Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. bo kto to widział zeby psa na smycz brać... jak jakiegoś niewolnika :evil_lol: to ja ogólnie chyba od zawsze myślałam że Terrierek jest u wujcia bo pamiętam że wujcio był zachwycony Terrierkiem od maleńkości i tak jakoś uznałam że musi więc być u niego a do Was wpada w odwiedzinki :evil_lol:
  2. [quote name='M&S'] Aiko jest dużym szpicem, a okruch jeszcze malutki;). Ciekawa jestem jak duży urośnie....[/QUOTE] oby jak największy :)
  3. [quote name='Vectra']Terrierek jest u mnie ... a urodził się u wujcia ;)[/QUOTE] :hmmmm: od zawsze? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: eh gubię się, to nie na moją głowę ;)
  4. [quote name='Vectra']prócz tego co więcej .... to ma i pozować ;) u wujcia to jest Marysia i Mieczysław.[/QUOTE] a Terrierek gdzie stacjonuje w takim razie? o właśnie jeszcze Mieczysław jest...wiedziałam że pominęłam jakiegoś chłopa :)
  5. bo może ona jest stworzona do czegoś więcej niż bezmyślne pozowanie ;) nie myślałaś o tym? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ty mi powiedz taką rzecz czy Terrier i Marysia to jedyne egzemplarze staffików u wujcia R.? Czy o którymś zapomniałam :)
  6. Aiko wydaje się być olbrzymem przy tym okruchu :)
  7. tak w temacie Terrierka chciałabym zauważyć że skubana ma ładny, kształtny dekiel :)
  8. wybrałaś się na step pustynny żeby popstrykać psu zdjęcia? :evil_lol: [url]http://images10.fotosik.pl/1097/0b9902f354f3951a.jpg[/url] Ozzy próbował przewrócić drzewo :razz: [url]http://images10.fotosik.pl/1097/00d000debf1a78e3.jpg[/url] [quote name='Vectra']palenia na miesiąc :diabloti: [URL]http://images10.fotosik.pl/1097/31495b4ba9c17605.jpg[/URL][/QUOTE] :roflt::roflt::roflt: wybacz... nie mogłam się powstrzymać :)
  9. ale Raper ślicznie wygląda w tej obecnej fazie odrostu :)
  10. przyszłam sobie posążki pooglądać :) Terierek miał w du............szy Twoją musztrę :):evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/20032012-504.jpg[/url]
  11. [quote name='unikatowydiament']witamy się cieplutko:)[/QUOTE] witam :multi: [quote name='Alicja']starałaś się być miła , grzeczna i ułożona ;)[/QUOTE] aż za bardzo...gardzę sobą z tamtego okresu ;):evil_lol::evil_lol::evil_lol: im więcej zaczęłam czytać wypowiedzi porządnych, poprawnych, pozytywnych w 100% ciotek tym bardziej utwierdzałam się w przekonaniu że to nie moja bajka ;) *** Skoro tu jestem to się pochwalę choć sama jeszcze nie wiem czy się cieszę czy raczej się nie cieszę...jedno jest pewne, nieco się stresuję ;) no ale do rzeczy ... Dzisiaj dzwoniła do mnie moja przełożona i przenoszą mnie w środę na inny sklep. Będę miała dalej do pracy, najprawdopodobniej skmką będę śmigać no ale to tam najmniej istotne. Sklep ten staje się całodobowym sklepem dlatego też mnie tam przenoszą. Nie będę już pracować po 12 albo 14 godzin tylko normalnie po 8. Nie wiem czy się z tego cieszę... z jednej strony fajnie ale z drugiej przyzwyczaiłam się już do tego że siedzę tyle w pracy i że dzięki temu mam bardzo dużo wolnych dni....przy ósemkach już nie będzie takiego rumakowania niestety. Początkowo rzekomo mam nie robić nocek bo jestem wciąż świeżakiem w firmie i dadzą mi jakiś czas (nie wiem ile) na ogarnięcie sklepu, klientów itd. Mam nadzieję że rzeczywiście tak będzie. Nocki troszkę mnie przerażają...sprzedaż w nocy okienkowa ale to nie o to chodzi, raczej martwie się o to że mój organizm nie podoła pracy w nocy ;) Dziewczyna która mnie szkoliła jest teraz na urlopie, miała kończyć urlop 13 kwietnia ale z racji tego że mnie przenoszą to ją ściągają z urlopu. Następny sklep z którego robią nocny to właśnie ten na którym teraz jestem i Lucyna (ta która właśnie mnie szkoliła) dzwoniła do mnie dzisiaj i powiedziała że jak zrobią całodobówkę tam to będzie walczyła o to żebym pracowała z nią :multi: Powiedziała że bardzo dobrze jej się ze mną pracuje i że jeśli już musi pracować na całodobowym to chce z ekipą, którą sama sobie dobierze ;) Ona tam pracuje 7 lat także ma pewne przywileje :razz: Liczę więc na to że faktycznie moje przejście jest tymczasowe a potem przywrócą mnie na obecny mój sklep...chciałabym bardzo, zawsze to bliżej domu i lepszy dojazd a poza tym będę tęskniła za moimi ulubionymi klientami... w szczególności za panem od ZNIESŁAWIENIA :placz: nie potrafię nawet sobie wyobrazić jak moje życie teraz będzie wyglądało bez jego uszczypliwych komentarzy, bez jego naburmuszonej miny i bełkotu pod nosem ... może na nowym punkcie też znajdzie się jakiś taki bohater ;):evil_lol:
