Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Marta to najwyzszy czas żebyś już sie przyzwyczaila :) Witamy nowego gościa i zapraszamy częściej :)
  2. Przyzwyczaisz sie :p
  3. Ford jest małym samochodem przecież :p swoja drogą pewnego czasu chciałam taki samochód xd
  4. Racja Qwendi jest miniaturka :p
  5. Haha tak xd tyle też wiem, ale w praktyce w stresie to może być różnie z tramwajami xd Pamiętam jak sie bałam wsiąść do wiekszego auta :p ja zawsze mialam małe typu peugeot 206 teraz clio jeżdżę, a kamil zawsze jakies combi to to długie jak cholera ale po kilku jazdach sie nauczylam i juz mi bez różnicy czy wsiadam w moje małe clio czy teraz jego scenika :p tyle, że on musi mieć większy samochód bo po 1 małych nie lubi a po drugie i najwazniejsze psy tez muszą mieć wygodnie :D
  6. Nie podobają mi się dzisiejsze onki w ogóle. co oni z tymi psami zrobili....
  7. Ja też mam lekkiego drygolca przed takimi większymi rondami :P czy jak mówilam tramwajami :P Pamiętam jak po zdaniu prawka mama ze mną jeździła i mi ciągle gadała nad uchem, nie tak, hamuj, włącz kierunkowskaz, co ty roobisz!!! aż w końcu przestała i teraz mogę z nią jeździć, choć jeszcze nie raz zdarza jej się coś skomentować typu, za szybko jedziesz, nie wyprzedzaj tak bla bla bla :P ale to już naprawdę rzadko :) kiedyś miałam już dość to stanęłam na poboczu i kazałam jej się przesiąść bo już nie wytrzymałam :)
  8. Pierwszy raz jest zawsze najgorszy :P ja lubię jeździć autem, choć trochę się cykam Ostrowa (bo go nie znam), ale tramwaji nie ma, więc dam rade haha :D :D
  9. w Tychach byłam raz tylko po Leona, ale to zdecydowanie za daleko.
  10. No ode mnie Kielce są dosyć daleko, ale wypada być na klubowej :P
  11. Włocławek - krajówka, to na pewno. Łódź - krajowa 7 i 8 grupy, tu jest to chyba. Wrocław - międzynarodowa i tu raczej na pewno.A później to dopiero Kielce klubówka i chciałabym zostać jeszcze na międzynarodową. :) to tyle z planów na ten rok :P
  12. Szkoda, że my się nie poznamy, no chyba, że na innej wystawie :) we wrześniu w sumie chyba 3 wystawy planuje :P
  13. Marta nie dobijaj mnie jeszcze bardziej :P gdybyś szukała Branda przy ringu, to możliwe, że Kamil będzie w takim czerwonym namiocie, bo ma jechać jeszcze nasz znajomy, ale to nic pewnego :) jeśli nie, to szukaj chłopaka w czarnych włosach i z czarną brodą i Brando w czarnej klatce :P gdyby coś to będzie jeszcze Dominika, ale ją chyba znasz ? Jak nie to obczaj na fb sobie :P a i będzie jeszcze taka Paula z czarnym szczeniakiem w babikach (sunią) :P możliwe, że ona też gdzieś blisko nich będzie. Swoją drogą ten szczeniak jest po tym samym ojcu co Brando ;) Madzia, to już się mniej boję, bo pierwszego miałaś jednego Theodora a nie od razu bliźniaki haha :D
  14. Mamy 7 psów w klasie teraz w sobote ... ja oszaleje w pracy.
  15. Tez jak pracowałam na dwie zmiany nie lubiłam popoludniowek. Bo to nie wiadomo czy brac sie za cos czy gdzies jechac czy sie do pracy zdąży itd.
  16. A to tak to z nimi jest :P i Hej :D
  17. Zanim caly wyremontujemy tak jak powinno być to minimum z 2 lata minie :p ale wiadomo jak to w życiu bywa:) lepiej nic nie planować.
  18. A to jest dziwne ze niektóre mają dupy do góry a inne nie. We wzorcu jak jest ? Czy to i to jest ok ? A to wy chcecie suczke tak ? :)
  19. Ten pierwszy pies ładny:) mi się u nich te dupy do góry nie podobają:)
  20. Wszyscy nam mówią żebyśmy już o dziecku myśleli... najpierw chcemy dom skonczyc remontować, później można coś myśleć. :p u nas jest duże prawdopodobienstwo że będziemy mieć bliźniaki... i to mnie odstrasza :D A piłkę kupiliśmy w decathlonie za 15zl xd
  21. I nic się nie chwaliłaś, że jedziecie ? :) Gratulacje ! :D
×
×
  • Create New...