-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dzień dobry :multi::multi::multi: :loveu: tak z samego rana przychodzę się przywitać grzecznie :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Paula_']Hej Żonkilka :loveu: :multi:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]no no nooo.... :cool3: mraaaauuuuu :diabloti: [URL]http://img524.imageshack.us/img524/9025/dsc04817ep6.jpg[/URL] byle tylko w klubie go go nie tańczyła :evil_lol: :diabloti: buziaki łańcuchu pokarmowy! :loveu:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam i także buziakuję :loveu: :multi::multi: no mam nadzieje że nie wpadnie na ten pomysł z GO GO :) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ja zjeżdżałam na tornistrze :roll:a potem do domu przynosiłam zaspy śniegu w zeszytach :oops::oops: [COLOR=Olive][FONT=Georgia]na tornistrze też raz zjechałam i rozerwałam...więc potem przesiadłam się na siatki z zeszytami :evil_lol::evil_lol:[/FONT][/COLOR] wow jaka podwiązka a modeleczka jeszcze lepsza ;) [URL]http://img178.imageshack.us/img178/5634/dsc04811ck1.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]baa...modeleczka nie była specjalnie zadowolona że ją tak udekorowałam ale no cóż...musiałam na kimś zaprezentować :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='tygra']no podwiązka super a jaka modelka :)[/quote] :loveu::loveu: [quote name='zuzolandia'][URL]http://img524.imageshack.us/img524/9025/dsc04817ep6.jpg[/URL] Kffiatuszku a gdzie te wyuzdanie hihih toz to sama subtelna erotyka hihihihih my zjezdzalismy na reklamowkach hihihihihihi buziolee[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]buziole :loveu::loveu: Salsa chyba stwierdziła że zbyt wyuzdane jednak bo coś była zawstydzona i chciała to zdjąć jak najszybciej :evil_lol::evil_lol: *** na dziś koniec kompowania się :) także papa i dobranoc [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='zuzolandia']oooooooooooo jaka słodkaaa morduniaa ....;-) teraz to juz pewnie obrosł w futerkoo hihi[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]taa...już odrósł Mopek...tak na niego mówią :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='zuzolandia'] NIE ZAPOMNIJ KFFIATUSZKU!!!! I MOZESZ DAC JEGO FOTE TUTAJ :multi::multi:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]spoko...tylko żeby kuzynka nie stwierdziła że coś mam z głową że im psy chcę fotografować :evil_lol::evil_lol::evil_lol: tutaj masz jego stare zdjęcie...z wakacji :) został obcięty ze względu na upały kiepska jakość bo z telefonu :) [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/7115/dsc02281gl4.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja nigdy w takich sytuacjach nie wiem czy mam się śmiać czy płakać :evil_lol::evil_lol: żal...normalnie żal! ludzie potrafią niemiłosiernie zwalić innych z nóg swoją głupotą [/B][/FONT][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jakie śliczne fajerwerki :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] :loveu::loveu: ahhh :) śliczności :loveu::loveu: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/BR24.jpg[/url] to zdjęcie jest bardzo ładne :) :loveu: a ja jutro jadę do kuzynki i jeśli nie zapomnę aparatu to wieczorem albo kolejnego dnia u mnie będą fotki samczyka shih-tzu o imieniu Jogi :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='tygra']poka podwiązkę :)[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mówisz i masz :) podwiązka na modelce :loveu::loveu: [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/9025/dsc04817ep6.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/5634/dsc04811ck1.jpg[/IMG] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]i modelka w mniej wyuzdanej formie :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/4093/dsc04803yz3.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9854/dsc04804oq5.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR][quote name='majoka']hej kwiatuszku, jezdic moozna na wszytkim, nie wiem czy widziałas kiedys zjad na byle czym heheh, bodajże w Karpaczu na kolorowej to cos sie co roku odbywa:), zreszta pewnie:p w innych cześciach Polski też[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]widziałam :) :evil_lol: ja preferuje zjazdy na dupie :) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:loveu::loveu::loveu::loveu: aaaa....jakie rozkoszne maluszki :loveu: zakochałam się...aż chcę takiego malucha :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='evaxon'] hej hejjj :shocked!: a dla mnie nie??:-( [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dla Ciebie też EFF :) buziaki i miziaki :loveu: :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] na wyjazd aa bo nie wiecie ale w maju jade w góry :eviltong::eviltong: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jaaa...zazdroszczę wyjazdu w góry :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]córciu ......jak przygotowania do ferii [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='AśkaK']Właśnie, narty som, sanki som?