Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='emdziolek'] [COLOR=DarkOrange][B]nAlu sie zwie:loveu:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ahhh...mała literówka, wybacz :) Cześć siostrzyczko :multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  2. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: kurde coś zaczęło mi dogo mulić jak tutaj przyszłam...ale twardo, nie dam się! w końcu muszę tutaj zaglądnąć żebyśmy obie dzisiaj dobrze funkcjonowały :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  3. [quote name='tygra']zwłaszcza rano, często dodatkowo z tlem w przedpokoju :)[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol: tak myślałam :) Cześć niedzielne mówię Wam...ściskam pręgusy i pozdrawiam :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  4. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi: [url]http://img184.imageshack.us/img184/1310/noskife5.jpg[/url] noski eskimoski :loveu::loveu::loveu: :crazyeye: [/B][/FONT][/COLOR]
  5. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: późno powiadasz....wcześnie córcia ...wcześnie ;) buziaki EDIT: Proszę mnie tu nie nagabywac Klocusiowej o ubieranie na różowo [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-419.gif[/IMG]....jak ja bym się miała potem z Nią gdziekolwiek pokazac...mam traumę na punkcie tego koloru :angryy::angryy::angryy:Moja mam w dzieciństwie kupowała mi sporo ciuchów w tym kolorku .....wychodziło na to że dziecie tyrało wiecznie w 2 parach spodni i 2 koszulkach innego koloru :oops::oops:a w szafach lezaly różowe sweterki ....więc róż jest zajebisty....i pokarało mnie bo jak Qba był mały dostałam kupe ciuchów dla niego w różu :mdleje: bo nic innego nie było ...teraz se dzieciak odbija te traume ...ubiera się na czarno[/B][/COLOR][/FONT] :multi: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dobrze już nie będę :oops::oops: Qbie się nie dziwie...chłopca na różowo? toć to dla niego musiał być koszmar nad koszmarami ;) :evil_lol::evil_lol: ahhh...aż współczuję chłopakowi, co on musiał przeżyć...mnie mama też na różowo ubierała ale jakoś traumy aż takiej nie dostałam...ale unikam różu, jestem za twarda na takie babskie kolory :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  6. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a przyjrzyj sie no dobrze.... nie widzisz podobieństwa?? :shake::crazyeye: [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] widzę bardzo duże podobieństwo :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a ty to wróciłaś o czwartej trzydzieści, czy już wstałaś :razz:;) [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]wróciłam o 4 do domu :) wstałam o 12 ;)[/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] berek niedzielnie.... zaś ZASPAŁAM do kościula :placz::placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]wieczorem też są jakieś msze :evil_lol::evil_lol: Cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][/COLOR]
  7. [quote name='tygra']szczuplutka, zgrabniutna, młoda ma czas na budowanie masy. A nóżki bardzo ładnie umięśnione. Ile waży i mierzy?[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] wysokość w kłębie to około 50cm...mierzyłam ją w październiku całą i chyba dzisiaj też się pokuszę o zmierzenie jej dokładnie :) a waży 21kg....tak do 25 mogłaby przybrać :evil_lol::evil_lol: ale do wakacji jest czas i może przybierze wtedy będziemy skupiać się na budowaniu ładnej sylwetki :) strasznie podobają mi się psy umięśnione tak jak suka Carismy z niebieskiego :loveu::loveu: [/B][SIZE=1]mam nadzieję że error nie wystąpi że sobie pożyczyłam na chwilkę to zdjęcie :loveu:[/SIZE] [B][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6258/26ql9.