Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Madzia nie załamuj się :glaszcze:[/B][/FONT][/COLOR]
  2. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Tez się tak bawię z Salsą ... ona to uwielbia :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]widzę że u Was też troszkę pośnieżyło :razz: Aiko pewnie zachwycony :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img718.imageshack.us/img718/5756/dsc00320.png[/url] w koncu foty z Gdańska :multi: długo kazałaś nam na nie czekać :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. Salsa do gości się zachowuje w bardzo podobny sposób jak Egon... najlepiej ignorować, wtedy też świruje ale szybciej zaczyna odpuszczać. Po pewnym czasie jak się oswoi z gościem to kładzie się i ma w duszy, no chyba że ów gość będzie na tyle nierozsądny że cmoknie do niej albo coś powie...wtedy wszystko zaczyna się od nowa. Mogę prosić, krzyczeć, grozić, bić... a ona dalej robi swoje, jedyna różnica jest taka że kuli ogon i wie że źle robi no ale co z tego skoro chęć zadeptania jest w tym momencie najważniejsza i nic innego na świecie się nie liczy. Ostatnio przyszedł do mnie znajomy i myślałam że roztrzaskam Rudej łeb.... na prawdę dawno nie widziałam AŻ takiego pier***** w jej wykonaniu, kumpel był stratowany, ośliniony, obdrapany i ogólnie aż mi było wstyd :evil_lol: On uwielbia psy i sam nakręcał ją na 'zabawę' a na mnie krzyczał jak próbowałam ją uspokoić.... stratowała poza nim też mnie bo siedziałam obok no i meble też były zaliczone :shake: totalna rozpierducha w chacie.
  5. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]dzień dobry :) miłego dnia Wam przyszłam życzyć :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]opisy do zdjęć mnie rozwaliły :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu::loveu: jaka mina :) [url]http://psiarze.com/images/1244040338/1_500/129518217.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='FredziaFredzia']Ubity już na bank, kryzys jest. :lol:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]trzeba sobie jakoś radzić... Salsę też powoli tuczę coby w czarną godzinę było z czego obiad zrobić bo póki co to raczej nie za wiele mięska na niej :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='Doginka']Całe sedno sprawy:klacz: Dawniej dziecko szanowało starszego, a teraz ... szkoda gadać:angryy::roll: A jeśli idzie o mleko, to najlepsze było prosto od krowy z pianką jeszcze po dojeniu, mniaaaaam:diabloti: [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Takiego od krowy nie lubię...bo jest od krowy jak to kiedyś stwierdziłam będąc dużo młodsza :)[/B][/COLOR][/FONT] A z muzy to wychowałam się na metalu, nosiłam skórzane ramonezki, pieszczochy, podarte spodnie i kochałam się w chłopakach z długimi "piórami":loveu:(Michael Kiske do dziś wywołuje we mnie dreszczyk na pleckach:razz::loveu:) [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]A ja się wychowywałam na hip hopie, nosiłam wielkie bluzy z kapturem i szerokie spodnie :evil_lol: w wieku 14 lat zaczęłam się ubierać nieco bardziej dziewczęco ale dalej lubię nosić luźniejsze spodnie a i kaptury kocham :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] A Teo to śpi, czy już ubity na pasztet?:hmmmm::roflt: [URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06307.jpg[/URL][/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Nie wiem... grunt że spokój był :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='fioneczka']to robisz po 12 godzin ?[/QUOTE] Tak. [quote name='M&S']Dobrze sobie radzisz!!!![/QUOTE] Staram się chociaż nie powiem...o godzinie 21/22 zaczęłam się tam czuć dziwnie. Po tej akcji z tym kolesiem było jeszcze gorzej....jeszcze nie strach ale takie nieswoje uczucie że jakby co to mogę tylko na siebie liczyć :roll: [quote name='unikatowydiament']u mnie też miałam podobnie,ale w Tesco,raz,drugi i w końcu nie wytrzymałam i wygarnęłam a potem to już mi przed pracą pytali się czy z pół godziny do godziny nie została bym dłużej,jak będzie wiecej klientów a teraz to mam spoko,robię swoje 8 godzin i do domciu,zero stresów:) głaski zasyłamy:) :)[/QUOTE] Niestety tak już jest w marketach... trzeba jasno zakreślić granice bo inaczej sobie pozwalają na wszystko/ [QUOTE] [quote name='Alicja']o dżisys ...tyle czasu :modla:, ale o jakimś pieprzu albo paralizatorze to bym pomyślala na twoim miejscu[/QUOTE] [quote name='FredziaFredzia']Kup sobie gaz pieprzowy. :diabloti:[/QUOTE][/QUOTE] też już o tym myślałam dzisiaj i chyba się zaopatrzę, postawię sobie pod ladą i jakby co to będę psikać w pysk delikwentowi :diabloti:
