Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to czego szukałam i po co jechałam przede wszystkim do tego oceanarium ... ... Pirania ;) miałam nadzieje że będzie jakaś odmiana z większymi zębami...rozczarowałam się :eviltong: [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/7881/dsc03611tx5.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1084/dsc03615pj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8812/dsc03616qx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/7473/dsc03619by3.jpg[/IMG] Agamy :loveu::loveu::loveu: (najlepsze jest to że tej na dole nie widziałam...później mi koleżanka ją pokazała) [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/5329/dsc03620iw1.jpg[/IMG] c.d.n[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]tak zwane rekiny naścienne :) ponoć bardzo groźne ;) :evil_lol: [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1381/dsc03571pd1.jpg[/IMG] jakiś jeżyk :) [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3073/dsc03576ba4.jpg[/IMG] jeżyka ciąg dalszy :) [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/985/dsc03573ds0.jpg[/IMG] widać że byłam zafascynowana jeżykiem ;) [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/3892/dsc03577rv4.jpg[/IMG] wspomniana wcześniej Anakonda Zielona :) (były dwie, druga leżała zaraz obok tego zbiornika po prawej stronie) nie można było używać lampy więc rozmazane :mad: [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/7782/dsc03603ts5.jpg[/IMG] c.d.n [/B][/FONT][/COLOR]
  3. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Robiliśmy jakieś doświadczenia sprawdzające ilość soli w wodzie pobranej z morza, ilość fosofranu, azotanów i pH ;) śmiesznie było :evil_lol: Mała rzecz a tak cieszy :evil_lol::evil_lol: Wwycieczka sponsorowana była przez Unię :evil_lol: i nie uwierzycie...dostaliśmy nawet posiłek :evil_lol::evil_lol: Unijny Posiłek :evil_lol: mój przyjdział oddałam koledze :) [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2585/dsc03551fd1.jpg[/IMG] Koleżanka bardzo lubi słodką herbatkę :evil_lol::evil_lol: sUotka dziewczyna :) :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9085/dsc03552eb3.jpg[/IMG] No i czas na żyjątka wodne :) [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/307/dsc03564tf3.jpg[/IMG] Otwór gębowy rozgwiazdy (ponoć obok jest też odbyt) :evil_lol: [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1060/dsc03569rf6.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2130/dsc03567hl5.jpg[/IMG] c.d.n :) [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='evaxon']ooo ale ci fajnie na wycieczke jedziesz:cool3: ja tez chce:placz: witanko:multi:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam :multi: a no fajnie jak fajnie :) było miło...ale jeszcze na 15 mieliśmy iść na 2 polskie :evil_lol::evil_lol: kto to wymyślił się zastanawiam :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Pimpek']A no zimno zimno ;) Fajnie że temu jamniorkowi pomogłaś :lol: Ale do jakiej klatki go wpuściłaś bo nie rozumiem po co poszłaś na spacer z Salsą i klatką ?:evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Nie dość że zimno to jeszcze cały dzień pada, a rano ponoć śnieg z deszczem sypał...eee, ja nie chcę zimy. Zawsze kiedy idę na spacer z psem biorę ze sobą szczurzą klatkę i przez nią przechodzę bo jakoś tak lubię :evil_lol::evil_lol: więc zamknęłam go w tej klatce z nadzieją że przeciśnie się przez drzwiczki ;) chociaż on troszkę tłuściutki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Przy dobrych wiatrach pochwalę się zdjęciami z oceanarium :) Widziałam nawet anakondę zieloną :loveu::loveu: jak ja uwielbiam takie pełzające straszydła :) Agamę błotną też widziałam :loveu::loveu: co prawda nie jest to mój wymarzony Legwanik zielony, ale i tak cudo :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Dzień Dobry:multi::multi::multi: Uściskuje, pozdrowieniuje i cmokuje ;) :evil_lol: :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi::multi: Strasznie podoba mi się ten czerwony nochalek [url]http://img103.imageshack.us/img103/2801/dsc03854to7.