Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Łeee jaki wyluzowany u tego dentysty :D
  2. A co ta biedna sucz Ci zrobiła, że chcesz ją zatłuc :P
  3. Hej Madzia :) Nową karmę wcinają aż im się uszy trzęsą :D
  4. Kuurde no że też ja nie moge być na tej wystawie :/
  5. Hej Marta :) Kesja i jestes następna, która tak zachwala xd ja zamowilam ta z kaczka pizmowa i jagniecina to ryba nie bedzie walić :p
  6. że śmierdzi, czy co ? :P
  7. Wygląda fajnie, może kiedyś się skusimy :)
  8. Kiedyś myślałam nad totwem dla Leona, ale zrezygnowałam :P bo on cenowo troche drogo wychodzi :) A lukullusa tak wszyscy zachwalają to zobaczymy jak u nas się sprawdzi :) alkee ? Nie słyszałam
  9. Ale to wczoraj wyjątkowo chyba miałam taki twardy sen :P Bo z reguły się budziłam w nocy jak burza szalała. Szefowa dzisiaj do mnie tez jak przyszłam do pracy "Ale dzisiaj była burza!" a ja takie o co kaman nic nie było przecież, troche pewnie popadało :D
  10. A ja nie lubię jak sa umyte w szarym mydle, bo nic nie czuć xD Muszę zobaczyć, czy u nas w grabowie w zoologicznym będzie ten szampon, jak nie to kupie jak będę w Kaliszu albo Ostrowie. W ogóle to zamówiłam im wczoraj karme, skusiłam się w końcu na Lukullusa, Leon bardzo długo był na Purinie pp, młody też na niej, tylko dla szczeniaków jeszcze. Już ostatnio jak zamawiałam to się wahałam, ale stwierdziłam, że jeszcze poczekam i od teraz Brando będzie jadł już karme dla dorosłych. Leon też od jakiś 2 tyg. je tą karme niechętnie, pewnie już mu się znudziła. Mam nadzieję, że na lukullusie będzie dobrze i nie zacznie sie uczulenie znowu. Brando na szczęście je wszystko i ODPUKAĆ nigdy żadnych uczuleniowych objawów, czy rozwolnienia nie było.
  11. Ponoć była burza dzisiaj w nocy, a ja nic nie słyszałam :P
  12. No to wpadlas xdd
  13. No u nas na drugi dzień czuć, ale później juz prawie w ogóle.
  14. https://www.google.pl/search?q=szampon+dla+psow+bananowy&client=ms-android-samsung&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=UiedVYq_Naup7AbR4JvgBQ&ved=0CAYQ_AUoAQ#imgrc=xnwWpFH157xnkM%3Ato ten na pierwszych trzech zdjeciach z Over Zoo:) na drugi dzien dość mocno pachnie, później już prawie w ogole :p ale lubie ten szampon :)
  15. No piekny pies :D
  16. Jakis najzwyklejszy z zoologa za ok. 10zl. Nie pamietam nazwy. Jak bede w domu wieczorem to podam. :)
  17. Cześć dziewczyny :) Właśnie skończyłam kąpać psy :P skończył mi się szampon dla nich i musiałam je myć w szarym mydle xd i nie będą pachniec jutro bananem :(
  18. Ja w sumie nie wiem a moze on w samym Essen xd w takim razie na pewno bliżej xd
×
×
  • Create New...