Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Salsa na początku tylko siedzi i patrzy, jak długo się jej nie wpuszcza to zaczyna tupać przednimi łapami a potem zaczyna pomrukiwać :shake: Wyproszenie jej z łóżka graniczy z cudem bo jest jak bumerang :mad: [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='FredziaFredzia']Ta jak delikatnie przypomina że to temat o Salsie i Teodorze. :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]aj tam od razu przypominam...zdjęcia tu bywają tak rzadko że jak coś znajdę albo pstryknę z nudów to wrzucam[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja']coś mu szeptała czy uszy umyła ?? [URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04616.jpg[/URL][/QUOTE] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]zmawiali się pewnie przeciwko mnie :mad:[/B][/FONT][/COLOR]
  3. [quote name='FredziaFredzia']Hahaha mi też! My w domu mamy karchera odkurzacz - jeszcze działa nawet po remontach. :diabloti: A co do tatuażu to wygląda jak prawdziwy![/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Mi się jeszcze przypomniało że sąsiad miał taką metalową KAŚKĘ do odkurzania :evil_lol: Zawsze się zastanawiałam czemu akurat musi ten sprzęt nazywać się tak jak ja :mad: [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=olive][FONT=Georgia][B] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04616.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
  4. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]to chyba jakiś żart :-o[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]hm, też jestem od godziny na nogach... Salsa wystawiła nos spod kołdry tylko jak ja spod niej wychodziłam, teraz jej już nie widać...śpi w najlepsze, cała przykryta :shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]zgłaszam swoją kandydaturę jakby co :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  7. [quote name='M&S']Piękna dyskusja......;) Miłej soboty:):)[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Wzajemnie :)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=navy][B]...powróćmy jak za dawnych lat ... a Mietka Fogga znacie [/B][B]:lol::lol:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Byłam za mała ale 'ostatnia niedziela' rzecz jasna jest mi dobrze znana i jeszcze 'młodym być i więcej nic' :loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=navy][B]co do rowera ....to ja nie wiem po kim to masz :lol::lol: ja po miesiącu miałam zdarte opony ...w siostry rowerze opon wcale nie musieli wymieniać :evil_lol: [COLOR=olive][FONT=Georgia]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ha! to wiele wyjaśnia :) ogólnie to mi dość często zdarzało się psuć wszystko...przedmioty nie wytrzymywały natłoku pomysłów na sposób ich użytkowania [/FONT][/COLOR] farbować można było jeszcze pocierając kolorowymi bibułkami bez moczenia , wtedy kolor długo trzymał , ale na moje włosy nic nie siadało ...więc ja nakładałam ruską chnę :p odżywiała włosy i kolor był zaje2biście rudo wiewiórzy [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] o widzisz o tym nie wiedziałam...spróbuję kiedyś :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: chociaż pewnie teraz bibuła ma różne atesty i ogólnie zrobili wszystko żeby nie farbowała dzieciom np. rąk bo przecież mogą wziąć potem do buzi i się zatruć oo co do henny to ja pamiętam jak sobie malowałam nią po nogach i rękach...ale to już było jak miałam 13/14 lat, zresztą nie tylko sobie bo koleżankom też robiłam tatuaże z henny :p byłam dziargmenką! :evil_lol: nawet mam jedno zdjęcie promujące :evil_lol: [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/Zmianarozmiaru1.jpg[/IMG] krzywe bo ciężko samemu się gryzda po nodze, nie mam też zielonego pojęcia co tam było napisane...znaczki były podpatrzone z BRAWO...ta srebrna obwódka to długopis żelowy :evil_lol:
  8. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]podtrzymuję w dalszym ciągu swoje zdanie że ten kolor jest intrygujący...przybrudzony wiewiór :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. Właśnie z koleżanka przeprowadziłyśmy bardzo ciekawą rozmowę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: (M)onika i (J)a (M) - Gdybym była politykiem to opodatkowałabym zbieraczy, ogólnie założyłabym wtedy firmę zatrudniającą ich na normalnych warunkach i zbijałabym na tym fortunę. Ci którzy działaliby na lewo zbierając puchy czy tam coś innego szliby za kraty ;) (J) - Ja bym przede wszystkim opodatkowała kościół i prostytucję...każda kobieta, która się puszcza nawet ta w wieku gimnazjalnym, musiałaby najpierw założyć działalność gospodarczą i naturalnie wystawiać paragony, jeśli za swoje usługi nie pobiera wynagrodzenia to powinna uzyskać jakiś świstek że jest wolontariuszem.
  10. Mi mama nie pozwoliła farbować włosów na stałe w tym wieku więc stąd ta bibuła xD Ja miałam składaka, na którym zjeżdżaliśmy kiedyś w 3 osoby z dość sporej górki w lesie i gdy najechaliśmy na większy korzeń to się przełamał na pół....potem kolega zabrał go do dziadka, który był spawaczem i go zespawał a następnie pomalowali go żeby moi rodzice niczego się nie domyślili...oczywiście nie znaleźli takiej samej seledynowej farby i mój rower stał sie trawiasto zielony, ciężko było to wytłumaczyć czemu kilka dni stał rzekomo u sąsiadów i zmienił kolor.
