-
Posts
3372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ja lubie dziczyzne, ale rzadko jadam :) -
Ja się zastanawiam gdzie będziemy jeździć nad wode jak juz w Ostrowie zamieszkamy, bo niestety tak jak piszesz piaski odpadaja... chyba będziemy robić kilometry i do kobylki jeździć :p A ja poznam małe adhd juz pojutrze :D
-
nie czepiali się , bo poszlismy na tzw dziką plaże, gdzie byli praktycznie sami wędkarze i troche mlodych grillujacych. :) no i bylismy w odpowiedniej odległości od jednych i drugich żeby sobie wzajemnie nie przeszkadzać :) ludzie przechodzący zatrzymywali się żeby pooglądać pieski :P
-
Bo Ania powoooli zbiera się by założyć galerie :P A miejscówka to Kobyla Góra :) różnie jeździmy , czasem tu a czasem do Antonina :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dziewczyny nie wiecie co tracicie :P ja kocham naleśniki z nutellą:D -
Zwariowałabym :P
-
Gdzie wy ten cały zwierzyniec mieścicie :P
-
Jaki uśmiechnięty Fabian :D <3
-
Heej ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jaki szczęśliwy :) -
My jutro planujemy jechac nad wode :)
-
Hahahahahaha :D
-
Boże ile Ty sie nalatasz po tych lekarzach..
-
Hej :)
-
Dzieki dziewczyny :D A ja zawsze sie dziwilam jak można nie pamiętać daty urodzin rodzicow i tzta :p ja mam słabą pamięc ale o takich rzeczach pamiętam xd
-
Podali juz stawke na kalisz widziałaś? My jestesmy sami w klasie :P. Ja jestem tylko przerażona pogodą... mogłoby być chłodniej a zapowiadają upał... a tam zero praktycznie cienia i zastanawiam się co na klatke położyć, bo koc to może być zły pomysł a jakiejś plandeki czy czegoś takiego nie mam.. i wanne wody zabrać. :P
-
Spełnienia marzeń ! :) :) :)
-
Dobranoc ;)
-
Jakiś czas temu śnił mi się, że biega szczęśliwy na pięknej zielonej łące Razem z Morganem (dogiem mojej ciotki , odszedł równe 2msc przed Andym, znali sie od szczeniaka) ... po tym cały dzień ryczalam... ehh dobra bo się rozkleilam..
-
Najpierw mysle jaki Bobik... A później skojarzylam , że ten od Izy. Ehh zycie jest straszne. 19 czerwca miną 2 lata jak nie ma Andego... do dzisiaj tęsknię za nim okropnie. Pierwszy pies zawsze bedzie tym pierwszym.
-
Ty to zawsze jakies problemy masz z tym kompem :P
-
U was w biedrze zawsze jakieś fajne rzeczy au mnie lipa :( Czemu nie mozesz ?
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jak tam ładnie:) też bym chciała taką wycieczkę... Gdyby jeszcze czas był:) -
Aga dzięki :) w sumie podobnie z nim cwicze :) Na rottweilera nie moze byc bo tak jak mówiłam pies musi stac przede mna, przodem do mnie :) No i ja sie ciesze, że ulewnanie ustepuje :)
-
Ok dzieki :) jak będę w domu to sobie poczytam i popatrze :)