Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]To ja :) przyszłam i oglądam tutaj jakieś żubry, heinekeny i jak tak dalej pójdzie to nabiorę ochoty na piwo :evil_lol::evil_lol: Buźka i ściski dla Ozzulka :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  2. [COLOR=Olive][B]Już sie poprawiłam :multi::multi::multi: Pozdrawiam i cmokam ślicznotę z fotek :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  3. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: [url]http://img411.imageshack.us/img411/3208/pies117ke1.jpg[/url] zdjecie zabójcze :) Konik śliczny :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  4. [COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]Nie dobrze więc w sprawie kotka :shake: ale trzymam nadal kciuki...mnie tez by nie obchodziło to czy ktoś będzie miał lipę w pracy, nie lubię nieodpowiedzialnych ludzi...a oni mi na takich wyglądaja :angryy: Powodzenia [/FONT][/B][/COLOR]
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] witanko :multi::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Paula_']Hejka [/quote] [FONT=Georgia][B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi:[/COLOR][/B][/FONT]
  6. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Już wróciłam...miałam nadzieję że wrócimy wieczorem ale niestety nasz kierowca (kuzyn mojej koleżanki) musiał być w domu o 12 a i tak był później ciut :eviltong: W każdym bądź razie było milutko :) Kilka zdjęć z naszego wypadu :) a właściwie powrotu...wszystkie zdjęcia robione z samochodu albo w samochodzie :) [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/3839/dsc03460au8.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6457/dsc03470eq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5062/dsc03475ml6.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8094/dsc03477se2.jpg[/IMG] No i łapa Azy (pies koleżanki) :) [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/1294/dsc03483xg8.jpg[/IMG] Praktycznie całą drogę przekimała koło mnie :) [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9076/dsc03491uf3.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
  7. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/1C1.jpg[/url] kto tutaj wygina śmiało ciało :) :loveu::loveu: Mizianko Przytulanko :):loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  8. [COLOR=Olive][B]jaki opatulony :evil_lol::evil_lol: :loveu: ale miałam nadzieję że będzie więcej nowych zdjęć :) <maruda> :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  9. [COLOR=Olive][B]Witam Was :multi::multi: Przychodzę posłać buziaki i miziaki dla Zuzki :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Jaki Maksiu jest wpatrzony w Axe [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/2007/img022-1.jpg[/url] :evil_lol: zakochany?? :loveu::loveu: Buziaki :loveu: [/B][/COLOR]
  11. [COLOR=Olive][B]Cześć :) Widzę że Klementynka także doczekała się różowego dodatku :evil_lol::evil_lol: [url]http://images31.fotosik.pl/31/1e19c37dcb79c36b.jpg[/url] a to zdjęcie jest świetne :loveu::loveu: one obie są śliczne :) zazdraszczam takich czarnych szatanków :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  12. [COLOR=Olive][B]No i jestem :) Witam Was :multi::multi: Ślę miziaki dla przystojniaka :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  13. [COLOR=Olive][B]Witam :) W tej chwili nie nadrabiam ale wpadnę później i troszkę poprzeglądam to i owo :) Pozdrawiam :multi::multi: [/B][/COLOR]
  14. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Kicia jest śliczna :loveu::loveu::loveu: taka puchata, a ja uwielbiam takie kotki :) Mam nadzieję że uda Ci się ją odbić, będę mocno trzymać kciuki. Cieszę się że spanielek ma już domek i z pewnością będzie mu tam dobrze :multi::multi: Pozdrawiam i ściskam :loveu: [/B][/COLOR]
  15. [COLOR=Olive][B]Witam :multi: Ślę miziaki dla czarnej "bestii" ze zdjęć :evil_lol: :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  16. [COLOR=Olive][B]Cześć mamuniu :multi::multi: Przychodzę na chwilkę :) Fotki skaczącego Ozzego widziałam...zresztą nie tylko skaczacego :loveu::loveu: Ściskam :loveu: [/B][/COLOR]
  17. [COLOR=Olive][B]Witam :) Opka jest wysoką pannicą...prawie dorównuje Tofikowi :) [url]http://images33.fotosik.pl/31/fa2132def232638c.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ekstra minka :) [/B][/COLOR]
  18. [COLOR=Olive][B]takiej uroczystości to ja nie mogłam przegapić :) [/B][/COLOR][CENTER][COLOR=Olive][B]:multi::multi::multi: STO LAT STO LAT BUŁECZKO :multi::multi::multi: [IMG]http://www.grandecane.pl/images/443.27.jpg[/IMG] smaczny prezent dla solenizantki a czym innym świetować urodziny Bułki jak nie bułkami :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://www.piekarnia-z-ulicy-dlugosza.szczecin.pl/grafika/zdjecia/bulki1.jpg[/IMG] jeszcze raz .. STO LAT STO LAT :) :bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!: :laola: [/B][/COLOR][/CENTER]
  19. [quote name='Paula_']Bosh, tragedia ten facet :angryy: Czy on chce mieć agresywnego psa, czy może wierzy w to, ze ten maluch wszystko zeżre :shake: Jak go spotkasz jeszcze kiedyś, może spróbuj mu wytłumaczyć jakoś na spokojnie parę rzeczy :roll: Tylko psiaka szkoda :-([/quote] [COLOR=Olive][B] Jeśli go spotkam i będzie dalej ze swojego psa bestie robił to zwrócę mu uwagę bo przecież jeśli on do wszystkich ludzi na ulicy krzyczy że jego pies jest agresywny to nie ma się co dziwić że potem ludzie mają negatywne zdanie o bullowatych. [/B][/COLOR][CENTER][COLOR=Olive][B]:multi::multi: WITAM WSZYSTKICH SOBOTNIO :multi::multi: [/B][/COLOR][LEFT][COLOR=Olive][B]O 12 śmigam na wioskę więc dopiero w niedzielę zaglądnę tutaj :) Buziaki :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/LEFT] [/CENTER]
  20. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi::multi: hmmm...co to za [/B][/COLOR][B]agbar ;) :evil_lol: [COLOR=Olive]Pozdrawiam :)[/COLOR] [/B]
  21. [COLOR=Olive][B]Dzień Dobry :multi::multi: Wpadam na chwilkę bo niedługo wybywam za miasto i chciałam sprawdzić czy u Was wszystko gra ;) :evil_lol::evil_lol: Buziaki :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  22. [COLOR=Olive][B]Witam :) :multi: Maksio znów na samotnym spacerze żeby mógł się swoją piłeczką pobawić :) :evil_lol: Salsa takie piłeczki rozwala w 5 minut :( Ściskam :loveu: [/B][/COLOR]
  23. [COLOR=Olive][B]nie ładnie, oj nie ładnie tak przy kościele z psem szaleć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Loganika mocno wyściskaj :loveu: [/B][/COLOR]
  24. [COLOR=Olive][B]Czesc :) Kicia jest szałowa :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  25. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi: [url]http://images34.fotosik.pl/29/990eaa57e6657422.jpg[/url] no proszę jak panowie się zaprzyjaźnili :loveu::loveu: Pozdrawiam i ślę buziaki :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...