Dzisiaj już go nie będę kąpać, bo mi się nie chce, wykąpie jutro :P
U nas tak własnie jest. Clio jest moje i nim jeżdżę do pracy, na zakupy, ewentualnie do Kalisza, ale scenic Kamila jest w dalsze wyjazdy, ale też z tego względu, że jest na gaz, więc mało pali :D