-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[COLOR=Olive][B]Witam Dziewczęta :) :multi::multi: Tarmoszę sobotnio szeroko uśmiechniętą Damę :) :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Widziałam łazieneczkę...bardzo ładnie :) chociaż 2 lata temu też było nieźle ;) :evil_lol::evil_lol: mi się podoba ta wnęka na klopik :) zaciszne miejsce :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pozdrawiam :loveu: [/B][/COLOR] -
[quote name='diabelkowa']nie no mozliwe ze on to na jaja tez sobie wzial ;) ja np mam malego psa i ide sobie z nim na spacer podlewa latarnie podlatuje wiekszy starzy piesek czekam az pan go zabierze a pan : Chodz bo piesek cie zje a ja :o (po wzroku faceta widzialam badawcze spojrzenie jak zareaguje ) a ja : Chodz bo zjesz pieska:evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][B]hmm...nie wydaje mi się żeby ten facet sobie żartował bo jak staliśmy od siebie te kilka metrów co to do mnie krzyczał żebym uważała to dookoła błędnie szukał miejsca gdzie może wpaść z tym psem abym mogła spokojnie przejść no i wskoczył w te krzaki, zresztą ogólnie nie spodobał mi się ten facet...a głównie dlatego że szarpał smyczą w górę i piesek aż stawał na tylnych łapkach :mad::mad: [/B][/COLOR][quote name='Paula_']Szkoda pieska :shake: Cześć Salsowe dziewczynki :multi: Kiedy będą fotki :grins: :diabloti:[/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć :) Mało Was tu zagląda to i fotek za kare nie będzie ;) [/B][/COLOR]:evil_lol::evil_lol: [COLOR=Olive][B]a tak serio to nie wiem gdyż jutro rano wyruszam na wieś (skąd zresztą mam Salsę) i wracam w niedzielę a Salsa zostaje pod opieką mojej mamy...więc możliwe że w niedziele będą zdjęcia jakieś, albo w poniedziałek dopiero...się okaże :)[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]I jest smoczek :loveu::loveu: [url]http://images30.fotosik.pl/105/05f92ffdf4bd6fa7.jpg[/url] to się nazywa relax ;) :loveu::loveu: [/COLOR][/B] -
[COLOR=Olive][B]mamuniu Ozzy Ci się przekręcił ... ... na plecki :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][B]i jak tu jej nie lubić kiedy ona ma taki szeroki uśmiech [url]http://images32.fotosik.pl/31/e58ff030b9d30cf3.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: cudo :)[/B][/COLOR]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='Eriu'][URL]http://img212.imageshack.us/img212/5641/kopia1zdjcie014mt4.jpg[/URL] Czy to ptak? Czy to samolot? Nie, to super-pies :D.[/quote] [COLOR=Olive][B]super-pies funkcjonariusz policji :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]nie mogę :evil_lol::evil_lol: Właśnie byłam z Salsą na spacerze i przy sklepie na mojej ulicy był przywiązany piesek...już z daleka kładł się na ziemię i merdał ogonkiem do zabawy... wyglądał jak młody amstaff pręgowany z dużym znaczeniem białym na pysku (śliczny) , ale jak podeszłam bliżej to widać było że to kundelek...ogonek zbytnio puchaty, niższy i taki ogólnie mniej amstaffowaty niż Salsa. Oczywiście moja sunia się rzuciła do zabawy, tamten też (miał smycz rozciąganą)...poskakały na siebie i Salsę zabrałam. W drodze powrotnej mijam pana z tym pieskiem na smyczy a on go do nogi przyciąga i z kilku metrów do mnie krzyczy "bo mój pies to agresywny, rasa agresywna" i zaciągną psa między krzaki żebym mogła przejść...a piesek merda ogonem i podskakuje radośnie żeby mógł się pobawić z Salsą na co pan przyciąga go i mówi "spokój Ty amstaffie Ty nie bądź taki agresywny" :) :roflt: ależ się uśmiałam z pana, który ze swojego psa robi morderce...a piesek taki śliczny i pocieszny :) :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Jeśli Klementynka tak galopuje to nie wiem czy chciałabym widzieć jak skacze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images31.fotosik.pl/31/02968c58510b6df0.jpg[/url] :loveu::loveu:[/B][/COLOR] -
