-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeeeeeeeeeee.. teraz... to już kra na niej pływa :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]iii tam...ja lubię mrożoną herbatkę ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]uhu ale Wy gadatliwe i takie letnie :evil_lol::evil_lol: lato, lato...a tutaj zawitała już porządna jesień :) :evil_lol: Dziewczęta :multi: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Haha juz ciarki mnie przechodzą na myśl o naszym zabójczym planie:evil_lol: To czekam na ciebie:loveu:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jestem troszkę za Bartoszycami i ciut tracę łączność w lapim :evil_lol::evil_lol: haha za chwilkę będę ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]No prosze...ja też lubię fotografować niebo :) a to zdjęcie [url]http://img145.imageshack.us/img145/5113/1001520pg1.jpg[/url] mi się podoba :) [url]http://img124.imageshack.us/img124/4513/1001361df0.jpg[/url] jaki zmęczony po spacerze Loganik :) :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]przyszłam na zimną herbatkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/Festiwal_Tihar_2100169.jpg[/url] ale super psy :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]i znów koło kościoła psa wypasasz? ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img161.imageshack.us/img161/3544/1001523hq1.jpg[/url] ale przechwyt z Logana strony :) [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Dobra to dawaj do mnie, obmyślimy jeszcze dokładnie plan i wbijemy sie do nich na chaaciszke:evil_lol:[/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no spoko lada chwila wpadnę, możesz wstawiać wodę na herbatę :) przygotuj duży brystol i pisadła...rozrysujemy sobie wszystko dokładnie......Ci ludzie pożałują że się w ogóle urodzili jak będziemy wykonywać akcje "odbić Kicie" :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]dawno mnie nie było, ale już się pojawiłam u Was :loveu: witajcie dziewuszki:loveu: a co to za pieso? [URL]http://img515.imageshack.us/img515/9076/dsc03491uf3.jpg[/URL] i gdzie Salsę schowałaś? aa.. już doczytałam.. to piesa przyjaciółki ta ONka, tak?:) [FONT=Georgia][COLOR=Olive]tak ONka przyjaciółki :) Salsa niestety nie mogła jechać z nami na wieś gdyż by im zdemolowała cały domek jakbym wyszła bez niej...a jechałyśmy głownie po to żeby w sobotę iść na imprezę potupać nóżkami z "wiejskimi" znajomymi :evil_lol::evil_lol: Poza tym ona z Azą tolerują się ale Aza ma już z 12 lat i Salsa ją męczy...więc niestety przynajmniej na razie wspólne wyjazdy odpadają :) [/COLOR][/FONT] błaaahahaahaa... jak szybko drętwieją Ci kolana? [URL]http://img443.imageshack.us/img443/8342/dsc02626bm3.jpg[/URL] [FONT=Georgia][COLOR=Olive]o dziwo długo wytrzymuję i szczerze powiem że nawet wygodnie jest, tylko klawiatura ciut za wysoko :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT] o matko! a co to to? [URL]http://img67.imageshack.us/img67/3098/dsc02422tw6.jpg[/URL] [FONT=Georgia][COLOR=Olive]Salsa wcisnęła głowę między moje nogi i tak zasnęła, któregoś pięknego :)[/COLOR][/FONT] oo.. gwiazdecka [URL]http://img267.imageshack.us/img267/2130/dsc03567hl5.jpg[/URL] a skąd ona?:) [FONT=Georgia][COLOR=Olive]z akwarium w oceanarium :) [/COLOR][/FONT] a tamto z kolcami to był jeżowiec, nie jeżyk;) :) [/COLOR][/B][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]wiem, wiem że to był jeżowiec :) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [B][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Basiu :multi::multi: Faktycznie troszkę do Nas nie zaglądałaś i już myślałam że zapomniałaś o Nas ;) :evil_lol::evil_lol: jednak miło mnie zaskoczyłaś że jednak nie :) :multi: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='evaxon']siemanko:multi::multi::multi::multi:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :loveu::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mdleje: zawsze źle... zawsze nie tak :shake::shake::shake: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :cool1: my tam nie narzekamy... mamy w jebiu w choliere zieleni... a i tak prawie z tego nie korzystamy... stałe miejsca spacerowe i już ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja też w lesie mam stałą trasę :) a w sumie dwie...jedna na krótsze spacery a druga na dłuższe :) :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='mia_mia']zagladam sie przywitac i pozegnac, do poniedzialku nas nie ma - milego weekendu :p[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: Dziękuje i życzę tego samego :loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] cze wam wsjem.... noooo.. po kawusi?? :razz::razz: zara sie rozłączam ... bo na 9-tą do arbajta... ale wróce tu :grins: czekajcie :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja chętnie bym wypiła ... co prawda nie kawkę ale herbatkę :) jednak muszę uciekać do szkoły więc wpadnę tutaj później i mam nadzieje że wypijemy wspólnie ciepły napój :) :evil_lol::evil_lol: miłego arbajtowania się :) [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cześć coreczko :multi::multi::multi: bierz łakocie ile chcesz ;)dla każdego coś smacznego :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]żeby tak nie żerować na innych to też przyniosłam łakocia ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][IMG]http://www.mtcnet.net/%7Ehoekstra/images/lollipop.png[/IMG]
