Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. A widzialam na fb ktos takie sprzedawal :) one sa bardzo fajne tylko mnie odpycha ich cena xd
  2. Ale u was wszyscy zapsieni xd fajnie tak :)
  3. Pokaz jakie :D
  4. Jeszcze tylko Madzia musi się przyłączyć :p
  5. A to teściowa gdzie była jak jej nie było ? :p
  6. Czego to ludzie nie wymyślą :(
  7. Mam nadzieję :) A teraz lece spać, dobranoc ;)
  8. hahaa tak też myślałam :P
  9. Ale nagadałyście Marcie :D swoją drogą, gdzie ona się podziewa? ;>
  10. Angi to Ty prawie zaklinacz haha :D Leon spoko chodzi na smyczy i o niego się nie bałam, Brando w sumie też ładnie chodzi, tylko czasem ma zrywy jak zobaczy psa i o to się bałam, że wtedy polece jak długa :D ale wybrac się z dwoma psami na raz w bardzo zaludnione miejsce lub w dużą ilośc psów to bym nie zaryzykowała :D Aga, no fajnie tak, ale szczerze mówiąc już bym chciała mieć to za sobą :) Jeszcze konkretne numery farb trzeba wybrać, bo odcienie to wiemy, no i na kawałku chcemy taką zacieraną zrobić, tylko musimy się dowiedzieć, czy ten nasz fachowiec umie coś takiego zrobić :D
  11. Ja kilka odcinków kiedyś oglądałam, między innymi ten i on był najgorszy z nich wszystkich :P Remonty idą ku lepszemu, dzisiaj kupiliśmy panele i plafony :) teraz musimy już na serio zacząć szukać wypoczynku, a później będę wybierać wzory mebli :) a w między czasie firany jeszcze.. I pare dni temu pierwszy raz szłam sama z dwoma psami i powiem, że nieźle szło :D Fakt krótki odcinek, ale psa za płotem mijaliśmy i przeżyłam :D
  12. To jak będziesz chciała kiedyś to mogę Ci dać namiar na szefową bo ta babka robi naprawdę dobrze :) Spioszki sliczne :)
  13. Jest jakaś strona kosmetykizameryki jakos tak. Ponoc ceny mają spoko jak i kosmetyki :)
  14. Do mojej szefowej (ma gabinet kosmetyczny) co jakiś czas przyjeżdża babeczka z Wro i robi klientkom pernamentny. U niej brwi kosztuja 500zl a kreska 300zl . robi naprawdę super. Gdybym miała kase sama bym sobie brwi zrobiła :) ale jak kreske na dole byś chciała ? Czemu nie do góry ? ;)
  15. Mam nadzieję, że będzie podobny do taty swojego jeśli chodzi o mase :p jak na razie idzie w dobrym kierunku :) Dzisiaj posiedzialam z koleżanką wieczorem, a jutro jedzie się byczyc do Hiszpanii tam gdzie kręcili pamiętniki z wakacji xd
  16. No widzisz to też jest jakaś myśl z tym wygoleniem :p Ten kociak jest świetny :)
  17. A w jakiś sieciowkach jakbys poszukala ? Albo gdzies w necie, na allegro albo podobnych ?
  18. No to macie szczęście, że dla Was jest miły :p przypomniało mi się jak z 5 lat temu byłam u babci, a ze ona ma 3min do Ciszewskiego to poszłam do niego po tabletki na odrobaczenie dla Andego i zapłaciłam za nie prawie 60zl. No to szykuje Ci się fajna sobota :)
  19. Piękny jest :D
×
×
  • Create New...