Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Fajne nadrzewne psisko i tyle ;) A co do kóz to gdzieś mam w domu zdjęcie zrobione przez mojego tatę na kontrakcie w Dubaju otóż był sobie parking przed jakąś dużą firmą i stały tam same super samochody...niestety Ci co zaparkowali pod drzewami daktylowymi mieli pecha gdyż bezpańskie kozy wlazły im na auta żeby najeść się owoców :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Musisz mnie też Ty dołować tym śniegiem? :roll: Wczoraj cały dzień prószył...niby niepozornie a nawaliło po kostki :angryy: Na całe szczęście dziś jest plus więc czekam aż się rozpuści! :multi: Bobik też nie wygląda na zachwyconego :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale łona ma mały łeb do Etny :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-eK5Z7Q3_MpQ/TxAReSzFv5I/AAAAAAAADeU/-ePnX--LEAI/s720/IMG_4318.JPG[/url] i jeszcze ten wzrok Etny 'jaja sobie robisz że chcesz mi to zabrać?' [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [COLOR=olive][B][FONT=Georgia]Chajzer ze swoimi Vizirami może się schować :evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR]
  5. [quote name='M&S']Do schizofrenii jeszcze daleko;)[/QUOTE] obyś miała rację ;) [quote name='Alicja']Ja tak mialam 2 X jak mnie nie umieli z narkozy wybudzić :roll:[/QUOTE] to już wiem po kim takie urozmaicenia :shake::eviltong:
  6. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Zgadzam się że filmik daje do myślenia. [/B][/COLOR][/FONT]
  7. ale smutna wiadomość... tak mi przykro :glaszcze: pamiętam jak się rozkleiłam podczas usypiania psa przyjaciółki, płakałam jak szalona ... to nic że nie był to mój pies, przez tyle lat przywiązałam się
  8. [B][COLOR=olive][FONT=Georgia]wygląda na to że potrzebuję chłonnej chusteczki ;)[/FONT][/COLOR][/B]
  9. [quote name='Alicja']no właśnie ja nie :grins:...więc w takim razie podpatrzyłaś u jakiegoś fatalnego obrażalskiego wzorca :lol:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] już myślałam że mi przeszło ale weszłam tu, zobaczyłam te zdjęcia i znów mnie ruszyło! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Uf to całe szczęście że choróbsko zdiagnozowane i zwalczane. Trzymam w dalszym ciągu kciuki żeby oba psiaki jak najszybciej całkowicie pozbyły się paskudztwa. Wygłaszcz i wycałuj [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]no nie mogę...mordeczke to ona ma przecudowną, jestem szczerze zakochana :loveu::loveu: współczesne pismo obrazkowe dla przyszłych pokoleń coby miały nad czym sie głowić :evil_lol: [url]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/Mona/IMG_0568.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='M&S']Musisz zacząć wierzyć, nie masz innego wyjścia;)[/QUOTE] no chyba ;) [quote name='fioneczka']piszesz na forum a to znaczy że "ciało też już wstało" ;) słyszałam o czymś takim ale na szczęście sama nie doświadczyłam[/QUOTE] popadnę w schizofrenię jak tak dalej pójdzie...nie będę potrafiła odróżnić snu od rzeczywistości :evil_lol: Zawsze miałam przeboje ze snem, zdarzało mi się 'lunatykować'...może nadal mi się zdarza ale teraz nie dzielę pokoju z siostrami więc nikt mi o tym nie mówi. Fakt faktem z łóżka nigdy nie wstawałam (chyba) ale kiedyś usiadłam z otwartymi oczami i szukałam czegoś pod kołdrą, byłam mega zła bo jak siostra się o coś zapytała to krzyczałam i przeklinałam...w końcu jej powiedziałam że szukam 'E od alfabetu' :niewiem: Innym razem też usiadłam na łóżku i zaczęłam gadać do siostry o jakiś niespodziankach, ona pytała o jakie mi niespodzianki chodzi a ja się denerwowałam że ona nie wie i znów krzyczałam na nią :evil_lol: W końcu jej powiedziałam 'niespodzianki to falbanki na jajkach' :stupid: po czym od razu się położyłam i dalej spałam. Kiedyś też usiadłam na wyrze, pokazałam palcem na ścianę i powiedziałam 'o słońce, plaża...ale pięknie' i wróciłam do spania. Najczęściej jednak tylko gadam przez sen i wtedy można ze mną dialogi prowadzić z tym że jestem wtedy porządnie wkurzona i wyzywam :oops: Bywa też tak że jak dostanę w nocy smsa to odpisuję na niego i rano kompletnie nie pamiętam że cokolwiek dostałam i cokolwiek pisałam. Zdarzyło się też dwa razy że obudził mnie mój własny płacz, po obudzeniu nie wiedziałam czemu płakałam ale nie mogłam się uspokoić, łzy dalej leciały same. Jestem genetycznie zrąbana :evil_lol: Btw. często zdarza mi się spać z otwartymi oczami.