[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zbieram pieniążki na wyjazd na wioseczkę :loveu::loveu::loveu: a na początku odbędzie się 4 podejście do prawka i ooOO nie ma pieniędzy na narty, sanki, łyżwy i inne tego typu rozrywki :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='mia_mia']witanko co tam narty, co tam sanki jak mozna na JABŁUSZKU poszalec i furrore robic [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hej :multi::multi: na jabłuszko też nie stać mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='AśkaK']Tiaaa...kupiłam takie jabłuszko w zeszłym roku...ale do 30 kilo jest tylko![/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie cykaj ...mnie uniosło nawet jak ważyłam 66kg więc spoko ...a teraz balam ze se doope poobijam bo tłuszcza brak można worek foliowy słomą wypchac [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='AśkaK'] A wiecie że widziałam takiego w Czechach! Nie wiem co miał w srodku, ale na worku jechał![/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]w Egipcie na pustyni zjeżdżają na PIASKOBORDZIE (a nawet wynajmują deseczki na jeden zjazd) :evil_lol::evil_lol: więc czemu w Czechach nie mają zjeżdżać na workach wypełnionych słomą albo czymś innym :) jak byłam młodsza to zjeżdżałam na zeszytach zawiniętych w reklamówkę :evil_lol::evil_lol: bo moja podstawówka (w późniejszych latach gim) leżała w lesie i wracałam do domu przez dużo fajnych górek :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='tygra']dzień doberek [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Cześć :loveu: :multi::multi: [/B][SIZE=1]musiałam powyrzucać Wasze śliczne emoty :) [SIZE=2][B]Kupiłam wyuzdaną, czerwoną podwiązkę :diabloti:[/B][/SIZE] [/SIZE] [/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:tele pizza powiadasz :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]tu też temat zszedł na jedzenie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]...a ja oglądałam kiedyś program ...OTO AMERYKA i tam było pokazane jak w USA robią hamburgery i inne paściarstwo ...mielą wsio co popadnie ...:diabloti: Medorowa ...no gdzie te gołabki :razz::razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][B][COLOR=Olive]ja widziałam taki filmik, który dotyczył frytek w KFC...mielili wszystkie odpadki od ziemniaków...mieszali ze zmielonymi ziemniakami i formowali z nich pyszne fryteczki :loveu::loveu: no ale gdzie nie ma niespodzianek? :) moja siostra jako kucharz pracowała w bardzo dobrej restauracji gdzie szef kazał zdejmować z talerzy sałatę (która służyła do ozdoby) jeśli gość jej nie zjadł...czasami dawali ją na inny talerz a czasami do sałatek :crazyeye: [/COLOR][/B][/FONT]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]PA PA PA :) Miłego Wieczorku :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]coś czuję :hmmmm:że Madzia szybciej sama to policzy aniżeli nadciągną posiłki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]posiłki to zamówimy telefonicznie ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='apple'][COLOR=Green] [B][FONT=Century Gothic]Juz ci nie wierze :evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cholipa...to sobie teraz przekichałam :roll::roll::roll: :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie rwie wszystkich jak leci .....wybiera dokładniusio :grins: ale jak już pokoffa to całym psim serduchem :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to się nazywa SELEKCJONER :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]zakrztusiłam się - już tego nie zjem NEVER :shake:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie...kurde co ja najlepszego narobiłam :roll: :oops::oops::oops:....przepraszam, to było kłamstwo :roll:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No wiesz nie mysle ja tak tylko cicho klikam ;) Ale mozliwe ostatnio to jest w modzie więc wiesz może chłopak chce być trendy:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]wyglądał na takiego co to podąża za modą...czapeczka z daszkiem, kurteczka granatowa z jakimś nadrukiem świecącym na plecach, jakieś gadżety przy pasku i ta wielka komóra :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Syf tylko qurde czemu taki smaczny?:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]bo szczury to fajne zwierzaki i w wielu miejscach na świecie są wielkim przysmakiem :eviltong: [/B][COLOR=White][SIZE=1]taki niewinny żarcik ;)[/SIZE][/COLOR] [/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Tygrysie ?:crazyeye: Buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha[/COLOR][/FONT][/B][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]:roflt: Nie mogę :evil_lol: jeszcze coś?[/COLOR][/FONT] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Brutalu to chyba zbyt powszechne [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]:roflt:[/COLOR][/FONT][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]:roflt: [COLOR=Olive][FONT=Georgia]hehe Alu a spoko, hakniemy :) jak najbardziej...jeszcze o kogoś zawadzić? :) MADZIA SZYKUJ SIĘ JUŻ IDZIEMY :) takim sposobem zwykłe liczenie zamieni się w niezwykłą imprezę :) [/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][/FONT][/COLOR]