-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
buahahahaha...umarłam :evil_lol: moje typy w 100% fajne dupy i męski, owłosiony gość :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
mi też:roll: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Ja juttro będę zalany ,zaćpany i zapalony w trupa:diabloti:Więc wróce w niedziele:evil_lol:Porzucam pieski:-(U dziadków i wyruszam na party[/QUOTE] podoba mi się pierwsza część tej wypowiedzi :) LUBIĘ TO!!! ja nie mogę się doczekać kolejnej imprezy na bogato.... odwaliło mi kompletnie a tak się zarzekałam gdy umierałam że już zawsze na biedno xD :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']A jakie ma Maltyńcia propozycje:evil_lol:[/QUOTE] jakie, jakie? :evil_lol::evil_lol: [quote name='Unbelievable']ano :diabloti: jutro znowu mamy zachlaj party, i pewnie znowu jedyną dziewczyną będę. Ale to ma dużo plusów, bo jak idziemy do jakiegoś klubu to rzadko za cokolwiek płacę :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol: wykorzystywaczka :turn-l: mądra Martyncia!!! :) też bym poszła gdzieś na zachlaj party, dawno nie byłam ... w niedzielę pewnie się dam namówić na wyjście :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Unbelievable']ja nie mam takich problemów :diabloti: 25 osób w grupie, 4 dziewczyny i tylko ja z nas chodzę na imprezy z chłopakami :grins:[/QUOTE] to się ustawiłaś całkiem nieźle :D -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Unbelievable']e tam, nie ma na co narzekać :diabloti:[/QUOTE] proszę Cię... 75% moich znajomych płci męskiej to geje :evil_lol: to jest straszne ;) nie żebym coś do nich miała ale chleba z tej mąki to nie będzie xD haha -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Unbelievable']kurde w gdańsku same les/bi :mdleje: w ciągu dwóch miesięcy poznałam ze 3, gdzie podczas reszty swojego życia jedną :evil_lol: ja uwielbiam facetów, ale jestem BARDZO wybredna :diabloti:[/QUOTE] bo faceci tu są nieciekawi to trzeba wśród dziewczyn szukać :evil_lol: ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Żulów-za dużo ze mną rozmawiasz:evil_lol:[/QUOTE] hahaha...możliwe choć ja takie ciągotki mam już od dawien dawna :evil_lol: zresztą chyba Ci mówiłam że był taki okres że moja rodzina była przekonana że jestem les, moja jedna siostra do teraz ma wątpliwości jeszcze :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
a ja lubię dziewoje i lubię się z nimi całować choć facetów znacznie bardziej lubię ale i jakbym poznała jakąś fajną les to mogłabym z nią być choć podejrzewam że szybko by mi się znudziła :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
właśnie ... czemu nie? xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie bądź taki delikatny ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
przyszłam Ci troszkę obrzydzić wieczór xD:evil_lol: [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC02349.jpg[/IMG] -
[quote name='Rinuś'][B][I]o fiu fiu fiu ktoś ma tutaj urodzinki :cool3: spełnienia marzeń :multi::multi:[/I][/B] [I][B]co stawiasz??[/B][/I] [/QUOTE] dziękuję :) jedyne co dzisiaj stawiam to aspirynkę :evil_lol::evil_lol: wczorajsze stawianie się mi przejadło trochę :evil_lol: [quote name='Aleks89']Urodziny krowo miałaś?I Nic nie powiedziałaś?Mam sie cholera domyślać?:mad:[/QUOTE] mam dzisiaj więc się spręż i mi złóż jakieś przaśne życzenia!!! :loveu: [quote name='Alicja']:mad: jak ty się do Cioci odzywasz ?? :diabloti:[/QUOTE] no włacha! :angryy:
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
na mój wątek nikt nie zagląda więc tutaj wrzucam :) [video=youtube;GbycvPwr1Wg]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GbycvPwr1Wg#![/video] -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
za klnięcie na psa, do psa to ja Olka unikałam na dogo niegdyś :evil_lol: małą spinę mieliśmy o to kiedyś, dawno temu xD teraz czasy się zmieniły... Salsa ma wyostrzony słuch na przekleństwa i czas reakcji na polecenia znacznie szybszy :evil_lol: np. 'i na ch. się cieszysz' po przyjściu do domu, kiedy Ruda zapomina że mnie się wita tylko podejściem i powąchaniem...od razu trybiki zaczynają pracować i wyłącza skakanie :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
końcówka wygrała xD zarówno Twój tekst jak i speed Lucasa do klatki :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
malutki to on akurat jest srednio :evil_lol: chłopak wie co robi... trzeba wietrzyć pindola! ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Przynajmniej nie rzucam w psa parówkami:evil_lol:[/QUOTE] a co...zabronisz mi? xD sama ciężko zapracowałam na te parówki więc będę rzucać w kogo chcę i ile chcę ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Jem właśnie zupkę chińską.[/QUOTE] bardzo treściwy posiłek Aleksandrze... nie pogadasz :) niedługo i ja skosztuję tego specjału :p -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']bo Ty taki chudziutki jesteś , temu jesteś taki zły ... :shake:[/QUOTE] moja mama zawsze powtarzała że ludzie chudzi to ludzie nienajedzeni a ludzie głodni jak wiadomo są źli :)