Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze żonkilka... tyś jeszcze nie zamarzła na zime?? :crazyeye::crazyeye: ty u mnie a ja właśnie wróciłam od ciebie :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dobrego nawozu używam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ah ta telepatia ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Pozdróweczka corciu :loveu::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć mamuniu :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='agbar']dzien dobry:hand: ale stforuf widzialam:loveu:konik podmorski mnie sie podobuje:loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi: akurat kuników mi się nie udało w miarę chociaż nie rozmazanych złapać :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [URL]http://img105.imageshack.us/img105/2997/dsc02040kw1.jpg[/URL] te sie mie u Ciebie podobują... a Twoim banerkiem Pawcio jest zauroczony... ale nie wpadaj w samozachwyt widziałam stworzenia ... w większości podwodne :multi::multi: fajne... dużo ładnych fotek... a gdzie legwan??? :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] Witam :) :multi::multi: ja już dobre kilka lat jestem samozachwycona ;) :evil_lol::evil_lol: więc bez obaw :) nie było Legwana :angryy: :placz: miałam nadzieje że będzie żebym mogła go im podprowadzić...ale dupa :( specjalnie dla tych którzy Morskie Wierzchowce lubią ---> [url]http://pl.youtube.com/watch?v=IWh0VJ5ktJI[/url] [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]hmm...prawdziwa modeleczka z niej :loveu::loveu: [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i60533_Psiakjesieni060.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='agbar'] taka jesien uwielbiam ale jak pada i wieje i zimno to nie lubiam:shake: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a no taką jesień to ja też lubieć ;) :evil_lol: niestety od dwóch dni non stop pada i do tego jeszcze czasami śnieży :crazyeye: :shake: Witam i cieplutko Was pozdrawiam :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  5. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Cieszę się że słowa dotrzymałaś i zdjęcia wstawiłaś :loveu::loveu::loveu: ten Yorczek bardzo przypomina mi moją Salsę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images31.fotosik.pl/36/4f1fddfa4df64690.jpg[/url] hmm...on się oblizywał bo chciał Yoreczka zjeść :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]juhu....ale Tigra ma śliczne stópki, tylko hmm mało tajgerowe albo się nie znam ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć Niebieskowa :multi::multi: wygłaskaj Klocusia :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Jak najbardziej rozumiem to że nie potrafisz się na nią gniewać [URL]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1272.jpg:loveu:[/URL] ona to diabeł w skórze ślicznoty :eviltong: Salsa po złości robi QQ w domu...jak jestem to może od 8 rano wytrzymać do powiedzmy 15 a jak jestem w szkole to dziwnym sposobem nie wytrzymuje...nie jest to codziennie ale jak np. zostaje sama z dziadkiem bez nikogo za kim mogłaby pochodzić po domu (dziadek raczej cały dzień w swoim pokoju siedzi/leży) to wtedy jej się zdarza...z nudów? :roll: Kiedyś byłam z nią przed 8 a wróciłam ze szkoły 12:30 ... przecież nierealne żeby nie wytrzymała. Ahhh te psy takie kochane a momentami doprowadzają do szału. Buziaczki :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć :multi::multi: Przybywam z rana zobaczyć co tu się dzieje i okazuje się że jestem pierwszejsza :multi::multi::multi: :) :evil_lol: Buźka i miłego dnia :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no no no...widzę że Fruzia od młodych lat zaczęła skakać po barach? ;) :evil_lol: i nałogowo gra w bilard? :eviltong: Witam i pozdrawiam :multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam z rana :multi::multi: Jakoś tak jakby puściutko tutaj? :) Pewnie zaraz się rozkręci :evil_lol::evil_lol: Pozdrawiam :) [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='Paula_']Extra wycieczka :multi: Witanko :loveu: :evil_lol: Kiedyś więcej siedziałam na niebieskim, i jeszcze na molosach, ale teraz z braku czasu ograniczyłam się tylko do dogo :lol: chciałabym jeszcze na kość, bo tam trochę znajomków, ale sobie daruję, bo i tak się nie wyrabiam z jednym fo :cool1: Biedny jamniczek zmarznięty :-( U nas w bloku dwa psy są puszczane samopas, ale oba kudłate i na szczęście omijają nas łukiem :roll: A jamników i wszelkiego drobiazgu jest sporo, ale większość popyla z właścicielami i w sweterkach :lol:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: ja też mam nadmiar for (jeszcze szczurze :evil_lol:) i nie wyrabiam momentami...na forach zbierają się największe gaduły :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ;) Pozdrawiam :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia'][URL]http://img141.imageshack.us/img141/8585/dsc03699td0.jpg[/URL] loooooooooooooo jaki gryfny kunik morski ;-) ehehheh witaj kofffaniutka fajna wycieczka ;-)[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :) :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='zuzolandia'][URL]http://img140.imageshack.us/img140/2169/dsc03662na0.jpg[/URL] ooooooooooo i NEMO ;-) w koncu dotarl do POLSKI??? heheehehh[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]podejrzewam że oni go szukali a on się ukrył z całą rodziną właśnie w Polsce :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Basiu nie denerwuj :glaszcze: Kurde czemu Zuzka taka ślicznota a taka nie dobra jest :shake: Szkoda że klatka się może pojawić ale może faktycznie tak będzie lepiej...ale jednak mam nadzieję że Zuzolek dozna jakiegoś "szoku" i zmieni się w grzecznego, spokojnego pieseczka. Trzymaj się cieplutko :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]przecież Klocek też jest ah eh :) i to bardzo ahhh :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  15. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cze...to ja mam :hand: zmarzłam i zmokłam z porannej pogody pozostała tylko temperatura:placz:...słoneczko uciokło...przyszedł deszcz i śnieg:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Ładnie to tak się ukrywać pod nickiem Klockowej? ;) :evil_lol::evil_lol: u Nas też cały dzień padało a ktoś mi mówił że rano śnieg :roll: o nieee :-o ....mamuniu kuruj się [IMG]http://www.strykowski.net/wlochy/Rosol_z_pora_3701.jpg[/IMG] rozgrzewający rosołek :) [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a QQ :) :multi: przybywam zobaczyć co tutaj u Was się dzieje :) [/B][/FONT][/COLOR]
  17. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi::multi: o kurczin sin ale śliczna jesień [url]http://images28.fotosik.pl/107/5f37cb78d24206be.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/35/756653a7920b21c6.jpg[/url] i Dilerek...już zaczynałam tęsknić za tą mordką :) [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mmm...jakie smakowite torciki :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  19. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale Bazylek ma śliczny, gustowny koszyczek :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B] a kotka dalej niet..:placz:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja nadal trzymam kciuki [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:happy1: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]i nie puszczam...nie poddawaj się[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]już to pisałam...uwielbiam Twoje zdjęcia :loveu: są cudne, mają super kolory i w ogóle :loveu: [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i60253_HORRORxD053.jpg[/url] :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale Klocuś by był szczęśliwy przy boku takich pięknych laseczek :loveu::loveu: [url]http://images33.fotosik.pl/35/0d79121e5120a7ad.jpg[/url] oczy faktycznie cudne :loveu: też takie chcę :) [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/2952/dsc03680zf3.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/3795/dsc03685gv4.jpg[/IMG] [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/4512/dsc03689sy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8585/dsc03699td0.jpg[/IMG] [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/1465/dsc03704di6.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1460/dsc03707ip1.jpg[/IMG] koniec :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  24. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Gdzie jest Nemo? ;) [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2169/dsc03662na0.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9010/dsc03665yg1.jpg[/IMG] [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/6833/dsc03671wn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6387/dsc03672yc7.jpg[/IMG] [IMG]http://img478.imageshack.us/img478/9572/dsc03673ou4.jpg[/IMG] c.d.n [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Georgia][B][COLOR=Olive]Turtles :evil_lol: [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/6926/dsc03621wc7.jpg[/IMG] Rekiny były ale nie na ekspozycji i mogliśmy tylko takiego gipsowego oglądnąć na ścianie :angryy: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4456/dsc03625mx9.jpg[/IMG] coś jakby podwodna kaczka? ;) [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3614/dsc03630lc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7594/dsc03647hm1.jpg[/IMG] [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/5336/dsc03650jm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/264/dsc03654jz1.jpg[/IMG] c.d.n [/COLOR][/B][/FONT]
×
×
  • Create New...