  10. [quote name='fioneczka']boszszszsz 15,5 godziny w pracy :crazyeye: biorąc pod uwagę 8 godzinny tryb pracy to już w dziewiątej godzinie ktoś by zginął gdyby na mnie trafił :diabloti: a w jedenastej godzinie to zaczęłabym sama siebie się bać :evil_lol: GRATULUJĘ wytrwałości[/QUOTE] Jak siedziałam na kasie w kerfurze to nawet ponadplanowe 5 minut niesamowicie mnie wkurzało. Warczałam wtedy na wszystkich...klientów, kolegów z pracy, kierownictwo i ochronę. Kiedyś pamiętam musiałam przez 20 minut się prosić żeby ktoś mnie zmienił na kasie bo już moje 8h minęło. W końcu łaskawie podeszła do mnie liderka kasjerów i mówi do mnie że nie da rady znaleźć mi podmianki bo jest dużo ludzi i każdy już jest obsadzony...była bardzo miła i uprzejma ale ja trochę mniej. Powiedziałam że nie jestem niewolnikiem i że moje 8h minęło, że mam gdzieś to ile jest na sklepie ludzi i że jeśli nikt mnie zaraz nie zmieni to zabieram kasę i idę się liczyć bez niczyjej zgody a klientami w kolejce niech ona się potem martwi. Zamurowało ją i po chwili znalazło się zastępstwo :diabloti::evil_lol: Potem jak dłużej popracowałam i się z nią lepiej poznałam to mi powiedziała że jako jedna z nielicznych postawiłam sprawę tak jasno i że ją zaskoczyłam bo wydawałam się jej spokojna i cicha :diabloti: Owszem taka jestem ale to nie znaczy że będę tolerować takie akcje. W kerfie był ten problem że jak raz ktoś pozwolił wejść sobie na głowę to robili to nieustannie...mnie zawsze zamykali 10 minut przed czasem żebym zdążyła się policzyć bo inaczej molestowałam ich telefonami, inni którzy godzili się na zostawanie dłużej (zawsze 'pół godzinki' ale przedłużało się czasami nawet do dwóch) byli traktowani inaczej...mogli dzwonić i prosić ale nikt się nie śpieszył z ich zmianą. Zaczynając obecną pracę myślałam że 12h w pracy to poniekąd porażka ale jest spoko...najgorzej jak pracuje się 3 dni z rzędu a 4 dzień to już totalna masakra ale da się wytrzymać. Teraz będę miała 4 dni pracujące pod rząd w tym piątek i sobotę a wtedy sklep jest czynny od 12:00 do 2:00 więc 14h....to mnie trochę przeraża ale głównie dlatego że nie mam busa powrotnego :roll: Jedzie o 1:36 a potem dopiero o 2:56 :mad::mad:
  11. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::loveu: W pracy całkiem dobrze, w poniedziałek byłam już sama na posterunku ;) Ogólnie był to męczący dzień bo od 8:30 :roll: Rano remanent był i od 12:30 już normalnie otwarte do 24...czyli byłam w pracy 15,5h ale dałam radę, w sumie myślałam że będzie gorzej. Wczoraj i dzisiaj wolne a od jutra 4 dni w robocie. Poza tym że taki dziadkomenel[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=olive][FONT=Georgia][B] próbował mi wyrwać setkę najtańszej wódki z ręki to nic ciekawego się nie działo :evil_lol: Dzień wcześniej też przyszedł ale z dwoma jakimiś facetami, których zaczepił żeby mu kupili setkę i oni mu kupili. Koleżanka, z którą stałam wtedy od razu mi powiedziała żebym na tego dziada uważała więc jak przyszedł sam i poprosił o to o co poprosił to nawet nie stawiałam na ladę tylko mocno trzymałam w garści a ten zaczął wyrywać i mówić że chce pooglądać więc szarpnęłam tą ręką, odsunęłam się i powiedziałam że to nie eksponat w muzeum. Dziad coś tam postękał chwile, powiedział że pójdzie skonsultować z kolegą czy ma to kupić i wróci...nie wrócił. Nie sądzę żeby miał pieniądze skoro dzień wcześniej prosił innych żeby mu kupili wódkę za nie całe 5zł. Miałam ochotę złapać pierwszą lepszą litrową butle i mu zdzielić przez łeb :evil_lol: Nie będzie byle frajer mnie dotykał i szarpał:mad: Powinnam mieć pod ladą jakiś paralizator na takich. To takie tam wrażenia z pierwszego samodzielnego dnia pracy :) [/B][/FONT][/COLOR]
