Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]no właśnie sklerozo :razz: dzieciątków czarno-żółtych nie budzjet:eviltong: :diabloti: a gdyby tak Zuzka miała to co jej wycięli... to ja nie wiem, czy Ty byś podołała:cool3: toż to by przecież wyrósł stwór monstrualnych rozmiarów :evil_lol: :diabloti:[/COLOR][/B][B][/B][/quote] [COLOR=Olive][B]toć mi Basiu się marzy taki monstruch ;) od pieluchy :evil_lol::evil_lol: nauczyłabym podołowywać :) takiemu wielkopsowi ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  2. [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]przyszłam tutaj z reklamacją :cool3: byłam tu wczoraj i nie dostałam cuksa za straszenie! :mad: :diabloti: coż to za chitry blogasek, co cuksów nie rozdaje? :eviltong: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]jejQ ;) faktycznie :roll::roll: ale guła ze mnie :) [IMG]http://www.profit-dystrybucja.pl/images/Produkty/cukierki.jpg[/IMG] cukereczki...troszkę spóźnione ale mam nadzieje że lepiej późno niż później :) [/B][/COLOR][B][B][COLOR=Olive]Dla Zuzki z Zuzolnadii też są łakocie :) [IMG]http://www.stormjuice.net/store/images/uploads/CANDY008.JPG[/IMG] [IMG]http://www.sweetlifeny.com/productimages/candy/catslglol.jpg[/IMG] Podzielcie się panienki i jeszcze raz cieplaciam za gapustwo moje ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B][/B]
  3. [quote name='evaxon'] u nas mokre chodniki.. chyba deszcz padał:roll:[/quote] [COLOR=Olive][B]nie wydaje mi się żeby to był deszcz...gdzie jesienią deszcz, kto to widział ;) :evil_lol: z pewnością jakieś dzieci zabawę sobie znalazły wylewając na ulice wiadra z wodą :) :evil_lol:[/B][/COLOR]
  4. [COLOR=Olive][B]nowe fotki ślicznotka :loveu::loveu: i nawet jest zdjęcie sikające :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  5. [quote name='evaxon'][CENTER]witanko :multi::multi::multi::multi: [/CENTER] [/quote] [quote name='diabelkowa']fajniutkie fotki fajna obrozka :)[/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć Wam:multi::multi:[/B][/COLOR]
  6. [COLOR=Olive][B]ale wysoki wyskok [url]http://images27.fotosik.pl/105/6533931185bc4f60.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: a jakby wyszło coś z zalotów Zuzki i Tofika to piszę się na szczeniaka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: upssss....zapomniałam że Zuzka ma już wyciętą kobiecość ;) :evil_lol: [/B][/COLOR]
  7. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]hie hie właśnie wychodze razem z chłopakiem, nie bojaj ciepło sie ubrałam:loveu::loveu:[/B] [B]dziekuje i nawzajem[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]mam nadzieję ze masz gacie z golfem a chłopak kalesony :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzięki :loveu: [/B][/COLOR]
  8. Cześć :multi::multi: Już nie raz się zachwycałam Rockym ale to nie znaczy że tym razem nie mogę....on ma śliczne umaszczenie :loveu::loveu::loveu: http://rocky.owczarki.eu/galeria/park-21.10.076/13.jpg kamufluje się wśród liści :evil_lol::evil_lol:
  9. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi::multi: Pozdrawiam, cmokam i śmigam odwiedzać dalej :) Trzymajcie się cieplutko :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][B]Cześć mamusniu :multi::loveu::multi: Ja tylko na chwileczkę się tutaj pokazać przyszłam ale widziałam ostatnie foteczki Ozzulka i muszę przyznać że jak zwykle milutko było mi na nie pozerkać :loveu::loveu::loveu: Pozdrawiam i cmokam :loveu::loveu: Miłego dnia i Wam tutaj także powiem aby tyłeczki nie zmarzły na cmentarzu to ubierzcie ciepłe majtki :) :evil_lol: [/B][/COLOR]
  11. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Przychodzę się zameldować i pozdrowić Was :loveu::loveu: P.S Kano ma świetną ksywkę :evil_lol::evil_lol: :evil_lol: [/B][/COLOR]
  12. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Przyszłam Was obronić przed tymi strachami co to wszyscy wszystkim powysyłali :evil_lol::evil_lol: Pozdrawiam :) [/B][/COLOR]
  13. [COLOR=Olive][B]Cześć :) Widzę że Fruzia miała sesję zdjęciową w zaroślach...bardzo udaną zresztą :loveu::loveu: Ściskam :loveu: [/B][/COLOR]
