Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. bleee słodkiej myszki ? myszy sa obrzydliwe, okropne fuuuj. Tzn inaczej podchodze do takich hodowlanych, jak byłam kiedyś u kolezanki i miała na przechowanie myszy, to sie tak nie bałam :P fakt nie weszłam do pokoju, gdzie stała klatka i trochę miałam ciary na ciele, ale to co innego jak do domu wejdzie taka polna mysz, albo własnie na podwórku czy polu zobacze. Wtedy po prostu miałam swiadomośc, że są zamknięte i nie wyjdą z klatki :P
  2. Ja się pająków nie boję :P no może troche tych wielkich czarnych, ale z nimi styczności nigdzie nie mam :P Za to myszy... tragedia. cała się zaraz trzesę i rycze i jakbym mogła to bym na lampe weszła.
  3. 23 xd ale dopiero w grudniu :p
  4. Tak na allegeo. Wczoraj wieczorem zamowilam, dzisiaj o 9 dostalam e mail z potwierdzeniem wyslania, ale wątpię że dzisiaj będzie. Ja i tak duzo nie moge, bo na drugi dzień rano musze wrócić autem do domu xd no i w taki upał na kacu to sobie nie wyobrażam xd
  5. O to moze i u nas bedzie. :) niech tylko pasa burzy nie chce xd
  6. Już bym chciała żeby był a przyjdzie jutro dopiero .. buuuu A w sobote jade do Kalisza na imprezke :p przyjaciółka wraca z Holandii :)
  7. Haha ja tylko "kołki" stosuje xdd Burza by mogla do nas przyjść albo chociaz deszcz
  8. Musze tylko podciac Leonowi pazury i mam nadzieje, że basen przeżyje :D No to Ci sie udało, ja tu w okolicy nigdzie nie wiedziałam.
  9. A moja mama 44 a tata 50 :p
  10. A ja czekam wlasnie na to moje comiesieczne xd
  11. Hej :) Ja nigdzie tak tanio piaskownicy nie mogłam znaleźć. Mam nadzieję, że ten rozporowy chociaż w tym roku wytrzyma :P no i, że nie potraktują go jak wielką miskę, tylko faktycznie będą do niego wchodzić :D
  12. Kamil zasmakował się jakiś czas temu w pszenicznych piwach :P ale ja ogolnie za piewem nie przepadam, wypije czasem na imprezie czy cos, ale żeby tak po prostu usiąśc wieczorem i wypić to niee :P
  13. Nie, to nie burza, to upały na pewno. Nigdy się nie stresował, czy to jak miał 2,5msc w sylwestra nie przejmował sie w ogóle petardami, burze też olewa. Rany jak ja dawno nie piłam żadnego alkoholu :P ani nawet piwa smakowego xd
  14. U nas już dawno cichutko i burza bokiem przeszła ;) Wydawałoby się, że u mnie Leon gorzej te upały będzie przeżywał, ale po kilku dniach stwierdzam, że on sobie świetnie daje rade, za to Brando ziaje non stop i miejsca sobie nie może znaleźć, mam nadzieję, że ten basen pomoże :) Swoją drogą Qwendi piwko pije? :D :D
  15. O to pokaż jakie masz te kiecki ;D
  16. Dzięki ! zamówiłam własnie ten rozporowy, czytałam, że psiarze tez je mają i dają sobie rade, więc zobaczymy :) Piaskownica za mała i za droga...
  17. Pomóżcie mi w szukaniu basenu dla psów. Dmuchane raczej odpadają, bo pazurem pewnie w pierwszej minucie przebiją. Desperacko szukałam już nawet tych plastikowych (choć wydają mi się małe...), ale znalazłam jedne i to za stówe... serio kawałek plastiku jest taki drogi ?
  18. Mnie codziennie około 5 budzi pies sąsiadów, bo szczeka :P i tak szczeka do jakieś 9 ... U mnie też niby grzmi, jest duszno jak cholera, ale mam wrażenie, że burza przejdzie bokiem. Wiatru zero, nawet listek się nie poruszy na drzewie, zero deszczu. Tragedia jest.
  19. To czekamy na zdjecia xd przynajmniej ja :D
  20. Ranny udusilabym za sikanie xd ja nie moglam sie doczekać kiedy Brando przestanie mi sie zalatwiac w domu, bo mialam tego serdecznie dosyc. Bo tatuaz masz bardzo fajny to nie dziwne, że ludzie Cie zaczepiaja :D No i oby Fabianowi szybko sie ząbki wybily bez przygód :)
  21. Ja wchodze, ale nie chce mi się pisac :P to chyba ten upał tak działa xd nic się nie chce....
  22. A no pewnie :) a wy planujecie jakis wyjazd czy będziecie w domu sie wakacjowac :) ?
  23. Ale Ci dobrze !! Ja tu pracuje od maja do konca września. Za kazdy miesiac moge wziąć sobie dwa dni urlopu. Dwa juz wykorzystalam, a reszte chce wziąć na koniec wrzesnia jak będziemy sie wyprowadzać. Także ja sie w wakacje nie urlopuje...
  24. Hej :) i przyłączam się do pytania Agi :)
×
×
  • Create New...