- 78403 replies
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi: łeee...ale lipa że nie ma budy marzeń dla Pimpusia :mad: chyba trzeba się z nimi rozprawić :) :evil_lol: mam nadzieję że znajdziecie idealną budę :) i Pimpusiowi będzie cieplutko :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/wyrko2.jpg[/url] to sie nazywa morderczy uścisk :loveu::loveu: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/wyrko1.jpg[/url] :loveu: ale one fajnie ze sobą śpią :) zazdraszczam takich puchatych w domu :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam z rana :multi: Czyżbyś Logana zanudzała na spacerku? [url]http://img220.imageshack.us/img220/3198/1001515qs5.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Widzę Tigre, widzę Tigre a nawet sporo jej widzę :loveu: [url]http://images25.fotosik.pl/109/d6c591441ef4f054.jpg[/url] cóż za przybicie piątki :) :evil_lol: Dzień dobry :) :multi: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam :) :multi: zgadzam się z Alą :) :evil_lol: ciepłe majtochy, rajtuzy po cycki i spodnie za pępek a do tego kurtka do kostek :evil_lol::evil_lol: ;) Buziaki :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć mamuniu :) :multi::multi: Jestem nie pocieszona :roll: wczoraj sUonko świeciło ładnie a dzisiaj deszczy i deszczy...jak ja nie znoszę jesieni. Już chcę wiosnę :) :evil_lol::evil_lol: ale widzę że na poprawienie humoru tu jakieś łakocie są rozdawane :) :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam :multi: Zmów widzę tą szatańską liczbę --> 666 :) :evil_lol: Zaczynam się bać ;) :evil_lol::evil_lol: Miłego dnia :) Uściski dla Klocusia :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Dzień dobry Dilerowi :multi::multi: :) kiedy będą kakieś zdjęcia przystojniaczka? :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: [url]http://images29.fotosik.pl/15/34bed3fd5ae51e84.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: buahahahaha....nie ma to jak uczyć psa przez pokazywanie :evil_lol::evil_lol: Miłego i grzecznego dnia :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:heyka córcia :loveu:....ale ci się znalezisko przytrafiło witanko prawie weekendowe :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: nie zapominaj że prawie robi wielką różnicę :) przede mną jeszcze kilka godzin w szkole, dopiero jak z niej wyjdę to poczuję się weekendowo :) :evil_lol::evil_lol: Pozdrowienia :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='evaxon']ale wam fajnie:-( tez bym chciala takie miejsce spacerowe taka gorke z widokiem:loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witaj :) :multi: ale masz za to inne miejsca spacerowe :) ja bym chciała mieć jakąś rzeczkę, staw, jeziorko (cokolwiek z wodą, a są tylko 3 bagna)...na Salsy nóżkę pływanie by dobrze podziałało, no ale niestety. [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='clockwork'][URL]http://img413.imageshack.us/img413/9783/dsc03751op9.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ALA!!!!!!!!!!!! tu też Ty narzucałaś tyyyyyyyle tych liści?? jak u dilerowej :shake::shake: zdjęcie z króliczokiem[/B][/COLOR][/FONT]:krolik:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B] przefajne :evil_lol::evil_lol: witam :multi::multi: :hmmmm: chyba u żonkilki jezdem :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie wiedziałam że to Ala rzuca te liście :) :evil_lol::evil_lol: ah...jaka złośliwa ;) Cześć :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nooooo powiem Ci że jesteś u .....Żonkilki :grins: mojej córeczki którną adoptowałam :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Powiem Ci że Twoja córeczka znalazła właśnie bransoletkę ;) :evil_lol: wracałam ze spaceru z Salsą ciemną ulicą i kopnęłam sobie coś co mi na drodze leżało (jak to ja) i patrzę że coś nawet fajnie wygląda...podnoszę a to bursztyn srebrem wykończony :evil_lol::evil_lol: Mój szwagier robi w bursztynie więc spytam go przy okazji czy to prawdziwe take :) :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/39/dsc03772bu8.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] zamulale dogo mnie skutecznie zniechęca to biegania po blogasach ....ale Ozzy śpi to co ja mam robić :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mnie też to zniechęca...ale odwiedzam póki mam czas a Salsa też zapadła w sen po spacerku...śpi z moją mamą :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: [url]http://lh4.google.com/AnetkaT/RxznE6HM1RI/AAAAAAAAAvk/pJ3qwhNVJjs/100_2570.jpg?imgmax=512[/url] ale z Nuki głodomor :evil_lol::evil_lol: [url]http://lh5.google.com/AnetkaT/Rxzm0KHM1OI/AAAAAAAAAvM/DLoCEeeF-Vc/100_2563.jpg?imgmax=512[/url] świetne zdjęcie :evil_lol::evil_lol: szajbuska :) Uściskaj swoją małą ode mnie mocno :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]