-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]To ja :) przyszłam i oglądam tutaj jakieś żubry, heinekeny i jak tak dalej pójdzie to nabiorę ochoty na piwo :evil_lol::evil_lol: Buźka i ściski dla Ozzulka :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][B]Już sie poprawiłam :multi::multi::multi: Pozdrawiam i cmokam ślicznotę z fotek :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: [url]http://img411.imageshack.us/img411/3208/pies117ke1.jpg[/url] zdjecie zabójcze :) Konik śliczny :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Już wróciłam...miałam nadzieję że wrócimy wieczorem ale niestety nasz kierowca (kuzyn mojej koleżanki) musiał być w domu o 12 a i tak był później ciut :eviltong: W każdym bądź razie było milutko :) Kilka zdjęć z naszego wypadu :) a właściwie powrotu...wszystkie zdjęcia robione z samochodu albo w samochodzie :) [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/3839/dsc03460au8.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6457/dsc03470eq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5062/dsc03475ml6.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8094/dsc03477se2.jpg[/IMG] No i łapa Azy (pies koleżanki) :) [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/1294/dsc03483xg8.jpg[/IMG] Praktycznie całą drogę przekimała koło mnie :) [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9076/dsc03491uf3.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/1C1.jpg[/url] kto tutaj wygina śmiało ciało :) :loveu::loveu: Mizianko Przytulanko :):loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Witam Was :multi::multi: Przychodzę posłać buziaki i miziaki dla Zuzki :loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Jaki Maksiu jest wpatrzony w Axe [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/2007/img022-1.jpg[/url] :evil_lol: zakochany?? :loveu::loveu: Buziaki :loveu: [/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Cześć :) Widzę że Klementynka także doczekała się różowego dodatku :evil_lol::evil_lol: [url]http://images31.fotosik.pl/31/1e19c37dcb79c36b.jpg[/url] a to zdjęcie jest świetne :loveu::loveu: one obie są śliczne :) zazdraszczam takich czarnych szatanków :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]No i jestem :) Witam Was :multi::multi: Ślę miziaki dla przystojniaka :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]Witam :) W tej chwili nie nadrabiam ale wpadnę później i troszkę poprzeglądam to i owo :) Pozdrawiam :multi::multi: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Kicia jest śliczna :loveu::loveu::loveu: taka puchata, a ja uwielbiam takie kotki :) Mam nadzieję że uda Ci się ją odbić, będę mocno trzymać kciuki. Cieszę się że spanielek ma już domek i z pewnością będzie mu tam dobrze :multi::multi: Pozdrawiam i ściskam :loveu: [/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Witam :multi: Ślę miziaki dla czarnej "bestii" ze zdjęć :evil_lol: :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Cześć mamuniu :multi::multi: Przychodzę na chwilkę :) Fotki skaczącego Ozzego widziałam...zresztą nie tylko skaczacego :loveu::loveu: Ściskam :loveu: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][B]Witam :) Opka jest wysoką pannicą...prawie dorównuje Tofikowi :) [url]http://images33.fotosik.pl/31/fa2132def232638c.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ekstra minka :) [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]takiej uroczystości to ja nie mogłam przegapić :) [/B][/COLOR][CENTER][COLOR=Olive][B]:multi::multi::multi: STO LAT STO LAT BUŁECZKO :multi::multi::multi: [IMG]http://www.grandecane.pl/images/443.27.jpg[/IMG] smaczny prezent dla solenizantki a czym innym świetować urodziny Bułki jak nie bułkami :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://www.piekarnia-z-ulicy-dlugosza.szczecin.pl/grafika/zdjecia/bulki1.jpg[/IMG] jeszcze raz .. STO LAT STO LAT :) :bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!: :laola: [/B][/COLOR][/CENTER]
-
[quote name='Paula_']Bosh, tragedia ten facet :angryy: Czy on chce mieć agresywnego psa, czy może wierzy w to, ze ten maluch wszystko zeżre :shake: Jak go spotkasz jeszcze kiedyś, może spróbuj mu wytłumaczyć jakoś na spokojnie parę rzeczy :roll: Tylko psiaka szkoda :-([/quote] [COLOR=Olive][B] Jeśli go spotkam i będzie dalej ze swojego psa bestie robił to zwrócę mu uwagę bo przecież jeśli on do wszystkich ludzi na ulicy krzyczy że jego pies jest agresywny to nie ma się co dziwić że potem ludzie mają negatywne zdanie o bullowatych. [/B][/COLOR][CENTER][COLOR=Olive][B]:multi::multi: WITAM WSZYSTKICH SOBOTNIO :multi::multi: [/B][/COLOR][LEFT][COLOR=Olive][B]O 12 śmigam na wioskę więc dopiero w niedzielę zaglądnę tutaj :) Buziaki :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/LEFT] [/CENTER]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi::multi: hmmm...co to za [/B][/COLOR][B]agbar ;) :evil_lol: [COLOR=Olive]Pozdrawiam :)[/COLOR] [/B] -
[COLOR=Olive][B]Dzień Dobry :multi::multi: Wpadam na chwilkę bo niedługo wybywam za miasto i chciałam sprawdzić czy u Was wszystko gra ;) :evil_lol::evil_lol: Buziaki :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][B]Witam :) :multi: Maksio znów na samotnym spacerze żeby mógł się swoją piłeczką pobawić :) :evil_lol: Salsa takie piłeczki rozwala w 5 minut :( Ściskam :loveu: [/B][/COLOR]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]nie ładnie, oj nie ładnie tak przy kościele z psem szaleć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Loganika mocno wyściskaj :loveu: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Czesc :) Kicia jest szałowa :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi: [url]http://images34.fotosik.pl/29/990eaa57e6657422.jpg[/url] no proszę jak panowie się zaprzyjaźnili :loveu::loveu: Pozdrawiam i ślę buziaki :loveu::loveu: [/B][/COLOR]