Chciałabyś małego kanapowca a bierzesz DC :D :D Jezeli chodzi o bf, to jakbyś znalazła takiego z dłuższym pyskiem coś jak ma Leon, to byś nie cierpiała :P Serio, Leon chrapie, ale tak normalnie jak normalny pies :P Czasem mu się zdarzy głośniej, ale wystarczy powiedzieć, żeby nie chrapał i przestaje :D A tak to jest cichutkim pieskiem, jakby go nie było :)