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: [url]http://img409.imageshack.us/img409/4647/dsc03924ov8.jpg[/url] wzrok z zapytaniem "już więcej nic nie dacie?" :) :evil_lol::evil_lol: Głaski dla Twoich maluchów :) :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam w zimny poranek :) :multi::multi: Trzymajcie się cieplutko i pozdrawiam :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Widziałam foteczki w biegu bo zaraz wychodzę ale jak wrócę to oglądnę je dokładniej :multi::multi: no i oczywiście ... [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B][SIZE=6]:multi::multi::multi: STO LAT DLA FRANIA :multi::multi::multi: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B][SIZE=2]:Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  9. [CENTER][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:multi::multi::multi::multi::multi: :laola: :bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!: :bigcool: :knajpa: [/B][/COLOR][/FONT][LEFT][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]trafiłam na [SIZE=7]123 [SIZE=2]stronę a to jest moja ulubiona liczba stąd te wygibasy od rana :multi::multi: Cześć Wam :multi::multi: Pozdrawiam :loveu::loveu: [/SIZE][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][/LEFT] [/CENTER]
  10. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam Was Dziewczęta :) :multi::multi: Miłego dnia i ciepłego przede wszystkim :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: Miłego dnia mamuniu :loveu: żeby Ci dzisiaj ucha nie zmarzły załóż nauszniki bądź czapaję jakąś ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  12. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple] yy.. a jak nie mam tipsików, to co mogę unieść w górę? :roll: :cool3:[/COLOR][/B][B][/B][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]właściwie to ja też nie mam :evil_lol: ale możemy pościemniać :) :evil_lol::evil_lol: Witam Cię Basiu i witam Zuzankę :multi::multi: :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]JA też chce byc dogokraYzolem:multi::multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no to mówisz i masz :) :multi::multi: Basiu rozprzestrzenia się DogoKreYzolizm :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  13. [quote name='Paula_']:multi: Cześć Kasiu :p Widziałam Cię na niebieskim :lol: Haha porównanie do szarpka świetne [URL]http://img104.imageshack.us/img104/1135/dsc01021nh0.jpg[/URL] a gdzie kokardki :evil_lol: Pozdrawiamy [/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi: a no zdarza mi się na niebieskie wejść...ale ja u Maksia byłam, któregoś pięknego...możecie śmiało się poczuć szpiegowani ;) :evil_lol: Gdzie kokardki? to był pierwszy raz kiedy odkryłam w niej Yorka bądź Chiuauę (jeszcze do końca nie wiem) i nie byłam przygotowana więc ubrałam to co znalazłam ;) :evil_lol: Dziękujemy i pozdrawiamy również :multi: Buziak :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:evil_lol:Salsa crayzolka fotaski poogladalam ....śliczności moje [URL]http://img411.imageshack.us/img411/5759/dsc01188km1.jpg[/URL] witaneczko z raniolka:multi: przy 1szej kaffie [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć mamuniu :multi: :loveu: Ty przy kawusi a ja przy herbatce :) No tak ja ponoć Krejzolka to Salsa nie może daleko odbiegać i została creyzolką ;) :evil_lol: ZimnooooOOO :shocked!: Dzisiaj ręce mi opadły...poszłam troszkę po 6 na podwórko przed domem z psem, spacerowałyśmy i podbiegł do nas jamnik z klatki obok...piszczał i widać było że zmarznięta bidula, okazało się że ktoś go wypuścił i zatrzasnęły się drzwi za nim od klatki...maluch nie mógł wejść...podbiegał do wszystkich którzy przechodzili podwórkiem z nadzieją że ktoś mu otworzy...ja poszłam poszarpałam drzwi ale nie dało rady...chciałam zadzwonić na domofon ale nie miałam pojęcia na jaki nr. w końcu zawołałam pieska i wpuściłam go do swojej klatki, zostawiłam uchylone drzwi żeby mógł sobie wyjść kiedy zechce i wrócić. Nasz poprzedni pies też był wypuszczany (nie krzyczcie bo to nie ja :eviltong:) ale miał zawsze drzwi otwarte a jak zdarzało się że nie to szczekał i zaraz ktoś po niego schodził. No a grubaskowego jamniczka (Dino) mi się dzisiaj strasznie szkoda zrobiło :roll: jeden z nielicznych jamniorków, którego lubię (bez urazy dla tych którzy jamniki mają) ;) Dobra ja tu się rozpisuje a muszę jeszcze się ogarnąć bo czeka na mnie podróż kolejeczką do Gdyni bo śmigamy do oceanarium :multi: :evil_lol: w kolejce chyba zasnę ;) Buziaki i miłego dnia Wszystkim życzę :) :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  14. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]sprzet chyba znad morza przywieziony ;)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] znad morza powiadasz? :) hmm...muszę poszukać któregoś dnia :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  15. [quote name='basia2202'][B][/B] [B][COLOR=Purple]ja ja! :multi: ja chcę! :multi: wybierz mnie! :multi: ja pójdę! :multi: mnie wybierz! :multi: aaa... ja już zostałam wybrana przecież :cool3: :diabloti: wieczorne heloł krejzolowata żonkilko :evil_lol: :loveu: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ahhh taka ze mnie Krejzolka Guła że wcześniej sie nie przywitałam tak więc... Witam Krejzolska Basiu :) Krejzolsko głaskam Zuzie :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Unieśmy do góry tipsiki :grin:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:sweetCyb::klacz:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:sweetCyb:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:klacz:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Georgia][/FONT]
