Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [B][COLOR=Olive]i jeszcze kilka kolejnych :) [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/4439/63085022cd2.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5017/32336476kp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/6460/43915796ex0.jpg[/IMG] Miyamoto :loveu: cóż za piękny pyszczek :) [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8733/48583304fc4.jpg[/IMG] Salsa :) [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2214/10no3.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
  2. [B][COLOR=Olive]:multi::multi: oj było fajnie :loveu::loveu: i jakie śliczne dwa szajbusy na zdjęciach ;) Dziękujemy bardzo za spacerek w miłym towarzystwie...mam nadzieję że jeszcze to powtórzymy :) Salsa po powrocie taka nie wyraźna jest :evil_lol: to ja też wrzucę kilka zdjęć a co :evil_lol: [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/7030/49554307en8.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/2159/49079727hk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/9379/77724867mv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/3302/45757102fu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/5599/78448988nx3.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
  3. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: mamuniu ja czekam na nowe zdjęcia Ozziego ;) [/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR=Olive]a to faktycznie nie masz blisko...a szkoda :)[/COLOR][/B]
  5. [COLOR=Olive][B]Cześć :) [/B][/COLOR] [quote name='Vectra']Staffiki są świetne , ogólnie TTB są super ... znaczy mi takie charaktery bardzo odpowiadają .. staffik ma jedną wado zalete - wzrost :evil_lol: ciężko się przyzwyczaić do takiego kurdupla mając od dłuższego czasu duże psy ... ale siła , dynamika nie różni się od dużego psa ... [/quote] [COLOR=Olive][B]Nigdy nie brałam pod uwagę psa w typie bulla ale od kiedy jest ze mną Salsa to zakochałam się w tych psach, mają świetne charaktery...Salsa co prawda to mieszanka ale przejawia większość cech bullowatych.[/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B]Jak dla mnie wzrost byłby jak najbardziej zaletą :) Moja mama prędzej zgodzi się na mniejszego psa :eviltong: a ja nie chciałabym mieć psa maskotki bo bałabym się że jak zacznę go tarmosić to coś mu zrobię ;) :evil_lol: [url]http://images11.fotosik.pl/88/eb8b8f9943fc9e36.jpg[/url] :loveu::loveu: ta mordka zaraża ;) [/B][/COLOR]
  6. [B][COLOR=Olive]Witam Zuzanki :) nie mogę się więc doczekać zdjęć ze spotkania :loveu: [/COLOR][/B]
  7. [quote name='Nesuniaaa']Ja bym z chęcią poszła ale daleko jak dla mnie :/[/quote] [B][COLOR=Olive]a skąd jesteś?[/COLOR][/B]
  8. [B][COLOR=Olive]Mi 12 pasuje :) mam nadzieję że bez problemu dojadę :eviltong: [/COLOR][/B][COLOR=Olive][COLOR=LemonChiffon][SIZE=1] Jakby co daję swój nr. 663572360[/SIZE][/COLOR][/COLOR]
  9. [B][COLOR=Olive]Witam :multi::multi::multi: W końcu trafiłam do Was :) troszkę mi to trafianie zajęło ale lepiej późno niż później :) No więc składam zażalenie na początku :evil_lol: nie widzę zdjęć od strony 37 :( buuu ale widziałam wcześniejsze wszystkie :) i się zakochałam zarówno we Fionie, Tekili jak i w Pascalu :loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  10. [B][COLOR=Olive]Ile zdjęć Kory :loveu::loveu: co jedno to ładniejsze :)[/COLOR][/B]
  11. [B][COLOR=Olive]Oki :) mi pasuję tylko nie wiem jak Salsa zniesie podróż autobusem :evil_lol: Na którą godzinę? :) [/COLOR][/B]
  12. [COLOR=Olive][B]:evil_lol: ale Shiro ma dużą dupkę do Dewi :) [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/9369/87991923pi9.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8585/21676309ug9.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  13. [B][COLOR=Olive]Znów zasypię Was zdjęciami scurów ;) a cooo...nie można ciągle psów oglądać :evil_lol::evil_lol: Oto: Grubaska :loveu: [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/4166/68819935wd0.jpg[/IMG] Szczypior (ka) :evil_lol: [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/995/38805413br9.jpg[/IMG] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/2558/29625074up9.jpg[/IMG] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7729/18488806zv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/5563/16664524zw2.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
