-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Ale śliczny nowy bannerek widzę :) Szkoda że fotka z mycia jajek nie wyszła :evil_lol: [/COLOR][/B] -
[COLOR=Olive][B]Poległ, on poległ :) [url]http://images22.fotosik.pl/172/e42ea9f89a09351f.jpg[/url] mało z krzesła nie spadłam...myślałam że to żaba :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Witam :) :multi::multi: WIDZIAŁAM WSZYSTKO WIDZIAŁAM :evil_lol: dużo tych zdjęć nam tutaj pokazałaś :multi::multi: a i tak najlepsze...nazwij mnie materialistką :evil_lol: to z zerami :) :diabloti::diabloti: [/COLOR][/B] -
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]witankoooo!! :multi::multi::multi: [/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]a to jakiś nowy fumfel? :cool3:[/COLOR][/B] [URL]http://img161.imageshack.us/img161/8981/dsc027453vr2.jpg[/URL] [B][COLOR=Purple]cmokasy, buziaki, przytulasy!! :multi: :loveu:[/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć Basiu :multi::multi: Miło znów Cię tutaj gościć :) To nie nowy funfel :) Aza to suka mojej przyjaciółki, Salsa z nią już miała kilka zdjęć :) Dziękujemy za buziaki, cmokasy i przytulasy...oraz ślemy je także do Was :) [/COLOR][/B] [quote name='mia_mia']witam usmiechnieta mordeczke Salsikowa :p[/quote] [quote name='evaxon']hej łańcuszkuu:loveu:[/quote] [B][COLOR=Olive]Witam :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=Olive]Także was ściskam i buziakuję :) :loveu: Dzisiaj mecz między Lechią a Arką...mieszkam blisko stadionu, często wyprowadzam na stadionie psa. Na ulicach istna masakra...pełno kibiców, okrzyków i uzbrojonej po pachy policji w antyterrorystycznych strojach :/ Dlaczego ludzie nie potrafią spokojnie obchodzić takich rzeczy? Chciałam iść dzisiaj z psem do parku, ale park jest zaraz przy stadionie więc odpada bo wolę się tam nie kręcić. MASAKRA :/ [/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Musze Wam napisac bom się dziś uśmiała setnie :diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol: pisało się już nie raz, a dziś u Medorowej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: że od kolczyków dostaje się raka :evil_lol:jak to mówią panie w słuchające RM :razz:....otóż w związku z tym że przebywam do 30 czerwca 2008 roku na Urlopie Zdrowotnym :p... ...dowiedziałam się dziś że jestem chora ....na raka :razz::razz::razz:....pani która mi to powiedziała ołupiała jak w momenie parsłam śmiechem i powiedziałam ze tak ...pewnie od kolczyków w uszach :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]fakt ze nieco zmieniła się mła postura....ubyło mi trochę :cool3:ciała :roll:..... więc ostrzegam ....;)...żadnych kolczyków bo bedziecie pisać testament tak jak ja teraz to czynię :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]aaa...mam 16 krotną szansę na zachorowanie :-o:-o:-o Witaj :) :multi::multi: [/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR=Olive]Witam :) :multi::multi: [url]http://images28.fotosik.pl/99/90b396e983011ad7.jpg[/url] hlapu hlapu :) i wyszedł z wody czyściuchny pies :) :loveu: [/COLOR][/B]
-
[COLOR=Olive][B]Witam :) [/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]Ile u Was widzę miłości [/B][/COLOR][COLOR=Olive][B][url]http://img509.imageshack.us/img509/2540/img0133xs1.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
[B][COLOR=Olive]Witam :multi: Przybywam całkiem przypadkiem :) Zobaczyłam Twój avatarek staffikowy i nie mogłam się powstrzymać :loveu::loveu: no i cieszę się że tu trafiłam :) Nie jestem w stanie przeglądnąć wszystkiego ale kilka stron mi się udało i uważam że Dżez jest śliczny :loveu::loveu: [url]http://images28.fotosik.pl/91/5c0b1cdc7dade8f9.jpg[/url] :loveu::loveu: [/COLOR][/B]
-
[quote name='paula_z'] Bry wieczór :multi:[/quote] [COLOR=Olive][B]Bry dzień ;) :multi::loveu:[/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] witajcie [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]Witam :loveu::multi:[/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Witaj Żonkilko :multi::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]Witaj Alu :loveu::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu:uwielbiam takie fotaski [URL]http://img441.imageshack.us/img441/5313/dsc02513pw0.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Pimpek'][URL]http://img405.imageshack.us/img405/1609/dsc02519po8.jpg[/URL] Jakiego ty masz czułego psiaka :loveu:[/quote] [B][COLOR=Olive]Witaj :)[/COLOR][/B] [B][COLOR=Olive]jak chce to potrafi okazywać miłość bez skakania i podgryzania :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/23/dsc02745oa3.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7317/dsc027452sd6.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/2733/dsc027451bo7.jpg[/IMG] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/8981/dsc027453vr2.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
