quote name='evaxon']:splat::splat::splat:[/quote] [B][COLOR=Olive]Już Już...naprawiam swój błąd :evil_lol: Nie ma spacerkowych ale za to są zdjęcia z zabawy skarpetą :) [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/1876/dsc02410sg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6381/dsc02418tk9.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/1193/dsc02429fu1.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/9795/dsc02434of1.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/4245/dsc02439ok1.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]CZEŚĆ :multi::multi::multi: Współczuję sprzątania śmieci :roll:[/COLOR][/B] [quote name='Vectra'] Udusze go kiedyś :mad: nauczył się cwaniak drzwi przesuwne otwierać które serio są blokowane na amen ,ale dotąd knuje aż otworzy ....[/quote] [B][COLOR=Olive]Mój poprzedni też z suwanymi nie miał problemu :evil_lol: a w drzwiach zwykłych zamontowaliśmy okrągłe klamki...podziałało...tylko że całe ściany naokoło drzwi były poobdrapywane na wysokości klamki :/ [/COLOR][/B] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]No to już w domku :) :multi::multi:[/COLOR][/B] -
[B][COLOR=Olive]Zakochałam się w tych psinach :loveu::loveu::loveu: [URL]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AA0015.jpg[/URL] kudłate piękności :) [/COLOR][/B]
-
[quote name='Pimpek']Dzień doberek :multi:[/quote] [B][COLOR=Olive]Doberek Doberek :) Dzisiaj było otwarcie Galerii Bałtyckiej...największe centrum na pomorzu :) Poszłyśmy z koleżanką bo to kilka kroków od Nas. Centrum ogromne, ludzi mnóstwo jakby coś za darmo tam dawali...sklepów od groma i po pół godziny chodzenia (zaglądnęłyśmy do 3 lub 4 sklepów), stwierdziłyśmy że nie mamy sił przedzierać się przez takie tłumy. Ciekawa jestem kiedy ludzie przestaną takimi tłumami tam walić. Najlepsze to że centrum jeszcze w proszku...pełno kurzu, na podłodze kafelki bez fug, wszystko brudne :evil_lol: Później byłyśmy z psami w parku i tak ooOO minął mi dzień :) Salsa zmachana po bieganiu za piłeczką zasnęła. Niestety nie wzięłam aparatu na spacer i zdjęć nie będzie :roll: [/COLOR][/B]
-
[COLOR=Olive][B]Witam Cię i Twoją pociechę :) Buziakuje i przesyłam pozdrowienia :loveu: [/B][/COLOR][B][/B]