  11. taaaak....ja zawsze nastawialam nagrywanie na noc i nagrywalo się wszystko :evil_lol::evil_lol: ich troje nie słuchałam...uważałam że to obciach ;) :evil_lol: to akurat zasługa moich starszych sióstr, one mi nie pozwalały słuchać nic co ich zdaniem było beznadziejne...takim oto sposobem wychowałam się na 'czarnej muzie' :evil_lol:
  12. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]też jestem ciekawa czemu Zuzia nie ma bujnej czupryny....poza tym chcę foty i tak! :diabloti: chcę ją bezkłaczną zobaczyć! prawie jak piętrowe łóżko :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i44.tinypic.com/ok79t0.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='Vectra']stary dobry ruski sprzęt :diabloti: kiedyś taki rezydował w moim domu , nazywał sie RAKIETU[/QUOTE] nazwa dobra :) trochę skojarzyła mi się z takim mega mocnym tanim winem :evil_lol:
  14. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]My z Ariną mamy takie same szaliki :loveu::loveu::loveu: ma dziewczyna dobry gust![/B][/COLOR][/FONT]
  15. Ty może powinnaś mieć przeciwpancerny jakiś odkurzacz :evil_lol:
  16. Mój szwagier się wycwanił...zawsze jak kupuje jakiś sprzęt to psuje go sam w inteligentny sposób tuż przed końcem gwarancji i oddaje :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zazwyczaj się udaje :) Przed świętami oddał na gwarancji odkurzacz, który zepsuł się bo odkurzał nim po remoncie....wystarczyło wyczyścić no ale oddał bo wiedział że nie rozpatrzą przed świętami w ustalonym czasie tej gwarancji bo mają zapieprz...mieli zdaje się 30 dni i zero odzewu...po tym czasie poszedł po pieniądze ;) Czepiali się że odkurzacz jest zasyfiony ale powiedział że nigdzie nie pisało że nie wolno odkurzać nim tynku xD
  17. właśnie tak sobie pomyślałam że DVD mamy już trzecią sztukę, każda się psuła z niewiadomych przyczyn tuż po gwarancji....videło chyba ojciec przytachał w 90 roku i kilka razy trzeba było je tylko przeczyścić i wyciągnąć wciągniętą kasetę xD
  18. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]videło mój ojciec przywiózł z kontraktu...nie pamiętam tylko czy z dubaju czy z bułgarii w każdym bądź razie byliśmy pionierami wśród znajomych i sąsiadów :evil_lol::evil_lol::evil_lol: było na full wypasie...miało wielkiego pilota który miał funkcję pisania na ekranie :) i miał takie pokrętło, którym można było przesuwać film w SLOŁ MOŁSZYN :) w sumie to video mamy do dziś i jest sprawne...czasami tylko wciąga kasety xD [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]pamiętam też jak się właśnie kupowało lizaka za 20 tysięcy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Pamiętam takie pachnące gumki :) Miałam takową gumkę i ona ścierała nawet druk w gazecie :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Co do winyli to nie pamiętam tych czasów ale u mnie w domu mnóstwo było taśm magnetofonowych na szpuli. Płytę winylową znalazłam u dziadka w pokoju w zeszłym roku po jego śmierci...jest to płyta 'nie ma cwaniaka na warszawiaka' :) mam w planie sobie ją oprawić i walnąć na ścianę :) Pamiętam też rzutnik na ścianę...oglądałam tak jakieś bajki ale nie pamiętam jakie. [/B][/FONT][/COLOR]
  21. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Ja zbierałam karteczki do segregatora ale zanim zaczęłam zbierać te to zbierało się takie kolorowe pachnące notesikowe...a jeszcze wcześniej zwykłe ulotki reklamowe się zbierało, np. leki z aptek :) ich było najwięcej. Gum donald nie lubiłam! ha! :) Pamiętam je doskonale ale nie smakowały mi, ogólnie gum nie używam do dziś...nie lubię! A ktoś farbował włosy za pomocą bibuły? :cool3: Ja w wieku chyba 11/12 lat z koleżanką sobie robiłyśmy jednorazowe farbowanka za pomocą kolorowej bibuły...to był szał! :loveu: Albo robiło się też takie mazy na bluzkach...wybielaczem rzecz jasna. Nosiło się koszule flanelowe w kratę, kto taką miał był KIMŚ! Dziewczyny rzecz jasna też! :) My z siostrami miałyśmy od taty :loveu::evil_lol: Bransoletki z muliny robiłam też w wieku młodzieńczym ale teraz też mi się zdarza, noszę także :) Z tym że teraz potrafię różne fikuśne wzory a kiedyś tylko pasiaka napierdzielałam. [/B][/COLOR][/FONT]
  22. To rób zdjęcia w dni wolne ;) Ja nawet się do aparatu nie dotykam w chacie jak jest ponury dzień albo już ciemno za oknem...to nie ma sensu.
  23. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]o kurczaki! :crazyeye: miło Was widzieć :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: padłam....dobra jesteś! brawo! chciałabym widzieć minę babeczki[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Ja w tym roku sie wkurzyłam jak kupowałam buty zimowe :) Pochodziłam po sklepach w poszukiwaniu cieplejszych butów za kostkę...takich w stylu bardziej trampkowym. Szukałam, szukałam i szukałam...wszystkiego jak nasrał a takich jak na złość nigdzie, były fajne w HD ale powiedziałam że 2 stów nie dam. W końcu zamówiłam przez allegro, przyjechały...wszystko ładnie pięknie ale na zdjęciu wydawały się ładniejsze, na nodze głupio wyglądają. No ale stwierdziłam że trudno bo i tak będę je nosić tylko jak będzie morko albo śnieżno...zapłaciłam 5 dych tylko więc nie ma tragedii. No ale tydzień później przechodzę koło CCC i oczywiście że na wystawie stały takie buty o jakie od początku mi chodziło i to tylko za 7 dyszek :angryy::mad:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...