  14. [COLOR=Olive][B]No to super że Salsa nie sprawi problemu swoim ADHD :) Ja mieszkam we Wrzeszczu, także ja się dopasuję jeśli chodzi o miejsce spotkania :) [/B][/COLOR]
  15. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi: ale z Bułki podróżniczka :loveu::loveu: i do tego jak ładnie ustawia się do zdjęć ;) [URL]http://images28.fotosik.pl/96/0f28d531af056567.jpg[/URL] strasznie zazdroszczę podróży do Chorwacji, sama chciałabym jechać [/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]:loveu:[/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]:loveu: słyszałam że jest tam prześlicznie :) Moja ciocia i wujek z którymi mieszkam właśnie jutro z Chorwacji wracają...tak im się tam podobało że już drugi raz byli :) [/COLOR][/B]
  16. [COLOR=Olive][B]Witam :multi: Przyszłam Was również odwiedzić i stwierdzam że Kora to ślicznota :loveu::loveu::loveu: uwielbiam bokserki :) [/B][/COLOR]
  17. [quote name='Rybka_39']Witam!:multi::multi::multi::multi: Sliczną masz suczkę!:loveu:[/quote] [COLOR=Olive][B] Witaj w Naszych skromnych progach :multi::multi::multi::multi: [/B][/COLOR]
  18. [quote name='cropka']Może jutro? :razz:Nad morzem zrobili ładne ścieżki, można na plaże już chyba z czterołapnymi i wypieg dla piesów jest ogrodzony niedaleko morza.[/quote] [B][COLOR=Olive]a gdzie taki wybieg na plaży jest? :) Jutro by mi pasowało bo nie mam zbyt wiele rzeczy do zrobienia :) więc jeżeli Twój pies i inne psy akceptują nadpobudliwe psy z ogromną ilością energii do skakania to ja jestem za tym aby iść na spacerek :) [/COLOR][/B]
  19. [B][COLOR=Olive]Wczoraj nie widziałam gupecków ;) na dobranoc ale zobaczyłam dzisiaj i mam dobry dzionek :loveu::loveu: Cześć :) [/COLOR][/B]
  20. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]o masz Ci los....................przyjeżdżaj z aparatem........natrzaskasz a potem mi ............powstawiasz???:evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo ja jakoś czasu nie mam:razz:[/B][/COLOR] [/quote] [B][COLOR=Olive] :evil_lol::evil_lol: już pędzę w takim razie ;) mam kawałek więc troszkę to zajmie :) :evil_lol::evil_lol: Witam i cmokam :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  21. [B][COLOR=Olive]Cześć Dziewczęta :) Ucałunki ;) :loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  22. [B][COLOR=Olive] Cześć :) [URL]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AA0001.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to przykład tego że czasem nie rozmiar jest najważniejszy żeby sobie kogoś podporządkować :) [URL]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AA0003.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: świetne obie ZIE - Zu i Fru :) [URL]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AA0004.jpg[/URL] na prawdę jak pluszaczek :loveu::loveu: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AA0009.jpg[/url] masowe kłęby kłaków :) [/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]:loveu:[/COLOR][/B] [B][/B]
  23. [COLOR=Olive][B]Cześć Basiu :multi::multi: Ile zdjęć :multi: :loveu::loveu: i jakie świetne :) Nie wiedziałam że Gdynia może tak ładnie wyglądać na zdjęciach :evil_lol::evil_lol: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_909.jpg[/url] jaka modeleczka z Zuzi :loveu::loveu: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_923.jpg[/url] super zdjęcie :)[/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B]zresztą wszystkie są fajne :)[/B][/COLOR]
  24. [COLOR=Olive][B]Witam :loveu::loveu: Gratuluje kolejnej mordki do kochania :multi::multi::multi: Ile ja bym dała żeby mieć takie stadko piesków jak Ty :evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu: [url]http://images23.fotosik.pl/96/37a731216aa5a694med.jpg[/url] :loveu::loveu: wiedziałam że sobie się spodobają :evil_lol: I są zdjęcia Lalki i Kano :loveu::loveu: [url]http://images26.fotosik.pl/96/41f692405bddaecd.jpg[/url] [url]http://images25.fotosik.pl/96/e3f7ed0827151739.jpg[/url] jedna wielka bójka ;) [url]http://images28.fotosik.pl/96/a17d8c3617fc70c8.jpg[/url] :loveu::loveu: uwielbiam ją :) Zaraziłaś mnie staffikiem ;) jeśli będę mogła mieć psa drugiego to albo amstaffka albo staffika :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  25. [B][COLOR=Olive]Przybyłam do Ciebie mamuniu :) Proszę abyś sobotnio wyczochrała i wycałowała Ozzego od Nas :) Dla Ciebie oczywiście też sobotnie buziaki :) [/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...