Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. A co Ty urlop masz ? jeeej wszyscy sie urlopują tylko nie ja :(
  2. Ale fajnie wybarwiony :)
  3. My mamy duże łóżko i mały Leonek nie sprawia problemu :P On i tak w nogach śpi, więc spoko :D Czasem tylko się w panicza zmienia i się rozpycha, ale dajemy rade :)
  4. Ja Brando nie wpuszczam na łóżko ze wzgledu na siersc, choc nie powiem bo próbuje cały czas :p W te upały codziennie mocze psy z węża wieczorami, choc jest to trudne w przypadku pana B. bo on się boi xd Leon szaleje za wężem więc z nim jest łatwo :) Brando później korzysta i kładzie się na mokrej trawie xdd
  5. To dobrze, że wszystko już wiadomo ;) także szybkiego powrotu do zdrowia :)
  6. O to musze moim zamowic :) dzieki ;)
  7. Gdzie mozna takie suszone szyjki Kupic ?
  8. Będzie na pewno wszystko dobrze :) szczeniak w domu daje wiele radości :)
  9. Brakuje Ci już tylko szczeniaka i będzie pełen komplet :D
  10. Witamy się :) maluch jest przeslodki <3 zyczymy duuzo radosnych chwil :) co do TZ to moj panicznie bał sie psów i troszkę zajęło to czasu by je pokochał tak jak ja, ale wiedział, że związek ze mna wiąże się z posiadaniem psa... No teraz już dwóch :) i wszyscy są szczęśliwi :)
  11. Brando zimą korzystał dużo z legowiska, praktycznie tylko tam spał, teraz latem woli płytki :P A Leon to w sumie nie wiem po co ma, tak dla zasady chyba. żeby mu smutno nie było, bo on w łóżku spi :D
  12. Ehh żeby to samopoczucie szybko minęło !
  13. No na pewno taki kawał :P
  14. Magda jak zwykle daje mądre rady :)
  15. Hej :D Legowiska psów wyprane, boziuu nienawidze prać legowiska Branda, a raczej późniejszego wkładania w to poduch -.-'
  16. Zazzdroo takich spacerów :D
  17. Wlasnie na tej str widzialam te naklejki :D
  18. Hej i milego dnia w pracy ;)
  19. Na grupie fb dziewczyna sprzedawała :) ale wczoraj znalazlam super naklejki duze ktore mozna na ścianę lub lodowke nakleic :D
  20. No ja w tym tyg muszę normalnie w wannie je wykąpać, bo już są brudne :P
  21. Brando boi się węża ogrodowego :P Dzisiaj myliśmy auta i Leon biega wokół węża jak nienormalny i skacze do wody, a Brando ucieka i chowa się w najgłębszą dziurę jaką znajdzie xd Taką naklejke na auto kupiłam Kamilowi :P (zdjęcie pożyczone z neta)
  22. Magda nie tak szybko to dopiero się zaczęło :D
  23. ale musisz zalozyc fejsbuczka zeby z nami tam gawedzic :D
×
×
  • Create New...