Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='Alicja'] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B][FONT=Arial][COLOR=Red] no przeca wiemy że żartowałas:evil_lol:....a bic nie bijamy ...nie bojaj;-) [COLOR=Olive][FONT=Georgia]no Klockowa już tam coś wywijała pięściami w moją stronę ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Bereczek ....u NAS spadł śnieg ....zaraz będzie chlapa:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]u Nas wczoraj spadł do kostek :roll: nie lubię śniegu po świętach...bezsensu, teraz to czas na wiosne a nie kurde na zimę :angryy::angryy: zryta ta polska pogoda :mad::mad: [/B][/FONT][/COLOR]
  2. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]ale ja taka wspaniałomyślna jestem :B-fly::B-fly::B-fly:- bierz nie krępuj sie:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie, nie mogę...one na pewno wiele dla Ciebie znaczą :) :evil_lol: *** czas śmigać do szkoły :roll: wrrr ... jeszcze dzisiaj mam dużo lekcji i jest lipa...no ale cóż, mus to mus. także miłego dnia życzę wszystkim :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  3. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]no właśnie nie bardzo:roll::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zależy z której strony patrzeć :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  4. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Hej goździczku :multi: dresowy. Nic się nie martw - u mnie gdzieś na dnie szafy są jeszcze spodnie dresowe nie do przebicia. Różowo - zielone z kreszu :oops::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ostatni krzyk mody - oddam za darmo :evil_lol::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie mogę przyjąć tego za darmo...to jest za wiele warte żebyś oddawała sobie od tak nic z tego nie mając :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  5. [quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]no myśle bo jak nie to tortury zastosuje :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie lepiej nie...więc spoko nikt się nie dowie :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [/COLOR][/FONT][B][FONT=Century Gothic][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Oj witaj moja ty pierwsza :lol: jakoś tak dziwnie zabrzmiało :hmmmm::siara::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]niewinnie? ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  6. [quote name='agbar']witaj:) nie zapomnij o czerwonych majtach:diabloti:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no baa...raczej że nie zapomnę :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  7. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Sis :multi::multi: :loveu: Cieszę się że Vega się znalazła...ale z niej łobuziara że tak zwiała :roll: ale całe szczęście że siedziała pod klatką bo inaczej ja bym przyjechała jej poszukać jak Ty byś zaliczała chemię :) :evil_lol: powodzenia na zaliczeniu !! :) Buziaki i uściski :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  8. [quote name='Pimpek'] Od początku Stycznia zawitało tu z 13 fot Pimpka, to co piszesz ze w końcu :eviltong:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]bo ja uwielbiam marudzić :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Witam :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  9. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Byłam tu wczoraj jako ostatnia więc dzisiaj będę jako pierwsza :) Cześć :multi::multi::multi: :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Wam :multi::multi: Ślę pozdrowienia i uściski :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  11. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: [url]http://images28.fotosik.pl/137/ae24abc2c5cb6ce6med.jpg[/url] zadowolony piesek...czemu? bo w centrum zainteresowania :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  12. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: żartowałam sobie z tymi atomówkami i różową Madzialeną ;) :evil_lol::evil_lol: nie bijcie !!! :evil_lol: [url]http://images25.fotosik.pl/135/949797e393a32cb9.jpg[/url] rewelacyjne zdjęcie :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  13. [FONT=Georgia]i są fotki :multi::multi: http://i236.photobucket.com/albums/ff217/Irjar/100_1810.jpg cudo :loveu::loveu: [/FONT]
  14. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]no niech ci bedzie - ale to tylko tak między nami dobra:razz: bo jak sie inne zwiedzą to już szarlotką nie bede a lubiem być:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dobra, nikomu nie powiem :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  15. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]niby człowiek o tym wszystkim wie ale jak przeczyta to dopiero widzi skalę problemu...to jest straszne co się dzieje :( szkoda słów :mad::mad:[/B][/FONT][/COLOR]
  16. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]w koncu są zdjęcia Pimpka :multi::multi: troszkę na niego nam kazałaś czekać :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  17. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]ale to nie przeze mnie przecież :shake:. Już mi lepi jakem cię obaczyla sis :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Moge być i goździkową ino prochów ni mom :shake::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mi też lepiej teraz :loveu::loveu: ja jestem goździkowa...Ty możesz być gwoździkowa :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  18. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: w końcu zdjęcia :) nie wiedziałam że masz kota pod kolor psa [url]http://img170.imageshack.us/img170/3145/sss2ef4.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: śliczny jest!!! :) [url]http://images27.fotosik.pl/136/d0d13977d651a46e.jpg[/url] on ma boską mimikę mordki :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  19. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Fruzia to już duża kobitka [url]http://img170.imageshack.us/img170/7572/sss4lw9.jpg[/url] :loveu: i do tego jaka śliczna :) [url]http://img170.imageshack.us/img170/3145/sss2ef4.jpg[/url] prawie jak wujek COŚ (czy jak on tam miał) z Rodziny Adamsów ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Witam Kudłaczy :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  20. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:) mamuniu jakie Ty śliczne zdjęcia dałaś [url]http://images32.fotosik.pl/97/7a85238cffbf1183.jpg[/url] :loveu::loveu: fajne koszuleczki...prawie jak atomówki ;) Madzia to ta różowa atomówka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  21. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jaki Tygra ma piękny płaszczyk :loveu::loveu::loveu: chyba muszę zainwestować w taki dla Salsy bo chodzi po dworze i mi się trzęsie :mad::mad: głupia zima...ale znając mojego psa to nie da na siebie tego włożyć i pewnie będzie szaleć jak głupia na spacerze:shake: [/B][/FONT][/COLOR]
  22. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Goździczku tylko mi nie mów że znów wybyłaś :razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]na imprezę się nigdzie dzisiaj nie wybieram bez obaw :evil_lol::evil_lol: co za dużo to nie zdrowo :) byłam na zakupach studniówkowych bo kurde rozerwały mi się moje dresy :roll: polazłam do centrum handlowego i nigdzie już takich nie mogłam znaleźć więc ciocia mi poradziła żebym ubrała swoją spódnicę do kolan czarną i dokupiła jakąś bluzkę...kupiłam zgniło zieloną [/B][SIZE=1](zresztą taką jak moja czcionka) [SIZE=2][B]odbiega ten strój od szpilek, dresów i bluzki z żabotem ale kurde jakoś będę musiała to przeżyć...chociaż ciężko będzie :roll: ale co zrobić...nic nie jest wieczne a dresiczki i tak już swoje lata przeżyły :diabloti: :evil_lol:[/B][/SIZE] [/SIZE][/FONT][/COLOR]
  23. [quote name='Pimpek']Witanko! :cool3:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Czesc :loveu: :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
  24. [quote name='tygra']fakt ta sunia ma sylwetkę idealną, ja też się biorę za Tygrę. Obroża będzie w przyszłym tygodniu z obciążeniem, szelek szukam (ale chyba uszyję), oponka czeka :). Moja ma 60cm i waży 30kg i już nie wystaje jej kręgosłup nareszcie. Jak troszkę się ociepli zaczynamy trenować[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no proszę...kolejna dama będzie robić za ciągniczek ;) :evil_lol::evil_lol: ja chciałam skoki z Salsuchą potrenować...ale zobaczymy :) [/B][/FONT][/COLOR]
  25. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Basiu Basieńko...gdzieś Ty się podziała? Cześć :multi::multi::multi: :loveu: kurcze...czekam z niecierpliwością na te foteczki Zuzki, o których mi mówiłaś Kochaniutka :cool1: :eviltong: Buziaki, Miziaki, Pozdrowienia :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...