-
[quote name='Squ']No tak, ale biorąc pod uwagę, że (jeśli mnie nie wywalą albo nie będę powtarzała roku) spędzę tu prawie 6 lat, to mało prawdopodobne, że wrócę do trójmiasta. Weterynarię studiuję.[/quote] [B][COLOR=Olive]Wróć, wróć będziesz miała wiele stałych pacjentów :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='emdziolek'] [COLOR=DarkOrange][B]To mozemy oijac za wczasu:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive] mówisz i masz [/COLOR][/B][CENTER][B][COLOR=Olive]:bigcool: [/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]:Cool!: [/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]:bigcool: [/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]:Cool!:[/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]:bigcool: [/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]:Cool!:[/COLOR][/B] [SIZE=6][B][COLOR=Olive]:multi::multi::multi: ZA 96 STRONĘ :multi::multi::multi:[/COLOR][/B][/SIZE] [B][COLOR=Olive]:knajpa::drink1::drinking::popcorn::beerchug: :chlup: :evil_lol:[/COLOR][/B] [/CENTER]
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
jonQuilla replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]:multi: Cześć :) [url]http://images29.fotosik.pl/99/71bfcc438c7aa0cd.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: dobre zdjęcie :) [/COLOR][/B] -
[COLOR=Olive][B]Przyszłam się przywitać i uciekam na spacerek, zaglądnę do Was odrobinę później :loveu::loveu: buźka :) [/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Cześć Basiu :) Przyszłam Was pomiziać i uciekam :loveu::loveu: Buziaki :) [/COLOR][/B] -
[B][COLOR=Olive]Witajcie :multi::multi: [URL]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/A19.jpg[/URL] KOCHAM TO ZDJĘCIE :loveu::loveu::loveu: Świetnie wyglądają razem :) [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/A13.jpg[/url] [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/A12.jpg[/url] [/COLOR][/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Witam :multi: Zdjęcia Ajli :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi: ale się naczekałam na nie :) ale warto było...bo dużo i śliczne :loveu: [url]http://images30.fotosik.pl/99/9714ddd2ba62f5a8.jpg[/url] :loveu: jaka taka hmm lwica, ktoś trafnie ją tutaj nazwał...ale kto? bo mi tak mignęło i nie zwróciłam uwagi :oops: [url]http://images22.fotosik.pl/169/b94f5d046b85da6f.jpg[/url] :loveu::loveu: Ivan też śliczności :) [url]http://images25.fotosik.pl/99/1e6e310cd460f1c9.jpg[/url] :loveu::loveu: jakie potężne łapki ona ma :) [/COLOR][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi: [url]http://images22.fotosik.pl/168/6c774f9c6f50174e.jpg[/url] znalazłam smoka...będzie jakaś nagroda? :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Melduję swoją obecność :) [/B][/COLOR] -
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi::multi: [url]http://images12.fotosik.pl/112/124ac27c681ae729.jpg[/url] mamuniu Ozzy się coś zepsuł ;) :evil_lol::evil_lol: albo tylko trenuje pozę przed pójściem na spacer ;) [/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: [url]http://images22.fotosik.pl/169/a9f88d745275abfe.jpg[/url] cóż za Siłaczkę ja tutaj widzę :) :loveu: [/COLOR][/B]
-
[quote name='evaxon'] witanko:multi:[/quote] [quote name='zuzolandia'] witanko pooowekendowoooo ;-) [/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witaj Kwiatuszku :loveu::loveu::loveu:i taneczna Salsuniu :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='paula_z'] Witanko Salsiczki :loveu: :multi:[/quote] [quote name='dealer'] dzien dobry:multi:[/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć Wam :multi::multi::multi: [/COLOR][/B] [quote name='paula_z']:stupid: Wolisz spalinki ;) Ja się z chęcią zamienię :p[/quote] [B][COLOR=Olive]może nie wolę spalinek ale wieś, jeziorko, las :loveu::loveu: Oliwcia i Salsa w miłosnych uściskach :loveu::loveu: [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5313/dsc02513pw0.jpg[/IMG] [/COLOR][/B] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5204/dsc02517us0.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1609/dsc02519po8.jpg[/IMG]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
:multi::multi::multi: [B][COLOR=Olive]super zdjęcia i jaka ilość :loveu::loveu: Zuzka miała świetne towarzystwo do zabawy :) nic tylko pozostało mi wzdychać...ah i oh ;) czekam na resztę zdjęć :) [/COLOR][/B] -
[COLOR=Olive][B]Co ja widzę, znów Tigra na spacerku :loveu::loveu::loveu: [url]http://images25.fotosik.pl/98/19009524d4494b4d.jpg[/url] zabójcze :multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]