  16. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to ja nie mogę się doczekać jutrzejszych foteczek i w tej chwili ślę uściski dla Pimpka :loveu::loveu: Witam Was wieczorową porą :) :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  17. [quote name='Paula_'] :D I zawijam papiloty i robię mu balejaż :evil_lol: ;) A serio, to Maksiu ma różne odcienie brązu i szarości :razz: w zależności od światła :lol: Kameleonik taki ;)[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]czyli 2 w 1 albo nawet 10 w 1 ;) :evil_lol::evil_lol: hmm...pies o wielu twarzach :) a właściwie o wielu kolorach :) :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  18. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]teee....ona nie udaje :evil_lol::evil_lol: nie wierzysz we własną Tigrosławe? ;) [url]http://images32.fotosik.pl/35/a8d134c8dfd9dbb8.jpg[/url] :loveu::loveu: właśnie przez te mordki pomarszczone, zadarte itd lubie bokserki :) [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Jak zwykle śliczne zdjęcia :multi: [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i59592_HORRORxD005.jpg[/url] ale to jest zdecydowanie jednym z najfajniejszych zdjęć jakie widziałam :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  20. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Basiu a Ty Krejzol nr. 3 :) ktoś jeszcze chce dołączyć do timu DogoKrejzoli?? :evil_lol: Serdecznie zapraszam :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='zuzolandia'] .gdzie tam una tak sie rowalo ze zajmuje niemal cale wyro :evil_lol::evil_lol: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]całe? o ho ho ho :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie doceniłam panienki :evil_lol::evil_lol: :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  22. [quote name='maciaszek'] Groźnie? Chyba żartujesz :evil_lol:. [/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]owszem żartowałam :evil_lol::evil_lol: ładnemu we wszystkim ładnie :) więc w namordniku czy bez niego Bazyl to śliczny białasek :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='diabelkowa'] C&A? [/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]yhym...tylko że mnie dziury w daszku wkurzają :evil_lol::evil_lol: bo zeza od nich dostaję ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Jak ja uwielbiam tą "smutną" Tigerkową mordkę z zadartym ślicznym nochalkiem :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='Mi.'][B]jakie ladne i nastrojowe:)[/B] [URL]http://img105.imageshack.us/img105/2997/dsc02040kw1.jpg[/URL] [B](tak jak wszystkie Twoje zdjecia:razz:)[/B][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi: Miło że Nas odwiedziłaś :) [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia'][URL]http://img208.imageshack.us/img208/8633/dsc03547ib6.jpg[/URL] ..ciekawy dywanik ;-) bardzo sie mnie podoba ;-) Salcia oczywiscie tez sliczniutka !!!!!!!!! witaj zimowy zonkilku ;-) ehheeheh buzioleeeeeee[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam Zuzkowo Fruziową :) :multi::multi: dzięki za buziole i oczywiście w drugą stronę poszły :) dywanik mnie się już nie podoba :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='[FONT=Georgia']evaxon[/font];8618561]:crazyeye: łałł... jak 2 krople wody :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Hej Hej Hej :multi: kurde... to nie dobrze że też widzisz to podobieństwo [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:roll: skoro jest zmieszana z Shar Peiem to nie wezmą jej za Yorka :( i na co mi tyle kolorowych kokardek, wstążeczek i ubranek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: mam jedynie nadzieję że jeszcze ktoś się nabierze :) ;) [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] małe przypomnienie Salsy w ubranku :grin: [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/1135/dsc01021nh0.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...