Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Jest 50% szansy, że na wystawę pojadę :) na razie się nie nakrecam, ale trzymajcie kciuki.
  2. To faktycznie trzeba z tym coś zrobic, bi i ona się meczy i ty.
  3. To zaraz niech do mnie przyjdzie :D
  4. No tak wtedy jest najlepiej :)
  5. Może burzy nie bedzie i będzie mogła zostać w domu :) jak dobrze, że ja mam psy, które nie reagują w ogóle na burze, fajerwerki itp.
  6. Oj tak. Wczoraj spać nie mogłam tak mi było gorąco i duszno. z drugiej strony fajnie, że jest gorąco w koncu lato, ale popadać tez troche by mogło :p
  7. Nie za dobrze Ci? :p Ej fajny ten dres :)
  8. Juz myślałam, że coś popada a tu cisza jak na razie :) oby to była cisza przed burzą xd przyda sie świeże powietrze bo nie idzie oddychac
  9. No to fajnie :) my moze jeszcze dziś nad wode pojedziemy. A co za bluzy w lidlu są ?
  10. Hej :) oj upalny ale u nas coś sie wiatr zbiera może burza będzie :)
  11. Ja również wstaje miedzy 8 a 9 i chodze spać różnie :) nie raz juz o 23 jestem w lozku a nie raz godzine lub dwie później :)
  12. Dzisiaj już go nie będę kąpać, bo mi się nie chce, wykąpie jutro :P U nas tak własnie jest. Clio jest moje i nim jeżdżę do pracy, na zakupy, ewentualnie do Kalisza, ale scenic Kamila jest w dalsze wyjazdy, ale też z tego względu, że jest na gaz, więc mało pali :D
  13. a moje clio pali 6l :P dobra a tak serio to kto mi wykąpie Branda ? :P tak strasznie mi się nie chce..
  14. Ja do miasta też wole małe auto :) z tego samego względu co Marta, że wszędzie nim zaparkuje :P Kiedyś za pare lat chciałabym też jakieś nieduże w automacie :D
  15. Hej Marta :) Vege bo to jest bardzo ważna kwestia by psy mialy wygodnie, a nie cisnely sie w czasie jazdy :) my mamy wygodnie to dlaczego one mają nie mieć :D
  16. To wszystko rozumiem xdd
  17. Haha to teraz namieszal :p jest jakaś hodowla cc kolo Grabowa, ale co to za hodowla, jakie psy mają to nie mam pojęcia. Ale zawsze mozna jechać sie zorientować, pobyć z tą rasą jeśli niedaleko byłaby taka możliwość :)
  18. Magda to co Ty masz za tira ? :P :P
  19. Witamy sie u Snoopka :) sliczny psiak z okropna przeszłością, ale teraz ma jak w raju i to najwazniejsze :)
×
×
  • Create New...