[quote name='simbik'] Dziękujemy za komplementa ale to nie Tofi :roll:tylko Ben czyli Alexander Agenor Atheneum, kumpel Tofiego:lol:.[/quote] [B][COLOR=Olive]racja :) Tofik ma większy krawacik :loveu: :) no cóż...ale zdjęcie i tak zniewalające :) :loveu::loveu: [/COLOR][/B]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'] [B][COLOR=Purple]ech... czyli nie masz wyjścia... musisz się z domu wyprowadzić rodzinnego swego :evil_lol: :diabloti:[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][B]no chyba będzie trzeba :evil_lol::evil_lol: ale jak na razie nie ma takiej opcji :) U mnie było ze szczurami tak że mama się brzydziła i pierwszego nawet dotknąć na początku nie chciała, była na mnie zła że kupiłam szczura wbrew jej woli. Później ją polubiła i zaczęła się chwalić wszystkim że mamy szczura. Kiedy przyniosłam drugą szczurzynkę to znów złość i wrzaski że więcej szczurów nie chce. Po pół roku przygarnęłam kolejną szczurkę do tego albinoskę a mamie czerwone oczy się nie podobały. Jak przyniosłam ją do domu i pokazałam mamie było tylko "ty to jesteś jeb*****, ale taki biały szczurek śliczny" :evil_lol::evil_lol: Ogólnie już bierze szczury na ręce i opiekuje się nimi. Tak samo jest z Salsą...też jej nie chciała a teraz wielka miłość. Więc jakbym przyniosła Doga to może też tak byłoby z mamy strony...ale mniej prawdopodobne ze strony wujka i cioci z którymi mieszkamy. Trzeba się liczyć z ich zdaniem niestety :eviltong: to żem się rozpisała :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]hej hej hej :multi::multi: Wpadam sobie do Was pogapić się na Twoje śliczności :loveu::loveu: i pozazdraszczać troszkę :) :eviltong: Przeglądnęłam kilka stron i widziałam dużo foteczek :multi::multi: [url]http://images14.fotosik.pl/69/445df4dee9303c92.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: to jest najlepsze :) Wygłaskaj te swoje dwa "maluchy" :evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='simbik'] Mnie z poprzednią dożycą prawie wyrzuciła ;), ... a później z nią na spacery wychodziła :lol:, ale nie to że namawiam do złego :eviltong:.[/quote] [COLOR=Olive][B]nie no skąd :) :evil_lol: znam moją mamę i wiem że wiele zniesie ale nie doga, tym bardziej że nie zgadza się na drugiego psa jakiegokolwiek...no cóż, poczekam i jak będę mieszkać sama to sobie sprawię mojego wymarzonego błękitniaczka :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]ooo i jest już Tigra :loveu::loveu: [url]http://images29.fotosik.pl/105/52702d40259c3205.jpg[/url] coś jej szczęka opadła :evil_lol::evil_lol: Cześć :) :multi: [/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Same Czarne Klocki tutaj widzę :loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Vectra, sądzę że ruda chiuaua by super komponowała się z Twoimi Szatanami :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No i sposoby na nowego mieszkańca ekstra :evil_lol: Witam :multi::multi: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='sota36'][B][COLOR=Red]Al[/COLOR][COLOR=Red]us - pomaluj Ozzulcowi pazurki na czerwono![/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][B]ja myślę że ona mu maluje już pazurki na takowy kolor :) tylko do zdjęć na szybkiego zmywa :evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Co tam u Was dziewczęta? :) PS. mama by mnie wyrzuciła z domu jakbym przyniosła jej takiego dużego psa, jak Tofik :placz::eviltong: już jej nie raz trułam że chciałabym Doga :) [/B][/COLOR] -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi: [url]http://img49.imageshack.us/img49/7545/picture002fr7.jpg[/url] hmmm full miejsca widzę :loveu::loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Witam :) Ale Pimpek będzie miał budę :) Pimp ;) Pimka budę :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Posłaniec Logan jak zwykle śliczny :loveu::loveu:[/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Jestem pod wielkim wrażeniem mocy jaka drzemie w Bułeczce :loveu::loveu::loveu: :evil_lol: śliczna niunia i do tego taka silna :) [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]znalazłam mój stary rysunek jakiegoś dziecka z dużymi oczami :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8379/dzieckovl1.jpg[/IMG] i prace na wystawę szkolną na temat Odzyskanie Niepodległości ...mój wychowawca stwierdził że mało związany jest rysunek z tematem i się z nim pokłóciłam bo powiedziałam że trzeba trochę ruszyć głową [/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:evil_lol:[/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:evil_lol:[/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B] [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/3039/dsc01696qe4.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][/B] [B][COLOR=Purple] a Ty co taka niebojąca? :roll: :diabloti: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][B]no ok, ok...będę szczera ... ... zgrywałam się :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]