-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Salsa na początku tylko siedzi i patrzy, jak długo się jej nie wpuszcza to zaczyna tupać przednimi łapami a potem zaczyna pomrukiwać :shake: Wyproszenie jej z łóżka graniczy z cudem bo jest jak bumerang :mad: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='FredziaFredzia']Ta jak delikatnie przypomina że to temat o Salsie i Teodorze. :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]aj tam od razu przypominam...zdjęcia tu bywają tak rzadko że jak coś znajdę albo pstryknę z nudów to wrzucam[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja']coś mu szeptała czy uszy umyła ?? [URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04616.jpg[/URL][/QUOTE] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]zmawiali się pewnie przeciwko mnie :mad:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='FredziaFredzia']Hahaha mi też! My w domu mamy karchera odkurzacz - jeszcze działa nawet po remontach. :diabloti: A co do tatuażu to wygląda jak prawdziwy![/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Mi się jeszcze przypomniało że sąsiad miał taką metalową KAŚKĘ do odkurzania :evil_lol: Zawsze się zastanawiałam czemu akurat musi ten sprzęt nazywać się tak jak ja :mad: [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=olive][FONT=Georgia][B] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04616.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
jonQuilla replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]to chyba jakiś żart :-o[/B][/COLOR][/FONT]- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]hm, też jestem od godziny na nogach... Salsa wystawiła nos spod kołdry tylko jak ja spod niej wychodziłam, teraz jej już nie widać...śpi w najlepsze, cała przykryta :shake:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]zgłaszam swoją kandydaturę jakby co :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='M&S']Piękna dyskusja......;) Miłej soboty:):)[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Wzajemnie :)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=navy][B]...powróćmy jak za dawnych lat ... a Mietka Fogga znacie [/B][B]:lol::lol:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Byłam za mała ale 'ostatnia niedziela' rzecz jasna jest mi dobrze znana i jeszcze 'młodym być i więcej nic' :loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=navy][B]co do rowera ....to ja nie wiem po kim to masz :lol::lol: ja po miesiącu miałam zdarte opony ...w siostry rowerze opon wcale nie musieli wymieniać :evil_lol: [COLOR=olive][FONT=Georgia]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ha! to wiele wyjaśnia :) ogólnie to mi dość często zdarzało się psuć wszystko...przedmioty nie wytrzymywały natłoku pomysłów na sposób ich użytkowania [/FONT][/COLOR] farbować można było jeszcze pocierając kolorowymi bibułkami bez moczenia , wtedy kolor długo trzymał , ale na moje włosy nic nie siadało ...więc ja nakładałam ruską chnę :p odżywiała włosy i kolor był zaje2biście rudo wiewiórzy [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] o widzisz o tym nie wiedziałam...spróbuję kiedyś :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: chociaż pewnie teraz bibuła ma różne atesty i ogólnie zrobili wszystko żeby nie farbowała dzieciom np. rąk bo przecież mogą wziąć potem do buzi i się zatruć oo co do henny to ja pamiętam jak sobie malowałam nią po nogach i rękach...ale to już było jak miałam 13/14 lat, zresztą nie tylko sobie bo koleżankom też robiłam tatuaże z henny :p byłam dziargmenką! :evil_lol: nawet mam jedno zdjęcie promujące :evil_lol: [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/Zmianarozmiaru1.jpg[/IMG] krzywe bo ciężko samemu się gryzda po nodze, nie mam też zielonego pojęcia co tam było napisane...znaczki były podpatrzone z BRAWO...ta srebrna obwódka to długopis żelowy :evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]podtrzymuję w dalszym ciągu swoje zdanie że ten kolor jest intrygujący...przybrudzony wiewiór :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
Właśnie z koleżanka przeprowadziłyśmy bardzo ciekawą rozmowę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: (M)onika i (J)a (M) - Gdybym była politykiem to opodatkowałabym zbieraczy, ogólnie założyłabym wtedy firmę zatrudniającą ich na normalnych warunkach i zbijałabym na tym fortunę. Ci którzy działaliby na lewo zbierając puchy czy tam coś innego szliby za kraty ;) (J) - Ja bym przede wszystkim opodatkowała kościół i prostytucję...każda kobieta, która się puszcza nawet ta w wieku gimnazjalnym, musiałaby najpierw założyć działalność gospodarczą i naturalnie wystawiać paragony, jeśli za swoje usługi nie pobiera wynagrodzenia to powinna uzyskać jakiś świstek że jest wolontariuszem.
-
Mi mama nie pozwoliła farbować włosów na stałe w tym wieku więc stąd ta bibuła xD Ja miałam składaka, na którym zjeżdżaliśmy kiedyś w 3 osoby z dość sporej górki w lesie i gdy najechaliśmy na większy korzeń to się przełamał na pół....potem kolega zabrał go do dziadka, który był spawaczem i go zespawał a następnie pomalowali go żeby moi rodzice niczego się nie domyślili...oczywiście nie znaleźli takiej samej seledynowej farby i mój rower stał sie trawiasto zielony, ciężko było to wytłumaczyć czemu kilka dni stał rzekomo u sąsiadów i zmienił kolor.
