-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[quote name='evaxon'] hmmm :hmmmm: wiem ze gołebie potrafia udawac ze sa martwe ale krety :roll: eee jak wracalam to tez lezal[/quote] [COLOR=Olive][B]nie ma to jak wczuć się w rolę ;) :evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[B][COLOR=Olive]Tigra chyba ma w sobie coś z zajączka [url]http://images24.fotosik.pl/99/49f8e74f4eb68d58.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: hmm...cóż za kret :) może udawał trupa :eviltong: [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Olive]Witam :multi::multi: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AA00023.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: jaki maluszek :) nie idzie się nie zauroczyć :) [/COLOR][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Hej Klockowa :multi::multi::multi::multi: Widzę że podróżowanie Volvove :) :evil_lol::evil_lol: Mój kuzyn pół roku siedział w Szwecji i też wspominał coś o Volvo :) :evil_lol: [/COLOR][/B] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'] [B][COLOR=Purple]noo.... powiem Ci, że Gdynia super jest:) bardzo lubię port:) a Zuzkowa... pozowała, jak umiała [/COLOR][/B]:evil_lol:[/quote] [B][COLOR=Olive]:oops::oops: przyznam się bez bicia że nie lubię Gdyni, nie podoba mi się tam i jak mam jechać to jestem chora :evil_lol: za to bardzo bardzo lubię Sopot i też pewnie między innymi dlatego się tam uczę :) czekam na fotki :) [/COLOR][/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Ty wiesz jak człowiekowi poprawić humor po nudnym dniu w szkole :evil_lol: Tyle zdjęć :multi::multi::multi::multi: [url]http://images25.fotosik.pl/98/04c158360186d2f8.jpg[/url] uwielbiam te Lalkowe oczy...są jak u prawdziwego Szatana :diabloti::diabloti::diabloti: takie czerwone? :) [url]http://images27.fotosik.pl/99/1d9c4f8338f3b089.jpg[/url] Gremliny atakują :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images25.fotosik.pl/98/79ddb1bf3973db6f.jpg[/url] nie ma to jak bieganie w piżamce ;) :evil_lol::evil_lol: Trzymam kciuki za rozmowę :) mam nadzieje że nie będzie potrzeby żebyś tłumaczyła i szantażowała TŻ'a :) :evil_lol: [/COLOR][/B] -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
jonQuilla replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Gratulacje :multi::multi::multi: Prezentuje się ślicznie :loveu::loveu::loveu: przystojniak z niego nie mały :) [/COLOR][/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']coś za coś :shake: jak wsiadam z nim do mojego złomka to dopiero sie zaczyna seria pytań :evil_lol: Z tym wie to jest tak : Jak dostałam cynk o tej bidulce to w mojej głowie się budował plan - wziąć nie wziąć , dam rade nie dam .. no i jak juz byłam bliska decyzji że tak to wspomniałam Rafałowi o suni , pokazałam fotkę i zaczęłam z nim gadać by ją zabrać do nas , nie powiedział NIE tylko potem sunia nagle "zniknęła" bo ktoś ją zabrał miał zabrać czyli jej adopcja zrobiła sie że tak powiem nieaktualna i o tym niepotrebnie mu powiedziałam.Potem długa cisza była o sunie i słowa że państwo już ją mają odbierać że z dogo panienka która pracuje w sklepie zoologicznym nawet spotkała tych ludzi co mieli ją zabrac , nawet kupili jakieś akcesoria ... i byłam pewna że z adpocji już na bank nici i nagle sms od Greven że sunia jest do wyrwania i co dalej ? no i co miałam pobiec do Rafałka który był zajęty na maksa by na odczępnego coś burknął ? mówię wyrywaj , kombinuj transport tylko naj sprawdz jaka ona jest ...Pokazałam mu zdjęcia , mówiłam że czeka na domek stały .. jemu ona się podoba i chyba wie ze ja coś knuje :evil_lol: teraz już przepadło , po co mam pytać ? a jak powie NIE ? :diabloti: to co mam się z nim kłócić dotąd aż powie TAK ? my ostatnio tak w sumie zgodnie zyjemy i niech tak zostanie. Jak sunie będzie już w warszawie to pojade , przywioze i zostanie - tego że jej nie wywali to jestem pewna - wie że u mnie to nie długo , pakuje walizki , [SIZE=4][COLOR=Red][B]psy pod pache[/B][/COLOR][/SIZE] i wychodzę ..mieszkać gdzie mam :cool3: on o tym wie , bo moja znajoma ma do wynajęcia za psie pieniądze całe piętro domu , fakt luksusów nie ma ,ale podwórko jest ... czy mój Rafałek się kiedyś na coś nie zgodził ?? :loveu: :evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][B]Ahhh Ty przebiegła kobieto ;) sporą masz tą pachę :evil_lol::evil_lol: ;) Z pewnością jak zobaczy ślicznotkę na żywo to się w niej zakocha i nie będzie mowy o jakimkolwiek oddawaniu :loveu::loveu::loveu: Cześć :) [/B][/COLOR] -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: [url]http://img403.imageshack.us/img403/1905/071007205911bg6.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jakie chucherko :) [/COLOR][/B] -
[B][COLOR=Olive]Witajcie :multi: [url]http://images28.fotosik.pl/98/90319fe9ba7f5149.jpg[/url] żółw jest zbyt wolny i Tigra go popycha nochalem? :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Olive]Witaj :) [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/082007/img082.jpg[/url] widać zadbała o porządny manicure :) Porządna babeczka :) [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/082007/img126.jpg[/url] uwielbiam ten jego uśmiech od ucha do ucha :loveu: [/COLOR][/B]