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Żonkilko o której ty na tym necie byłaś?:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Teraz pewnie odsypasz te drinki i pifka wieczorową porą:cool3: oj nie chcę ja być w twojej skórze jak wstaniesz. PO JEDENASTE - NIE MIESZAJ![/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no bo ja zostawiłam PC'a włączonego i jak wróciłam to musiałam wyłączyć i tak sobie na dogo niewinnie zaglądnęłam i do 5 mi zeszło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: wstałam bardzo dobrze :) czuję się jak świeżynka :loveu::loveu::loveu: o 6 gdzieś brzuch mnie strasznie bolał no ale teraz jest bosko :) a co do niemieszania to ja teorię znam...ale w praktyce wygląda to inaczej :oops::oops: :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pogrzało cie??? :crazyeye::crazyeye: ... tej pani już podziękujemy :diabloti: w anglii jak mi zapożyczyli RÓZOWE kapcie to już czułam sie jak ułomek :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a jak mi ostatnio kumpela która ma córke powiedziała że na dziewczynke nie idzie kupić nic innego ja w różu-postanowiłam że w takim razie- dzieciom mówie stanowcze NIE:cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]róż działa na mnie jak płachta na byka... NEVER!!! :shake::shake::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:) no dobrze...to już wymazuje z mojej głowy taką wizję :evil_lol::evil_lol: ja ogólnie różowy traktuje obojętnie...mam swoje ulubione dwa kolory (oliwkowy i żółty [/B][SIZE=1]kurczaczkowy[B][SIZE=2])...najwięcej ubrań w takich kolorach...a z różu to skarpetki, majty itd mi nie przeszkadzają...nawet mam bluzkę w oliwkowo różowe paski bo strasznie spodobało mi się zestawienie kolorów :evil_lol::evil_lol: ale tak żeby ubrać całą różową bluzkę albo coś innego to w życiu bo bym zwymiotowała ze słodyczy :evil_lol: [/SIZE][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no chyba bym zawała dostała wchodząc do Klocusiowej ...a tu róż bije po okach ....:mdleje: oj córcia bo pójdziesz na odwyk :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Szczerze to ja też bym padła jakbym widziała Madzie w różowym :) nie...jeszcze mnie nie wysyłaj na odwyk :evil_lol::evil_lol: daj mi ciut się jeszcze pobawić ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Klocusiowa kochom cie!:loveu: Ja też nietrawie różu , nie nawidze, no szlag mnie trafia jak mi mama kupuje chociaż różowe skarpetki:angryy::evil_lol:Róż to pedalstwo i koniec kropka:razz:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]na 18 urodziny dostaniesz ode mnie różowy karton z różowym zaopatrzeniem na całe życie :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  9. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jakie śliczne i pozytywne zdjęcia u Was :loveu::loveu::loveu: Cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]JOŁ CZASOWI !!! :multi::multi::multi: chciałam się tutaj pokazać na[SIZE=7] 100 [/SIZE]stronie :loveu::loveu::loveu: jaka bajera...w końcu u kogoś się zmieściłam i nie wskoczyłam na [SIZE=4]x[/SIZE][SIZE=5]01 :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :laola::laola::laola: [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR]
  11. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Mamuniu to ja...nie krzycz że tak późno dzisiaj wróciłam do domu :oops::oops: grunt że wróciłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: buziaki :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  12. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no widziałam jakiegoś psa...ale to chyba Klocek nie był...chyba że go przefarbowałaś, przedłużyłaś mu sierść i zrobiłaś operację plastyczną mordki :evil_lol::evil_lol: pozdrawiam wcześnie rano? nocnie? ;) [/B][/FONT][/COLOR]
  13. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jaki przystojniaczek tutaj się przewinął Siostra...Nelu? :) fajne imię :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  14. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to zdjęcie jest rewelacyjne [url]http://images33.fotosik.pl/98/c369a4f536320907.jpg[/url] :loveu::loveu: czarno biały kolor dodaje uroku :) a mam takie głupie dosyć pytanie...zlewaja Ci się czasem Twoje pociechy? :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  15. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] aaaaaa.... no to tym razem spoko, ale jakby co to ja też już zapomniałam o co chodzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Madzia zrób coś dla mnie...ubierz się na różowo :evil_lol: chociaż i bez tego jesteś słodka na swój sposób ;) [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='AśkaK'][/color][/font][/b] [FONT=Arial][COLOR=black]Jaka wysportowana, jakie ma mięśniory!:loveu::-o:lol: Ślicznotka!!! [/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]gdyby Salsa chciała ciut przytyć to bym zadbała żeby była ładnie wyrzeźbiona...a tak to sama skóra i kości więc widać każdą najmniejszą żyłkę i każdy malutki mięsień :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/COLOR][/B] [quote name='diabelkowa'][URL]http://img442.imageshack.us/img442/2610/dsc04790go3.jpg[/URL] ja tez tak mam dziwnie za bardzo rozbudowana klatka piersiowa w porownaniu do reszty:evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale żeś się ładnie tutaj skwitowała :) [/B][/FONT][/COLOR]
