Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Ja lubie dziczyzne, ale rzadko jadam :)
  2. Ja się zastanawiam gdzie będziemy jeździć nad wode jak juz w Ostrowie zamieszkamy, bo niestety tak jak piszesz piaski odpadaja... chyba będziemy robić kilometry i do kobylki jeździć :p A ja poznam małe adhd juz pojutrze :D
  3. nie czepiali się , bo poszlismy na tzw dziką plaże, gdzie byli praktycznie sami wędkarze i troche mlodych grillujacych. :) no i bylismy w odpowiedniej odległości od jednych i drugich żeby sobie wzajemnie nie przeszkadzać :) ludzie przechodzący zatrzymywali się żeby pooglądać pieski :P
  4. Bo Ania powoooli zbiera się by założyć galerie :P A miejscówka to Kobyla Góra :) różnie jeździmy , czasem tu a czasem do Antonina :)
  5. Dziewczyny nie wiecie co tracicie :P ja kocham naleśniki z nutellą:D
  6. Jaki uśmiechnięty Fabian :D <3
  7. Boże ile Ty sie nalatasz po tych lekarzach..
  8. Dzieki dziewczyny :D A ja zawsze sie dziwilam jak można nie pamiętać daty urodzin rodzicow i tzta :p ja mam słabą pamięc ale o takich rzeczach pamiętam xd
  9. Podali juz stawke na kalisz widziałaś? My jestesmy sami w klasie :P. Ja jestem tylko przerażona pogodą... mogłoby być chłodniej a zapowiadają upał... a tam zero praktycznie cienia i zastanawiam się co na klatke położyć, bo koc to może być zły pomysł a jakiejś plandeki czy czegoś takiego nie mam.. i wanne wody zabrać. :P
  10. Spełnienia marzeń ! :) :) :)
  11. Jakiś czas temu śnił mi się, że biega szczęśliwy na pięknej zielonej łące Razem z Morganem (dogiem mojej ciotki , odszedł równe 2msc przed Andym, znali sie od szczeniaka) ... po tym cały dzień ryczalam... ehh dobra bo się rozkleilam..
  12. Najpierw mysle jaki Bobik... A później skojarzylam , że ten od Izy. Ehh zycie jest straszne. 19 czerwca miną 2 lata jak nie ma Andego... do dzisiaj tęsknię za nim okropnie. Pierwszy pies zawsze bedzie tym pierwszym.
  13. Ty to zawsze jakies problemy masz z tym kompem :P
  14. U was w biedrze zawsze jakieś fajne rzeczy au mnie lipa :( Czemu nie mozesz ?
  15. Jak tam ładnie:) też bym chciała taką wycieczkę... Gdyby jeszcze czas był:)
  16. Aga dzięki :) w sumie podobnie z nim cwicze :) Na rottweilera nie moze byc bo tak jak mówiłam pies musi stac przede mna, przodem do mnie :) No i ja sie ciesze, że ulewnanie ustepuje :)
  17. Ok dzieki :) jak będę w domu to sobie poczytam i popatrze :)
×
×
  • Create New...