  12. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]mądrze gadasz! :) zostaniesz moim guru ;):cool3::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. psom wg. mnie brakuje ostrości, tło jest jednym wielkim bałaganem przez co psy nikną na tym zdjęciu...gdyby było większe GO byłoby lepiej poza tym jeszcze kadr... jak dla mnie mniej góry powinno być, przeszkadza mi też tao coś czerwonego co zakrywa psią łapę no i właściciela czy tam kogoś łapska z kabelkami to tak żebyś wiedziała na co zwrócić uwagę w przyszłości Jeszcze wrócę do tematu wyrazu artystycznego zdjęć robionych psom ... jak dla mnie mało, które takowy wyraz posiada. Na pewno nie uważam zdjęcia, na którym pies biegnie z piłką w pysku za zdjęcie artystyczne....owszem może mi się podobać pod względem technicznym bo np. jest ostre, dobrze doświetlone, odpowiednio wykadrowane ale w dalszym ciągu jest to tylko pies z piłką albo czymś innym w pysku. Oczywiście bywają wyjątki ale wtedy najczęściej choć też nie zawsze pies nie jest jedynym wydarzeniem...jak dla mnie musi być coś więcej, ciekawe światło (zachód/wschód słońca), padający śnieg/deszcz oświetlony w ciekawy sposób przez słońce i doskonale uchwycony na zdjęciu, zapierający dech w piersiach widok i tak dalej i tak dalej. Jak dla mnie biegający pies sam w sobie nie jest ciekawym zjawiskiem ...raczej bym powiedziała że jest banalne ;) Na dogo widziałam dużo świetnych zdjęć psów w ruchu ale nie zapamiętałam ani jednego, jako takie które miałoby wartość artystyczną. Lubię studyjne zdjęcia zwierząt, które przekazują jakąś treść. Cenię zabawę światłem...kiedyś gdzieś natknęłam się na 'zwykłe' zdjęcie białego kota na szarym tle...nic szczególnego ale kot bawił się szklaną czerwoną kuleczką, która była tak oświetlona że rzucała czerwoną poświatę na bohatera fotki. Zdjęcie było w moim odczuciu świetne...sprawiło że przestałam się zastanawiać nad kadrem i nad tym czy aby na pewno tło było równiutko położone. Ciekawe zdjęcie nie musi być idealne, ciekawe zdjęcie to takie które odwróci uwagę widza od ew. niedociągnięć bo zajmie go podziwianiem tego co najważniejsze.
  14. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:loveu::loveu::loveu::loveu: moja ślicznotka [url]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/BORA/DSC00287.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]z dziką rozkoszą.....dawno bym miała drugiego psa gdybym mogła :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='chita']albo Salsy:siara:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] daj spokój...pomarzyć jedynie mogę żeby Salsa miała taką ładną proporcjonalną głowę :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. :roll: [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]może to tylko tak z radości że śnieg spadł....cholera! a Ty się po prostu nie znasz na zabawie, Bora chciała żebyś orzełki porobiła na śniegu [/B][/FONT][/COLOR]
  18. [LEFT][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]witam :multi::loveu: tam u Was po lasach dziwne wilki chodzą ;) muszę chyba na zimę zakupić Salsuni takie futro jakim dysponuje Aiko :cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT]
  19. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]:calus: ale dobrze Was widzieć i cieszę się że Bora ma się lepiej...wyściskaj i wycałuj ją[/B][/FONT][/COLOR]
  20. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]specjalnie dla mnie postawił sobie irokeza :loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  21. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]faktycznie mógłby być bratem Etny :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Mój mały Egon zamknięty? :-o:shake: Bieduleńka...przecież ona nic a nic na pewno by nie zrobiła jakby człekokształtnego w pobliżu nie było :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Jak ten czas szybko leci...dopiero co się rodziły a teraz już na swoje idą :) Pewne nie przeczytają tego właściciele ale i tak życzę im wspaniałego wspólnego życia a szczeniaki niech rosną zdrowo i pięknie :loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  23. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:loveu::loveu: ale ona sliczna taka ufajdana błotem :) widać że jej się podobało :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Pewnie że pamiętamy za to Ty o nas nie pamiętasz :mad::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Ozzy to jednak jest porąbany z tym tarzaniem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: na wszystkim kręgi robi ;) Sabinka chciała się pobawić ale nieeeee bo przecież snieg sam się nie uklepie :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...