  16. [quote name='tygra']jaka ona słodziutka :)[/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kto ja??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] :oops::oops::eviltong:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:tysz tak pomyślałam .....:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='tygra']no ładnie :) Ty zapewne też ale miałam na myśli Salsę (tym razem)[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Madzia też może być Słodka jeśli tylko się na to zgodzi :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  17. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja nie miałam studniówki :roll: i ffcale nie żałuje... i tak bym nie poszła na dyskomulską przytupówke w pięknej kreacji ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]też pewnie bym nie żałowała :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Foty były foty i to na dodatek nie ze studniówki ino z domeczku i podwórka :multi::multi::multi: [FONT=Georgia][COLOR=Olive]a no ponoć jakieś tam dałam zdjęcia :evil_lol:[/COLOR][/FONT] a ja sie przyznam ....byłam raz w życiu na dyskotece:oops::oops::oops: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja 2 razy..... rozliczyć sie z utargu z szefem który miał dyskoteke i bar rockowy- ja pracowałam of course w tym drugim :evil_lol::evil_lol: aaaaa.... i jeszcze jak Pawcio był sponsorem tattoo na dyskotece dla gościa z najlepszą dziarą ... takie tattoo party ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a ja dość często chodzę na potupajki...lubię potańczyć i wybawić się :) dzisiaj miałam iść do koleżanki na drinkowanie...wypiłyśmy po 3 drinki...potem przyszli jej rodzice i im robiłam drinki (czułam się jak barman) a następnie poszłyśmy do pubo-imprezy na piwo...wypiłyśmy po 2 i wracając do domu spotkaliśmy jakiś studentów z którymi też do jakiegoś pubu na jeszcze jedno piwo :evil_lol::evil_lol: nas gdzieś na miasto wypuścić to skandal :) [/B][/FONT][/COLOR]
  18. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] no przy pyffku i chipsach :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jeśli sobie przyniosą to będą mieć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: wystarczy że ja wynajmę lokal, będę dj i kamerzystą !! :) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='majoka']hej, śliczna ta Twoja Salsa!!!!Widzę, że tutaj nastrój studniówkowy, ja miałam studn[I]ówkę równo 10 lat temu[/I], stara baba za mnie heheh[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]śliczna i bardzo upierdliwa...właśnie ładuje mi się na kolana bo jest ciekawa co tutaj piszecie na jej blogu :) 10 lat? to jesteś młodą laleczką jeszcze Kochana ;) i nawet mi nie próbuj myśleć inaczej :) a ja zaraz śmigam na drinkowanie do koleżanki...kurde znów pije :shake: bez kitu chyba alkus ze mnie ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  19. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No nie wiem Krosiu to regularny wróg tych miauczków więc Ala ma racje bez psów. I patrzcie ją jaka hojna nawet łóżko się znajdzie. :evil_lol: Pakuj się Ala jedziemy!!!!!!!!!! :lol: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja dobre dziewcze z prowincji jestem i zawsze dziele się łóżkami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]plecaka dopycham :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]sporządź listę...żebyś o niczym nie zapomniała :)[/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]a kaw jest :razz::razz:.....pakowaj sie do Gdańska jedziemy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Klockowa też, Klockowa też....w ogóle WSZYSCY PRZYJEŻDŻAJCIE DO MNIE !!! :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  20. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]oooOO i jest mój pręgowany przyjaciel....ale co on taką smutnawą minkę ma? :)[/B][/FONT][/COLOR]
