Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Aga, do lekarza i to jak najszybciej ! Lepiej nie zwlekać z takimi sprawami.
  2. No to szkoda, że tak Cie przydzielili ... ej ! będę Twoim szoferem :D No to może faktycznie to jest alergia ?
  3. Oj tak mamusi się nie wyprze tak samo jak taty :) i z jednego i z drugiego coś ma :)
  4. Witamy i u was :) przejrzałam całą galerie. Psy masz sliczne! co do kulawizny. Mój Brando w podobnym wieku Hiro też mi kulal Na przednie lapy. Byłam przerażona, że może coś sie dziac poważnego. Pojechaliśmy do weterynarza i zrobiliśmy przeswietlenie wszystkich łap. Okazało się że wszystko wygląda bardzo dobrze. Nasz weterynarz od początku nam mówił, że to po prostu bóle wzrostowe i tak też było, ale ja byłam uparta i dla potwierdzenia musiałam mieć zdjęcie by być pewną, że to nie początki dysplazji. już od dluzszego czasu jest wszystko w porządku żadnej kulawizny nie ma :) po prostu samo przeszło. Młody niedlugo będzie miał 9miesiecy ;)
  5. moje również od paru dni zjadają lukullusa i jak na razie super :) zamawialam z bitiba, bralam 2x 15kg i było taniej niż na zooplusie :)
  6. Nie mam pojęcia czym żółty silikon umyc... w google coś pisza o occie, albo o jakims specjalnym krecie :) Ja czuje smak, gdy jestem przeziebiona, nie czuje gdy jestem już mega mega chora :) Trzymam mocno kciuki za jutro!
  7. No mówiłam, że on tak zawsze siada :D
  8. Świetne :D tort mega! a jaka ma Theos kolekcje samochodów ;)
  9. Dziękujemy i witamy nowego gościa :) Kilka dzisiejszych zdjęć ;)
  10. Witamy się i my u Was :) Śliczna sunia, powodzenia w wychowaniu i oby psinka rosła zdrowo :)
  11. Tego nie wiem, ważne że zdała :p
  12. To juz po prostu trzeba kochac :p
  13. Ja z takim mega chrapiacym też bym oszalała xd Kamilowi podobają sie jeszcze buldogi angielskie, na szczęście wybił je sobie z głowy jak chwile postalismy przy ich ringu na wystawie :p
  14. Nie było innej opcji by sie impreza nie udała :) teraz czekamy na fotorelacje :D
  15. teraz mi sie przypomniało, że moja kuzynka zdała za 7 razem :p
  16. coś w tym jest :P
  17. Chciałabyś małego kanapowca a bierzesz DC :D :D Jezeli chodzi o bf, to jakbyś znalazła takiego z dłuższym pyskiem coś jak ma Leon, to byś nie cierpiała :P Serio, Leon chrapie, ale tak normalnie jak normalny pies :P Czasem mu się zdarzy głośniej, ale wystarczy powiedzieć, żeby nie chrapał i przestaje :D A tak to jest cichutkim pieskiem, jakby go nie było :)
  18. Oj to na pewno, pare razy mu się w sumie udało, ale wolałabym tego nie powtarzać :P
  19. haha :P Brando wskakuje przednimi łapami na kolana i tak sie przytula :P Cały nie wejdzie xd
  20. Czasem warto sie przełamać :) Jak zdałam cieszyłam sie jak głupia :P
×
×
  • Create New...