  13. [quote name='M&S']Niech sobie piszą......to nie jest tylko dla nich zarezerwowana umiejętność;)[/QUOTE] No dobra ale to i tak jakoś mało prawdopodobnie dla mnie brzmi, jestem z natury niedowiarkiem jeśli chodzi o takie 'paranormalne' zjawiska. Jeszcze co do samego świadomego snu to ja jak tylko go doświadczam to chcę się poruszyć przez co właśnie następują ww. objawy... nie mam jako takiego snu na jawie, nic poza potrzebą wybudzenia się nie przychodzi mi do głowy. Czytałam że to może być spowodowane stopniem zaawansowania...osoby z wyższym lvl :) hahahaha... są w stanie kontrolować swoje myśli na wysoką skalę.
  14. to ja juz nie wiem bo na każdej stronie, na którą trafiłam żeby o tym poczytać rozpisywali się na temat świętych ;)
  15. Możliwe ale jakoś sceptycznie podchodzę do spraw gdzie 'dowodem' na prawdziwość danego zjawiska są niemalże sami święci.
  16. Ja raczej nie należę do osób, które wierzą w takie rzeczy. Podejrzewam że gdyby ktoś mi powiedział że doświadczył świadomego snu a podczas niego paraliżu to bym nie uwierzyła :roll:
  17. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Kobieto daj mi spokój:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img201.imageshack.us/img201/6679/zmianarozmiaruimg2931.jpg[/url] Tygrysek nabiera kształtów dorodnego kota :cool3::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a czemu Aiko załapał się tylko na jedno zdjęcie? :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='M&S']Ja w dzieciństwie miałam kanarzycę i też lubiła kapiele. Potem były rybki i ryyyby i ptaszystka tyż. Ale teraz wolę pozostać przy futrach;) Dobrego dnia:)[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Też wolę futerkowe zwierzęta chociaż taki legwan albo chociaż gekon :loveu: [/B][COLOR=black] [FONT=Verdana]*** Mam dość dziwne pytanie mianowicie czy ktoś z Was doświadczył świadomego snu? Od pewnego czasu takowy miewam ale tylko kiedy zasnę w ciągu dnia. Czytałam co nieco na ten temat ale i tak mam wrażenie że to ze mną jest coś nie tak. Za pierwszym razem miałam z tego w sumie ubaw ale teraz już nie jest mi do śmiechu. Ogólnie wygląda to tak że 'budzę się' a w gruncie rzeczy to tak jakby budził się tylko mój móżdżek a ciało dalej spało. Nie mogę ruszać rękoma, nogami...niczym. Zaczynam panikować i przy próbie poruszenia ręką serce mi zaczyna szybko bić aż boli mnie klatka piersiowa (nie wiem czy to rzeczywistość czy mi się wydaje że tak się dzieje) w każdym bądź razie też mam wrażenie że się duszę...wszystko to przez panikę bo chcę jak najszybciej z tego stanu wyjść. Nie trwa to długo ale jest to bardzo nieprzyjemne uczucie. Dzisiaj próbowałam się wyrwać z tego stanu przez otwarcie oczu ale powieki miałam niesamowicie ciężki, udawało mi się otworzyć minimalnie i widziałam jakieś czerwone plamy. Wybudziłam się w końcu jak udało mi się poruszyć głową...sposób wybudzenia zawsze jest ten sam w sumie. Wg. wikipedii u niewielkiego % ludzi doświadczonych świadomym snem występuje paraliż senny. Cholera dlaczego ja? :roll: Jakaś z lekka ułomna jestem. [/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol: paciorek przed snem musi być![/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]przyłączam się do pytania o samopoczucie Rapera...trzymam kciuki![/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Alicja']:shock: córcia tak nie wolno :roflt:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] a kto tak powiedział? czyżbyś nie tak mnie wychowała? :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='Alicja']:hmmmm: obrazisz się na swój aparat :lol:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]obrażona jestem na wszystko :obrazic:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]nie, to u mnie akurat pani sprzątająca jest bardzo sumienna a i w dodatku zawsze miła i uśmiechnięta :) przez jakiś czas przychodziła inna babeczka to schodząc po schodach miałam wrażenie że mi zaraz mopem zdzieli przez łeb za to że wyszłam w trakcie kiedy ona pracuje rozumiem że tego typu praca nie jest pracą fajną i każdy wolałby robić coś innego ale to nia znaczy żeby się wyżywać na innych [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]:razz: przyczepiona wycieraczka to dobry patent w sumie ale kiepsko ze sprzątnięciem pod nią albo wytrzepaniem...no ale lepsze to niż ją tracić[/B][/FONT][/COLOR]
  25. [quote name='sabinka40']A tam dewastują zaraz:obrazic: dzieci sie poprostu bawiły, a że stoły puste stały to musiały posprawdzać:eviltong: Tofiś i Ryszard zawsze z Sabiną śpią, one są jakieś....psiowate:evil_lol: i zakochane na maxa, ale jak jej nie kochać:loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]to weź rób zdjęć takich przytulaśnych dużo, dużo więcej ... ja z przyjemnością pooglądam :)[/B][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...