  12. Na psiej to ja natomiast mam dożywotniego bana z tego co pamiętam :evil_lol: Dostałam po tej akcji co tu na 3 miesiące dostałam :evil_lol: Fakt, szkoda że Olka nie ma ;) jedna osoba ale zawsze jakims durnym tekstem walnęła i było z czego się pośmiać .... no ale cóż faktycznie ma taki sposób bycia że nie wszystkim to pasuje. Sama kiedyś go unikałam bo mieliśmy niewielką spinę, było to jak byłam jeszcze świeżak na dogo i chciałam być na siłe politycznie poprawna ;):evil_lol: No i właśnie z tego co mi wiadomo to nie był jego pierwszy dożywotni ban :diabloti:
  13. witam :multi::multi: wygłaszcz i wycałuj Oscarka ode mnie :loveu:
  14. no to sezon na kleszcze uważam za otwarty... :roll:
  15. :crazyeye: tak to jest wpadać i wypadać.... nie zauważyłam wcześniej nowego domownika :oops: gratulacje :multi::multi::multi: niech rośnie zdrowo :loveu:
  16. ale soczysta zieleń na tych zdjęciach jest :) u nas wszystko jeszcze takie szare bure, brzydkie :eviltong: ale idzie ku lepszemu :multi: to mi się podoba :loveu: Miyka jest świetna :loveu: [url]http://img15.imageshack.us/img15/6569/dsc0447jt.jpg[/url]
  17. [quote name='fioneczka']a moze tu nie chodziło o "dotarcie do dzieci" ... może raczej "gadał" nie tak jakby się to KOMUŚ podobało eliminuje się zazwyczaj "niewygodnych osobników" ... a taki banik dożywotni to eliminacja :grins: ... a jak na banik nie zasłuży to można go zawsze gdzieś pod***bać :diabloti:[/QUOTE] też prawda.... na niewygodnych ludzi zawsze się coś znajdzie :) [quote name='FredziaFredzia']A ja nie w temacie. Kiedy ten ban dożywotni się dostał?[/QUOTE] jakoś tak sierpień/wrzesień 2010r. :diabloti: pamiętam bo dostaliśmy równocześnie bany z tym że ja na 3 miesiące a Oluś dożywocie :mad: a wątek brokatowej Kamci już przeczytałam :diabloti: nie mogłam się powstrzymać....wiem już co było na rzeczy, nie byłam w temacie bo to były moje początki na dogo :evil_lol: niektóre tematy zostały usunięte więc nie doszłam do wszystkich ciekawostek ale w sumie po co wracać....tylko zastanawiam się czy pies się znalazł.
  18. Moja ciekawość zwyciężyła...odnalazłam sobie wątek, dodałam do subskrypcji i w pracy dzis będę miała co czytać xD hahahahaha Niby tak ale dożywotni ban wydaje mi się w dalszym ciągu w tym przypadku bardzo głupi, Olek nie działał na niekorzyść psów a to że ma taki a nie inny styl bycia wg. mnie nie jest wystarczającym powodem żeby dać mu bana. Mamy wolność słowa i tłumaczenie że są na forum dzieci, które nie powinny zgryźliwych czy też 'nieeleganckich' postów czytać do mnie nie przemawia....nie wydaje mi się żeby jeden Oluś miał taki wpływ na dzieci aby zaczęły masowo go naśladować :) hehe.
  19. a więc to takie buty :razz: tak sobie sprawdziłam z ciekawości hodowlę z której jest Ozzulec i mała zdziwko miałam jak doszłam do tego że ona się znajduje w Irlandii bo przecież nigdzie się nie chwaliłaś że to import! :eviltong::evil_lol:
  20. [quote name='Alicja']kiedyś Ci napisze na GyGY :grins: bo tutaj NIE :grins:[/QUOTE] oczekuję :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Mi się zawsze buldożki podobały, fajne psiaki ale nie teraz ... jak będę już na emeryturze albo chociaż jak nie będę nadążać za czymś pokroju Rudzielca :)
  22. [quote name='Vectra']no była była , dosłownie i w przenośni ..... nie był to pies do psów.[/QUOTE] kiedyś poruszałyśmy ten temat :) tak czy inaczej pamiętam ją...chyba właśnie jak się u Ciebie pojawiła to dowiedziałam się że 'coś' takiego istnieje ;)
  23. mi tam zapadła w pamięć bullinka mini ;)
  24. [quote name='Alicja']bo to był czar jednej nocy :roflt:[/QUOTE] to chyba jednak nie wiem o co chodzi....najfajniejsze akcje omijają mnie łukiem ;) raz tylko brałam czynny udział w ciekawym zdarzeniu ale w sumie z drugiej strony to nie brałam bo dostałam bana :evil_lol:
×
×
  • Create New...