-
[quote name='Rybka_39']Śliczna sunia pasuje pod kolor piasku:loveu: A szczurki cudniaste!!:multi: A wogóle to cześc dziubeczki!:loveu:[/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :) :multi:[/COLOR][/B] [quote name='evaxon'][URL]http://img260.imageshack.us/img260/7030/49554307en8.jpg[/URL] :grin: i tak wygladala ta walka???[/quote] [COLOR=Olive][B]Dokładnie tak to wyglądało :evil_lol: nawzajem zabijały się śmiechem :) Witaj :multi: [/B][/COLOR] [quote name='paula_z']Witanko :multi: :multi: :multi: Extra foty z zabawy zorganizowanej :multi: Suuuper macie, spacerek na plażę :mdleje: a ja mogę tylko pomarzyć o morzu :placz: zazdraszczam :oops: [/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :) :multi: ja chętnie się zamienię z kimś na morzę bo nie lubiam :roll: No i weekend znów szybko minął, za szybko zdecydowani :roll: Znów do szkoły i znów mi się nic nie chce :eviltong: [/COLOR][/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor']Widziałam mięsnie Franka:loveu:;););)[/quote] [B][COLOR=Olive]ja tam na Frania mówię JEDEN WIELKI ALE MAŁY MIĘSIEŃ :) :loveu::loveu:[/COLOR][/B] -
[COLOR=Olive][B]Doberek mamuni :)[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Bry Wieczór :)[/COLOR][/B] -
[COLOR=Olive][B]Byliśmy w parku przy ul. Obrońców Wybrzeża na Przymorzu :) Do soboty troszkę daleko także ja nie wiem jeszcze...bo u mnie to nigdy nic nie wiadomo, dowiaduję się dzień wcześniej czy będę miała czas :) Także jeszcze dam znać ale na dzień dzisiejszy jestem jak najbardziej chętna na powtórkę z rozrywki :) [/B][/COLOR]
-
[B][COLOR=Olive]Hej :multi: Widziałam fotki :loveu::loveu: [url]http://img119.imageshack.us/img119/4371/zdjcie70ih7.jpg[/url] jak Pimpuś ślicznie prosi :) [/COLOR][/B]
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
jonQuilla replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi: hmmm...widzę podwójnie [url]http://images11.fotosik.pl/88/4487c9a88d733ea5.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B] -
[B][COLOR=Olive]Witam :multi::multi: [url]http://images23.fotosik.pl/97/46c7e6b727433130.jpg[/url] to się ciekawość nazywa :loveu::loveu: [url]http://images29.fotosik.pl/98/16ea49b4e54c1535.jpg[/url] widać wiedziała gdzie grzebać żeby wygrzebać coś dla siebie :) [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Olive]OooOO są zdjęcia :multi::multi::multi: [url]http://images11.fotosik.pl/88/6a2d292f1b83a08f.jpg[/url] w pierwszym momencie myślałam że Ozzy ma skopiowany ogonek :) [url]http://images26.fotosik.pl/97/43836015f6895b15.jpg[/url] co w trawie piszczy? :evil_lol: [url]http://images11.fotosik.pl/88/f51c02bed6f3d143.jpg[/url] no i Ozzowa poza :evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]minka na tym zdjęciu jest nie do pobicia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images26.fotosik.pl/97/caf1987c43454a86.jpg[/url][/COLOR][/B] -
[B][COLOR=Olive]zaraz po spuszczeniu ze smyczy zaczęła się wielka gonitwa :) nie ma to jak dwa psy z ADHD ;) [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/7580/14721670fe6.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/9759/32547008ye0.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/7329/55702200lu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/2001/81582380kd3.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/4383/90022180mn2.jpg[/IMG] Piaskowy piesek ;) [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/2160/10011285ad2.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img116.imageshack.us/img116/4439/63085022cd2.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5017/32336476kp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/6460/43915796ex0.jpg[/IMG] [COLOR=Olive][B]Miyamoto :loveu::loveu: słodki misiowaty pluszak ;) [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8733/48583304fc4.jpg[/IMG] jaką Salsa pozycję ładną przybrała :) :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2214/10no3.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]Witam Wszystkich :multi::multi: Dzisiaj byłyśmy z Salsą na spacerku zorganizowanym :) Salsa miała okazję pobawić się z Miyamoto :loveu::loveu: nie muszę chyba pisać że się zakochałam w Akitach ;) Oba pieski skąpały się w parkowej "rzeczce" i postanowiłyśmy iść z nimi na plaże, gdzie zaczęła się prawdziwa walka psów ;) [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/7030/49554307en8.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/2159/49079727hk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/9379/77724867mv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/3302/45757102fu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/5599/78448988nx3.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]