Marta nie dobijaj mnie jeszcze bardziej :P gdybyś szukała Branda przy ringu, to możliwe, że Kamil będzie w takim czerwonym namiocie, bo ma jechać jeszcze nasz znajomy, ale to nic pewnego :) jeśli nie, to szukaj chłopaka w czarnych włosach i z czarną brodą i Brando w czarnej klatce :P gdyby coś to będzie jeszcze Dominika, ale ją chyba znasz ? Jak nie to obczaj na fb sobie :P a i będzie jeszcze taka Paula z czarnym szczeniakiem w babikach (sunią) :P możliwe, że ona też gdzieś blisko nich będzie. Swoją drogą ten szczeniak jest po tym samym ojcu co Brando ;)
Madzia, to już się mniej boję, bo pierwszego miałaś jednego Theodora a nie od razu bliźniaki haha :D