  21. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]taka skromna prywatka by wyszła :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];)bardzo skromna :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] etam tylko jakieś200 osób? bardzo skromana - taka kameralna wręcz :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no przecie znają się wszyscy ;)to prawie jak rodzina :evil_lol:...taka prawie w ścisłym ....barrrrdzo ścisłym gronie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]lubię takie cichutkie, małe domóweczki ;) skromność i kameralność to moje drugie oblicze :) :evil_lol::evil_lol: Alu, wyraziłabym się nieco dosłowniej...bardzo ściśniętym gronie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale poloneza moglibyśmy zatańczyć na klatce schodowej...piękne zdjęcia wychodziłyby jakbyśmy densili schodząc ze schodów przyozdobionych serpentynami i balonami [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol: Ha :) wykopałam jakieś zdjęcie...chyba sprzed miesiąca :) piękna sceneria ;) śmietnik :loveu::loveu: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3503/ssl26100gt5.jpg[/IMG] a tutaj zdjęcia z wczoraj :) [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2610/dsc04790go3.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/774/dsc04791yx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/752/dsc04788ul7.jpg[/IMG] i filmik z przed kilku dni :) [url]http://pl.youtube.com/watch?v=9qxJMs0z2ys[/url] [/B][/FONT][/COLOR]
  22. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nawet gdybym chciała to mnie nie stać :lol: Ale jak kiedyś zabładze w Gdańsku to juz wiem kto ma wolny kawałek podłogi -[/COLOR][/FONT][/B][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:eviltong:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no jak można było chciec zrobic 100dniówkę to i przekimac by się dało ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ba! No myśle ze nie inaczej :mad:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:to kiedy jedziemy :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]poczekamy az słupek rtęci troche podskoczy i sruuuu do Gdańska :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale bez psów :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zapraszam, zapraszam...a czemu nie z psami? :) przyjeżdżajcie z pupilami o ile nie zjedzą mi kota ;) :evil_lol::evil_lol: i nie kawałek podłogi ale łóżka się nawet znajdą :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]No własnie nabijanie kasy restauratorom , hotelarzom itp ....u nas mają tez w jakieś knajpce Bialy Domek :roll:...od mnie jakies 30 minut drogi samochodem jak są dobre warunki na drodze ...no i kupa kasy ...Kuba rozporządził sobie kasą po swojemu ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja też wolałabym dostać tą kase dla siebie :) no ale koleżanki namawiały z klasy i ogólnie tak jakoś zapłaciłam zaliczkę a potem jak przemyślałam sprawę to lipa była zabrać zaliczkę...tak więc już machnęłam ręką :) a mówiłam że u mnie w domu mozemy zrobić studniówkę i że ja mogę kręcić film, robić zdjęcia, puszczać muzykę i wszystko inne robić...studniówka wyszłaby rewelacyjnie i o wiele taniej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: wychowawca powiedział że ja zawsze muszę kombinować na około :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  24. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hej hej hej :multi::multi::multi: :loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  25. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial] a no widzisz ...nie miał z kim i nie idzie :razz::razz: zresztą podzielili im studniówkę że mają po 3 klasy a on akurat ma qmpelstwo w innych :cool1: Za moich czasów wcale nie było ...a komers na zakończenie LO miałam w szkole :roll: [/FONT][/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dla mnie głupotą jest robienie studniówek w hotelach itd :roll: moja szkoła wybrała sobie hotel Nadmorski w Gdyni...nie usmiecha mi się jechać aż do Gdyni na studniówkę ale co zrobić. Zresztą ten hotel dosyć drogi jest i ogólnie studniówka wyszła drogo i musieli robić cięcia w jedzeniu itd...żeby wyszło jak najmniej :shake: a wszyscy nauczyciele mówią nam że sami wybraliśmy ten hotel...a prawda taka że jakaś trójeczka wybrała sobie wraz z jednym nauczycielem :roll: [/B][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...