Angi to Ty prawie zaklinacz haha :D
Leon spoko chodzi na smyczy i o niego się nie bałam, Brando w sumie też ładnie chodzi, tylko czasem ma zrywy jak zobaczy psa i o to się bałam, że wtedy polece jak długa :D ale wybrac się z dwoma psami na raz w bardzo zaludnione miejsce lub w dużą ilośc psów to bym nie zaryzykowała :D
Aga, no fajnie tak, ale szczerze mówiąc już bym chciała mieć to za sobą :) Jeszcze konkretne numery farb trzeba wybrać, bo odcienie to wiemy, no i na kawałku chcemy taką zacieraną zrobić, tylko musimy się dowiedzieć, czy ten nasz fachowiec umie coś takiego zrobić :D