-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam :) :multi: Troszkę mnie tutaj nie było :) Super że będziesz miała kolejnego boksia... widziałam jaki Ci się marzy...cudo :loveu::loveu::loveu: No i trzymam mocno kciuki żebyś jak najszybciej uzbierała te pieniążki na malucha :) Powodzenia i Pozdrawiam [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Czuję się oszukana z tymi foteczkami :roll: ale coś czuję że szybko naprawisz to co narobiłaś i foteczki Pimpka się znajdą na swoim miejscu...czyli tutaj :loveu::loveu: :multi::multi: Buźka :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
jonQuilla replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi::multi: Wpadłam Was skontrolować ;) ale widzę że nie trzeba :evil_lol: Pozdrawiam i miziam Korę :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale Klocuś się ślinką przyozdabia ;) :evil_lol::evil_lol: i za samochód się nawet przebiera :eviltong: [url]http://images30.fotosik.pl/109/8dff87e60090f184.jpg[/url] [url]http://images32.fotosik.pl/37/5579afe2e9f68d4f.jpg[/url] to się nazywa Narcyzm ;) tyle czasu się sobie przeglądać :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jakie słoneczne fotki znalazłam :loveu: a niebo jakieś takie mało słoneczne :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Mam nadzieję że Zuzanna dobrze odnajdzie się w klatce i nie będzie załatwiała tam swoich potrzeb. Mocno będę trzymać kciuki. Powodzenia [/B][/COLOR][/FONT] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]żeby dojść tutaj zszarpałam sobie nerwy...dogo mi strasznie zamula :angryy: :-(:mad: skoro już tutaj dotarłam to sobie podskoczę :multi: pozdrowię Was i ucieknę ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8061/dsc03764uh7.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7281/dsc03765sv8.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/7890/dsc03766cl1.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5751/dsc03769hq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/1024/dsc03767wx8.jpg[/IMG] koniec :) [/B][/COLOR][/FONT]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]królicze uszy :) :evil_lol: [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/2302/dsc03752rk9.jpg[/IMG] kilka widoków :) [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7971/dsc03754do4.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/4082/dsc03756xi9.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8442/dsc03761dt5.jpg[/IMG] panorama mojej dzielnicy :evil_lol: jakby zdjęcie zrobić troszkę bardziej w prawo to widać byłoby mój dom :evil_lol: [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2241/dsc03762qd4.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]filmik ---> [url]http://pl.youtube.com/watch?v=FIPwhwkmnuE[/url] [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/9826/dsc03735if8.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/5165/dsc03736jj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6679/dsc03746kf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/2598/dsc03747gf3.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/9783/dsc03751op9.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B].przyszłam się przywitać!!! nie nadrabiałam ale foty widziałam:multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi: Cieszę się że zaglądnęłaś do Nas :) [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Pimpek']He,he,he no to fajny prezent :evil_lol: I jaką kartkę macie :evil_lol: I fajnie Salsa siedzi ;) Hi,hi,hi ale śmieszny post napisałaś !:evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć Pimpkowa :multi::multi: kartka jest moja osobista...nikt jej nie dostanie, będzie w ramce na ścianie :evil_lol::evil_lol: ;) strasznie mi się spodobała :) Koleżanka dostanie osiemnastkową z misiami jakimiś :) Właśnie wróciłam ze spacerku z Salsą i wrzucę kilka zdjęć :) oraz znajdzie się filmik ukazujący mojego psa z szajbą biegania :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]doberek u roztańczonej ;)Salsy witanko córcia :multi::multi::multi: a ta imprezka to kiedy :razz:bo nie doczytalam ;)....bo chciałam zyczyć dobrej zabawy ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć mamuniu :multi::multi::multi: roztańczona to ona jest nawet przez sen...dzisiaj w nocy się tak rzucała że aż spadła z łóżka :evil_lol::evil_lol: a na urodziny śmigam w sobotę...ale nie koniecznie mi się chce ;) bo nie lubię jeździć na imprezy do Gdyni gdyż później telepać się w środku nocy pół godziny kolejką to masakra :roll: No ale życzenie dobrej zabawy by się przydało ;) :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: Co słychować? :) Jak się ma morderca? ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Dzień Dobry :multi::multi::multi: Serdeczne powitanie to było :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :) :multi: Są zdjęcia osiłkowe :loveu::loveu: ale powinno Ci być wstyd...taki mały piesek a Ty go tak obciążasz :evil_lol::evil_lol: ;) [/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam Klocki :multi::multi: troszkę zaspanym tempem tutaj przybyłam ale to nic :) Pozdrowionka :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć Basiu :multi: :loveu: :multi: Co słychać u Ciebie i u Twojej Pięknej Bestii? :) :eviltong: ślę pozdrowienia i uściski dla Was :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Kurcze do Mielca też nie mam najbliżej :evil_lol::evil_lol: Poszukam na monciaku w Sopocie, tam jest wszystko :) Pozdrawiam :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jedna ale za to jaka :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Funkcjonariusz Logan znów w akcji [url]http://img404.imageshack.us/img404/5571/1001493zi0.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: szuka przestępców :) [url]http://img404.imageshack.us/img404/6056/1001498az9.jpg[/url] tędy szli? :eviltong: [url]http://img117.imageshack.us/img117/3334/1001500en1.jpg[/url] uciekają !!! [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]mamuniu jesteś pewna że nad morzem kupiłaś tą drapaczkę? :eviltong: może jest na niej napisane "made in china" :evil_lol: Pozdrówka wieczorne :) :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Właśnie wróciłam ze sklepu...jestem padnięta :eviltong: po 2 godzinnym poszukiwaniu prezentu na 18 urodziny koleżanki. Więc pomysł początkowy - gorset albo jakaś bielizna ;) ale wszystko takie drogie (chciałyśmy się zamknąć w 50/60 zł). Kolejny pomysł - duże kolorowe pudło, wrzucić do środka wódkę bądź wino i majty kakieś ;) Wyszło na to że kupiłyśmy: wino, bluzeczkę chłopięcą malutką brązową z napisem "i [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2984/icon12zz1.gif[/IMG] mama" i kartkę :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: chcemy ubrać butelkę w bluzkę i uformować rękawki tak żeby trzymały kartkę :) To się nazywa prezent na pustą kieszeń :evil_lol::evil_lol: chodząc po sklepach nie mogłam czegoś nie dorwać ;) Moja osobista karta kredytowa ;) :evil_lol::evil_lol: Powtarzam sobie to co ranek ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/7281/dsc03725lr8.jpg[/IMG] No i najpiękniejsza kartka jaką kiedykolwiek widziałam... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/3901/dsc03728hm9.jpg[/IMG] No i jakżeby inaczej...pogarbiony piesek :) Salsunia :loveu::loveu: na swoim tronie, łóżku, siedzisku .... i wiele wiele innych nazw ;) [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/8797/dsc03720zo4.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]oh Ty kiepściutko z Twoim wzrokiem...i ponoć mnie czuć ;) :evil_lol::evil_lol: to kurde się poznam lada dzień :) ;) [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']czujemy...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jeśli czuć to dobry znak :evil_lol::evil_lol: nawóz pierwszej jakości ;) [/B][/COLOR][/FONT]