-
taaaak....ja zawsze nastawialam nagrywanie na noc i nagrywalo się wszystko :evil_lol::evil_lol: ich troje nie słuchałam...uważałam że to obciach ;) :evil_lol: to akurat zasługa moich starszych sióstr, one mi nie pozwalały słuchać nic co ich zdaniem było beznadziejne...takim oto sposobem wychowałam się na 'czarnej muzie' :evil_lol:
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]też jestem ciekawa czemu Zuzia nie ma bujnej czupryny....poza tym chcę foty i tak! :diabloti: chcę ją bezkłaczną zobaczyć! prawie jak piętrowe łóżko :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i44.tinypic.com/ok79t0.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]My z Ariną mamy takie same szaliki :loveu::loveu::loveu: ma dziewczyna dobry gust![/B][/COLOR][/FONT]
-
Mój szwagier się wycwanił...zawsze jak kupuje jakiś sprzęt to psuje go sam w inteligentny sposób tuż przed końcem gwarancji i oddaje :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zazwyczaj się udaje :) Przed świętami oddał na gwarancji odkurzacz, który zepsuł się bo odkurzał nim po remoncie....wystarczyło wyczyścić no ale oddał bo wiedział że nie rozpatrzą przed świętami w ustalonym czasie tej gwarancji bo mają zapieprz...mieli zdaje się 30 dni i zero odzewu...po tym czasie poszedł po pieniądze ;) Czepiali się że odkurzacz jest zasyfiony ale powiedział że nigdzie nie pisało że nie wolno odkurzać nim tynku xD
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]videło mój ojciec przywiózł z kontraktu...nie pamiętam tylko czy z dubaju czy z bułgarii w każdym bądź razie byliśmy pionierami wśród znajomych i sąsiadów :evil_lol::evil_lol::evil_lol: było na full wypasie...miało wielkiego pilota który miał funkcję pisania na ekranie :) i miał takie pokrętło, którym można było przesuwać film w SLOŁ MOŁSZYN :) w sumie to video mamy do dziś i jest sprawne...czasami tylko wciąga kasety xD [/B][/COLOR][/FONT]
-
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Pamiętam takie pachnące gumki :) Miałam takową gumkę i ona ścierała nawet druk w gazecie :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Co do winyli to nie pamiętam tych czasów ale u mnie w domu mnóstwo było taśm magnetofonowych na szpuli. Płytę winylową znalazłam u dziadka w pokoju w zeszłym roku po jego śmierci...jest to płyta 'nie ma cwaniaka na warszawiaka' :) mam w planie sobie ją oprawić i walnąć na ścianę :) Pamiętam też rzutnik na ścianę...oglądałam tak jakieś bajki ale nie pamiętam jakie. [/B][/FONT][/COLOR]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Ja zbierałam karteczki do segregatora ale zanim zaczęłam zbierać te to zbierało się takie kolorowe pachnące notesikowe...a jeszcze wcześniej zwykłe ulotki reklamowe się zbierało, np. leki z aptek :) ich było najwięcej. Gum donald nie lubiłam! ha! :) Pamiętam je doskonale ale nie smakowały mi, ogólnie gum nie używam do dziś...nie lubię! A ktoś farbował włosy za pomocą bibuły? :cool3: Ja w wieku chyba 11/12 lat z koleżanką sobie robiłyśmy jednorazowe farbowanka za pomocą kolorowej bibuły...to był szał! :loveu: Albo robiło się też takie mazy na bluzkach...wybielaczem rzecz jasna. Nosiło się koszule flanelowe w kratę, kto taką miał był KIMŚ! Dziewczyny rzecz jasna też! :) My z siostrami miałyśmy od taty :loveu::evil_lol: Bransoletki z muliny robiłam też w wieku młodzieńczym ale teraz też mi się zdarza, noszę także :) Z tym że teraz potrafię różne fikuśne wzory a kiedyś tylko pasiaka napierdzielałam. [/B][/COLOR][/FONT]
-
To rób zdjęcia w dni wolne ;) Ja nawet się do aparatu nie dotykam w chacie jak jest ponury dzień albo już ciemno za oknem...to nie ma sensu.
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]o kurczaki! :crazyeye: miło Was widzieć :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: padłam....dobra jesteś! brawo! chciałabym widzieć minę babeczki[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Ja w tym roku sie wkurzyłam jak kupowałam buty zimowe :) Pochodziłam po sklepach w poszukiwaniu cieplejszych butów za kostkę...takich w stylu bardziej trampkowym. Szukałam, szukałam i szukałam...wszystkiego jak nasrał a takich jak na złość nigdzie, były fajne w HD ale powiedziałam że 2 stów nie dam. W końcu zamówiłam przez allegro, przyjechały...wszystko ładnie pięknie ale na zdjęciu wydawały się ładniejsze, na nodze głupio wyglądają. No ale stwierdziłam że trudno bo i tak będę je nosić tylko jak będzie morko albo śnieżno...zapłaciłam 5 dych tylko więc nie ma tragedii. No ale tydzień później przechodzę koło CCC i oczywiście że na wystawie stały takie buty o jakie od początku mi chodziło i to tylko za 7 dyszek :angryy::mad:[/B][/COLOR][/FONT]