My mamy duże łóżko i mały Leonek nie sprawia problemu :P On i tak w nogach śpi, więc spoko :D Czasem tylko się w panicza zmienia i się rozpycha, ale dajemy rade :)
Ja Brando nie wpuszczam na łóżko ze wzgledu na siersc, choc nie powiem bo próbuje cały czas :p
W te upały codziennie mocze psy z węża wieczorami, choc jest to trudne w przypadku pana B. bo on się boi xd Leon szaleje za wężem więc z nim jest łatwo :) Brando później korzysta i kładzie się na mokrej trawie xdd
Witamy się :) maluch jest przeslodki <3
zyczymy duuzo radosnych chwil :)
co do TZ to moj panicznie bał sie psów i troszkę zajęło to czasu by je pokochał tak jak ja, ale wiedział, że związek ze mna wiąże się z posiadaniem psa... No teraz już dwóch :) i wszyscy są szczęśliwi :)
Brando zimą korzystał dużo z legowiska, praktycznie tylko tam spał, teraz latem woli płytki :P A Leon to w sumie nie wiem po co ma, tak dla zasady chyba. żeby mu smutno nie było, bo on w łóżku spi :D
Brando boi się węża ogrodowego :P Dzisiaj myliśmy auta i Leon biega wokół węża jak nienormalny i skacze do wody, a Brando ucieka i chowa się w najgłębszą dziurę jaką znajdzie xd
Taką naklejke na auto kupiłam Kamilowi :P (zdjęcie pożyczone z neta)