  14. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi::multi: Szybkiego i udanego chodzenia po grobach i także żeby dupki Wam nie zmarzły :) :evil_lol: Buziaki :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  15. [COLOR=Olive][B]Sto Lat Sto Lat dla Tigrosławy...ale z niej już duża pannica :multi::multi: [/B][/COLOR][CENTER][COLOR=Olive][B]:Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool:[/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B]:new-bday::BIG::tort:[/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B]:knajpa:[/B][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=Olive][B] Ucałuj ode mnie ją w czółko :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  16. [COLOR=Olive][B]Widzę że Basia Ciebie też postanowiła przestraszyć...co z niej za dziewcze, takie żarty jej się trzymają :evil_lol::evil_lol: Cześć :multi::multi: [/B][/COLOR]
  17. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: To ja już wiem po co Zuzce był ten kołnierz :evil_lol: ona najnormalniej w świecie zawczasu przebrała się z okazji Halloween :evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu: Buziaki i miłego dnia...żeby wam cieplutko na cmentarzu było :loveu: [/B][/COLOR]
  18. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]hej robalki :cooldevi: przyszłam Was postraszyć [/COLOR][/B]:diabloti: [IMG]http://lysagora.republika.pl/witch-kn29.gif[/IMG] [B][COLOR=Purple]dawać cukierkiii!! :diabloti:[/COLOR][/B] [IMG]http://halloween-page.unas.cz/hall_102.gif[/IMG][/quote] [quote name='zuzolandia'][B][I][COLOR=indigo]Ja tez po nocach siem szwendam i strasze !!! eheheh[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#4b0082][IMG]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/hellowen.gif[/IMG][/COLOR][/I][/B][/quote] [COLOR=Olive][B]AAAAaaaa !!! :-o:-o któregoś dnia padnę na zawał jak będziecie mnie tak straszyć :) :evil_lol::evil_lol: Wczoraj byłam na Halloweenowej imprezie i nie wiem jak dzisiaj dostarczę swój tyłek na groby :roll: nogi mnie bolą strasznie. Była przegięta ilość ludzi w klubie...przepychanki na parkiecie i nie było nawet gdzie stanąć żeby odpocząć a co dopiero usiąść....tak więc tańczyłyśmy cały czas do 2 bo wtedy baterie wysiadły :evil_lol: o 3 byłam w domku i jestem ciut niewyspana...no cóż, pożaliłam się :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][CENTER][COLOR=Olive][B]:multi: WITAM WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH :multi:[/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B]:multi: W ŚWIĘTOBLIWY DZIEŃ :multi:[/B][/COLOR] [/CENTER]
  19. [COLOR=Olive][B]ja chyba nie mam zdania :) obie wersje mi się bardzo podobają :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  20. [COLOR=Olive][B]Wykopałam wśród zdjęć zdjęcia z przybycia Salsy do mnie :) :multi: Zdjęcia robiłam na drugi dzień gdy ją przywiozłam [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/8324/dsc01079di7.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/8066/dsc01093ky7.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/217/dsc01105hq7.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  21. [COLOR=Olive][B]Tak tutaj cicho i spokojnie że aż chce mi się zakłócić ten spokój :evil_lol: [/B][/COLOR][CENTER][COLOR=Olive][B]:multi::multi::multi: :multi:[/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B]:sweetCyb:[/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:klacz:[/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:sweetCyb:[/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:klacz:[/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:sweetCyb:[/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:klacz:[/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B]:bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!:[/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B]:laola:[/B][/COLOR] [/CENTER]
  22. [COLOR=Olive][B]Witam :) [url]http://img509.imageshack.us/img509/1833/dsc03860zu6.jpg[/url] jaki słodki śpioszek :) :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  23. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Ile zdjęć na mnie tutaj czekało :crazyeye: :loveu::loveu: Nawet widziałam fotkę na której Kano klotza robił ;) :evil_lol::evil_lol: w takiej sytuacji psu nie dać spokoju to szczyt :evil_lol::evil_lol: Pozdrawiam :) [/B][/COLOR]
  24. [COLOR=Olive][B]Cześć :) :multi::multi: Widzę że panienki dalej kudłate :evil_lol: ;) Wyczochraj je :) :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  25. [COLOR=Olive][B]Cześć :) :multi: [url]http://images34.fotosik.pl/28/66d7d895a8db39d5.jpg[/url] ile pampkinów :evil_lol::evil_lol: [url]http://images33.fotosik.pl/28/997be481a4b3c558.jpg[/url] taką karetą jeździła straż pożarna w średniowieczu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Buźka :loveu: [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...