Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Hej pijaczyno :p czekam na zdjęcia:)
  2. No ale kurde daj łapę ? Xdd to siara nie umieć :p Leon wszystko umie xd nawet jak sie autem jedzie i powie sie "leon zakręt" to on się łapami zapiera :D kurde sle serio to jest tak madry pies, on wszystko rozumie. Z Andym (poprzednim labkiem) był tylko dwa miesiące. Mam poduszke z jego zdjęciem i jak Leonowi sie powie gdzie jest Andy to leci na złamanie łap do tej poduszki i pyskiem ją traca, a tylko raz mu kiedyś powiedziałam że tu jest Andus.
  3. Hej :) no napisałam , że jutro wstawie bo mi Kamil komputer zajął :p Dzisiaj Branda wzięłam osobno na spacer bo chciałam z nim poćwiczyć i byłam z niego taka dumna :D niby nic wielkiego, ale ja się cieszę z każdej drobnostki xd siad, waruj i odchodzilam na bardzo daleko i ani razu się nie wyrwał tylko czekał na moja komende :D tak samo przy rownaj za pierwszym razem załapał wolne chodzenie, szybsze i bieg i tez się nie wylamal :) takich rzeczy sie szybko uczy a glupiego daj łapę i daj glos sie nie chce nauczyć xdd
  4. Hej :) Białe auta są piękne ;)
  5. Mam z dzisiaj zdjecia Brando :) zapomniałam telefonu jak byłam z Leonem i jego zdjęć nie ma xd jutro wstawie :)
  6. Marta, a Ty byłaś na wystawie ? Jak było ? :P
  7. hahahaha dobraliście się niemożliwie :P No jak na razie to niecały rok jeździ tym scenikiem, ale kiedyś powiedział, że taki kupi :)
  8. No proszę Cię :P
  9. hahaha to widze u Was to rodzinne :D ale samochodzik jest fajny, mi się one też mega podobają :)
  10. Taa chyba oszalałaś 13 km :P Kamil po mnie przyjechał :D
  11. Kamil choruje na ten samochód :P teraz ma zwykłego scenika, ale następny chce w grandzie właśnie :) No niestety nie, za krótko tu pracuje , bo dopiero od maja..
  12. Noo :( i u nas znowu się zaczyna burza, leje, wieje ... biedne samo tam jest :( :P ja kawy nie piję, więc pojade do niego z herbatką :D
  13. To my się witamy i kolorowych snów życzymy ;)
  14. Hej ;) Dobrze cos wyczytałam, że autko macie nowe ? Pochwal się jakie :D Ale Ci zazdroszczę z tym urlopem :P
  15. Teraz dopiero obejrzałam filmik co tam się działo ... to stwierdzam, że naprawdę dobrze sie stało, że nie pojechali. U mnie dzisiaj pechowy dzień. Auto mi się zagotowało, okazało się, że płyn od chłodnicy gdzieś spieprzył :P i moje biedne autko stoi teraz na rynku w Grabowie samo xd
  16. Ojej to Ty masz nie ciekawie w tej pracy. Z popoludniowkami wspolczuje. Kamil kiedys przez prawie 2 lata cały czas popoludniowki robił, teraz ma dwie zmiany. Za to mojej mamy koleżanka całe życie robi na popołudniu.
  17. No tak to prawda ;) to raczej nic poważnego, ale oby szybko im przeszło :)
  18. No nie ciekawie, bo bardzo zależało mi na tej wystawie, ale trudno ;)
  19. Okazało się, że to jakaś bakteria, dostały antybiotyki, tabletki przepisał i zobaczymy, jesli do poniedziałku nie przejdzie to wizyta znowu. Tak więc.... na wystawę jutro Brando nie jedzie.
  20. Bo miałby za mnie przyjśc jej mąż, ale on nie może bo ma jakiś wyjazd z pracy, a szefowa ma zaproszonych gości... no trudno , przezyje. Gorsze jest to , że Brando i Leon jutro do weterynarza muszą jechać, bo mają chrosty (krosty?) Na pysku, prawdopodnie od wody.
×
×
  • Create New...