A ja nie lubię jak sa umyte w szarym mydle, bo nic nie czuć xD Muszę zobaczyć, czy u nas w grabowie w zoologicznym będzie ten szampon, jak nie to kupie jak będę w Kaliszu albo Ostrowie.
W ogóle to zamówiłam im wczoraj karme, skusiłam się w końcu na Lukullusa, Leon bardzo długo był na Purinie pp, młody też na niej, tylko dla szczeniaków jeszcze. Już ostatnio jak zamawiałam to się wahałam, ale stwierdziłam, że jeszcze poczekam i od teraz Brando będzie jadł już karme dla dorosłych.
Leon też od jakiś 2 tyg. je tą karme niechętnie, pewnie już mu się znudziła. Mam nadzieję, że na lukullusie będzie dobrze i nie zacznie sie uczulenie znowu. Brando na szczęście je wszystko i ODPUKAĆ nigdy żadnych uczuleniowych objawów, czy rozwolnienia nie było.